tomala - lubi

 • tomala lubi Komentarz

  Nawet tu musisz politykować pislamski debilu?

 • tomala lubi Komentarz

  Protasiewicz smieszny jestes Parablo

 • tomala lubi Komentarz

  Rozumiem że wróci przebadany przez lekarza.... Gość skasował przez głupotę w ostatnich 2 meczach trzech zawodników a to przecież rekord świata. Mam beke z Torunia i trochę mi ich żal przecież to ich idol i najlepszy zawodnik. Oni dalej coś bredzą o winie Doyla chociaż 90% ludzi stwierdziła ze to wina tego psychopaty :-/

 • tomala lubi Komentarz

  Mocniejszy wrócisz człowieku czy jeszcze bardziej niebezpieczny.. Lecz się też na głowę skoro teraz masz okazję bo z tobą jest coś nie tak ty dosłownie na torze nie masz żadnych hamulców i niestety idę o zakład że komus zrobisz kiedyś straszna krzywdę na torze a wtedy już będzie za późno... mogą się wszyscy oburzac na to co pisze ale tylko idioci ślepi powiedzą że nie jest prawda że ten człowiek od 2-3 sezonów jest na torze niczym wariat wypuszczony z wariatkowa... NIEBEZPIECZNY NADAJĄCY SIĘ DO LECZENIA NIE NA TOR..

 • tomala lubi Komentarz

  - Nie wracaj ! ! ! - zrób to dla siebie i zdrowia rywali na torze...

 • tomala lubi Komentarz

  wróć mądrzejszy !!!!!

 • tomala lubi Komentarz

  Pieniądze Saso , ale do umiejętności jego to przepaść !!!!! Jeżeli to prawda to kogoś po prostu w klubie pogięło !!!!!

 • tomala lubi Komentarz

  Czyli europejskie puchary : wpierdziel , wpierdziel , wpierdziel. To poco wgl w nich grać ? Skoro znowu skłaniamy się do Mistrza Polski ?

 • tomala lubi Komentarz

  Powiedzieć Ci co tu widać? Widać jak Doyle poszerza tor jazdy aby z większą prędkością wejść w łuk, co miało zapobiec wyniesieniu go na dużą przy wyjściu z tego łuku - standardowa procedura jazdy na toruńskim torze. A teraz najważniejsze - Doyle jedzie przynajmniej o pół motocykla z przodu i nie robi żadnego ruchu głową w prawo, co oznacza, że nawet nie widzi zbliżającego się do niego i w pewnym momencie pikującego w jego bok Miedzińskiego. Konkluzja: ewidentny błąd Miedzińskiego, jakich wiele już w tym sezonie. Można by powiedzieć, że kopia kilku jego innych wyczynów, tylko na różnych fragmentach toru. Klient nie potrafi ocenić odległości i przecenia swoje możliwości. Na litość boską ludzie z Torunia przestańcie się już kompromitować - wszyscy poczynając od sędziego, weryfikatora pracy sędziowskiej, komentatorów w TV i 99% procent userów na forum widzi jego winę, tylko Wy nie. Nie róbcie z siebie pośmiewiska i przyjmijcie do wiadomości, że gość się nadaje na poważne badania, których prawdopodobnie nie przejdzie (jeśli do nich dojdzie).

 • tomala lubi Komentarz

  zdrowia szkoda ale może ten torowy bandyta będzie miał dzięki rozbratowi z torem trochę czasu na przemyślenia. Oby

 • tomala lubi Komentarz

  3 tyg. po złamaniu piszczeli??? Adrian wracaj do zdrowia, lecz nie na tor. Jesteś słaby psychicznie i stanowisz zagrożenie dla innych zawodników (jak sam chcesz zasiąść na wózku to twoja sprawa, lecz nie rób tego innym).

 • tomala lubi Komentarz

  Z Doylem jest git !
  Stłuczona stopa tylko.

 • tomala lubi Komentarz

  Chyba się nie dogadamy, trudno. Jeśli chcesz sam oszukiwać siebie rób to dalej. Pozdrawiam.

 • tomala lubi Komentarz

  No proszę! Jason ma najprawdopodobniej połamaną stopę.
  O niezrównoważonym psychicznie Adrianie nic nie piszą, ale jak znam życie, to okaże się, że miał wstrząśnienie mózgu i po dobie, dwóch będzie zdolny do.... ponownego wyeliminowywania innych zawodników z rozgrywek!!!
  Czy taki "kozak" nie powinien być eliminowany z jazdy na taki sam czas jak rywal, którego skazał na absencję powodując jego kontuzję???
  Powinien być taki zapis w regulaminie!!!

 • tomala lubi Komentarz

  widzę że jutro w Toruniu okuliści będą mieć pełne ręce roboty. ja rozumiem że nie możecie pogodzic sie z porażką , ale bronić "bandytę" ????? Miedziak nie potrafi przegrywać i to jest jego najwiekszy problem, zresztą jak i tu piszący fani z Torunia:)))

 • tomala lubi Komentarz

  Koniec Stelmetu!

 • tomala lubi Komentarz

  i znowu caly sezon odstraszanie kibicow od wizyt na hali bo nie bedzie szlo tego ogladac :) tylko zatrwadziali zastalowcy typu slavic prive czy jak on tam ma beda dostrzegac swiatelko w tunelu :)

 • tomala lubi Komentarz

  No i się zaczyna wałkowanie sezonu ogórkowego. Niech klub budżet zamknie i adekwatne wytycza cele. Co do trenera... to delikatnie mówiąc temat złożony. Pewnikiem każdy widzi plusy i minusy... i parafrazując "wieszcza": chodzi o to by "plusy" nie przesłoniły minusów. Miał Chłop autorski skład (zdaje się) i go zgrywał cały sezon (w mniejszych lub większych ale bólach). Na czym ma polegać założenie, że następny sezon będzie miał lepszy? Dostanie jeszcze lepszych zawodników? Jakoś pamiętam co się działo z Florkiem... miotaliśmy się bez celu (a Chłop zapomniał tego co umiał;]). Zaczął grać gdy mu nie przeszkadzano i robił co umie... a wynikało to z problemów na rozegraniu. Wiem, że MP i PP samo się nie wygrało... ale też nie można zapominać jaka PLK jest licha i na tle przyzwoitych lig europejskich słaba. Należy rozróżnić te dwie sprawy i tu szukać odpowiedzi czy Gronka to nie przerasta. Nie grozi nam jakościowo mocny skład "na Europę"... i tu by to zrównoważyć potrzebny jest Ktoś z odpowiednimi papierami... chyba, że chcemy spróbować znowu tego samego i wielce prawdopodobne, że zakończy się to podobnie. JJ lubi stawiać na swoim... i po ludzku nawet to rozumiem (jego kasa, jego decyzje, jego ryzyko). Przychodzą momenty, gdy trzeba sobie prawdę powiedzieć czy to był dobry interes... ściślej: czy za tę kasę można było ugrać więcej ( a pytanie na dzisiejsze zagajenie: czy z Gronkiem?). Nie kibice o tym decydują kto poprowadzi zespół... i pewnie całe szczęście, bo co człowiek to opinia. Ale musi być ktoś kto wie więcej i widzi to czego kibice nie widzą. PLK wzięliśmy siłą "ławki". Zakładając, że skład będzie jakościowo podobny Gronek pewnikiem jest wystarczający... na puchary EU raczej już nie... i tu wydaje się problem... czego Klub chce! Wiadomo, że wszystko i tak rozbija się o kasę. Jaki budżet takie oczekiwania.

 • tomala lubi Komentarz

  Nie,nie,nie,nie i jeszcze raz nie ! Panu trenerowi dziekuje za wygranie ligi ale...z takimi zawodnikami to i kucharz z Rubena do Finału by doszedl .A wygrana z Torunien to bardziej kunszt i umiejetnosci zawodnikow niz warsztat trenera. Kazdy ma prawo do swego zdania , takie jest moje.Pozdrawiam.

 • tomala lubi Komentarz

  A i tak ona myślała że to Brawa taki rozumek