acer - lubi

 • acer lubi Komentarz

  Monte a jak tam Karacić? Już jest super grajkiem? :) "Dla mnie to on może iść do Orlen Wisełki" XD
  Ale my go nie chcemy, zdobędziemy Majstra bez spadów z Łomży. Stolica Piłki Ręcznej!

 • acer lubi Komentarz

  Ten emeryt w ciągu 1,5 roku nie opuścił ani jednego meczu, nie miał ani jednego małego urazu w tak kontaktowej dyscyplinie jak piłka ręczna, zresztą nie ma meczu żebyście nie płakali że ten emeryt was bije :D A teraz postaw obok Karacicia który pół przygody w Kielcach przesiedział w gabinetach lekarskich, o diamencie z Islandii nawet nie wspominając.

 • acer lubi Komentarz

  LE to jest to samo co grupy C i D Ligi Mistrzów przez ostatnie kilka lat, zmieniła się tylko nazwa, wtedy jakoś nie płakaliście nad "pucharem pieroga" żółte kompleksy.

 • acer lubi Komentarz

  Do Maxi-102: Drogi Kolego. Proszę Cię, idź się leczyć. Jesteś psychicznie chory. Ja też się leczyłem przez 6 lat. To żaden wstyd. Mnie pomogło to i Tobie pomoże.

 • acer lubi Komentarz

  Jakieś PSG i Barce odbębnione, czas na prawdziwe emocje dla Łomży, sądząc po zainteresowaniu biletami. Z tymi dwoma pierwszymi klubami spokojnie na dzień przed meczem można było dostać wejściówkę a na mecz z Wisła na półtora tygodnia przed nim zostały tylko jakieś ogryzki. To jak to leciało , "przyszliście .... dlatego że my tu gramy?" Stolica!

 • acer lubi Komentarz

  dzieki...kibicom Wisly za zlozenie gratulacji i zycze dalszych sukcesów na arenie miedzynarodowej...

 • acer lubi Komentarz

  dzieki plockim kibicom za....gratulacje...tez zycze sukcesow na arenie miedzynarodowej...mysle ze mozemy tu inaczej ....merytorycznie rozmawiac i bedzie ciekawiej.....nie ma sensu robic tu psychiatryka

 • acer lubi Komentarz

  najpiękniejsza bramka meczu to topspinowy rzut Moryty nad Perezem de Vargasem ,- majstersztyk !!!

 • acer lubi Komentarz

  Maxi'u nie kompromituj się, bo swoimi miernej jakości komentarzami przynosisz nam, kibicom Wisły wstyd!!!!!! Czasami myślę że ciebie i złotego to nawet niemowlęta intelektem przerastają. Pozdrawiam

 • acer lubi Komentarz

  Gratuluję spektakularnej serii w LM! Tak jak nie trawię zespołu z Kielc i życzę w naszych rozgrywkach jak najgorzej tak w europejskich pucharach trzeba przyznać, że klasa światowa. Gratulowałem po najważniejszych meczach czy tryumfie w LM tak samo teraz naprawdę ogromne gratulacje.

  p.s. a kielckim tutejszym trollom ślę największego ch..a w d..ę bo robią wstyd swojemu miastu i klubowi

 • acer lubi Komentarz

  Na konferencji pomeczowej Sabate stwierdził, że przecież wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji znajduje się Wisła. No w jakiej? Projekt Sabate trwa od 3 lat i z roku na rok jest tylko gorzej, Fuchse wysłało drugi skład, ale to wystarczyło na Płock, bo przecież wiadomo gdzie jest Płock. Ten trener to porażka, przecież mieli własną halę, kontuzji brak, zawodników jakich chciał i osłabionego rywala, a jedyne co potrafi powiedzieć to "wiadomo w jakiej jesteśmy sytuacji"... tylko Wisły szkoda....

 • acer lubi Komentarz

  A ja pochwalę fanów Legii za to, że pomimo kolejnych blamażów swojej drużyny, oni ciągle przychodzą na stadion. It must be love ;)

 • acer lubi Komentarz

  karma wraca. Kibole Legii grozili inwestorowi, który chciał pomóc Polonii Warszawa. Nienawiść zawsze obraca się na niekorzyść sprawcy

 • acer lubi Komentarz

  Redaktor Górczyński który chyba wrócił już z urlopu bardzo chce żebyśmy wykonali teraz na żółtych solidny gang bang. I po co? Klikalność spada?

 • acer lubi Komentarz

  Ale się Bertus zagotował :) Pewnie jest zły że ktoś zrobił większy show i zyskał więcej rozgłosu jednym tweetem niż on przez kilka miesięcy klepania tych swoich pokaleczonych jęków o pieniądze :) To tak jak z zarabianiem na transferach -urzędas Czwartek jednym podpisem za Szitę zarobił tyle ile Bertus z Łopuszańskiej 22 wszystkimi swoimi "hitami" razem wziętymi XD Nie mogę ze śmiechu.

 • acer lubi Komentarz

  Uderz w stół a scyzoryki się odezwą :D Macie wywalone od lat na Reprezentację i takie są fakty. I przestańcie gadać o jakimś zjeżdżaniu zawodników przez Sabaté bo wszyscy wiedzą o czym mowa. Udajecie urazy zawodników żeby odpoczywali przed meczami w klubie. Skoro tak rotujecie składem to w czym problem żeby zawodnicy jechali na kadrę? Przecież Gębala i Moryto ostatnio niewiele grali, Sićko też.

 • acer lubi Komentarz

  Zajechany Daszek ratował w ostatniej sekundzie awans kadrze a tuzy z super klubu wypoczęte i zrelaksowane biegały po boisku jak lojtki.

 • acer lubi Komentarz

  Furia u Łomżaków. Wystarczyło kilka zdań trenera Wisły żeby popłynęli wszyscy, włącznie z ich warszawskim prezesem :) Swoją drogą, prezes z Warszawy nieźle został wyjaśniony w komentarzach internautów :)

 • acer lubi Komentarz

  Nerwica...połączona z furią....dziś.."eksperci" z Kielc nie pójdą spać....:)

 • acer lubi Komentarz

  Żółte płaczki dzisiaj miały taką dawkę emocji jakiej nie zaznali nawet w meczu z PSG :) To pewnie to ich "nieprzejmowanie się" Wisłą tak ich wyczerpało psychicznie. Wściekli się grubo. I to z powodu kilku zdań trenera Wisły który słowem o nich nie wspomniał :) Swoją drogą to bardzo budujące że Xavi napisze kilka zdań i cała Łomża staje na baczność :)