handball_pl - lubi

 • handball_pl lubi LM: Orlen Wisła walczy o "dziką kartę"

 • handball_pl lubi Komentarz

  Na pewno, ale też trzeba brać pod uwagę to, że zarówno Wy jak i Płocczanie macie w nogach trudy sezonu a po drugie po meczach półfinałowych były aż 2 tygodnie przerwy co też nie wpływa dobrze na zespoły, które przyczajone są do innej intensywności gry.
  Niektórzy zawodnicy w tym roku rozegrali już prawie 60 meczów co też trzeba mieć na uwadze a mam wrażenie, że niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy jakie to są obciążenia! Liga ponad 30, Puchar Polski 5, Liga Mistrzów w przypadku Kielc 14, bo jeszcze ciężkie mecze o Dziką Kartę a w przypadku Płocka 12. Do tego sporo ciężkich meczów (6-8 meczów) na Mistrzostwach Europy w Serbii gdzie niejeden zawodnik z Kielc i Płocka występował... oprócz tego sparingi i przygotowania do ME w Serbii czy wcześniej do sezonu o podróżach po całej Europie nawet nie wspomnę (Rosja, Hiszpania, Słowenia, Węgry, Serbia itd). Ogólnie jak na mój gust sobotni mecz był trochę słabszy, ale niedzielny stał na prawdę na wysokim poziomie. Dużo ładnych, składnych akcji, twarda walka w defensywie, ładne parady bramkarzy, obronione karne i nie tylko. Nie ma co narzekać. Jak najwięcej takich meczów w polskiej lidze poproszę.

 • handball_pl lubi Komentarz

  Świetna zapowiedź i promocja piłki ręcznej w Kielcach. Autobusy oklejone, zwykli ludzie pokazani, widać miasto żyje piłką ręczną, a przecież tam mają jeszcze ekstraklasową Koronę. Brawa dla marketingowców Vive Targów. Czekam na klip Orlen Wisły przed meczami u nich, jak w Płocku mecz będą promować

 • handball_pl lubi Komentarz

  Tak brak slow na jednego jak i drugiego pod spodem. Bez odbioru!!