Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Biff Tannen napisał/a komentarz do Dla piłkarza Leicester rzuciła Los Angeles. To jedna z najpiękniejszych kobiet w Anglii

  Kolejny autor - pseudodziennikarz bez znajomości podstaw operowania słowem pisanym.
  "Wspierać go będzie piękna partnerka, która szybko urodziła mu dziecko:
  RC - możesz podać w jakim czasie odbył się poród i czy pobity został jakiś rekord?
  Poziom na SF zszedł 5m poniżej dna...

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Ci z Polsatu zakontraktowali Gustsa i przepychaja beznadziejny pomysł.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Akurat kiedy Sparta jest bliska parafowania umowy z Francisem Gustsem, pojawia się temat zagranicznego juniora...

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Wielki Motor,Ckm,Unia i Ovia są przeciw.Więc możecie sobie w Breslau pomarzyć o zagranicznym juniorze.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Przepraszam a czy ten pomysł to nie jest zamykanie dróg rozwoju polskiej młodzieży i promowanie za nasze złotówki zagranicznych? Może Wrocław wreszcie weźmie się za szkolenie a nie kupowanie obcych.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Pani Anita z eleven ,której non stop podwiewa sukienka, chciala Czugunowa za męża,a dostanie Gustsa :)

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  to będzie dobra decyzja ale od sezonu 2023...nie powinno być prawie żadnych regulacji w zakresie występowania polskich zawodników...niech jada najlepsi na świecie...a wielkiemu motorowi skończy się eldorado juz od sezonu 2023...po wyborach

 • Biff Tannen napisał/a komentarz do Żużel. Zagraniczny junior w PGE Ekstralidze? Jeśli już to w sezonie 2023

  Może ci wizjonerzy od zagranicznego juniora zaczną kombinować, czy aby w składach potrzebni są polscy seniorzy?
  Do dzieła Panowie, jak szaleć, to szaleć!

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem ale silna polska reprezentacja zależy właśnie od szkolenia młodzieży i dawaniu jej szans w najwyższej grupie rozgrywek. Dzięki temu będą mogli podnosić swoje umiejętności oraz czerpać naukę od najlepszych. Dlaczego my mamy podnosić umiejętności zawodników zagranicznych kosztem naszych. My nie jesteśmy odpowiedzialni za ratowanie światowego speedway. Przypomnijmy sobie lata 80 i 90 gdzie bylismy i jaką pomoc otrzymywaliśmy od innych państw. To w jakim miejscu teraz jesteśmy to efekt długotrwałej ciężkiej pracy. Nie dajmy nam sobie tego odebrać.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Widzę że odkąd podpisało się rekordowy kontrakt TV, pop*****liło się co poniektórym w głowach.Niech juniorów zagranicznych niech szkolą ich rodzime federacje,a dzięki temu mamy ciekawą I i II ligę.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Kto jest za tym rozwiązaniem, ten nie potrafi myśleć przyszłościowo i opowiada się przeciwko rozwojowi młodych polskich zawodników. To trochę tak jakby był z BSI albo jakimś sprzedawczykiem. Dziwię się każdemu bez wyjątku kto chciałby usunąć ze składu naszego juniora i wstawić obcego.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Nie było by tego całego pitolenia gdyby nasi zamiast wozić się po płotach , skupili się na pokonaniu jednego Angola:))) Ale to chyba za bardzo skomplikowana taktyka dla naszych Orłów:))) Teraz kilka dni płaczu w mediach jak to nas wszyscy krzywdzą , a za rok od nowa napinamy klaty jaka to najwspanialsza ach och i miód malina :))) Na kogo to pan Cegielski tak grzmi ???

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Aktualny regulamin byłby dobry, gdyby Polska wygrała.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Bardzo dobrze powiedział Sawina!
  "Obaj chcieli dopaść najszybszą ścieżkę - mówi Sawina. - Zmarzlik mógł pojechać inaczej, czyli ścieżką przy krawężniku, bo jadący za nim Lambert nie planował jazdy po zewnętrznej. Jeśli miałbym wskazać kogokolwiek, kto mógł pojechać bardziej zmysłem zespołu, a więc przewidzieć rozegrane tego drugiego łuku, skoro wiedział, że prowadzi wyścig, to byłby to właśnie gorzowianin - podkreśla."
  Mały gorzowski egoista!

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  oj Cegła Cegła. poprostu była wojna na całego i nie wyszło w ostatniej misji, Zmarzlik troche za szerzej, a Janowski tez w ciezka nawierzchnie sie zakopal nie potrafil utrzymac i koniec. nikt nie jest glownym w tej sprawie.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Polska super para w niedziele przegrala z para dunczykow...potem 2 razy przegrali z anglikami a mozna takze dodac ze polski junior Miskowiak przegral ze szwedzkim juniorem ...pamietajcie panowie o tych faktach :)

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  A ja mam wrażenie, że z racji tego że jesteśmy "najsilniejsi", czyt. mamy najszerszą ławkę klasowych zawodników, stworzyć regulamin przeciwko innym. K.Cegielski twierdzi, że obecny system jest przeciwko nam, a ja się pytam w jaki sposób? Czy ogranicza nam możliwość wystawienia jednych z najlepszych zawodników? Czy zmniejsza nasze szanse na wygranie poszczególnych biegów? NIE. Ten system sprawia tylko, że inni mają szanse i te zawody mają jakiś sens i budzą jakieś emocje.
  Owszem, możemy optować za stworzeniem ligi narodów, w której zainteresowane federacje wystawią całe 7-8 osobowe drużyny, które będą rozgrywać DMŚ na zasadzie zwykłej ligi której zwycięzca zdobędzie puchar, może będzie to bardziej sprawiedliwe, a może mniej tylko nie zdziwmy się, gdy inni powiedzą że nie biorą udziału ponieważ nie mają możliwości wystawienia całych drużyn które mogą powalczyć o cokolwiek więc z roku na rok zwycięzcą bez walki zostawać będą Polacy.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Płacz nad rozlanym mlekiem. Przypominam, że przystępując do rywalizacji o cokolwiek AKCEPTUJEMY regulamin, który obowiązuje!!! Teraz wielkie larum nad czym??? Nad przyjętymi zasadami??? Jakież to nasze, polskie biadolenie!!!

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Jedn wyscig finalowy nie moze i ne powinien decydowac o zwyciestwie w dwudniowych zawodach to oczywiste ale..... Ale Krzysztofie kochany przeciez znasz sie na sciganiu jak malo kto wiec nie mogles nie zauwazyc byly dwie mozliwosci albo wjechac w Bartka albo stalo sie jak znany. Zachowanie Bartka oceniam zdecydowanie negatywnie i tutaj jest glowny powod tego co sie stalo. Napedzony Janos nie mial mozliwosci wyhamowac swojego motocykla ani zmienic toru jazdy na wewnetrzna bo tego zwyczjnie nie mozna zrobic. Bartek z premedytacja wyjechal na zewnatrz i stalo sie. Maciej wybral to drugie i probowal zwolnic ale skonczylo sie jak sie skonczylo Przystepujac do rywalizacji reguly byly znane i rowne dla wszystkich. Wychodzi jak zawsze, ze Polak madry po szkodzie

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Biff Tannen napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cegielski grzmi po SoN: Pozwalamy się upokarzać. Już czas by nasze władze powiedziały dość! [WYWIAD]

  Może Cegielski zrozumie, że sport to przede wszystkim biznes.
  Niech się każdy zastanowi, czy z punktu widzenia organizatorów lepszy jest dwudniowy turniej, w którym niemal do końca 3-4 teamy walczą o wejście do finału a o złocie decyduje jeden końcowy bieg, czy też zawody, w których Polacy kilka wyścigów przed końcem mają już zagwarantowane pierwsze miejsce?

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Zadaniem trenera jest dobrać taką parę, która będzie współpracowała, a skoro dobrał dwóch nie przepadających za sobą kolesi to niestety tak to się kończy.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Jeżeli taki "yyyyyyyy" pan może być szefem żużla w Canal+ to ja zadam pytanie panie Majewski. Za to ciągłe "yyyyyyyy" pana zatrudnili czy musiał pan zrobić coś innego? Chyba zdaje sobie pan sprawę z tego, że cienki jak dupa węża pan jest w transmisjach na żywo.

 • Biff Tannen lubi Komentarz

  Ale jak dziennikarz może znać zadłużenie klubu wobec zawodników ?? I jak może udowodnić prezesowi co obiecał i od kogo ???

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.