• Sonia Sonta

  Gratulacje!!! Dobrze, ze pojechał. Ronaldo też. Było sympatyczne spotkanie. Chociaż jedna nagroda odebrana osobiście. Wierzę, że zachowano środki ostrożności. Każda nagroda Roberta cieszy.

 • Sonia Sonta

  Brawo Robert. Jaka radość w końcu. Należało się wcześniej. Gratulacje.

 • Sonia Sonta

  Gratulacje dla Pana Roberta. Panie Adamie Pan zna najlepiej wartość Lewego. Szkoda, że nie jest już Pan selekcjonerem naszej kadry. Też uważam, że ta nagroda FIFA tylko dla Roberta Lewandowskiego.

 • Sonia Sonta

  Robert odpowiedział na faul na sobie. Jak jego faulują Włosi to powinien nadstawiać drugi policzek? Musi się szanować. Sam meczu nie wygra. Nie ma niestety drużyny. Młodym wydawało się po grze ze słabszymi drużynami, że są już gwiazdami. Niestety prawda jest inna. Muszą jeszcze długo się uczyć .Może niech wróci Nawałka? Zidane też wrócił po przerwie do Realu. Mam nadzieję, że jeszcze będzie dobrze.

 • Sonia Sonta

  Zgadzam się ,że ten złoty but dla Ciro to niesprawiedliwe. 4 mecze więcej. Do 34 meczu przegrywał z Robertem. Dopiero w 36 kolejce dogonił. Gdyby Robert miał 4 mecze tak jak włosi to miałby co najmniej 38 goli. Straszne są te ustalenia. jest to jawna niesprawiedliwość. Gdyby było odwrotnie to pewnie byłby krzyk. To samo ze "złotą piłką".To jakaś kpina. Robert jest najlepszy.

 • Sonia Sonta

  Panie Kucharski Pan to ma tylko same pretensje a to do Roberta Lewandowskiego (dziwię się ,że tak długo z Panem wytrzymał},a teraz do Polaków ,że nie zagłosowali jak Pan chciał. Może już miał Pan obiecany stołek przez Trzaska? A tu nici. W końcu to Pana partia. Żenada.
  Każdy głosował sam.Nikt nikomu długopisu nie trzymał.Niech się Pan uspokoi bo tymi wpisami to tylko się Pan ośmiesza. Mimo wszystko życzę Panu wszystkiego dobrego bo jednak coś Pan dobrego zrobił w przeszłości dla Roberta. Pozdr.

 • Sonia Sonta

  Nie tylko kibice Bayernu są w szoku,my także. Myślę ,ze Pan Robert to silny facet i naprawdę szybko dojdzie do formy a lekarze zrobią wszystko aby ta kontuzja nie zostawiła śladów. Wsparcie dla Pani Ani bo ona także tego potrzebuje.Byłam ostatnio na dalekim kontynencie gdzie futbol to jak religia i na hasło skąd jesteś to od razu odzew -aaa Lewandowski!!. To najlepsza wizytówka naszego kraju. Cieszmy się ,że go mamy. Panie Robercie zdrowia.

 • Sonia Sonta

  Tak,król jest tylko jeden. Fajny gest z tym trykotem.

 • Sonia Sonta

  cieszę się ,że Ania będzie twarzą 4f. Lubię tę markę a teraz jeszcze bardziej.

 • Sonia Sonta

  cieszę się ,że Ania będzie twarzą 4f. Lubię tę markę a teraz jeszcze bardziej.