• Sonia Sonta

  Dobrze wczoraj podsumował trener Engel po pytaniu dlaczego nie jest tak dobrze w naszej Kadrze Narodowej. Cytuję: "bo w Kadrze cały ciężar gry spada na Roberta" (koniec cyt.). On powinien czekać przy bramce a nie rozgrywać piłkę w środku pola.Mam nadzieję,że w końcu będziemy mieć drużynę. Póki co cieszę się z każdego gola Roberta.

 • Sonia Sonta

  Gratulacje . 200 GOLI to jest coś. Oby dalej w Lidze Mistrzów Robert strzelał. Ciesze się bardzo.Jeszcze kilka meczy i 13 października u nas. Trzymam mocno kciuki. Wszystkiego dobrego Panie Robercie. Życzę dobrej formy do końca sezonu.

 • Sonia Sonta

  Będę nadal kibicować,mam nadzieję na jakieś zmiany w październiku.Robert nie powinien walczyć w środku pola on jest od innych zadań ale niestety jak nie miał kto to Lewy pokazał co znaczy KAPITAN. Z niecierpliwością będę czekała na następne zgrupowanie i mecz. Dzisiaj polujemy na bilety. Panie Robercie: wszystkiego dobrego!!

 • Sonia Sonta

  Słuchając wypowiedzi Roberta Lewandowskiego nie sposób się z nim nie zgodzić. Wczoraj na stadionie na meczu Polska-Austria widać było,że coś nie gra.Brak współpracy i koncepcji.Ci młodsi okrzyczani już gwiazdami, wcześniej Piątek teraz Bielik. Co oni tak naprawdę pokazali?Chcą tylko strzelić gola a gdzie gra? Lewy,Błaszczu,Piszczek to było trio. Kownacki -co on wczoraj wyprawiał? Jak na Orliku.Jedyna klasa to Robert. Panowie trenerzy posłuchajcie uwag Lewego on wie co mówi. To mądry chłopak.

 • Sonia Sonta

  O każde dziecko warto i trzeba walczyć nie tylko o te ładne. Życzę malutkiej szybkiego powrotu do zdrowia i radości z życia. Rodzicom wytrwałości i dużo miłości dla Latiki

 • Sonia Sonta

  Zgadzam się z kibicem,który mówi,że Lewandowski ma rację oceniając Ligę Narodów.Niestety Brzęczek to nie ta klasa co Nawałka Ale może się obudzi. Lewy nie powinien biegać po boisku i stwarzać okazję do strzelenia bramki innym. To jemu powinno się ułatwiać aby mógł strzelać. Jakiś absurd teraz w naszej kadrze.

 • Sonia Sonta

  No i dobrze ma swoje "5 minut" i świetnie to wykorzystuje.Jest młoda ,piękna i to jest jej czas. Robert dodaje jej tylko splendoru. Zazdrośnicy tylko są zawistni. Aniu tak trzymaj.!!!

 • Sonia Sonta

  Życzę Milikowi szybkiego powrotu do zdrowia.Szkoda,że tak się stało.Myślę,że ma bardzo dobrą opiekę i drogie osoby przy sobie co pomoże mu błyskawicznie dojść do formy.Arek wracaj i strzelaj dla NAS gole.