Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • NAMOR

  m

 • NAMOR lubi Komentarz

  A juz miejscowy Mietek, Wladek, Grzesiek myslal, ze bedzie robota do konca zycia za te dziesiectysiecy brutto na pol etatu. Moze Zbyszek cos zalatwi? Jego spolki i spoleczki na kateringu dla np. Lotosu zarabiaja krocie. Moze znow sam sobie sprzeda jakies prawa do transmisji to i sam bedzie sponsorem tytularnym?

 • NAMOR lubi Komentarz

  I bardzo dobrze po co płacic lemingom z gdanska kasiorke za nic .Ta dulkiewicz to se może....

 • NAMOR lubi Komentarz

  A czy jakikolwiek sponsor ma obowiązek przedłużania umowy? Chciejstwo beneficjentów to jedna rzecz,a druga to interes sponsora.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Żaden Unista odchodząc z klubu nie zrobił kariery. Łabędzki, Skórnicki, Kasprzak, Kaczmarek czy Przemek Pawlicki są namacalnym przykładem.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Drabik miał się przyznać do wszystkiego. Dostałby 12-miesięcy od momentu pobrania próbki i w tym momencie już by był po odbyciu kary. A tak może mieć z głowy sezon 2021 i jego kariera stanie pod znakiem zapytania.

 • NAMOR lubi Komentarz

  ...po co ten Rusko ? i tak słowa prawdy nie powie... będzie przemówienie dla pelikanów czyli łykaczy wszystkiego, co usłyszą... na takich odbiorców Rusko liczy najbardziej...

 • NAMOR lubi Komentarz

  Zaskoczyła? Standarodowa Paluchostrada pod wynik. Jak nie przykryją folią, nie będzie odparzeń to pewnie upadków nie będzie. Zapowiada się standardowy antżużel, bo nie sądzę by Stal ubiła tor, nawet po ostanich wydarzeniach. Taktyka jest prosta. Start i wyjeżdżać max. do połowy toru, nie bawić się w jazdę parą.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Gorzów to patologia,którą na dobre zaczęła się w finale z Toruniem!

 • NAMOR lubi Komentarz

  Będę kibicować Unii nie tylko ze wzgledu na to, iż według mnie jest to najrówniej jeżdżąca druzyna z największym potencjałem, ale także dlatego że postępująca najbardziej fair spośród drużyn rundy finałowej. Gorzów niestety od lat kojarzy mi się z karami (najczęściej w zawiasach) dziwnymi sytuacjami z torem i jeszcze bardziej dziwnymi tłumaczeniami. Dlatego zdecydowanie wolę aby wygrała opcja czystego sportu i wspaniałego widowiska. Być może Stal wygra w Gorzowie dzięki różnym pokrętnym zabiegom ale liczę, że w ogólnym rozrachunku ponownie lepsza będzie Unia... czego sobie i Państwu życzę!

 • NAMOR lubi Komentarz

  Żyto gdzie ta moc. Widać ciśnienie i wywalanie kasy na kangura, Polak potrafi. Powiem jedno chory przepis z którego korzysta trzech słabeuszy w PO. UNIA jedziemy i bawimy się żużlem. Jechać z cwaniakami i kombinatorami.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Krótko mówiąc. Max ma uniknąć kary. Dlaczego ? Bo jeździ we Wrocku. Inni mają karę ew. ponosić. Czyli albo Max to "święta krowa " , albo szowinizm jest silniejszy od rozumu i zdrowych zasad. Upewniajcie więc Maksia że jest świętą krową i dalej róbcie mu krzywdę. A sodówka dalej niech mu odbija. Niech się czuje bezkarny. Tylko do czego to prowadzi ? Oby nie do tego do czego doprowadziło kiedyś Dadosa. Bo w głowie na bank mu się wkrótce pomiesza. I znowu jego pies będzie dla niego synkiem...

 • NAMOR lubi Komentarz

  Czyżby Maks w końcu zorientował się gdzie doprowadziło go to przeciąganie sprawy? Rusko działa w interesie klubu i w d... ma Drabika. Znajdzie sobie następnego w razie w.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Szkoda, że chore ambicje prezesa odbijają się na takim młodym zawodniku, jakim jest Drabik. Niestety, ale nie uwierzę w to, że cała inicjatywa w odwlekaniu kary, która jest nieunikniona, pochodzi od samego zawodnika. Popatrzmy na poprzednie zawieszenia: Ward, Dudek, Łaguta. Tak, dostali karę, odczekali swoje, ale w jakim stylu wrócili do jazdy? Śmiem twierdzić, że stali się lepszymi zawodnikami, jakimi byli przed. (oczywiście przypadek Warda nie tak powinien się zakończyć...). Tu byłoby podobnie: ok, Maksym straciłby ten sezon, może trochę następnego, ale miałby czystą głowę i jestem pewien, że wróciłby silniejszy. A tak - ten sezon i tak do zapomnienia, psychika w pewnym stopniu zniszczona i co najgorsze, zawieszenie i tak nieuniknione. Naprawdę, szkoda chłopaka. Trzymam za Ciebie kciuki młody!

 • NAMOR lubi Komentarz

  WTS to najgorsze miejsce z jakim może się związać młody chłopak. Mają w klubie Curzytka, Liszkę, Panicza a i tak chcą sprowadzić Miśkowiaka. Chore ambicje prezesa. Nie liczy się człowiek, liczy się wynik. Rzygać się chce, jak widzę pociągnięcia wszechmogących, nieudolnych prezesików.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Trzymaj się MADMAKS ! Trzeba stawić temu czoło, przyjąć karę na klatę a później wrócić ! Masz przykłady Patryka, czy Griszy , swoje odcierpieli a teraz śmigają aż furczy :) Kara to nie koniec świata! Wrócisz silniejszy !!

 • NAMOR lubi Komentarz

  Piszecie: "przeciągające się postępowanie" a przecież postępowanie samo się nie przeciąga, nie przeciąga go też antydopingówka, postępowanie przeciąga Maksym więc całą tą nerwówkę ma na własne życzenie. Ja tylko jestem ciekaw czy w dzięki temu przeciąganiu, jego adwokaci wnieśli jakieś nowe argumenty na obronę Maksyma bo jeśli jest to przeciąganie tylko dla samego przeciągania to oczywistym jest kto za tym stoi. Jeśli żadnych nowych argumentów nie przedstawiono to przez samo przeciąganie decyzji się nie zmieni. A czy przeciąganie samo w sobie jest korzystne też dla Maksyma? No chyba, że Ricardo Cz. załatwił już tą sprawę a warunkiem jest brak udziału Maksyma w play-off.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Skazać go i to szybko!

 • NAMOR napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek uderza w Wojciecha Kowalczyka. Prezes PZPN znów wywołał burzę

  Czy on konsultuje wpisy z Bolkiem? Coś mi mi się wydaje że oni z tej samej ekipy.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Nie wiem co bierze Boniek od jakiegoś czasu,ale głowa mu wyraznie szwankuje !

 • NAMOR lubi Komentarz

  Że piłkarze nie grzeszą rozumem to nie od dziś wiadomo. Ale Bonieczek to celebryta który dla pieniędzy pogrążył polską piłkę i powinien za to beknąć!

 • NAMOR lubi Komentarz

  Panie Piotrze Pan uważa aby żyłka w pupie nie pękła. Vaculik podjął ryzyko wjeżdżając w Pitera a ze ten upadł nie można mieć pretensji. Nawet ja bym się wyj**ał jak by monitów tak koło podkosił. Sytuacja z Patrykie była podobna ale inna. Nie ma dwoch takich samych sytuacji. Tylko sam Piter wie czy upadł bo nie miał innego wyjścia bo się położył. Mi osobiście ciężko sobie wyobrazić przewracać się naumyślnie na motorze jadąc Ok 60 km na h ale może Piter jest psycholem po prostu

 • NAMOR lubi Komentarz

  Fuksem są w PO i jeszcze szczeka o jakiś wypadek?Co by to dało jakby Vacul wygrał ten bieg? brak nominowanych i PEPE w 14 co Szlauderbach go objechał?

 • NAMOR lubi Komentarz

  Pani Honorato, aktorstwa Dudka w IMP nikt nie przebije. Panu Życie to polecam bieg 5 i zobaczyć atak Protasa na Smektałe, typowa bandytka. Co do magazynu to się zgadzam. Tragedia. Vaculik perfidnie kosi Pitera, a Cegielski wylatuje z jakimiś zmianami toru po starcie :E Najlepszy hit to "odskok" fair playowca Dudka w starciu z Pawlickim :E

 • NAMOR lubi Komentarz

  Duduś na IMP s Lesznie jeszcze delikatniej został trącony i leżał jak długi! Śmiech z tych lubuskich faj! Z trenejro na czele!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.