Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • NAMOR lubi Komentarz

  Sędzia dał po równo ale powinienem obu po czerwonej dać i tyle w temacie

 • NAMOR lubi Komentarz

  Wzorując się na NBA, czyli faktycznie najlepszej i najbogatszej zawodowej lidze na świecie bez podziału na dyscypliny to wprowadźmy nazwy zespołów które będą własnością tych drużyn. Skoro może być drużyna Milwaukee Bucks (Kozły), Chicago Bulls (Byki) czy Atlanta Hawks (Jastrzębie) to dlaczego oficjalnie nie może być Jaskółki Tarnów, Myszy Zielona Góra, Byki Leszno, Lwy Częstochowa czy nawet Anioły Toruń? Mówi się o tych klubach tak tylko w kontekście "pseudonimów" a może przenieść to na oficjalną nazwę? Może nazwami zwierząt nie udałoby się zastąpić Stali, Motoru czy GKMu, ale w NBA są też Celtowie, Jeziorowcy, Grzmoty, Rakiety czy Wojownicy. Te nazwy w ich oryginalnej pisowni są marka samą w sobie.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Co ty gadasz w pierwszej akcji mozna tak przyjmowac. Onico zostalo oszukane i tyle. Ale z taka gra Zaksa nie wygra

 • NAMOR lubi Komentarz

  To jest skandal. Mecz wygrała drużyna ONICO, a ta decyzja jest skandaliczne.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Zawsze byłem sercem za Zaksa ale wydarzenia ostatniego meczu sprawiły że straciłem cały sentyment do tego zespołu. Odbicie było nieczyste ale jego kwalifikacja należy do pierwszego i to w akcji na żywo. Tylko chamskie zachowanie Kaczmarka sprawiło że Maroszek nie pokazał zakończenia spotkania. Decyzja PLS to skandal. Mam nadzieję że Kaczmarek już nie zagra w tych finałach

 • NAMOR lubi Komentarz

  Czosynka nie wymyślił tej "słabości", tylko to powiela. Już w magazynie sugerowali, że Leszno pojechało słabo i fuksem wygrali w ostatnich biegach z "mocną" tego dnia Stalą :E
  Ta sama narracja jest w PS.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Czy Piotr Baron rwał włosy? Czy to było ostrzeżenie dla UL?

  UL wygrywa mecz dwunastoma punktami, jedzie bez lidera.

  Emil, Piter, Koldi pojechali swoje; Kurtz pojechał to czego się od niego oczekuje; Smyk, zdefektował na pierwszym, i przywiózł by co najmniej dwa oczka; jedynie poza poziomem Dominik, ale przywoził ważne jedynki.

  Komentatorom proponuję wspomnieć ten fakt, jazdy bez Jarka Hampela. Jarek dodałby około 3-6 punktów.

  Czy Baron nadal ma o czym myśleć? Nie sądzę. UL trzyma gaz i równowagę.

 • NAMOR lubi Komentarz

  A tak już na poważnie. Dzięki zawodnikom za fajne ściganie. Gorzów bez względu na to w jakiej formie byli, ostatnimi laty zawsze w Lesznie dobrze jeździli. Czasem mam wrażenie, że Smok bardziej im leży niż ich własny tor. W tym meczu, a właściwie w tegorocznych rozgrywkach zarówno Unia, jak i Stal ma swoje problemy. Co do wczorajszego meczu, czy było to wymęczone zwycięstwo - chyba jednak nie. Do 12 biegu toczył się wyrównany bój dwóch dobrych drużyn. Końcówka jednak była już piorunująca w naszym wykonaniu - 3x5:1 o czymś świadczy i nawet wykluczenie Bartka nie zamaże tego jak wielką siła dysponujemy. Unia od początku ma problem, bo jeździ bez Jarka, a młodzi - zwłaszcza Dominik nie jest w takiej formie(sprzętowej) jak był w ubiegłym roku - jest bardzo wolny na trasie i to zaraz widać po wynikach. Podobnie u Bartka nie widać tej pewności, którą miał zwłaszcza w fazie finałowej ligi. Do tego w przypadku Dominika zapewne wpływ na jego występ miała daleka podróż z Gorican. Jednak pomimo tych trudności wydaje mnie się, że każdy obiektywny kibic powie, że Unia wszystkie trzy mecze wygrała dość pewnie nie pozostawiając złudzeń, kto w każdym z rozegranych meczy był lepszy.
  Pozdrawiam

 • NAMOR lubi Komentarz

  Ostatnie ostrzeżenie będzie po wygranym finale!

 • NAMOR lubi Komentarz

  Nikt nie kuma ze wynik byl trzymany
  Dla widowiska. Wie ktos w ogóle co to marketing sportowy??? Unia musi stwarzać pozory ciężkich meczy u siebie bo po trzech z wynikiem 60:30 na stadionie zasiadloby 3000tys ludzi! Rusiecki ma leb do interesów i w tym roku bedzie jeszcze duzo aktorskich meczy na smoku z pseudo wyszarpamym zwyciestwem

 • NAMOR lubi Komentarz

  To sa ludzie bez wykształcenia. Widza tylko na wierzchu

 • NAMOR lubi Komentarz

  Trzeba chyba jakąś prywatną "Sorbonę" skończyć, żeby takie bzdury pisać.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Żałosny autor tego artykułu. Stal zawsze dobrze jechała w Lesznie więc chyba zdziwiony jest tylko autor. Patrząc na skład Unii można było by wstawić Hampela z Emilem jako parę i siła Unii była by o wiele wieksza. A tak mamy 3 liderów w Unii a tym meczu się nie wygra muszą jeszcze pojechać dobrze juniorzy a Ci w miarę pojechali.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Droga redakcjo. Nie trzeba być wielkim znawcą aby wiedzieć, że Leszno na piasku nie pojedzie. Doskonały przykład to awarie polewaczki w Tarnowie sezon temu. Tor bardziej odpowiadał Stali niż Unii. Docenić natomiast należało by to jak Woźniak czy Thomsen wypowiadali się o torze. Docenić też trzeba charakter Unii, warunki są jakie są nie ma co narzekać jedziemy. Nie podobał się mecz? Mało mijanek i walki czy o co chodzi? Jeżeli tak to włączyć proszę sobie mecz towarzyski Polski z Rzeszowa. A najlepiej złoty kask w Pile. Mialiśmy ściganie, mecz na styku a redaktor Majewski z nc+ zadaje pytanie czy tor w Lesznie był regulaminowy.........paranoja.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Popatrzcie na tory przygotowane przez J.Krzyżaniaka. Nieregilaminowe tory w Pile i Gorzowie dopuszczone do zawodów.Dziś w Lesznie tak przygotował tor ,ze ścigania jak na lekarstwo.Od lat p.Krzyżaniak walczy z całych sił o to,żeby Leszno przegrało u siebie i jakoś mu się nie udaje.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Niech te leśne dziadki choinkę sobie ubiorą i dadzą spokój żużlowcom

 • NAMOR lubi Komentarz

  Jak to jaki.Geniusz wśród komisarzy p.Jacek Krzyżaniak.Gosc który potrafi spi...lic każde zawody a ciągle jest typowany do kolejnych zawodów.

 • NAMOR lubi Komentarz

  To chyba normalne, że w motosporcie zawodnicy mają prawo zakwestionować stan toru.
  Jednak panowie do marynarek przypinają sobie sztandary nieomylności.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Teraz GKSŻ niech nie pi...….li o bezpieczeństwie zawodników na torach..

 • NAMOR lubi Komentarz

  To są jakieś jaja wielkanocne! Karać dwóch zawodników bo buntowali innych? A reszta zawodników poszła by się utopić jak by im kazało tych dwóch, to jest chore! Wszyscy podpisali że nie pojadą a co ma wspólnego kto bardziej się udzielał. Albo wszyscy albo nikt to nie jest przedszkole......

 • NAMOR lubi Komentarz

  Hańba, GKSŻ podąża drogą, którą niegdyś zmierzało PZPN. Wymagać od zawodników ile się da i kiedy się da, ale od siebie nie wymagać niczego. Sygnał jest jasny, GKSŻ ma gdzieś bezpieczeństwo zawodników. Odechciewa się żużla z każdym rokiem bardziej.

 • NAMOR lubi Komentarz

  „Komisja nie może godzić się na podważanie decyzji sędziów i komisarzy toru przez zawodników.” Zapraszam panów z GKSŻ, sędziów i panów komisarzy na motocykle i ściganie na torze gdzie wystaje betonowy krawężnik i gwoździe z bandy

 • NAMOR lubi Komentarz

  hit, parodia i szok...jak można zabrać szanse do awansu do najbardziej prestiżowych zawodów globu,dlatego że MIELI RACJĘ I WALCZYLI O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO.
  Decyzja to w mojej opinii jest jedną z najbardziej kuriozalnych w polskim sporcie.

 • NAMOR lubi Komentarz

  Pierwsza wersja tekstu byla bez nominowanych zawodników. Dopiero przed chwilą uzupelnili. Nominacje widze w wiekszosci dostali Ci zawodnicy, którzy byli skorzy pojechać

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.