Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pani Klepacka powiedziała prawdę i to co uważa 95 % ludzi. Nikogo nie obraziła, stwierdziła fakt. Chwała jej za to, bo wśród osób znanych panuje albo zmowa milczenia albo strach przed powiedzeniem prawdy.

 • KLM lubi Komentarz

  Panie Wawrzynowski! Ponieważ jest Pan dziennikarzem, uważającym się pewnie za dość sprawnego - i za takiego uważany zapewne przez WP, skoro obdarza Pana jakimiś tam funkcjami znaczącymi, to powiem wprost: radziłbym Pani Zofii Noceti - Klepackiej wytoczenie Panu procesu za kłamliwe przedstawianie jej, jej wypowiedzi i sugerowanie poddanie się Bohaterów Niemcom. Cóż. Nie chcę rozwijać wątku, kto jest właścicielem portalu mającego w nazwie Polskę... Gdyby Pan nie był dziennikarzem pretendującym do określenia jako wysokiej sprawności Pańskiego warsztatu zawodowego - pewnie takich podpowiedzi nie poddawałbym Pani Z. Noceti-Klepackiej, zakładając, że po prostu ma Pan kłopoty z analizą tekstu. W Pana wypadku jednak trudno to zakładać. Tak więc, mając dobrą wolę, powinien Pan być w stanie zrozumieć, że stwierdzenie, iż "nie o taką Polskę się bił" jest sugestią, że to, co on wywalczył wraz z innymi, obecnie jest zagrożone przez przychodzenie ruiny rodziny i społeczeństwa, jakie są w tych ubóstwianych przez Pana "wyższych kulturach". Tylko tyle i aż tyle. Pan zaś w swoim myśleniu z pewnością stwierdza, co "się okazuje": w dodatku kłamliwie przenosząc punkt ciężkości sporu na kwestię wolności wyborów, jakoby to ta wolność miała nie pasować Bohaterowi i w dodatku imputuje Pan, że to był może ukryty, ale warunek walki o Polskę Dziadka Pani Zofii. Ohyda, co Pan robi, jeżeli chce się uważać za sprawnego dziennikarza. Dalej też Pan bałamuci. Nie jest istotą sporu czy mają prawo istnieć homoseksualiści, tylko jak daleko agresywna propaganda LGBT+ może się posunąć i czy da się im prawo nawet dzieci wbrew rozumowi "nakręcać myśleniem LGBT+". Fakt, słusznie Pan sformułował temat, w dodatku mając szacunek dla Pańskich tekstów, niejednego - pomyślałem, że przeczytam. Po tym, co jednak w tym fragmencie przeczytałem, zrezygnowałem, szkoda czasu na czytanie Pańskich wypocin w tym tekście - natomiast skoro Pan chce czynić ze sportu narzędzie ideologii w dodatku szkodliwej społecznie, to po prostu trzeba zaoponować, bo to można zrobić na szczęście bez konieczności czytania bzdur, które Pan wyprodukował, czy to z racji zobowiązania w firmie, czy rzeczywiście uważając, że należy dzieci tymi wiadomościami "częstować".

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Te felietony Pani Prezes są 'coraz lepsze'. Liczę że wkrótce napisze jakieś wskazówki dotyczące przygotowania silników albo rozpisze przedsezonowy program treningowy dla zawodników. W końcu w naszym nieszczęśliwym kraju ekspertem może zostać każdy. Tak jak celebrytą.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ja myślę że to tylko kolejny epizod rywalizacji i wojny handlowej na linii Chiny vs USA. Jako że 'nasz' rząd robi w podskokach wszystko, co każe nam Wujek Sam (vide skandaliczne działania ambasador Mosbacher) to najwidoczniej teraz dostał zlecenie, żeby wykazać się w taki sposób. Polska jest infiltrowana od góry do dołu, ale o zatrzymaniach szpiegów z Niemiec, USA czy Izraela jakoś cisza. No ale każdy kto ma choć jako takie pojęcie o naszym państwie, ten wie, że polskie służby jak ABW, SKW, SWW załatwiają swoje interesy a nie chronią kraj i obywateli.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Już tylko pobieżna lektura biografi pana Jarubasa karze mi przypuszczać że za ogromnym majątkiem tego człowieka stoją tajne służby PRL, obecnie WSI. W latach 70-tych ten elektrotechnik z wykształcenia był szkolnym nauczycielem, a na przełomie lat 70 i 80-tych zakładał tzw spółki polonijne, które w tamtych czasach były po prostu przykrywką dla nielegalnego działania peerelowskich służb. W okresi tzw transformacji był już właścicielem lub udziałowcem wielu firm i spółek. Zbigniew Jakubas był/jest zarówno żoliborskim sąsiadem jak i partnerem w biznesach Wojciecha Kostrzewy, prezesa ITI. Panowie wzięli się razem do roboty w wizjonerskich latach 90-tych, kiedy młody zdolny Kostrzewa prezesował resortowemu bankowi BRE Bank. Od kilku lat panowie działają razem w wyglądającym na bardzo intratny (Pendolino!) rynku zamówień na pociągi. Jakubas kontroluje nowosądecką spółkę Newag, która walczy o kontrakty razem ze szwajcarskim Stadler Rail, w którego radzie nadzorczej zasiada od pewnego czasu Wojciech Kostrzewa. W 2010 roku dzięki decyzji ministra A.Grada, Jakubas stał się wiekszosciowym udziałowcem spółki Mennica Polska SA. W listopadzie 2018 roku p Jakubas złożył do sądu weksel jako poręczenie majątkowe za zamieszanego w aferę GetBack Piotra Osieckiego, właściciela Altus TFI. Prokuratorzy ocenili szkody z tytułu jego działań na 174 mln zł.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie pisze się Ly ale Lee... I tu Was mamy, obrzydliwi kretacze z Kambodży... Nie oddamy wam naszej pięknej i długiej rzeki za marne 3 mln €, rozumiecie?

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zrównoważona przyszłość? Hahaha, a cóż to jest? To jakiś lewacki bełkot, panie. Albo zrównoważony rozwój. Kto ich tego uczy? Tego pieprzenia trzy po trzy?

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tak sobie myślę, że za jakiś czas... jak kurz opadnie a smród się rozejdzie... wszyscy albo prawie wszyscy pogodzą się z rzeczywistością... pan red Ostafiński i pan (były) prezes Nawrocki usiądą razem...przy jednym stole i wspólnie opiszą tą historię... która tak splotła ich losy. To będzie świetna puenta na zakończenie tej przygody. Książka 'Moja historia' albo lepiej 'Moja walka' sprzeda się w rekordowym nakładzie, panowie podzielą się zyskiem i wszystko będzie cacy. W końcu obu chodzi w życiu o to samo...

 • KLM napisał/a komentarz do Nawrocki wsadził Stal do rollercoastera. Po roku jego rządów klub wrócił do punktu wyjścia

  Kolego drogi - miasto nie ma żadnych pieniędzy. Jest tylko administratorem tych, które pochodzą od ludzi, płacacych podatki. Dlaczego uważasz że każda z tych osób, chce przeznaczać pieniądze na kontrakty dla pana Hancocka albo innej gwiazdy zakontraktowanej przez klub? Ja nie odmawiam zawodnikom talentu, niech jeżdżą na torze, zarabiają - ale system dotowania klubów to głupota. Niech kluby szukają wsparcia u sponsorów, kibiców, niech się organizują i finansują. Powinny mieć w tym wolna rękę ale nie powinny wyciągać jej po kasę publiczną.

 • KLM napisał/a komentarz do Kluby PGE Ekstraligi nie ochronią się przed deszczem za pół miliona. Oferta wbiła Kryjoma w fotel

  Otwórz oczy czlowieku - to oznacza że de facto zapłaci każdy z nas: uczeń, emerytka, sprzedawca z warzywniaka, itd. Idiotyzm do potęgi n-tej. Jak klub stać na taki wydatek niech sobie ze swojej kasy wydaje. Ale od ludzi won.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Haha, puknijcie się w głowie panowie z PZM i Ekstraligi. Kluby już ledwo dyszą, większo zadłużona. Zarżniecie tą dyscyplinę na amen, wspomicie te słowa. Bando złodziei i pierdzacych w stołek biurokratow.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No i po jaką cholere było budować nowy obiekt? Czy w tym kraju są normalni ludzie? Każdy z podatników, nie tylko łodzian (bo zdaje się że to centralna administracja rozdaje fundusze dla miast i gmin) złożył się na powstanie stadionu do którego już się dokłada a może być jeszcze gorzej. W ogóle czas skończysz z tym dofinansowaniem wszelkich dyscyplin sportowych przez rząd. Ktoś chce wydawać swoje prywatne pieniądze na sponsoring - nie ma problemu. Ale skonczmy na Boga z tym socjalizmem. Teraz mamy przykład z Orlenem i R.Kubica - każdy kierowca, klient stacji, będzie się składał na niego i jeszcze grupę Williamsa. Bo chłopaki lubią się bawić dużymi autkami i kochają prędkość. Chore.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Coś mi tu jednak nie gra. W kwestii zamierzeń p Nawrockiego. Czy p Nawrocki od początku zakładał że chce zrobić 'przewał' wchodząc do Stali Rz czy też po prostu sam się 'zakiwał' na śmierć? Bo przecież nikt rozsądny nie pompuje pieniędzy do klubu, nie płaci zadłużenia poprzednich zarządów i zawodników, nie kontraktuje gwiazd na II ligę, nie organizuje turnieju międzynarodowego, tylko po ty by na koniec powiedzieć pass. Chyba że: są dwie możliwości - Nawrocki miał usilna potrzebę ulokowania/przeprania gdzies pieniędzy albo jest d*** nie biznesmen. Na pierwsze nie mam dowodów a w drugie nie wierzę. Zostaje drugie zamierzenie - że p Nawrockiego wszystko przerosło, że jego plan zarabiania po 3 latach na żużlu (jego słowa) nie wypali, bo koszty są niewspółmierne do zysków i teraz pozostaje pytanie co dalej?

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mnie zastanawia tylko jedno - kto za tą zabawę płaci? Bo jeżeli mają sponsorów albo płacą z własnej kieszeni - nic mi do tego. Ale jeżeli choćby złotówkę dokłada miasto lub gmina z pieniędzy mieszkańców, to jest to najwyższej formy kradzież zuchwała - żeby sobie kilku łebków mogło poszaleć zdezelowanymi autami na koszt podatnika!

 • KLM napisał/a komentarz do Przegląd tygodnia oczami kibiców. Ireneuszu Nawrocki, błagamy Cię, wystarczy tych nowinek

  Sądząc po skali zadłużenia większości klubów to to stwierdzenie nie jest przypadkowe. Zdaje się że boom żużlowy minął na przełomie lat 90-00. Chętnych do uprawiania żużla też jakby mniej... Nie prawdaż?

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  'Nie pamiętam gościa, który tyle by obiecywał i miał tak dużo wtop'. A ja pamiętam - nazywał się Tusk.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W jaki sposób Citroen z Puschkarem mógł się zderzyć z nadjezdzajacą z przeciwka ciężarówką, skoro ze zdjęć wynika że Citroen ma całkowicie zmiażdżony tył a przód niemal nienaruszony? Czyżby kierujący Citroenem jechał tyłem do przodu? Absurd.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W jaki sposób Citroen z Puschkarem mógł się zderzyć z nadjezdzajacą z przeciwka ciężarówką, skoro ze zdjęć wynika że Citroen ma całkowicie zmiażdżony tył a przód niemal nienaruszony? Czyżby kierujący Citroenem jechał tyłem do przodu? Absurd.

 • KLM napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pycha kroczy przed upadkiem, p. Mrozek...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.