Rasmus76 - lubi

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Największym wstydem Rybnika ,to mieszkająy w nim pismak Kuczera . Mrozek też nie lepszy ,który nie zatrzymał Łaguty ,bo nie chciał jeżdić z połowę stawki . No i podejście Mrozka do innych zawodników nie było najlepsze. Natomiast Ty Kuczera , nie sraj do włsnedo gniazda , bo łaska kibiców na pstrym koniu jeździ.
  Komentarz skopiowany do redakcji SF ,czeka na reakcję pismaka .

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Niestety kibice Zielonej nie doceniają tego co mają. W takim Lublinie czy w Rybniku na meczu o brąz byłby pełny stadion.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Przestań pie...lić. Sprzedano 10 500 biletów. Nadwyżkę zrobiły dzieci do lat 12 które wchodziły za free i nikt ich nie ewidencjonował. Podano by prawdziwą informację o ilości ludzi na stadionie, ale to by był pretekst dla głąba który po półfinale wysłał pismo, że nie życzy sobie siedzenia na schodach jeśli ma bilet, a przyszedł za 5 druga i pretensje. Teraz pewnie napisze że go nie wypuścili gdyż przez zarząd nie zdążył kupić biletów. To są ludzie typu maruderzy, co nic nie wnoszą a tylko żądają i zawsze im źle. Teraz pewnie płaczą, że po co my weszli do tej ekstraligi skoro nie będzie kogo wziąć. Ku.. a jego mać z takimi ludźmi.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Narzekają jednostki ktore nagle pokochaly zuzel. Ja jade o 12 na stadion, poswiecam swój czas i zajmuje 36 miejsc. Kupilismy 36 biletow legalnie i mamy prawo wejsc na stadion. Jak komus nie pasuje to niech siedzi przed tv.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Przeczytajcie sobie artykuł, drodzy koledzy kibice spoza Rybnika, i żebyście potem nie pisali, że to Rybniczanie byli pewni awansu już po pierwszym meczu. My pokornie siedzimy cicho i czekamy na wynik jutrzejszego meczu a to media jak zwykle już pompują balonik jakoby ROW był pewny swego.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  kuczera czytasz w ogóle te swoje wymioty przed publikacją?
  kolejny "news" i kolejne bzdety :

  Kibice w Rybniku są tak spragnieni żużla na najwyższym poziomie, że już w niedzielę przed kasami ustawiała się bardzo długa kolejka chętnych i trzeba było odstać w niej kilkadziesiąt minut.

  dziś dopiero sobota o jakiej niedzieli przed kasami mowa ?

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Żółta kartka max. Powtórka była pokazywana wiele razy i Woryna ani przez chwilę nie spoglądał na zewnętrzną czy Kułakow się tam pojawia. Poza tym wynosił się w sposób naturalny. Z pewnością nie było mowy o wykluczeniu.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Mi też szkoda Łogaczewa chłopak pokazywał fajny ofensywny żużel aż chce się patrzeć na taką jazdę. Moim zdaniem i tak awansujecie do EL nie ma na ta chwilę mocniejszego zespołu od waszego A i finansowo też. EL wam się należy bo nie słusznie spadliście i tyle w temacie.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  TO NIE JEST ŻADEN pan! Na pana trzeba mieć chociaż odrobinę rozumu i wyglądu, a u tego du.ka próżno szukać jednego i drugiego

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Niektórzy mówią że sprawa woryny od początku była ściema.. cytat z tego artykułu.. a ja pytam szanownego pana redaktora kiedy oficjalnie Woryna ,Mrozek wypowiedział się że odchodzi z Rybnika kiedy?!!! Nie było takiej wypowiedzi ani jednego ani drugiego co najlepsza obydwoje panowie milczą na jaki kolwiek temat od ostatniego meczu jaki odbył się w Rybniku!! A więc szanowny panie redaktorze ten szum o którym PAN pisze to robi PAN sam ze sobą sam sobie PAN zaprzecza bo to PAN pisze jednego dnia że woryna odchodzi z Rybnika a następnego że nie.. nie czuję się PAN głupio z tym bezsensownym pisaniem nie uważa PAN że to raczej nie jest dziennikarstwo tylko szukanie tematów na siłę ,ok jestem w stanie zrozumieć jeszcze szukanie tematów na siłę ale już nie rozumiem a wręcz jest to głupota do kwadratu jeśli dziennikarz sam sobie nakręca temat sam sobie wymysla historię w stylu woryna odchodzi by tydzień później swoją historię napisana o odejsciu przekształcić w historię o pozostaniu Woryny w Rybniku. Nazwie pana bardzo słabym pisakiem to słabe gdy dziennikarz sam tworzy historię na swoją potrzebę by móc o tej jednej stworzonej historii pisać przez miesiąc.. słabe naprawdę słabe z pana strony..niech PAN panie redaktorze poda źródło w którym Mrozek powiedział napisał że Woryna odchodzi, lub Woryna kiedy gdzie napisał powiedział że odchodzi z Rybnika. Podaj PAN panie redaktorze oficjalne źródlo o informacji na temat odejścia Woryny !!

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Ten honorowy rafael co upijaj bobera i podstawil mu kurwiszona a potem doniósł ? A potem u nas udawal menela i nagrywal z ukrycia trening ? Wcsle sie nie dziwię ze prezydent Gniezna nie chce finansować tego zoo

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Teoria nie do końca trafiona, bo akurat w Motorze najsłabiej pojechali Ci, którzy raczej miejsce w elidze by mieli (oba lamparty), a najlepiej ten, któremu byłoby o to ciężko (Miesiąc) :) co do drugiej części się zgadzam, od początku (nawet po wygranej w rz w Rybniku) mówiłem, że to ROW jest faworytem nr.1 My tylko możemy sprawić niespodziankę. Brak awansu dla Motoru jest problematyczny tylko z jednego powodu - zatrzymanie Wiktora. Jeśli to się jakims cudem uda, to kolejny sezon w 1 lidze w żadnym wypadku nie będzie mnie boleć

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Kolego Rybnik to nie Gniezno ze przyjechali i cwoki nagrywaly trening Rybnika albo plakali ze tor nie nadaje sie do jazdy

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Kurde nie wiem jak Gała robił takie wyniki...? Na motocyklu wygląda jak paralityk :-)
  Wisi na kierownicy jakoś...

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  6+1 a nie 5+2.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  U Amona błazenada to normalka.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  AMON a kogo to obchodzi po czyjej stronie będziesz?....robisz z siebie czystą dziecinadę.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  W 13 Biegu to K. Woryna był drugi, a P. Pawlicki trzeci. Proszę poprawić błąd, powielony z relacji.

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  tu jest błąd Woryna ma 6 +1 bonus ptk

 • Rasmus76 lubi Komentarz

  Mój komentarz był niejako odpowiedzią na to co pisze wasz ziomek max...
  Nazywa Gniezno wiochą więc ja mogę opisać Rybnik tak jak mi się podoba
  P.s. Ja wierzę że max odwiedził Gniezno przy okazji wakacji ,gdy w Niechanowie (wioska pod Gnieznem) pracował u rolnika zajmując się głównie rozrzucaniem gnoju