Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do Marek Citko: Boję się tylko niebios

  O ty marny człecze i do tego bezbożny i bez mózgowy. Co ma ksiądz do wiary i Boga. On takim sam jest człowiekiem jak ty. Po tą sądy i służby na świecie by przestępców ścigać czy to jest w sutannie czy różowy. Dzisiaj ścigają tych w sutannach, a różowych i w togach ułaskawiają ułaskawiają mimo tego, że napisane jest, że mężołożników czeka śmierć.

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do El. ME 2020: Houston, dalej mamy problem. Lewa obrona bolączką reprezentacji Polski

  Nie "bijcie" w Recę bo jako jeden z nielicznych zagrał dobre podanie, z którego padła bramka, a co poniektórzy wielokrotnie dośrodkowali panu Bogu w okno. Ja to przyczepiłbym się do stoperów i prawego obrońcy. Stoperzy wielokrotnie wybijali piłkę strachliwie poza boisko, do tego obaj boją się przejść z piłką poza środkową linię. Prawy obrońca to tragedia. Wszystkie złe sytuacje szły z tamtej strony. Do tego dorzucę brak gry bez piłki przez wszystkich zawodników, no może jeden Lewandowski z Piątkiem się trochę ruszali. Ale to za mało. W tej drużynie brakuje nowych twarzy, grających technicznie. Jeden Zieliński to za mało. No i trener. który ustawia zawodników wyróżniających się w swoich drużynach na inne pozycje. Czarownik, wszystko na odwrót. To jest. tzw. polska myśl trenerska.

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do Zbigniew Boniek przechwala się za granicą: Dużo inwestujemy w młodzież

  Panie Boniek, jeżeli nie zmienimy kadry trenerskiej i nie stworzymy programu rozwoju fizycznego młodzieży w klubach, szkołach to będziesz się pan tylko wychwalał. To nie PZPN inwestuje w dzieci, ale Polacy poprzez ściemniający."żund". który chce się pokazać z dobrej strony przed wyborami. Po owocach ich poznacie. 7 lat pańskich rządów i marne efekty. A rząd w Polsce zamiast finansować dzieci, polską młodzież to finansuje antypolskie środki, pseudo naukowców co szkalują Polskę i daje emerytury nie Polakom z środków zarobionych przez Polaków. Panie Boniek nie wpisuj się w politykę, tylko podaj się pan do dymisji, to może coś w tej polskiej piłce kopanej coś się zmieni.

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do El. ME 2020. Austria - Polska. Zbigniew Boniek wbił szpilkę krytykom Jerzego Brzęczka

  O nierozumny prezesie, wygrana jeden zero to łut szczecią, który cieszy wszystkich Polaków. Ale wypowiedz pana Brzęczka o wystawieniu chorego Milika czy ustawianie Bereszyńskiego na lewej stronie, czy powoływanie zawodników, którzy nie sprawdzają się gdzie indziej lokuje go jako niepoważnego trenera, który chroni się tym, że sami zawodnicy są w dobrej formie. Moim zdaniem wystawienie Milika razem z Lewandowskim, którzy oczekują podań jest bez sensu. Wprowadzenie Piątka na krzyki z trybun pokazało, że zawodnik operujący normalnie piłką jest w stanie zmienić styl gry. Zamiast powoływać zawodników, którzy nie potrafią wyprowadzać piłki jest czas na poszukiwanie takich co grają w piłkę i jej nie wykopują.

 • Jan Porąbaniec

  Oj brachu, masz mały rozumek jeżeli zwalasz to na dzisiejszą władze/ Kluby i kibole to relikt lewackich władz, które chciały pilnować wszystkiego. To wśród kiboli lewacka milicja miała donosicieli i prowokatorów. I zrozum wreszcie, że kluby nie powstały za PIS-u. To za rządów rudego,pijaka i "chrabiego" policja walczyła z kibicami zamiast z kibolami.

 • Jan Porąbaniec

  Może Zieliński I Milik nie błyszczeli ale pozostali nie potrafili zagrać celnego podania do swojego partnera. Myślę, że Zieliński faktycznie nie pomyślał przy stuprocentowej okazji, zamiast siły, powinna pracować głowa.

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Marciniak? Psy szczekają, karawana jedzie dalej (komentarz)

  Aleś ty inteligent, jak byli lepsi jak Anglicy wygrali. Możesz napisać, że grali lepiej podobała ci się Hiszpanów niż Anglików, ale, że nie byli lepsi. Kto wygrał mecz?

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do Paweł Kapusta: Marciniak? Psy szczekają, karawana jedzie dalej (komentarz)

  Hiszpanie to płaczki i symulanci. Nawet jak był karny to Marciniak dobrze zrobił, że nie odgwizdał. Każdy może się pomylić. Jak wolny powinien być z samej linii pola karnego dla Anglii to Hiszpanie byli zadowoleni.

 • Jan Porąbaniec lubi Komentarz

  Czy jeszcze nie uschły języki od tego szczekania na Lewego ? Zacznijcie może teraz od pseudo prezesa PZPN i jego władz .

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do Liga Narodów. Eksperci skrytykowali Lewandowskiego i bronią Brzęczka. "Selekcjoner jest tutaj szefem"

  Dacie spokój piłkarzom. Oni grają w reprezentacji nie dzięki polskim trenerom, a raczej dzięki swojej wytrwałości i załapaniu się do drużyn zagranicznych. Polska myśl trenerska objawiająca się dziś się w osobie pana Brzęczka tym, że wystawił czterech zawodników nie łapiących się do gry w swoich drużynach, wystawił do linii środkowej zawodnika nie mającego podstaw by grać w reprezentacji no i ustawienie piłkarzy. Ten co gra na lewej stronie ustawiony na prawej i odwrotnie. Smutne to jest ale prawdziwe. Nie winię też za to selekcjonera bo za wszystko odpowiedzialny jest PZPN, a tam tez komórka szkoleniowa. Po owocach ich poznacie. Żeby mieć drożynę trzeba wychować młodzież, a tam zatrudnia się trenerów zwianych z aferami sprzedaży meczy. Pieniądze wysyła się do klubów gdzie od lat tzw. działacze je marnują(mówię o szkoleniu młodzieży) i żyją na koszt podatników itd. Ale trzeba się cieszyć. Jest nadzieja, że drużyna zacznie wreszcie wygrywać? (bo będziemy w grupie, gdzie powinniśmy być) i znów kibice będą się cieszyć, a tzw. celebryci, eksperci pełną gębą będą mogli się ekscytować przed telewidzami. NIC się nie stało , PZPN przetrwa i działacze. Do boju Polsko.

 • Jan Porąbaniec lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jan Porąbaniec

  Dzisiaj łamią konstytucję uchwalona przez komunistów, a za czasów wcześniejszych łamali kręgosłupy, przejeżdżali samochodami, strzelali do ludzi, katowali inie pozwalali opozycji podjąć pracy wyganiając ich za granicę. Czy widzisz różnice?

 • Jan Porąbaniec

  Panie Brzęczek, pan Błaszczykowski odstaje i dlatego powołaniem jego do reprezentacji robi pan jemu krzywdę, reprezentacji i sobie oraz Polakom. Czy nie czas wystawiać najlepszych. Jeżeli pan Błaszkowski będzie dobry to wróci, bo tak to powinno wyglądać.

 • Jan Porąbaniec

  Dobrze , że spodenek nie dali. Dobrzy bracia Słowianie.

 • Jan Porąbaniec

  na ławkę, jako rezerwowy lub do wykopywania piłki z za bramki podczas meczów.

 • Jan Porąbaniec napisał/a komentarz do Twitter bez litości dla Legii Warszawa. "Szorowanie dna"

  Bez przesady, PZPN zadowolony, kierownictwo Legii też, piłkarze też, kibice chyba też - bo chodzą oglądać dno i wspomagają w ten sposób dno swoją kasę. Więc o co tak naprawdę chodzi?

 • Jan Porąbaniec lubi Komentarz

  Powtarzam swoją prośbę do kibiców nie chodźmy na mecze tych szrotów.Dużo mówią a mało znaczące!!!!!!

 • Jan Porąbaniec

  Raczej jacy kibice tacy piłkarze, raczej jacy trenerzy tacy piłkarze, raczej jakie szkolenie młodzieży tacy piłkarze, no i jacy komentatorzy tacy piłkarze. Co ma rząd do piłkarzy? czyż ci całkiem nienawiść do rządzących mózg wyprała?

 • Jan Porąbaniec

  Kolego nie napinaj się. Może nie zauważyłeś, ale o sukcesie lekkoatletów pisze WP, raczej anty pisowski portal. Wyluzuj jeżeli pieniądze są dobrze wydawane i zarządzane to tak trzymać. Niestety za rządów PIS też wydają kasę na anty polskie organizacje i religie nie przyjazne Polakom i Polsce.

 • Jan Porąbaniec

  A to w tej nowoczesnej Europie, to takie ładne i kulturalne. U nas policja głaszcze kodziary po dłoniach i mówią w Europie, że nastała tyrania.

 • Jan Porąbaniec lubi Komentarz

  Jak to się mówi z pi.dy bata nie ukręci i nawet sam Ferguson tu nie pomoże!

 • Jan Porąbaniec

  Wyniki naszych drużyn odzwierciedlają stan naszej piłki nożnej. Niestety nic się nie zmienia. Marazm trwa.

 • Jan Porąbaniec

  Nie zganiajmy winy na piłkarzy. Odpowiedzialnym za ten stan rzeczy w pierwszej kolejności jest PZPN, w drugiej sztab szkoleniowy z Nawałką na czele. Nawałka to przedstawiciel tzw. myśli trenerskiej polskiej ligi. Czy trzeba coś dodawać. Jak można wystawić drużynę na pierwszy mecz w składzie, w której było 8 zawodników, którzy nie grali w swoich ligach? Niech mi ktoś odpowie jaka to myśl trenerska przemawiała przez Nawałkę i jaka była kontrola ze strony PZPN-u?

 • Jan Porąbaniec

  Jak to u Niemców, wszyscy Niemcy dobrze grali tylko Turek zawinił.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.