zbyszko64 - lubi

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Popieram prezesa Kępę. To jak zareagował na moralne nieogarnięcie komediantów z rolniczego zagłębia jest jak najbardziej prawidłowe. Tu nie chodzi nawet o partykularny i najbliższy cel oraz interes Motoru, ale bardziej o filozofię postępowania. Kępa wychodzi z założenia, że nie powinno się w życiu ulegać szantażom i wybierać najprostszej drogi, nawet jeśli w krótkiej perspektywie czasowej wydaje się najkorzystniejsza. Uważam, że nawet kosztem utraty potencjalnego miejsca w palyoffach nie warto robić interesów i płaszczyć się przed ludźmi nie do końca poważnymi o wątpliwym stanie umysłowo-emocjonalnym. W długoletniej perspektywie taka strategia zawsze się opłaci. Co się odwlecze to nie uciecze. Motor nie jest dłużny Lesznu nawet 5zł i nie powinien płacić nawet złamanego grosza. Cegielski jest tu z racji koligacji biznesowo-menedżerskich stroną i nie powinien się do sprawy mieszać bo to co mówi jest co najwyżej śmieszne i stawia go w złym świetle. Jak gdzieś bida piszczy to nie wyciąga się łapy po nie swoje tylko próbuje rozwiązywać problemy w inny sposób. Dziadostwo panie, dziadostwo!

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  HOP A psik PKS Zdrowa Woda Blachy Pruszyński i s-ka. Co w tym śmiesznego? ;)

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Kluby maja wybór taki- smieszna nazwa lub smieszny budzet

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Wszystko fajnie gratuluję

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  jak umie tak swietnie grac to niech strzela w meczach reprezentacji. tez bym umiala pilke umiescic w bramce, jakbym miala dobrych pomocnikow

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  to jest żart

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  wesołych świat wszystkim fanom tego gburowatego dupka, ktory tylko kase liczy

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Ale najlepszym sportowcem Polski znowu zostanie Zmarzlik a Lewy tak jak w ubiegłym roku będzie znowu za nim

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  już dawno mówiłem że ten Lamus z LEGŁY to powinien sędziować klasę B , ja nie potrafię zrozumieć jest tylu sędziów o wiele lepszych od niego a on dalej wstyd sieje na cały świat . Szymuś ty pajacu daj sobie spokój z tym sędziowaniem.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Błąd z kartką bezsprzeczny, ale jeśli chodzi o karnego to przecież każda taka sytuacja sprawdzana jest przez WAR. Marciniak to mądry facet i napewno wyciągnie wnioski. W tym wszystkim tak poprostu po ludzku szkoda Rosjan.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  "Ktoś rozpuszczał plotki.. ". Ktoś. Yeti? Gumisie? Prezydent? Andrzej Huszcza? Konkretnie - kto? Łatwo poskładać, że jednak krucho z pieniędzmi jest i...tyle. Po co zakłamywać rzeczywistość? Falubaz sobie poradzi (w sensie utrzyma się). Ale dziś to z pewnością nie jest klub pierwszego wyboru.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Już to pisałem więc powtórzę jeszcze raz. Vaculik odszedł ze SG bo Zmora nie wypłacił mu "spornych" zdaniem klubu pieniędzy - 300 tyś zł. Grzyb siadając do negocjacji ze Słowakiem zaczął od obietnicy, że ta kasa w pierwszej kolejności zostanie mu wypłacona jeśli podpisze kontrakt ze Stalą. Więc zadajcie sobie pytanie, jaką szansę miał Falubaz na wygranie walki o Vaculika? Czy był wstanie przebić ofertę SG i dołożyć jeszcze 300tys górki?

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  W końcu zjazd tego szemranego towarzystwa z ekstra ligi i więcej kasy miejskiej dla Zastalu.
  Żużel, to nie jest sport.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Szykuje się spadeczek. Wygląda to gorzej niż w 2018roku. A wtedy był dramat. Mecze ze Spartą Unią i Gorzowem będą oscylowały w granicach 65:25. Zwłaszcza na wyjeździe. U siebie może do 30 dobiją. Cztery wygrane mecze w sezonie to będzie cud. Pewne jest jedno! Przez totalny brak nazwisk, tor będzie jeszcze gorszy niż w tym roku mimo, iż był statystycznie najgorszy.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Żyto do milicyjnego klubu by pasował jak ulał

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  To w końcu Pawlicki poszerzył tor jazdy czy Vaculik ? kogo więc wina? Jak Piter zrobił podobnie dostał ostrzeżenie i ok, zasłużył. Jak podobny numer wyciął Vaculik to Żyto się rozsierdził i obraził.

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Życzyłbym sobie taki skład:Ktoś za Ziòłkowskiego,Łaguta,Michelsen, Hampel,Kubera, Lambert, Lampart,Cierniak,tylko czy finansowo wystarczy???

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Nic sie nie stało.Motor przegrał trochę niespodziewanie ale i tak w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze.Lublin ma w składzie "emeryta" Hampela i słabego w tym sezonie Miesiąca,a to dopiero ich drugi sezon w EE.Taki Włókniarz typowany na mistrza dostał w dupę 3 razy na własnym torze i dał ciała z przygotowaniem nawierzchni a bez tego i chorego przepisu jakim jest "gość" ,taki prowincjonalny Gorzów z mistrzem świata w składzie nawet nie powąchałby "czwórki"- żenada :D ... Reasumując: to nie Motor czy jego kibice powinni mieć powód do wstydu tylko te "wielkie" zespoły jak Sparta ,Stal G. czy Włókniarz ....mega wstyd! Po Rybniku nikt sie niczego wielkiego nie spodziewał więc jest ok,Grudziąc w sumie to samo,było wiadome,że na marzeniach o PO sie skończy jak od kilku sezonów.Największy progres zrobił Motor i paradoksalnie to jego kibice moga o swoim klubie mówić wielki :) Rok temu weszli do e-ligi a już biją sie na równi z zespołami ,które gdyby nie furtka z gosciem byliby w czarnej :D Hahhaa

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  Dziś już nie ma prawdziwych sportowców . To co obecnie oglądamy pod szyldem sportu to bandycka walka o pieniądz za wszelką cenę . Nawet cenę życia . Dotyczy wszystkich dziedzin tz.. "sportu "

 • zbyszko64 lubi Komentarz

  "Ik vind het verschrikkelijk wat er gisteren gebeurd is" - To nie "Nienawidzę tego, co się wczoraj stało" - tylko "Uważam za okropne to co się stało wczoraj". Wiem że nie znacie niderlandzkiego no ale czasami trzeba się zastanowić nad tym co podpowiada translator :)