Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Gvynbleidd napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wychodzi "standardowy Nawałka"... jak przegrywa to traci głowę i nie ma pomysłu co zrobić

 • Gvynbleidd napisał/a komentarz do Lech Poznań nie fetuje po udanej inauguracji sezonu w Lotto Ekstraklasie. "Zagraliśmy bojaźliwie"

  Cóż... Lec gra na razie mocno przeciętnie a czasem wręcz słabo, ale cieszy że Djurdjevic nie jest kolejnym zaklinaczem i nie pitoli o tym że najważniejsze że udało się wygrać, tylko jasno mówi że mimo wygranej grali za często źle i byle jak. Teraz wpoić tę mentalność piłkarzom i jest szansa że zaczną pokazywać waleczność i też zawsze im będzie mało i zaczną gryźć trawę w każdym meczu.

 • Gvynbleidd napisał/a komentarz do Legia wygrywa z Lechem. Jozak znów profesorem

  Co do "niewątpliwego karnego" - kilka dni później w meczu Tottenham - Juventus w bardzo podobnej sytuacji karnego nie było, a sędzia ten sam... Z resztą - osobiście po prostu uważam Marciniaka za przeciętnego sędziego który wybitnie nie radzi sobie z presją i jak dostaje jakiś trudniejszy mecz (typu Lech - Legia, ważny mecz decydujący o jakimś pucharze, LM, czy np. mecz na EURO) to dostaje "kota" i wali babola za babolem często w dwie strony, gdzie nie może być mowy o ewentualnej stronniczości, tylko po prostu gubi się i robi "wielbłądy".

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Ciekawe spojrzenie. Odnośnie faulu Eduardo mogę się nawet zgodzić, były wprawdzie sanki wyprostowaną nogą ale przy ziemi. Za takie dają z reguły żółte (choć widziałem też w podobnych sytuacjach czerwone). Z Jędzą zupełnie inaczej. Co to znaczy "to nie było typowe uderzenie w starciu/bójce"? Jakie to ma znaczenie? Jędza z premedytacją walnął Situma z otwartej ręki w twarz. Co z tego, że chciał zatrzymać akcję? To okoliczność łagodząca? To od teraz piłkarze jak będą chcieli przerwać akcję to mogą się walić po pyskach? Marciniak wyraźnie oszczędził tam Jędrzejczyka bo mógł spokojnie pokazać czerwień. Jeśli dołożymy do tego wątpliwy karny w końcówce meczu to widać wyraźnie, ze sędziowanie nie było w tym meczu obiektywne.

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Pan Marciniak nie powinien sędziować meczów Lecha z Legią...

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Jeżeli nie można wygrać sportowo to marciniaka do sędziowania i wygrana pewna.To ma być sędzia międzynarodowy,największa sprzedajna Qrwa. Powinni zaraz po tej decyzji piłkarze Lecha zejść z boiska.

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Czy Legia nie może wygrywać uczciwie? A dali Marciniaka ,że niby taki fachowiec w sędziowaniu...nie mógł iść sprawdzić VAR bo przerwał grę i było wstyd sprawdzać....A Marciniak ma swoją cenę na podgwizdywanie ale Legię stać na to....Ustalono już że Legia gra jak gra to ją trzeba wepchać na mistrza a reszta niech uczciwie gra o II miejsce

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Skopiuje komentarz z portalu w którym napisałem wcześniej komentarz a więc, nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn ale to co się wydarzyło w Warszawie jest wręcz niesłychane. Ten karny jest skandaliczny - tak, tak, nie bójmy się ostrych słów. Marciniak nie powinien być sędzią międzynarodowym, tą decyzją to potwierdził. Co godne zauważenia, nie pierwszy raz poza tym, Marciniak popełnia błędną decyzję na korzyść Legii ( inny słynny mecz Legii z Lechem zakończony wynikiem 2:1 ). Komisja ligi powinna wyciągnąć surowe konsekwencje wobec Marciniaka, nawet z VAR - U nie chciał skorzystać. To niebywałe że ten człowiek jest na liście najlepszych sędziów w Europie. Niebywałe też że Legia ma aż takie "plecy", no nic, nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za Jagiellonię aby to ona wywalczyła Mistrzostwo Polski. Legia na to swoją grą a także wspomaganiem przez sędziów nie zasługuje.

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Dokładnie jak napisałeś.

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  W 2016 bronileś decyzji po bramce z metrowego spalonego. Ja z takimi ekspertami nie dyskutuje.

 • Gvynbleidd napisał/a komentarz do Legia wygrywa z Lechem. Jozak znów profesorem

  W przypadku Marciniaka to jest prawda w 90% spotkań które prowadzi...

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Najsłabsze ogniwo tego meczu,sędzia.

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  ten liść jędrzejczyka w 1 połowie pewnie był przypadkowy??

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  taa. a że legionista powinien wylecieć to już nie piszesz..

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  i dlatego nikt Legii w Polsce nie lubi.... Jaki profesor ten
  Jozak......Legia grała beznadziejnie i mimo ,że jest VAR sędzia znowu pomógł........ Jak nie spalony metrowy to wyimaginowana ręka.

 • Gvynbleidd napisał/a komentarz do Legia wygrywa z Lechem. Jozak znów profesorem

  Eduardo za "sanki" (i to z otwartymi korkami w prawej stopie jeżeli dobrze widziałem) w Vujadinovicia, a do rozpatrzenia też Jędrzejczyk, który podczas przerwy w grze co prawda nie brutalnie ani mocno, ale wyjątkowo niesportowe zachowanie uderzenie w twarz Situma byle tylko ten nie mógł zacząć gry

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Zycie w Kielcach nie jest łatwe to prawda. Ale jeśli nie widziałeś, że twoje legła była po prostu gorsza to myślę, że w warszafce kompleksy są większe niż Pałac Kultury

 • Gvynbleidd napisał/a komentarz do Kamil Jóźwiak coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań, porozumienia ws. nowej umowy nie ma

  Przede wszystkim to powinien zmienić agenta...

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  I Bielica ma rację jeżeli sędzia VAR Jakubik na 8 meczy gwiżdżę 7 karnych a tutaj nie zauważa ewidentnego karnego po powtórkach to albo nie umie obsługiwać komputera albo robi to rozmyślnie przeciwko Lechowi.

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  A co to za nagonka i gloryfikowanie patologii ??? Ma się z nimi ściskać i całować ? Powiedział jasno, że nie chce być w klubie w którym nie może się czuć bezpiecznie i tyle( pewnie czeka aż go sprzedadzą). Jako jedyny powiedział co się wydarzyło węgierskim mediom(i pewnie prawdę), choć oficjalnie Legia, policja ogłaszają iż nic się nie stało ( zamiatanie pod dywan?)...tylko jeden miał czelność/odwagę napiętnować patologię i przez to został "naznaczony" ???

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Nieumyślne spowodowanie śmierci? :D Żenada, za to, że oglądał w trakcie jazdy FILMIK NA TELEFONIE, CO ROBI WIELE OSÓB, przecież zdają sobie na pewno sprawę z tego, że mogą na czas nie zareagować na daną sytuację, więc powinni być traktowani na równo z pijanymi i naćpanymi kierowcami. Tacy ludzie to mordercy :) Tylko zamiast broni, używają pojazdów do zabijania innych... Żenada...

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  Wam się (jak zwykle) za dużo wydaje. Zawsze miło z wami wygrać, ale dużo bardziej interesuje nas sukces na koniec sezonu niż wasze miejsce w tabeli. Większość poznaniaków (niezależnie od nastawienia do klubu z Warszawy i do czołobitnej otoczki wokół niego, prezentowanej w wielu mediach) pisze "Legia" a nie "legła". Określenie "Azja" nie jest używane w odniesieniu do Warszawy jako całości, tylko do specyficznej mentalności prezentowanej przez (niewielką, mam nadzieję) grupę mieszkańców stolicy, przez wielu uważanej za umysłowe dziedzictwo po zaborze rosyjskim (stąd Azja).

 • Gvynbleidd lubi Komentarz

  NORMALNI kibice by tego nie zrobili.Metody Starucha i ONR......Ty tez od nich? chyba

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.