Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zajechany Daszek ratował w ostatniej sekundzie awans kadrze a tuzy z super klubu wypoczęte i zrelaksowane biegały po boisku jak lojtki.

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Komentatorzy Eutosportu nie za dużo chyba w życiu widzieli....
  Polecam - Petar Nenadic SALTO jeszcze za czasów Barcelony w meczu z Celje.

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Te BWM idealnie pasuje do Talanta.
  Modus operandi statystycznego kierowcy BMW na drodze to wypisz wymaluj zachowanie Talanta na ławce trenerskiej ? A może stąd wzięła się ta agresja !

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Złoty pamiętaj że w lutym w Kielcach częstuja gości gazem łzawiacym

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Panas co Pan chcesz zmieniać? Przecież widzisz Pan że chór z miasta najemnych mistrzów śpiewa: "jest super jest super więc o co Ci chodzi". Tu jest Polska tu trzeba czekać aż wymrze pewne pokolenie bo tu już dawno nie wiadomo kto jest kim.

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widzę że kurczaki pieją z zachwytu ...cóż taka mentalność poloczka - "czyli zapomniał wół jak cielęciem był". Gdyby kilka lat temu takie zasady panowały przy podziale miejsc w LM to nie byłoby takich triumfatorow jak Kielce czy Vardar. A jeśli ktoś wątpi w to że obecny kształt rozwija piłkę ręczną to niech spojrzy na Portugalię. W przyszłym roku być może Celje zagra kosztem Szeged ale w kolejnych latach niemiecko - francuskie lobby załatwi miejsca dla swoich ekip kosztem kogoś kto akurat w jednym sezonie wypadnie słabiej.

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostatnie trzy sezony zawodników Wisły to jest gra zwykłych wyrobników bez pasji, którzy przychodzą do pracy z musu, bo nie ma innej opcji i w dodatku za najniższą krajową. Nie ma w tej grze żadnej radości, finezji czy artyzmu. Piszę to z bólem serca bo po 29 latach mam już tego po prostu dość.

 • Jąkała napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: koszmar minionego meczu. Pierwsza porażka Orlenu Wisły Płock

  Natomiast jeśli ktoś myślał że porażka Veszprem w F4 z Kielcami to wypadek przy pracy Sabate ten już został wyprowadzony z błędu po kilku meczach Wisły pod wodzą tego trenera.

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Co do polityki to Kudlaty ma przecież "pomysł na Płock".
  Na pierwsze miejsce wysuwa się byc może zupełnie przypadkiem punkt pt "zero na trybunach" bo nozni i ręczni dają doopy.
  Złoty przynajmniej honorowo podszedł do sprawy i sam zrezygnował.
  Największą bolaczka tego kraju są ludzie którzy mają problem z przyznaniem się do tego że znajdują się na niewłaściwym miejscu a jedynym powodem który przeszkadza im.to dostrzec jest pieniądz.

 • Jąkała napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W tym przypadku porażka to raczej nie była niespodzianką. Kto wie czy nie przegramy też w Rumunii ...ogólnie patrząc to gra Wisły na wyjazdach w historii europejskich pucharów to dramat z małymi wyjątkami

 • Jąkała napisał/a komentarz do To pewne, będzie reforma Ligi Mistrzów. EHF zatwierdził zmiany

  Cały ten huraoptymizm kibiców z Kielc w temacie reformy rozgrywek LM wynika tylko i wyłącznie z zawiści do Płocka, którego gra w LM przysłowiowo "stoi kielczanom kościom w gardle". Cała reszta argumentów to zwykłe frazesy.
  Jeszcze trzy czy cztery sezony temu EHF poszerzał skład LM aby budować nowe rynki, teraz mamy bunt Wielkich i ograniczenie liczby uczestników. Niektórzy z tych "wielkich" powoli stają się "mali" ze względu na poziom gry jaki prezentują i chyba tą słabiznę próbują sobie zrekompensować ograniczeniem rozgrywek, bo być może będą mieli szanse zakontraktować ciut lepszych zawodników niż w chwili obecnej (tu kluby z HBL). Natomiast kilka zespołów aspirujących do tych "wielkich" (np. wymieniane wcześniej Celje i Kadetten) zapewne zostaną pominięte.
  Wracając jednak do kibiców Kielc, pamiętam jak po losowaniu wpadli w euforię że trafili wreszcie do grupy z samymi tuzami i zagrają w prawdziwej LM.
  No i ...mają namiastkę tego co szykuje sama reforma tzn. mocarzy tylko efekt lipa, bo dwie wyjazdowe porażki z ekipami, które być może nie znajdą miejsca w przyszłej "wielkiej 12" oraz u siebie remis z Veszprem czyli murowanym uczestnikiem rozgrywek po reformie oraz remis z "wątpliwym uczestnikiem" przyszłych rozgrywek i zwycięstwo ze staczającym się po równi pochyłej THW, które tak jak Flensburg będzie musiało szukać miejsca wśród dzikich kart.
  Pomijając to wszystko trzeba się zastanowić, czy przy tak dużym ograniczeniu uczestników tych rozgrywek nie znajdą się chętni z Kataru czy Rosji do inwestowania w piłkę ręczną i naturalną siłą rzeczy wykoszą konkurencję.
  Natomiast pamiętać również ... a może przede wszystkim trzeba - drodzy Kielczanie, że nikt nie jest nieśmiertelny, nawet ten którego uważacie za Wszechmogącego.

 • Jąkała napisał/a komentarz do Handball Z! Kolejna wyjątkowa zapowiedź meczu PGE VIVE (wideo)

  Handball Club Hollywood Kielce.
  Tydzień temu Brygada RR a teraz Jachlewski po bliskim spotkaniu z pastuchem elektrycznym.

 • Jąkała napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Fenomenalny Szmal to za mało. Flensburg-Handewitt uratował remis

  Miała być "Drużyna V"
  a była "Ekipa ... w tym wypadku z Kielc".

 • Jąkała napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: wielki Górnik! Azoty poległy w hicie kolejki w Zabrzu!

  Póki co to depczą po piętach samym sobie a nie Płockowi.

 • Jąkała napisał/a komentarz do Telekom Veszprem szykuje hit. Węgrzy chcą ściągnąć Petara Nenadicia

  Złota Uryna popatrz no ... podobno tylko Wisła nie robi przeszkód zawodnikowi w opuszczeniu klubu ...a w Berlinie mają tą samą przypadłość.

 • Jąkała napisał/a komentarz do Wolff w PGE VIVE już w 2018 roku? Media: Kielce dają 3 mln euro! Czy to prawda?

  Ten Neuer to obecnie nosi piłki za Landinem

 • Jąkała napisał/a komentarz do Aron Palmarsson w zawieszeniu. Barcelona nie może dogadać się z Veszprem

  Bogus masz rację partnerka Arona u Was w Kielcach na pewno się spełni ... Znoszoną odzież wszystkich ekskluzywnych marek macie w kontenerach ...tylko schody hiszpańskie wykonacie i już Aron będzie grał u Was na środeczku

 • Jąkała napisał/a komentarz do Hitowe starcia Ligi Mistrzów. Spotkanie PGE Vive wybrane meczem kolejki

  Ostatnie dwa zdania tego artykułu świadczą o tym że całe te mecze tygodnia to nic innego tylko pic na wodę.

 • Jąkała napisał/a komentarz do Najlepsza obrona i atak Ligi Mistrzów. PGE Vive znów wyróżnione

  Skoro obrona Kielc to niebo, to obrona Montpellier to kosmos a cała reszta przed tymi drużynami to już inna galaktyka.

 • Jąkała lubi Komentarz

  Nie to co u Was...że zawodnik z ważnym kontraktem dostaje szabelkę...:)

 • Jąkała lubi Komentarz

  Ilu to wybitnych menadżerów jest w sąsiednim województwie. Niesamowite jest również to że znów najmądrzejsi na tym forum są kibice z kurnik areny

 • Jąkała lubi Komentarz

  Nie sposób się nie zgodzić, że oświata leży na 'lopadkach'. Jednak zmieniając świat warto by było zacząć od siebie. Co do Nemanji to oczywiście, że nie ma racji. Podpisując kontrakt 1+1 to Metalurg ma pierwszeństwo do przedłużenia z nim kontraktu i wątpię by Komisja Arbitrażowa stanęła po stronie Serba.

 • Jąkała lubi Komentarz

  Skąd pewność że nie ma racji? Wszystko zależy od tego jaką opcję miał wpisaną w kontrakcie- opcję drużyny czy opcję zawodnika. Jeśli to pierwsze to jest graczem Metalurga, jeśli to drugie to wolnym agentem. Wątpię żeby w piłce ręcznej z automatu była narzucona opcja drużyny.

 • Jąkała lubi Komentarz

  Złoty odpowiedz mi skąd zwykła osoba żyjąca sobie na co dzień w Kielcach wie co i jak zrobił Prezes Wisły w sprawie zawodnika (piszesz że oddał za darmo).Czy takie atrakcje były podane oficjalnie?czy zwykła osoba wie takie rzeczy czy ktoś co ma coś wspólnego z mediami?. Jak masz wydziwiać jakieś głupie teksty to sobie odpuść ,a jeśli masz konkretne źródło informacji pokaż udowodnij.Jestem ciekawy czy jesteś mega bajko pisarzem bredni czy można traktować Cię poważnie.I na koniec po co blokujesz ludzi i nie można normalnie odpowiedzieć pod pod twoim komentarzem?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.