Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • MARSAK został fanem Krzysztof Meyze

 • MARSAK napisał/a komentarz do Znamy obsady sędziowskie XII rundy PGE Ekstraligi

  110 % racji !!!

 • MARSAK lubi Komentarz

  Pewnie zwycięzcą zawodów w Częstochowie będzie znowu sędzia Meyze który wypaczył mistrzostwa Polski w Lesznie.Wykluczając Zmarzlika za upadek na pierwszym łuku Pawlickiego po prostu okradł Zmarżlika z tytułu mistrza Polski.A Pawlicki pozbył się w ten sposób nagrożniejszego rywala.Symulując upadek on jest znany z takich numerów to nie jest jego pierwszy symulowany upadek bo w powtórce w 3 osobowym składzie wygrał na luzie z tak zdobytym tytułem powinien się kiepsko czuć a gdzie duch sportu to ze ze sportem nie ma nic wspólnego.Tytuł mistrza za takie decyzje powinien dostać Meyze miał też kilka innych wpadek.Za taki numer powinien być odsunięty od kilku meczów a w nagrodę dostaje ważny mecz czy to nie mafia.Bardzo uważnie trzeba obserwować decyzje sędziego w Częstochowie bo on może wykręcić każdy numer

 • MARSAK napisał/a komentarz do Pawlicki 43. indywidualnym mistrzem Polski. Janowski i Kołodziej z kolejnymi medalami

  Jaki regulamin mówi o bezwględnym wykluczeniu !!! Sędzia może np. skorzystać ze swojego uprawnienia regulaminowego Art.88 3. Sędzia może ukarać zawodnika „żółtą kartką” bez wykluczenia z biegu w każdym
  przypadku, gdy zawodnik zachowuje się lub postępuje nagannie lub niesportowo. - To jest jego prawo - postąpił jak postąpił !!! Załóżmy ,że postąpił sędzia prawidłowo wobec Zmarzlika , a zachowanie Pawlickiego nie było naganne /???// Neymar !!!/. NAPISANE JEST ...w każdym przypadku !!! Po to jest sędzia , że podejmuje decyzje zgodne z regulaminem , i "duchem" sportu !!!

 • MARSAK lubi Komentarz

  Ostatni mistrz Polski to Szymon Woźniak a następny będzie w roku 2019 , rok 2018 jest bez mistrza - prawdziwego mistrza a nie zrobionego przy pomocy sędziego i " znajomych królika " . Już kiedyś było bezhołowie w tytule jak Unia Leszno podłożyła się Stali Rzeszów a teraz znów przy pomocy tego wybitnie przekręciarskiego klubiku mają " miszcza " z pod remizy . Jak ten zawodnik będzie spoglądał w oczy innym przy takiej kompromitacji co ? Wiocha w najgorszym wydaniu .

 • MARSAK otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • MARSAK lubi Komentarz

  Sedzia mega dziad,nie wiem czy to zloto snakuje dobrze.zenada

 • MARSAK napisał/a komentarz do Pawlicki 43. indywidualnym mistrzem Polski. Janowski i Kołodziej z kolejnymi medalami

  Zawody wypaczył sędzia wykluczając Zmarzlika z ostatniego biegu. Główna komisja .. powinna dokonać oceny decyzji sędziego , nie przesądzam , ale uważam ,że ranga zawodów nie pozwalała podjąć takiej decyzji !!! Komentatorzy po decyzji sędziego przestali komentować sytuację i nabrali wody w usta. Zmarzlik do ostatniego biegu był najlepszym zawodnikiem !!! Zastanawiam się czy sędzią zawodów żużlowych może być człowiek , który nigdy osobiście nie ścigał się na żużlu - to tak jakby w komisjach odwoławczych ZUS - u nie zasiadali by lekarze, a w komisjach wypadków lotniczych nie uczesniczyli by piloci.Tyle w temacie.

 • MARSAK lubi Komentarz

  Złoto Pawlickiego ma wartość tombaku...

 • MARSAK lubi Komentarz

  Taka młoda kobieta. Wielka szkoda.

 • MARSAK lubi Komentarz

  Piękna dziewczyna Maciek ... brawo ... gratuluję ... i szczęścia życzę ....:-) w dodatku słowiańska krew w żyłach ... Pięknie !!! :-)))

 • MARSAK lubi Komentarz

  Życzę szczęścia, chyba jedyny na tym portalu..

 • MARSAK lubi Komentarz

  Monachium to bawaria a bawaria to specyficzny land; na bawarii istnieje nastepujaca segregacja spoleczenstwa: na samym dole wszyscy "zagraniczni" mieszkajacy w niemczech; troche wyzej przesiedlency; potem byly ddr, nastepnie "stare" landy a na samej gorze bawaria; nawet niemiec przyjezdzajacy z berlina jest traktowany jak cos "gorszego"; dlatego to nie ma nic wspolnego z miloscia czy luboscia tylko z lokalna glupota...; zreszta Bawaria w przeszlosci zawsze uwazala sie za "cos lepszego"; prowadzila swoja polityke zagraniczna bez uzgadnianianz Bonn, chcieli autonomi itd;

 • MARSAK lubi Komentarz

  "Tu jest Bawaria a nie Niemcy" - Tak mówią...

 • MARSAK lubi Komentarz

  a co on dopiero sie urodzil i wierzy w bajki --Niemcy nigdy nie zaakceptuja Polaka A TYMBARDZIEJ NIE DADZA MU NADRODY

 • MARSAK lubi Komentarz

  wszystkie , które chcą coś osiągnąć . Szkoda czasu na " szpitalny cyrk " .Powinno byc opublikowane , które biegaczki [ biegacze ] są na dopingu astmatycznym [ lub innym ] . Meldonium , które brał [ świadomie czy nie to nieistotne ] G.Ł . to pikuś przy tym pseudo olimpijskim ASTMATYCZNYM CYRKU .

 • MARSAK lubi Komentarz

  Jak na razie, a wynika to z informacji na innych portalach i tego artykułu, polski lekarz nie uratował stopy i rąk Elisabeth Revol, a jedynie podał lekarstwa, które przedłużyły szanse na skuteczną pomoc. Niby niewielka różnica, ale jednak. A co autor tego tytuł newsa powie, jak okaże się, że jednak będzie potrzebna amputacja.

 • MARSAK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MARSAK lubi Komentarz

  Na fladze w ogóle nie powinno być żadnych napisów, wszelkie napisy to profanacja flagi państwowej. Powinno się tego zabronić.

 • MARSAK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MARSAK lubi Komentarz

  wszyscy byli ze środowiska sportu jak były sukcesy, a teraz? Takie to środowisko ... nie masz pieniędzy - nie znamy cię

 • MARSAK lubi Komentarz

  W cywilizowanych krajach śmiertelnie chory może podjąć decyzję o odejściu z tego świata jeśli nie widzi żadnej nadziei. Niestety w Polsce jest przymus męczenia się bez sensu do końca, bo tak niektórym każe religia.

 • MARSAK lubi Komentarz

  Widać że to drużyna .

 • MARSAK lubi Komentarz

  JUŻ KILKA LAT TEMU PISAŁEM W POSTACH ŻE ROBERT KUBICA MA NIESPOTYKANĄ PODZIELNOŚĆ UWAGI KONTROLUJĄC JEDNOCZEŚNIE O WIELE WIĘCEJ NIŻ INNI KIEROWCY W STAWCE DOSTRZEGA SIĘ TO PODŚWIADOMIE OPERUJĄC NA PODOBNYM POZIOMIE MENTALNYM POTWIERDZENIE TEGO JEST BUDUJĄCE DLA OBSERWATORA ALE BEZWZGLĘDNIE POTWIERDZA SŁOWAMI DR.CECCARELLI SZCZEGÓLNOŚĆ ROBERTA KUBICY KTÓRY POWINIEN MIEĆ SWOJE SŁUSZNE MIEJSCE W STAWCE ZAWODNIKÓW FORMUŁY 1

 • MARSAK lubi Komentarz

  "Poza tym uważam, że Tomaszowi trzeba pomóc. Tyle dla nas zrobił, że to wsparcie zwyczajnie mu się teraz należy."
  Piękne słowa.Nic dodać nic ująć.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.