Marco Polonia - lubi

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Piła zasługuje na play-offy, lecz z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia to lepiej jak by były wilki Krosno, łatwiejszy przeciwnik...

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  po dzisiejszym meczu mam do napisania tylko jedno: przepraszam obecnych na meczu kibiców z Piły za tych karaluchów, którzy wtargnęli na sektor gości i zrobili zadymę. oby policja ich wyłapała i dostali zakaz stadionowy bo nie powinno być miejsca na takie zachowania. mam nadzieję, że piszę te słowa w imieniu wszystkich normalnych kibiców z Bydgoszczy, którzy fanów przyjezdnych tuż przed prezentacją przyjęli gromkimi brawami - tak jak powinno to wyglądać.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Kibicu Poloni musisz w niedzielę licznie przyjść na mecz z Bydgoszczą.Nalezy się to naszym zawodniką.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Wilqu mylisz sie i to bardzo. GKSZ zanim zatwierdził Barana to poprosił klub z Pily o papiery dotyczące splaty zawodnikow. I skoro po sprawdzeniu jak Pila dlugi splaca GKSZ wyrazil zgode na zatwierdzenie Barana to musi oznaczac ze splata dlugow klubowi z Pily idzie calkiem niezle. I cieszy mnie to tak samo jak transfer Barana.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  #PoloniaToMy

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Ale jednak te siedem punktów starczyło aby jego drużyna wygrała.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Te 2 punkty za Gorzów zawdzięczamy Norbertowi, bez dwóch zdań. A mogą okazać się decydujące ;)

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Stek bzdur. Zatwierdzenie walkowera to wielki skandal. Mecz powinien być powtórzony a walkower cofnięty.No i komisarz powinien być zawieszony. To jedyna sprawiedliwa decyzja. Ale ta komisja zapomniała co to sprawiedliwość.


  Z jednej strony twierdzą że wyłączną wine za stan toru podczas meczu ponosi klub ale z drugiej strony podkreślają, że komisarz źle zrobił wcinając sie w sobote w prace na torze i wydając polecenia pilskim działaczom poza godzinami pracy.


  A przecież to że komisarz wcinał sie w prace na torze w sobote to nie pozostało bez konsekwencji dla stanu toru wręcz przeciwnie to właśnie fatalne i złe polecenie bronowania i polewania toru spowodowało że tor na meczu sie rozleciał.


  Jak więc można z jednej strony pisać że komisarz źle zrobił wcinając sie w prace na torze i wydając polecenia w chwili kiedy nie miał do tego prawa a jednocześnie twierdzić że wyłączną wine ponosi klub?!


  Przecież ta rozmowa komisarza z działaczami namieszała im w głowie. No bo jak to, Substyk mówi ubijać a komisarz bronować no to co mają robić? To oczywiste, że w takiej sytuacji łatwo sie pogubić jak jeden urzędnik każe to drugi co innego. To co mieli zrobić w takiej sytuacji. Zawołać jakiegoś schizofrenika żeby robił na torze dwie zupełnie odwrotne rzeczy jedna po drugiej albo najlepiej jednocześnie żeby wykonać polecenia i sędziego i komisarza które były zupełnie odwrotne? Albo na prędce ułożyć drugi tor za trybuną i jeden ubić a drugi zbronować?!?!?!


  A może niektórzy w polskim żużlu już na te schizofrenie cierpią i w tym problem.


  Tak więc rozmowa komisarza i jego złe polecenia bronowania miały ogromny wpływ na to, że tor sie rozpadł. Nawet gdyby tor był ułożony idealnie, a był ułożony dobrze, to polecenie bronowania świeżo ułożonej nawierzchni na dzień przed meczem jest jak błaganie o to, żeby tor sie rozleciał. I po tym bronowaniu które polecił komisarz na dzień przed meczem nawet dobrze ułożony tor biorąc pod uwage że nawierzchnia świeża musiał sie rozpaść.


  Z tego wszystkiego dobre jest jedynie to, że GKSŻ zrezygnowała z kar finansowych i że klub z Poznania zrezygnował z domagania sie odszkodwania za walkower. PSŻ w przeciwieństwie do GKSŻ zachował sie fair to trzeba przyznać.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Dziwne rzeczy się dzieją w tej Pile. W ZK zawodnicy nie chcieli jechać, a sędzia i komisarz im pozwalali. Dzisiaj zawodnicy PODOBNO chcieli, a nie dostali zgody? O co chodzi w tym żużlu i kto w końcu decyduje? A druga sprawa skoro przed zawodami tor był regulaminowy bo pozwolili na nim jechać, to z jakiej racji walkower?! Gdyby po 6 biegach spadł deszcze to też za zalany tor Piła została ukarana walkowerem? Według mnie decyzja do weryfikacji przez jakąś komisję w gksż, bo nie może być tak że pozwalamy na rozpoczęcie meczu, a w połowie jak gościom nie idzie to dajemy im od ręki walkowera. A może sędzia od początku był za Poznaniem, może u buka obstawił ich zwycięstwo, albo ktoś z jego rodziny i stąd taka decyzja?

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Kursy u buka byłyby 1.01 na to, że będzie leżał w meczu co najmniej raz.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Dokładnie tak. Masz racje w każdym jednym słowie swojej wypowiedzi. Ci zawodnicy którzy odmówili startu w zawodach na torze dopuszczonym przez sędziego nie powinni otrzymać nominacji anid o SEC ani do IMS SGP bo nie są tego godni. Dopiero by było jakby na eliminacjach IMS czy SEC zaczeli odstawiać taką szopke jak w Pile. Nie zasługują na te nominacje. Nominacje powinni otrzymać żużlowcy a nie rozpieszczone marudy. I do tego zawieszenia lub kary finansowe dla wszystkich zawodników.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Coś mi się wydaje , ze dziś grubo po nich pojadą i polecą zawieszenia tych, którzy wyjechali przed oficjalną decyzją ze stadionu i kary finansowe. W tej kolejce może kilku grajków na tor nie wyjechać. Myślę, że także zostanie odbita piłeczka i będą dokładnie sprawdzać wszystkie zwolnienia jakie zawodnicy czasami podsyłają aby wykręcić się od startu a przed startem do zawodów będą takie kontrole , ze ich z butów powyrywa :-) Gwiazdeczki rozpętały wojnę i coś mi się wydaje, ze teraz poniosą srogie konsekwencje a o nominacjach na Sec raczej mogą zapomnieć definitywnie. Powroty po kontuzjach także zaczną teraz bardzo wnikliwie sprawdzać, żeby się nie okazało , że ten bunt przyniesie dla nich więcej szkody niż pożytku i będzie płacz. Powiedzmy sobie szczerze, każdy tor można zakwestionować, zawsze można znaleźć dziurę w całym i z całym szacunkiem to widziałem dokładne zdjęcia tego krawężnika i niby tych wystających gwoździ - śmiech na sali, jeden gwóźdź wbity w bandę ., który w ogóle nie wystawał! a krawężnik przed zawodami ledwo można było dostrzec, na innym portalu są takie zdjęcia, gdzie można dokładnie to zobaczyć :-) W buncie moim zdaniem chodziło o datę rozegrania zawodów a nie o żaden krawężnik a wszyscy tutaj łykają propagandę :-) I jeszcze jedno, mam nadzieję ,że będą również tak wnikliwi we wszystkich zawodach , na SGP i w Szwecji i również jak jeden mąż będą rezygnować ze startu w zawodach!!! :-)

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Dołóż do tego konieczność pożegnania się ze stanowiskiem dyr. ds sportowych Piotra Rutkowskiego. Z tym człowiekiem Lech tonie. Niech lepiej zasiądzie obok ojca w fotelu właścicielskim a sprawy sportowe zostawi fachowcom.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Jeżeli będą pieniądze, to w barażach nie jesteśmy na straconej pozycji. Z kolei, jeśli mamy jechać tak jak teraz, to niestety ale nie widzę nas w przyszłym roku w 1 lidze. Sprzęt musi być wyremontowany, zawodnicy muszą dostać chociaż część wynagrodzenia żeby mogli się przygotować. Kibiców było mnóstwo podczas meczu z Gnieznem, tym razem było słabo - ale to jest konsekwencją dotychczasowych wyników oraz słabej promocji meczu.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  W całym tym bajzlu trzeba zrozumieć jedno. Ani pan Stoklosa ani pan Glowski nie są fanami żużla. O tym sporcie przypominają sobie gdy są potrzebne głosy. Do tego obu panom jest nie po drodze. Wszystko zaczęło się gdy oba Tomki z zarządu sami zapragneli bawić się w politykę. Wybory przegrane a zyskali tylko niechęć. Gdy pomagał Stoklosa obiecując publicznie drugą Unię Leszno to prezydent miasta kładł jak mógł kłody pod nogi klubowi. Słynna już dotacja 500 tysiakow z której 300 trzeba było oddać za ruinę zwaną stadionem i gdyby nie budżet obywatelski dalej byłyby spruchniale ławki. Potem klub skumal się z miastem co skutkowało odejściem Stoklosy przez co powstała wyrwa w budżecie która się ciągnie do dziś. Jak widac miraz z miastem skończył się nożem w plecy. Dla mnie obecna sytuacja to nic innego jak zagrywki polityczne pewnych ludzi bo w końcu zblizaja się ponownie wybory tylko tym razem sprawa zaszła za daleko. Szkoda oddanych kibiców. Stadion Polonii zawsze był wypełniony kibicami bo w tym mieście i okolicach to praktycznie jedyna rozrywka.
  Teraz sytuacja zaszła za daleko jeśli nawet klub jest niewinny to bez dotacji nie da się dojechać do końca. A wyjaśnianie tej sprawy potrwa miesiącami. Ostra nagonka na klub powoduje że bardzo trudno będzie pozyskać nowych sponsorów bo kto da swoje pieniądze ludzia podejrzanym o kradzież. ( i nikt nawet nie pomyśli że pieniądze te mogły iść na splate zaległości względem zawodników. Czyżby anonimowy donosiciel nie dostał nic z tej pulii)
  Jedyny ratunek w obecnej sytuacji to zmiana zarządu w klubie. Przekazanie sterów ludzia z zewnątrz nie powiazanym układami. A przy najbliższych wyborach na prezydenta miasta wielki środkowy palec dla obecnego. I głosy przekazane dla kogoś kto rozumie ze Piła to żużel a nie jakieś korony na wyspie które nawiasem mówiąc już są zdewastowane.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Czas w drogę do Piły Gorzów nadciąga :)

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  WSZYSCY NA STADION!!! CIECIE NIECH ZOSTANĄ W DOMU

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Jakbyś mieszkał w prawdziwym mieście takim jakim jest Wrocław to byś wiedział że to bojkot SON i cen biletów przez prawdziwych kibiców Sparty, ale co ty możesz widzieć na tym pastwisku zwanym leszczno jak tam tylko pola smród i dojenie krów...

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o Motor i Polonię to seniorzy Polonii spokojnie mogą dać radę. A więc o zwycięstwie jak to już bywa od kilku lat na Bydgoskiej przesądzą raczej juniorzy. A z tym wszyscy wiemy jak jest. Od lat juniorka nie istnieje. Jedynym juniorem naszym w ostatnich latach na którego kilka punktów można było liczyć byl Arek Pawlak. A tak to od paru sezonów totalna klapa. Dlatego dobrze, że jedzie Gryszpiński. Gorzej niż Skakanka nie pojedzie, ale chociaż niech doświadczenie zdobywa.

 • Marco Polonia lubi Komentarz

  Piękny skład taki jaki chciałem i wkońcu Piotrek Gryszpiński dojedzie! Dosprzetowić chłopaka i ogromna pociecha bedzie! Do boju Polonio !!! I Harris w składzie, czyli jutro na treningu sie pewnie pojawi