Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

stalowy holender

napisalem ten post z nadzieja ze ktos sie tym zainteresuje jak wielu urzytkownikow , ktorzy polecili go , niestety widze ze do Pana nie dotarl (czyzby cenzura siegala az tak daleko?) dlatego postanowilem wkleic go na panskiej tablicy ...w oczekiwaniu na odpowiedz Stalowy Holender:
korzystajac z okazji , chcialbym poznac panskie stanowisko w innej aczkolwiek "smiedzacej "sprawie , mianowicie problem dotyczy cenzury przez duze "C" wypowiedzi zawodnikow , dzialaczy i osob funkcyjnych . Jestem daleki od upolitycznienia tego zjawiska lecz , czy nie uwaza Pan ze wprowadzajac przepis gdzie zawodnicy MUSZA byc do dyspozycji mediow przed , po lub w trakcie oraz poza zawodami to cenzura mocno wypacza sens jakichkolwiek konferencji czy wywiadow ...nigdy nie dowiemy sie tego najwaznieszego: zdania danej osoby na dany temat jesli bedzie to kolidowac z tzw "wizerunkiem "czy to GKSZ czy E-ligi czy PZM ...nigdy juz nie uslysze prawdziwej wypowiedzi np G Walaska czy M Zagara lub czegos w stylu Drabika seniora czy nawet Mrozka ...to wszystko jest jedna wielka farsa , w ktorej wszyscy znaja swoje role ...po co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.