Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • met011 lubi Komentarz

  To dzięki takim jak Borek i jego jutobowi partnerzy, oraz dzięki ich fantłukom Boniek zwolnił Jerzego Brzęczka i zatrudnił Sołsę. Teraz, zamiast komentować wydarzenia, Borek jawi się już jako rasowy decydent. Wybrał Nawałkę na selekcjonera i będzie ryczał jeśli Kulesza zatrudni kogoś innego. Zresztą już ryczy, bo jakże inaczej odbierać te szlochy z powodu milczenia pezetpeenu w tej tak ważnej sprawie. Przypomina mi się grudniowa (po zakończeniu LN) debata w tivipisport z udziałem Bońka, w czasie której Borek i pozostała zgraja zawodowych plotkarzy skarżyła się na Jerzego Brzęczka, że nie ustanowił numerem jeden w bramce Szczęsnego, że nie mówił dziennikarskim hienom jaką taktykę przyjmie na ten, czy inny mecz, w jakim ustawieniu zagra drużyna... Już same te pytania dla logicznie myślącego człowieka są niedorzeczne, nie do zaakceptowania przez żadnego trenera, a tym bardziej przez selekcjonera reprezentacji. Jak można zdradzać przeciwnikowi plany dotyczące rywalizacji na piłkarskim boisku? Tylko idiota by je zdradził. A takim idiotą okazał się zbawca Sołsa, który już na pierwszej konferencji wstawił do bramki Szczęsnego, na którego kilka miesięcy później psioczyli wszyscy kibole. Tak samo zrobił Sołsa z ustawieniem drużyny. Gra trzema obrońcami wywoływała aplauz Borka i jego kompanów. Jakiż on (ten Sołsa) odważny, jak potrafi nastawić ofensywnie pilkarzy... No cud miód. Jak to wszystko się skończyło? Wiadomo. Za klęskę na ME, za arcyważny, przegrany mecz z Węgrami odpowiedzialność większą od Sołsy ponosi nie kto inny, ale Borek i jemu podobni, bo to oni wymuszali zarówno ustawienie drużyny, jak i obsadę poszczególnych pozycji. Sołsa tylko realizował ich oczekiwania, o których godzinami pieprzyli w telewizorni i na jutubowych kanałach.

 • met011 lubi Komentarz

  Zęby bolały od oglądania meczy za prowadzenia reprezentacji przez gamoni Nawałki , Brzęczka i im podobnych z Polskiej Myśli Szkoleniowej.To była prawdziwa męczarnia i ciekaw byłem co było główną przyczyną odejścia Sousy , bo akurat za niego kadra zaczynała grać.Też jestem ciekawy dlaczego Szwajcar zrezygnował gdy była gotowa umowa?

 • met011 lubi Komentarz

  Jak dlamnie reprezentacja grala najlepiej za trenera Sousy , byl pomysl na gre odswierzenie zespolu i nowe taktyli. Nowy trener z Polski to stara nic nie przynoszaca taktyka i klotnia w szatni. Jestem ciekaw jak beda tlumaczyc kleski nowego Polskiego trenera Borek jak i Tomaszewski

 • met011 lubi Komentarz

  Śmieszny to jest Borek. Nie on wybiera i nie decyduje. Borek wymusza i się obraża. Kim on jest? Dla mnie zupełnie nikim.

 • met011 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Borek na trenera, jak go tak irytuje.

 • met011 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A wybiorą najgorsze co moze byc dla kadry, Jurka Pszęczka

 • met011 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • met011 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Glupi ten dziennikarz, sagi milikowej ciag dalszy. W marysli cienias a potegi sie maja zglaszac, no cymbał z tego dziennikarza.

 • met011 napisał/a komentarz do Pozycja Puchacza zagrożona? Union Berlin pozyskał doświadczonego piłkarza

  Ekstraklasa sprzedaje słabiutko wyszkolonych technicznie, grających tylko jedna noga, wiec trudno oczekiwać aby odnieśli sukcesy na zachodzie. Przykład Grosika nawet na rezerwy się nie łapał Puchacz to samo. Masz technikę użytkowa to jedz na zachód jeśli nie to siedź w ekstraklasie, bo tam sukcesu nie odniesiesz.

 • met011

  Lech zrobił dobry interes sprzedając Puchacza tak słabo wyszkolonego technicznie i beznadziejnie grającego w obronie za dobra kase.

 • met011 napisał/a komentarz do Ekspert ostro o Szczęsnym. "To najbardziej przereklamowany bramkarz na świecie"

  Zawsze jak bronił Fabian bylem spokojny o tyły.

 • met011 napisał/a komentarz do Polski lekarz wprost o sytuacji Christiana Eriksena. "Nie będzie uprawiał zawodowego sportu"

  Wiadmo,po zawale nie ma szans na zawodowstwo, przykład Ikera Casillasa

 • met011 lubi Komentarz

  Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Pieniążki okazały się ważniejsze od wyjazdu na Euro.

 • met011 lubi Komentarz

  BRAWO SOUSA! Gdyby za zasługi można było grać w Reprezentacji Polski, to może powinien powołać Bońka i Lato? Sorki ale Grosicki na własne życzenie nie gra w żadnym klubie... Już bardziej mi żal Szymańskiego który po porostu psychicznie padł, miał nogi z waty no ale cóż... reprezentacje to nie kluby, jak się nie sprawdza 2 miesiące temu to trudno oczekiwać że nagle zmieniła mu się psychika. Kiedyś dostanie swoją kolejną szansę.

 • met011 lubi Komentarz

  Selekcjoner nikogo "nie dobijał"-jest odpowiedzialny za wyniki zespołu, a Grosicki zaniżałby poziom-choćby brakiem kondycji no i ogrania-bo "grzeje ławę". Z całym szacunkiem do jego osiągnięć-to Piszczek 'dałby więcej" kadrze-lecz sam podjął decyzję o rezygnacji-czym zresztą zasługuje na najwyższy nasz szacunek bo prawdziwy profesjonalista -WIE CO MOŻE WYKONAC (aktualnie) w ZAWODZIE.

 • met011 lubi Komentarz

  Słusznie, przecież widać w telewizji, że ju po 8 minutach gry wychodzi mu żyła na głowie, już nie ta kondycja, albo za dużo imprez. Tyle w temacie

 • met011 lubi Komentarz

  Czy ten facet nie ma wyobraźni i wyłączył całkiem myślenie, że czuje się rozczarowany? Facet nie gra w klubie,a ma grać w reprezentacji? W marcowych meczach grał i co pokazał? ,że jest cieniasem" Chłopie zejdź na ziemie, do reprezentacji nie dostaje się powołania za zasługi, chociaż te są wyolbrzymiane, tylko za obecną formę, a kto wie jaka ona jest?

 • met011 lubi Komentarz

  Nie zaskoczony tylko zszokowany... niezły żart.
  Od lat się mówi że nie grający w klubach nie powinni i nie będą powoływani że nie ma powołań za zasługi..w okienku zimowym pisano o tym że jeśli Grosik nie zmieni klubu to może zapomnieć o powołaniu na mistrzostwa...
  Grosik zostaje w klubie dalej nie grając doskonale wiedział co go czeka
  a nagle ZSZOKOWANY ..pewnie dlatego że kolega Lewego to się nie odważy nikt go olac nie powołać...
  ....tak to i owszem... ale normalnie gdzie tu szok?nie grasz nie jedziesz..od lat znane

 • met011 lubi Komentarz

  od dziś bedę go nazywał nie turbno Grosik tylko zszokowany Grosik

 • met011 lubi Komentarz

  Selekcjoner postąpił bardzo uczciwie, nie grasz w klubie , nie otrzymujesz powołania, brawo Sousa

 • met011 lubi Komentarz

  błaszczykowski to mały człowieczek, słoma z butów wystaje przez całą jego karierę

 • met011 lubi Komentarz

  Sorry Kuba ale na czy miałaby pomoc PZPN polegać? Przecież warunki współpracy między PZPN a spółka akcyjna Ekstraklasy są ustalone. Poza tym kstraklasa ma swojego prezesa swoją radę nadzorczą.. Boniek miałby wchodzić w ich kompetencje? Na twoim miejscu zapytałbym gdzie byli i co robili prezes i vc prezes oraz rada nadzorcza spółki akcyjnej jaką jest ekstraklasa.

 • met011 napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Na koniec sezonu najbardziej iskrzyło między Bońkiem a Błaszczykowskim [OPINIA]

  @NoName80: Chyba coś ci sie z nazwiskami pokręciło, Boniek ma autorytet w Europie o Wloszech nie wspomnę zapraszany do TV na rożne gale itp, a Kuba no cóż pięciu zdań nie potrafi skleić, technicznie slaby, wiec nie porównuj tych dwóch postaci bo sam strzelasz sobie w kolano

 • met011 lubi Komentarz

  Kuba z całym szacunkiem za to co grał przed laty to teraz zwykły cienias. Przez lata nie łapał się nawet na ławkę w Niemczech. Tu też nic specjalnego nie robi. Jedziecie po Bońku i ok, ale Pan Jakub to już starszy schorowany pan i żadna wasza wiara w niego tego nie zmieni. Jest słaby, kontuzjogenny, o co wam chodzi? Trzeba mieć klasę i wiedzieć kiedy odejść w chwale. Równie dobrze Małysz mógłby dalej skakać. Żenujące.

 • met011 napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Na koniec sezonu najbardziej iskrzyło między Bońkiem a Błaszczykowskim [OPINIA]

  @Robert Przystupa: Ale miał jaja i sam zrezygnował a nie jak Brzeczek ciągnął kadrę na dno ile się dało

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.