Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • obiektywny lubi Komentarz

  ludzie, wejdźcie na jakieś rankingi, np. na Tapology i sprawdźcie z kim walczył Pudzian zanim piszecie takie bzdury. Pudzian od dawna walczy z kelnerami, bo ktoś zauważył że w kraju wódki, disco-polo i PiSu, ludzie bardzo mało patrzą na fakty, więc po co się męczyć.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Co za brednie . Pudzianowski bić się zupełnie nie umie , zero techniki , macha rękoma na oślep i tak wyglądają jego walki . Chętnie bym zobaczył jego walkę np z Brockiem Lesnarem , choć ten już nie walczy kupę czasu . Myślę że Pudziana długo by budzili po takim starciu . Szanuje go jako strongmana to była jego dziedzina . W bójkach to on dostaje kelnerów którzy robią większe show przed walką , żeby przyciągnąć kibiców ale samej walki to tam jest tyle co kot napłakał .

 • obiektywny lubi Komentarz

  Skoro Dla Świderskiego liczy się tylko Grbic ,to musi poczekać jeszcze 3-4 mecze Perugii, bo znając jej prezesa ,Grbic będzie "do wzięcia" niebawem...Niby silniejsza Perugia , a przykro było patrzeć.

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Komentatorzy" Polsatu, nadredaktor Małolepszy i "ekspert-ględoła" Jarosz mniej ostentacyjnie mogliby okazywać sprzyjanie jednej z drużyn! Chwilami, w moim odczuciu było to żenujące!
  P.S. Kandydat na trenera naszej reprezentacji "cóś cieniutko", a i nasz śniady reprezentant też nieszczególnie!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Poważny zgrzyt po turnieju. Glinka: "Dla siatkówki kobiet jest to poniżające"

  @pacieniek: a "talibowie" od ministra "zero" będą im ścinać głowy za uprawianie sportu!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Smutna dzisiejsza prawda jest tylko jedna .. Masz pieniadze , masz zawodników , nie masz pieniedzy , to tak jak te przysłowiowe
  ,, zwierzaczki ,, z tonacego okrętu uciekają !! Teraz to tacy sportowi ,,patrioci,, jak Zieliński , Griszczuk , Szubarga , Tomczyk , Skiba , Koszarek , i im podobni , którzy z klubem , miastem , byli na dobre i złe , to dziś dla ich obecnych nastepców , już nie dino , a prontozaury !! .. Wkurza mnie czesto i gesto podawane przez zawodnikow w wywiadach , o ich dumue ze są dziś w tym czy tym klubie , w tym miescie , ze to spelnienie ich marzeń , a za 2 tyg to samo mówią , tylko ze w innym klubie czy w innej czesci Europy .. ,, gdzie się podziały tamte prywatki ,, ..

 • obiektywny napisał/a komentarz do "40 lat na karku". Zobacz szaloną akcję Gortata, rywal łapał go za... czoło

  Kurde! "Próbowali go łapać nawet za... czoło."? Do "wacka" mieliby bliżej!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Pisano, że ścieli jej głowę. Prawda jest zupełnie inna

  Poruszający artykuł, czytałem z zapartym tchem! Prawie jak jakiś kryminał! "Talibowie MIELI ściąć głowę ale nie ścięli - zrezygnowali, MIAŁA popełnić samobójstwo ale są wątpliwości, z powodu stypendium MIAŁA żyć w konflikcie z teściami! Jednak być może samobójstwo (przed dwoma miesiącami!) chociaż nie można wykluczyć, że nie przyczyniły się (do samobójstwa?) inne osoby! I zakończenie: FAKTEM jest natomiast, że talibowie po przejęciu władzy zabronili kobietom uprawiania sportu!" Szok!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Paulo Sousa spotkał się z Mattym Cashem. Wiemy, jak przebiegały rozmowy!

  Nadredaktor Koźmiński chwali się, że "Wiemy, jak przebiegały rozmowy!", "WP SportoweFakty znają szczegóły." i ... nic się nie dowiadujemy! Gniot!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Żenada. PZPS jk lupal to tylko dla siebie. 50 tys na cały klub!!! Co to ma być, po co grać czy, w ogóle uczestniczyć w jakichś superpucharach, ligach, i meczach jk wyżyć nie idzie, a siatkówka kontuzjogenna bardzo jest. Każdy chce mieć sukcesy, ale kosztów żadnych nie ponosić. Wstyd i tyle za te kwoty!!!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Poważny zgrzyt po turnieju. Glinka: "Dla siatkówki kobiet jest to poniżające"

  @były_sportowiec: Z ciebie były sportowiec jak "z koziej d..y trąba! Chyba w cymbergaja i to tego kieszonkowego!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Byłemu trenerowi kadry nie podoba się pomysł PZPS. Chodzi o konkurs

  @Legionowiak 2.0: Powiedział, że nie chce mądralo!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Poważny zgrzyt po turnieju. Glinka: "Dla siatkówki kobiet jest to poniżające"

  Do wszystkich przedmówców "mądrych inaczej"! To nie jest nagroda za MŚ, ME, ligę, za reprezentację, Ligę Narodów itp. itd. ! To jest nagroda za zdobycie Superpucharu, za ten jeden mecz! I dlatego powinna być jednakowa dla obu drużyn! Zacytuję jednego z przedmówców (jarek191): "jeżeli ktoś zdecydował że będą razem (finały) to powinien zapewnić identyczne nagrody."! Jeden z mądrali (tych mądrych inaczej) bełkoce "jaka praca taka płaca"! I tu zgoda! Panie wykonały lepszą pracę, mecz był dużo ciekawszy od męskiego!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Patrząc na mecz panów z wynikiem 3:0 i meczem pań 3:2 i zwrotami akcji to damski mecz był zdecydowanie bardziej interesujący niż męski.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Skandal, wstyd i hańba. Tak chyba można określić to co się wydarzyło.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Idiotyzmem było robienie takich meczy jeden po drugim na wspólnej gali wręczania nagród, tu Sebastian Świderski musi wkroczyć i rozdzielić finały, a jeżeli ktoś zdecydował że będą razem to powinien zapewnić identyczne nagrody.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Te konkursy są jedynie na potrzeby, aby nazywało się to oficjalnie, że czekamy na oferty i z nich wybierzemy trenera. Ja przez to nie przykładam do nich większej uwagi. Wszystko i tak się bowiem sprowadzi do indywidualnych rozmów z kilkoma najpoważniejszymi kandydatami, by na końcu i tak górę wzięło to, z którym komu najbardziej po drodze albo jakie racje zawodowo towarzyskie łączą/łączyły prezesa z którymś z nich :)

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To on ma jeszcze jakieś złudzenia?

 • obiektywny lubi Komentarz

  Oj będą Policzanki rozpamiętywać tego tie-breaka :) Brawa dla Developerek za ten niesamowity comeback:)

 • obiektywny napisał/a komentarz do Superpuchar Polski. Historyczne trofeum jedzie na Podkarpacie, dzień "Rysia" w hali Globus

  Brawo Rysice, wszystkie! To do Dewelopresu! Chemik, panna Czyrniańska przyćmiła swoją grą "gwiazdę" Brakocewicz! Tak trzymać pani Magdo! Oby tylko nadtrener N. "zorientował" się, że ma taką świetnie rozwijającą się dziewczynę! Co do trenera N. Kuriozalna, świadcząca o "wielkiej maestrii, fachowości" tegoż pana była w moim odczuciu zmiana przy piłce setowej (drugi set), wspomnianej Czyrniańskiej na Milenkowić! Ci co oglądali wiedzą o czym piszę!
  Odnośnie "komentatorów: zawód w głosie(dyszkancie) "dyszkancika" Brzozowskiego bezcenny! Już mu to "coś zaczynało przypominać" a tu "zonk"! Pani Joasia "Tutaj jeszcze wszystko może się zdarzyć" Kaczor za dużo gadulstwa, opowiadania o tym co widzimy! Chociaż, mimo wszystko sympatycznie!

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co z Terzićem?! Wczoraj nadredaktor Kozanecki "puścił bąka", że ponoć złożono (kto?) ofertę temu trenerowi!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Heynena by nie zatrudnił. Prezes klubu PlusLigi zdradza, czy to czas Winiarskiego w kadrze

  @sarenka 01: Durne to są twoje wypociny! Przeczytaj wywiad (ze zrozumieniem) a potem się "produkuj"!

 • obiektywny lubi Komentarz

  W USA dostałby minimum 200tyś dolarów a u nas pensyjkę urzędniczyny w PZPN

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Marolstar, a co ci się nie podoba w tym wyroku, że tak psioczysz na sędziów? I obrażasz jakąś wyimaginowaną przez siebie "sędzinę" (została sędzinom)
  , nie wymienioną w artykule!
  P.S.Też uważam, że zasądzone odszkodowanie jest za niskie!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Legenda ostro o sytuacji reprezentacji. "Cofamy się"

  Może się czepiam ale czy aby nadredaktorzy SF nie nadużywają określenia "legenda"? A może nie znają znaczenia tego słowa?! Pani Małgorzata, wspaniała siatkarka, z wieloma sukcesami, które osiągnęła ciężką pracą i talentem! Jest z nami, tu i teraz! Legenda to może być za jakiś czas, dla naszych dzieci, wnuków ...!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.