Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • obiektywny lubi Komentarz

  A tak po prawdzie jestem przeciwny jakim kolwiek sponsorowaniu kogo kolwiek przez spółki skarbu państwa.może poza sportem szkolnym.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Pytanie ankietowe , jak zwykle dla idiotów nie umiejących liczyć do trzech !!! ...lub dla marketingowych "geniuszy" , którzy wyliczą , że RK to wartość dodana liczona na jakieś 800mln. € ...
  Ładna fotka , widać dokładnie wielkie, znaczące o sprawności, ubytki tkanki na okaleczonej, po wypadku ręce. "Dziwne" , że specjalista BHP Obajtek, nie wziął pod uwagę, że z jedną sprawną ręką , to można rekreacyjnie pobawić się hulajnogą, a nie stawać w szranki z technologicznie zaawansowanymi i mającymi wieloletnie doświadczenie zespołami. W każdym razie zdjęcie udane - widać to, co wielu fanbojów nie chce za czorta zobaczyć, i sobie uświadomić !!! INWALIDZTWA RK !!! p.s. orlen oczywiście stracił na tej "współpracy" - finansowo i wizerunkowo (co chodzi zwykle w parze)miliony euro wpakowane w ostatnie miejsca przełożyły się na obniżenie wiarygodności i powagi firmy. Kto poważny zechce kooperacji z outsiderem ???

 • obiektywny lubi Komentarz

  A Obajtka znasz czy też nie?

 • obiektywny lubi Komentarz

  Czego to ludzie nie wymyślą? Newsweek wypisuje bzdury dla zwiększenia poczytności,a Kuczera dla klikalności.

 • obiektywny lubi Komentarz

  To Najman ma trenera ? Żeby prezentować takie DNO potrzebny jest trener ? Przewraca się od podmuchu wiatru, ucieka przed każdym przeciwnikiem – takie coś trzeba trenować ?

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Mógł"? Gdyby mógł to pewnie by odniósł więcej tych sukcesów!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Myślę że to jest sprawa na 100% polityczna, i będzie tak jak ze stadniną koni arabskich w Janowie , ledwo zmieniła prezesa i już zaczęło się niszczenie wszystkiego wokół. Zagumnego pewno czepiają się że nie ukarał siatkarek które miały na ramionach symbole protestu kobiet !!! A druga sprawa telewizja PiS-owska próbuje przejąć media które transmitują mecze siatkówki, bo wiedzą jak duży to rynek. Jeszcze trochę i wstawią swojego prezesa w PZPN za Zbigniewa Bońka, który podobno ma odejść !!! A kto by chciał objąć stanowisko prezesa PLS czy PZPN ? Oczywiście pazerny obatel który nad życie lubi pieniążki i ciągle mu ich mało !!!

 • obiektywny napisał/a komentarz do Media: rewolucja w siatkówce. Paweł Zagumny odwołany, będzie nowy prezes PLS!

  Do "19-21". Może ten "Popko" (nawet beton) by się przydał?! Z. J. Popko to profesjonalny uzdrowiciel, bioenergoterapeuta!

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Piękna kobitka, śliczota"!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Wartość akcji Orlenu przed przyjściem wójta - 120 złotych.
  W marcu przed pandemią - 40 złotych.
  ogólna liczba akcji - niecałe pół miliarda.
  Utrata wartości Orlenu przez wójta - 40 MILIARDÓW złotych.
  Skarb Państwa ma 28 + 5 = 33 % udziałów w Orlenie.
  Utrata wartości Orlenu dla Skarbu Państwa = 13 MILIARDÓW złotych.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Dobrze , że gracie o 20:45 , bo dzieci na to nie patrzą . Wzorem pis grajcie w nocy , najlepiej nad ranem .

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No, no! Pokonać takiego przeciwnika! Gieroj!

 • obiektywny lubi Komentarz

  "Orlen może stworzyć giganta"...goliata, gladiatora, gumbasa(super mario bros:)) nie mówiąc gamonia. Na pewno coś na "G". Kuczera już wie! bo jest "g"ó...nym i "g"ó...no widzącym "expertem" od Kubicy. Jedno jest pewne "g"wrancja dobrej zabawy przy narodzinach "GIGANTA" :)))

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A mnie śmieszy, że miszcza K. cóś może śmieszyć!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Dziwi mnie zachowawczość "działaczy" sokoła jeśli chodzi o wyniki.....a zaraz, tam przecież niema działaczy,,,,,myślę , że po tym sezonie, " ktoś" powinien wkoncu zostać rozliczony za te wyniki i za przepuszczenie takich pięniedzy,,,,jeżeli ten sezon będzie taki jak dotychczas, to ten projekt po raz koljeny się już nie obroni. Skład ponad 1 ligę, taktyki zero, obrony zero

 • obiektywny lubi Komentarz

  Skandal? Eee chyba nie, raczej obłuda i zakłamanie a także manipulowanie przy pomocy mediów. Niestety jest kilka faktów których nie zmieni ani żaden artykuł ani żaden polityk ciskający błotem w swojego politycznego przeciwnika. Nie tak dawno zaczęły się protesty kobiet, strajk kobiet i nie ma co ukrywać że polityka wyszła na ulice bo to co robi rząd nazwać skandalem i łamaniem naszych praw obywatelskich i konstytucji to jakby nie powiedzieć nic. Podczas protestów można było zobaczyć ubranych w kominiarki (covid? ha ha ha) kibiców broniących kościołów, stojących za plecami policjantów!! Tak tak, tych samych których wyzywają na stadionach i z którymi walczą podczas manifestacji takich jak wczoraj. Gdzie tu sens i logika????!!!! Nie ma, ( a może jest to celowa prowokacja i działanie w porozumieniu) ale kto nie jest głupi ten wie kto stoi z tym całym syfem. Najprościej jest zrzucić winę na tak zwanych "lewaków". Lewak :"Dawniej: członek lub zwolennik skrajnie lewicowych ruchów politycznych, w szczególności terroryzmu rewolucyjnego. Idee te reprezentowane były w bardzo wielu krajach przez ugrupowania takie jak: Czerwone Brygady (Włochy), Grupa Baader-Meinhof (RFN), czy Świetlisty szlak (Peru), działające w kontrze do legalnie działającej władzy." Ktoś kto interesuje się choć trochę historią współczesna i nie tylko zrozumie tą definicje i będzie wiedział że nie za bardzo ona pasuje do tego co się dzieje i wykorzystywanie słowa "lewak" jest po prostu dla niektórych wygodne bo na kogoś trzeba wszystko zgonić.
  Nadal Uważacie że piszę głupoty i nie mam racji... i mam to gdzieś, wyrażam swoją opinię i przypuszczam że jest wiele osób lubiących i kochających sport myślących podobnie jak ja. Podsumowują w kilku zdaniach: Lewak be, lgbt be, polityka be, myślący inaczej be, policja be tylko my "narodowcy jesteśmy cacy" . Przykre i smutne jest to że taka postawa nie ma nic wspólnego ze sportem a polityka zadomowiła się na dobre na stadionach (nieoficjalnie) i niestety nic już tego nie zmieni.

 • obiektywny napisał/a komentarz do Robert Kubica otrzymał zaskakującą ofertę. "Temat rajdów pojawił się w moim telefonie"

  Lisowski! A co, nie skończył się? Wymień jakiekolwiek osiągnięcia nie licząc oczywiście "sukcesów" w ilości rozbitych samochodów w rajdach, ogonów w DTM i obecności w F1! DTM i F1 "za sprawą życzliwości i hojności" wójta Obajtka!

 • obiektywny lubi Komentarz

  Z Żużla go wykopali (najpierw dostał w Lesznie po pysku), do piłki kopanej się nie dostał (mądrzy ludzie tam byli), na szefa PKOL-u też się nie udało, to PZPS przygarnął "obatela", stracili tym u mnie szacunek.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Nic nie słyszał bo jak jeździł zimą kabrioletem to mu uszy przewiało.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Robienie z Kubicy na siłę gwiazdora jest jak wybór Quasimodo na Mistera Universum.

 • obiektywny lubi Komentarz

  Gwiazdą Kubica jest tylko w artykułach Kuczery. Gwiazdor bez sukcesów.Nawet nie zmieni tego jedno zwycięstwo w F1 dzięki decyzji szefostwa. Był drugi w wyścigu,a na czele Haidfeld, ale decyzją dyrektora musiał Kubicy ustąpić. I co to za zwycięstwo? Kubica gwiazdą jest ale odwróconej tabeli.

 • obiektywny napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Alex67! Ty nic i nigdzie nie musisz sobie malować! Żeby poznać twoją głupotę wystarczy przeczytać to co piszesz i jak piszesz!

 • obiektywny lubi Komentarz

  A gdzie jest "wicepremier do spraw bezpieczeństwa"???
  Znowu schowany u Morawieckiego w szafie?

 • obiektywny lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • obiektywny lubi Komentarz

  Ludzie kiedyś oddali swoje życie za wolność Polski ,żeby teraz bydło w Święto Niepodległości rozwalało stolicę ! "brawo" patrioci a raczej IDIOCI !!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.