Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • krytyk65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dla mnie T. Cionek to nieporozumienie, no ale cóż, zobaczymy.

 • krytyk65 napisał/a komentarz do PZPS szuka selekcjonera reprezentacji Polski. Kandydatami Stelmach i Gruszka

  Na siłę robić Polaka trenerem reprezentacji......., Panie Kasprzyk kończ waść wstydu oszczędź. Nie dość, że nie masz pojęcia kto gra w polskiej reprezentacji, o narodowościach trenerów już nie wspomnę, a teraz z drużyny narodowej robisz Pan prywatny folwark. Panie Gruszka i Stelmach, jeżeli nie chcecie być marionetkami w rękach prezesa PZPS nie zgłaszajcie się do konkursu. Zrobią z Was swoje narzędzie do kręcenia "lodów". Rozpiepszyć ten "beton", jakim jest PZPS, wybrać nowy zarząd tak jak zrobiono w PZPN-ie. I co, są wyniki.......?

 • krytyk65 lubi Komentarz

  Już nam nic innego nie pozostało jak czekaniem aż ktoś wyje*** ten cały PZPS i doczekamy się takiej grupy ludzi jak za czasów Przedpełskiego, którzy ciągnęli siatkówkę za uszy do góry a nie niszczyli to co zostało zbudowane przez wiele lat. Kasprzyk - przedstawiciel Polskiej Siatkówki. Facet nie znający języka angielskiego, człowiek, który nie wiedział jakiej narodowości jest "główny kandydat do objęcia Polaków". Radostina Stojczewa określił Serbem. Człowiek, który przekręca nazwiska Polskich zawodników, człowiek, który na stanowisku trenera widzi 3 osoby. Czy oni naprawdę ku... nie mają nikogo nad sobą tylko z reprezentacji całego kraju robią prywatny folwark?

 • krytyk65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wydaje mi się że w JW gra Kampa i Oliwa, momentami pojawia się Muzaj. A gdzie środek?

 • krytyk65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czemu Kapa nie gra środkiem?

 • krytyk65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jastrzębie do boju!!!!

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Indykpol AZS - Jastrzębski Węgiel: Urania wciąż niezdobyta

  Moim zdaniem Oliwę i Kampę trener Jastrzębskich powinien na 2-3 mecze posadzić na ławie, żeby trochę popatrzyli z boku i pomyśleli, że w drużynie siła, a nie w indywidualności. Oliwy przyjęcie wymusza na Kampie rozgrywanie na skrzydła, a przede wszystkim jemu. Przy przyjęciu w punkt, przy lasie Kampy może zrobić co chce nie wykluczając pierwszego tempa lub pajpa. Czy trener tego nie widzi

 • krytyk65 lubi Komentarz

  Arka dajecie!!!

 • krytyk65 lubi Komentarz

  Arkowcy, Arkowcy - Wielki MZKS ! ! !

 • krytyk65 lubi Komentarz

  ARKA wygra...nie ulega watpliwosci ...tylko ile strzeli

 • krytyk65 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pogonić krawaty z Legii!!!!

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Indykpol AZS - Jastrzębski Węgiel: Urania wciąż niezdobyta

  Niemoc i beznadziejna gra Jastrzębskiego jest wynikiem kompletnego braku przyjęcia i beznadziejnej przez ogromne "B" gry Kampy. On zapomniał, że ma środek. Rozpoczęcie meczu z Quirogą przy dobrej grze De Rocco w ostatnim meczu jest dla mnie niezrozumiałe. Na Oliwę czają się wszystkie drużyn Plus Ligi, a Kampa z uporem 7-latka gra na niego, zapomniał o pajpie?

 • krytyk65 napisał/a komentarz do W czym Indykpol AZS był lepszy od PGE Skry? Jakub Kochanowski nie miał wątpliwości

  Poziom sędziowania w Pluslidze tragiczny. Co sędziowie wyprawiali w Jastrzębiu i Olsztynie woła o pomstę do nieba.

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Aluron Virtu Warta - Jastrzębski: bez niespodzianki w Zawierciu

  MVP - Kampa?

 • krytyk65 napisał/a komentarz do ZAKSA - Jastrzębski: kędzierzynianie niegościnni na własnym boisku

  Fakt, cały zespół Jastrzębskiego grał słabo, ale to co robił Kampa, to Sodomia i Gomoria. Żal było to oglądać. No cóż limit słabych meczy Jastrzębski chyba już wyczerpal.

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Media po meczu Armenia - Polska: Tęgie lanie w Erywaniu, jest nowy król

  Przestańmy się podniecać takim wynikiem z Armenia. Jesteśmy w 10 rankingu FIFA, więc inny wynik niż wygrana byłby katastrofą. Powtórzmy to w niedzielę z Czarnogóra, a potem w meczach kontrolnych z Urugwajem i ponoć Meksykiem i wtedy będziemy mieli obraz Naszej reprezentacji.

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Raport z kadry: Adam Nawałka ma powody do zadowolenia

  A gdzie jest Salomon, chłopak gra i to nieźle? Pazdan jest cienki jak bakterii żebro, żebyśmy nie obudzili się z ręką w nocniku.

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Kto nowym trenerem reprezentacji Polski? PZPS ma siedem ofert

  Panie Kasprzyk, związek pownien odwołać Zarząd z Pana osobą na czele. Dopóki związkiem będzie kierował obecny "beton" w polskiej siatkówce nie będzie wyników.

 • krytyk65 napisał/a komentarz do Jacek Kasprzyk: Trener De Giorgi nie widział swojej winy, tego mi zabrakło

  Panie Kasprzyk, a może rozliczyć Zarząd PZPS za wybory trenerów kadry mężczyzn i kobiet. Porażka jak prezes i jego świta będą ustalać, kto ma być w kadrze, polska siatkówka nie podniesie się z kolan.

 • krytyk65 lubi Komentarz

  No bo De Giorgi nie ma żadnego pojęcia o siatkowce reprezentacyjnej,do tej pory prowadził tylko kluby i tylko na tym się zna,reprezentacja to dla niego enigma,nie nadaje się na prowadzenie reprezentacji.Niech zostanie przy klubach,z nimi sobie radzi.

 • krytyk65 lubi Komentarz

  Powiem jedno - żenada. Najpierw niekończąca się telenowela z wyborem trenera, a teraz nagle taka pewność kto ma zostać trenerem - zdecydowanie Polak. Wynika z tego, że dłużej trwał wybór trenera niż jego praca w naszej reprezentacji. Czas chyba rozliczyć zarząd.

 • krytyk65 lubi Komentarz

  a co winą zarządu PZPS i samego prezesa czyli osób odpowiedzialnych za wybór trenera??? tu nie ma winnych??? a kto będzie teraz FEFE płacił???a który to Polak miał by zostać trenerem ??? Gruszka, Bednaruk czy kowal???? kasprzyk nie bądz śmieszny wypier.......grabarzu polskiej siatkówki !!!!!!!!!!!!!!

 • krytyk65 lubi Komentarz

  Ale jaki Polski trener Mazur Kowal czy Gruszka .Żenada prezes chyba tez odleciał i ogląda inne parkiety i nie widzi ze w naszej męskiej i żeńskiej siatkówce zrobił się straszny maraz.
  Beda kombinować az rozpieprza to co tak fajnie funkcjonowało. Kasprzyk powinien odejść razem z sztabem i trenerem,bo ta porażka to jest tez jego porażka.

 • krytyk65 lubi Komentarz

  Panie Kasprzyk! Nie widzieliście kogo wybieracie? Jakie miał walory, że przeskoczył wszystkich w wyborach? Na pierwszym meczu widzieliśmy wszyscy, że to nie trener. Usta w dół, mina opluwająca mecz, kompletny brak energii, którą powinien trener przekazywać zawodnikom, brak zmian w odpowiednim momencie, brak czasów do uspokojenia czy pobudzenia drużyny, brak zainteresowania meczem. Zastanawialiśmy się czy on wie, że obok grają. Wybór siatkarzy żaden, bazował na tym, co było wcześniej, a jeśli powołał młodszych to wchodzili już w przegranej pozycji zagrać kilka punktów. Tak to wprowadza trener nowych zawodników? Żeby uczyli się jak się przegrywa mecz? Błazenada to była od początku, a SZANOWNY ZARZĄD spał? To widzieliśmy wszyscy, a jesteśmy tylko sympatykami i "oglądaczami" siatkówki.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.