Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Piotrkowianin skruszył Stal Mielec

  Niestety potwierdza się moja opinia sprzed rozpoczęcia sezonu, że SPR Stal Mielec będzie "pretendentem" do spadku z ekstraklasy. Zmierzamy prostym, zdecydowanym krokiem do I Ligii. Kłania się Zarządowi; 1. Brak sportowego pomysłu na drużynę, 2. Nieprzemyślane transfery, 3. Rozbuchany do maximum sztab szkoleniowy, 4. Brak pomysłu na sponsora strategicznego.
  Niestety Pan Prezes ma słabych doradców albo nie słuch dobrych rad bo efekty tej działalności są bardzo mizerne lub wręcz żądne. Ilość zdobytych punktów przez SPR Stal nigdy w najgorszych czasach nie były tak znikome.
  Jaka rada na ten stan?
  1.Zmiana trenera? Obawiam się że sama zmiana trenera nic nie zmieni,
  2.Zmiana składu? Nie ma jak i nie ma czasu na drastyczne zmiany w składzie,
  Nowy trener z nowym podejściem do aktualnego składu.
  Nie mamy rzucających z drugiej linii i nie gramy kontry, szybkiego rozpoczęcia więc jak mamy rzucać bramki. Pamiętam jak SKUTER przyszedł do Mielca i zastał podobną sytuację. Troszkę młodszy skład. Postawił wtedy na bieganie, bieganie, bieganie i kontra.
  Pamiętam pierwsze mecze w tym wydaniu 30 strat własnych, nierzucone karne. Potem był 20 strat własnych, kontra w drugie tempo dowiedziałem się wtedy co to kontra w trzecie tempo. Przegrywaliśmy pierwszą połowę i wygrywaliśmy w 10 minutach końcowych II połowy. Cała Polska mówiła o kontrującej Stali i mało kto potrafiła znaleźć lekarstwo na ten styl gry choć wszyscy wiedzieli że Stal tak gra. Byli Czeczeńcy ze stylem, charakterem wyróżniającej się drużyny w ekstralidze. Dzisiaj jak czytam o SPR Stal Mielec " Czeczeńcy " to pusty śmiech mnie ogarnia. Drużyna bez własnego stylu gry, bez charakteru, bez przywódcy i żeby było jasne to nie przytyk do indywidualnych zawodników ale do stylu w jaki prowadzi się drużynę od niestety odejścia leśnych dziadków. Był Pan Weryński, był Pan Szklarz , był Pan Pieróg, był Pan Leśniak i była Stal Mielec CZECZEŃCY. Dzisiaj to zlepek chłopaków którzy podają do siebie piłkę tak się składa do ręcznej. Czarno to widzę

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: los Stali Mielec wisi na włosku. Klub rozważa odwołanie

  Sam to skomentowałeś. Tylko trzeba było zadać pytanie; W którym elemencie stal była lepsza? Spojrzałeś w te statystyki i gdzie tam udział sędziów w naszej przegranej. Ja się nie mam za eksperta ale obrona polegała na determinacji chłopaków

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: los Stali Mielec wisi na włosku. Klub rozważa odwołanie

  Jak zwykle. Winni sędziowie. Proszę obejrzeć statystyki i pozostawiam to bez komentarza. 1.Brak kontry. 2.Brak szybkiego rozpoczęcia. 3 Żenująca nieporadność w ataku. 4. Brak reakcji trenera na panującą sytuacje na boisku. 5.Chaos, chaos i jeszcze raz chaos w obronie. Bramka nam pomaga a my nie korzystamy z tego i nadajemy na sędziów. Zarząd nawet nich się nie kompromituje puszczając takiego niusa o odwołaniu bo jak się odwoła to już całkiem się skompromituje. Kowal odpala na wejściu 3 podania w ręce przeciwnikom a pozostaje no boisku jeszcze 10 minut. Szkoda analizy nawet tego meczu. Jedyny i prawdziwy wniosek: to zarząd (ten i poprzedni) poprzez brak jakiegokolwiek planu sportowego na drużynę spuścił Stal z ekstraklasy. Patrząc na wczorajszy mecz to trudno mieć jakąkolwiek pretensje do zawodników bo zostawili serce i zdrowie na parkiecie a zagrali tak jak i p Lipka,p. Sondej i Zarząd przygotował ich do sezonu czyli: 1 bez koncepcji w każdym elemencie gry, 2. Bez przygotowania fizycznego 3. Bez szybkości. To nie sędziowie przegrali nam mecz to Zarząd i ich poprzednie w pierwszej kolejności i ostatnie decyzje przegrali mecz i ekstraklasę piłki ręcznej w Mielcu

 • pompadu napisał/a komentarz do Krzysztof Lipka wraca na ławkę. Będzie trenerem KPR-u Legionowo

  Pan.artur niech Pan nie pyta niech Pan zadzwoni do Mielca. Tam P. odpowiedzą hehhehehe. Dowie się P. jak przygotował p. Lipka zespół do sezonu, jak go prowadził. Zresztą po co dzwonić. P. zobaczy tabelę ligi i wyniki Stali Mielec i będzie p. miał odpowiedź na swoje pytania. Zobaczy pan wszystko. Legionowo jeszcze nie wie że już padło zanim się sezon skończył a nowy nie zaczął.

 • pompadu napisał/a komentarz do Michał Przybylski zwolniony ze Stali. Nowy ratownik w Mielcu

  Impuls mentalny? na trzy mecze do końca rozgrywek? I w zamian p. Basiak? trener który ma doświadczenie przedszkolne w prowadzeniu jakiegokolwiek zespołu piłki ręcznej. To raczej wprowadzenie do zespołu bałaganu niż spokoju i przewietrzania głowy. P. Przybylski podobno nie dogadał się z niektórymi zawodnikami? No tak a p Basiak dogadał się z Kowalem i nie wpuścił go na parkiet. Posunięcia Zarządu poniżej jakiejkolwiek krytyki począwszy od ruchów kadrowych z zawodnikami (Kawka,Rybski), trenerami (Lipa , Sondej, Basiak) Ostatnia decyzja o zmianie trenera obarcza p. Kowalika i to było nieobronienia żadnymi argumentami pociągniecie. Natomiast reszta to p. Wacławik. Niestety wychodzi: brak koncepcji na zespół, brak jakiegokolwiek planu działania, doraźne nieprzemyślane decyzje. Zespól do sezonu przystąpił; bez przygotowania fizycznego, bez przygotowania merytorycznego, brak szybkości, brak koncepcji gry w ataku, brak koncepcji gry w obronie. Kontratak w pierwsze, w drugie tempo szybkie rozpoczęcie z którego słynęła Stal to pojęcia nieznane dla obecnego zespołu. Niestety pozostało policzyć kto zostaje i myśleć o pierwszej lidze.
  PS
  Może redakcja odpowie jaki powód jest cenzorowania niektórych komentarzy

 • pompadu napisał/a komentarz do Zmiana trenera w Stali Mielec. Krzysztof Lipka odchodzi z klubu

  Reasumując tą wiadomość:
  1. Za późno( ale lepiej późno niż wcale),
  2. Nie p. Sondej( ale gorzej nie może być),
  3. Brak pomysłu na drużynę, na trenera, na SA Stal jako profesjonalnego klubu sportowego,
  Niestety brak prezesa z autorytetem, brak Zarządu z jakąś wizją na klub i piłkę ręczną w Mielcu. Przypadkowi ludzie począwszy od Zarządu, kierowniku drużyny , trenerach i zawodnikach. Klub który profesjonalny jest tylko z wypłacanych pensji bo z działalność klubu to partyzantka jakiej nigdy w klubie nie było( nawet wtedy jak nikt nie brał żadnej pensji).

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: pewna wygrana MMTS-u

  Do miki i do Zarządu: W zimie musi się zmienić duet trenerski Lipa-Sondej a w przypadku p.Lipy musi on odejść z drużyny bo znając życie będzie kopał dołki pod swoim następcą. Długo chyba Miki nie widziałeś meczy Stali skoro tylko taki wniosek wyciągnąłeś po I rundzie w pełni wykonanej przez aktualny duet trenerski. Drużyna w składzie właściwie lepszym niż w poprzednim sezonie a wynik porażający. Odejście Kawki to oczywiście błąd Zarządu ale nie Kawki bo co on w Stali mógł przy takim trenerze osiągnąć sportowo? Czego mógł się nauczyć? Spadamy z ekstraklasy niestety a Zarząd spokojnie obserwuje bieg wydarzeń.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Dwie różne połowy w Piotrkowie

  Stal jedzie po równi pochyłej w dół z coraz większą szybkością. Zarząd razem ze Stalą spokojnie obserwuje wzrost szybkości i nic nie robi w tym względzie. Ciekawe w której lidze się obudzi? Prawdopodobnie w tej co grają juniorzy. Czy naprawdę trzeba jeszcze więcej dowodów że duet Sądej-Lipka jest do wymiany? Tylko czekać jak miasto odetnie pieniądze i będzie jedna wielka D........ Panie Prezesie trzeba ...
  I tak nic nie zrobi. Żegnaj piłko ręczna w Mielcu. Tak to jest jak dzieci i polityka bierze się za piłkę ręczną. A "leśne dziadki" takie były złe tylko oni tworzyli piłkę ręczna w Mielcu latami a dzieci skończą w 4 sezony.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Zapora w bramce. Pogoń wygrała w Mielcu

  Traaaaaaagedia. Nawet trudno przeprowadzić jakąkolwiek analizę tego meczu bo trzeba wszystko zacząć od brak. Brak obrony, brak ataku, brak bramki, brak kontry a przede wszystkim brak trenera. Nie pamiętam żeby SPR Stal Mielec w pierwszej rundzie zdobyła tylko 7 pkt. bo więcej już nie zdobędziemy. Zarządzie, p. Prezesie obudźcie się bo ta równia pochyła jest pod coraz większym kątem.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: przyspieszenie po przerwie. KPR Gwardia Opole rozbiła SPR Stal Mielec w pył

  Twój apel do Prezesa o obudzenie się obawiam się że pozostanie bez echa. Zapadł w sen zimowy i obudzi się w I lidze. W tej rundzie zdobędziemy jeszcze 3 punkty a w przyszłej niewiele więcej. Mieliśmy 3 lata na odmłodzenie i zmianę zespołu. Nie zrobiono nic a teraz do Mielca nikt nie chce przyjść. Po co? Do zespołu bez perspektyw z trenerem którego umiejętności kończą się na głupiej dyskusji z sędziami. Zadowolenie w tym klubie dotyczy wszystkich i wszystkiego. Niestety ale to obawiam się że koniec piłki ręcznej w Mielcu.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Energa Wybrzeże ocknęło się po gongu. Niewykorzystana szansa Stali

  Brak komentarzy jakichkolwiek po meczu to też komentarz. Panie prezesie wraz z zarządem, panie prezesie SPR (jako właściciela SA) może byście wstali, obudzili się. Jeszcze nie czas na sen zimowy. To co gra Stal to jest masakra. Szkoda analizować tych meczy bo to nic nie da. " Trenerzy" niestety co było do przewidzenia nie sprawdzili się. W innych czasach już dawno poszliby na bruk. Brak myśli trenerskiej, brak podstawowych zasad taktycznych a na dodatek brak sił do biegania. Trzeba to zmienić. Do końca tej rundy to mu nie zdobędziemy już punkta bo objawiam się że nawet z Spójnią przegramy. Pan Lipa ani bramkarz w tym sezonie ani trener . Pora i to szybka na zmiany.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: miłe złego początki Stali w meczu z Azotami. "Pękła" 40-tka

  Brak komentarza ze strony Mielca to też komentarz. Nie pamiętam żeby mielecka piłka ręczna kiedykolwiek (nawet w najgorszych czasach, nawet w sparingach) przegrała w takim wymiarze. Duet p. Lipka i p.Sądej jest szybko do wymiany. Jak pojechali na cudzym przygotowaniu to jeszcze coś się kleiło ale sami to nie są w stanie nic wymleć. Mam takie nieodparte wrażenie że to koniec ekstra-klasowej piłki ręcznej w Mielcu. Obym się mylił. P. Prezesie trochę własnej inwencji bo równia pochyła zaczęła działać. Może Prezes zacznie tym klubem kierować albo poszuka kompetentnych doradców tak w sprawach sportowych jak organizacyjno-finansowych bo ten duet w sprawach sportowych nie daje rady a o reszcie nie wspomnę.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: huśtawka nastrojów w Gdańsku. Wybrzeże wywalczyło 4 punkty

  Dorzucę swoje parę uwag;
  Zgadzam się z Miki a szczególnie 5 minut końcowe I połowy to masakra. Tyle bramek w 5 minutach stracić z kontry i po błędach własnych to jakby juniorzy grali. Za trenera Szkutnika przy grze z kontry 5 razu szybciej w najgorszym okresie gdy uczyli się tej szybkiej gry i kontry nie było tyle strat po błędach własnych. Może "trener" Lipa przypomni sobie co i jak robił p. Szkutnik na treningach bo sam niewiele jak sądzę wymyśli. Najgorsze jednak jest to że młodzi oklapli brak chemii ze starymi z p. trenerem to chyba już całkiem a chyba Miki nie zwróciłeś uwagi że p. trener w czasach dla drużyny to nie że niewiele pomógł drużynie ale jego rady były żenujące. Spokojnie przeszedł koło meczu nic nie przeszkadzało mu żuć gumy lepiej dałby głos p. Sondejowi przynajmniej
  zje.......... towarzystwo w swoim stylu. Nie słyszałem konferencji pomeczowej ale podejrzewam że przegraliśmy przez sędziów i nierówny parkiet.
  P. Prezesie trzeba wyciągnąć j....a z przechowalni i pogonić ciepłe posadki bo gorzej jest jak się płaci niż jak się płaciło częściowo za udział w treningach i meczach. Może trzeba wrócić do starego hehe żeby mieli na kogo narzekać (Zarząd, trenera, złodziei), a p.trener Lipa jak to mówi zawsze o honorze poda się do dymisji. Trzeba chyba też Warkę zamknąć .

 • pompadu napisał/a komentarz do Pewna wygrana MMTS-u na swoim parkiecie

  DO TWITY:
  Powiedz o jakich to ludziach którzy to serce włożyli w postawienie tego kubu na nogi.
  Jeśli mówisz o tym samym człowieku nie ludziach to tak samo z nim zrobili jak on zrobił z poprzednimi członkami Zarządu. Dostał kopa na jakiego zasłużył a jego wkład w tworzenie własnych wychowanków Stali był żaden. Za jego i dzisiejszego Zarządu czasów żaden wychowanek Stali nie gra i nie będzie grał w Stali bo szkolenie młodzieży leży i kwiczy a młodzież mielecka nawet w Podkarpaciu w tej chwili niewiele znaczy. Ci wychowankowie którzy są w Stal i którzy mogliby zagrać obecnie w Stali to efekt pracy Zarządu i szkoleniowców tych co "zadłużyli" Stal.
  P. Lipa zrobił sobie ciepełko w Mielcu a Prezes nie potrafi mu się sprzeciwić i cokolwiek zrobić sam. Niestety gra na zasadzie "nie gramy przeciwko trenerowi bo jest naszym kolega" i pan "trener-bramkarz" musi grać bo kopie pod sobą a nie tylko pod trenerem skończyła się. Trzeba trochę więcej treningów a nie wolne w przerwie pomiędzy rundami i święta. Samo się nie gra a brak dziań w jakiejś perspektywie czasowej widać po prostu z daleka. Obym się nie mylił, że po tym sezonie zostaniemy bez Kawki, Wypycha i pozostałej młodzieży. Trudno zostać w drużynie której trenerem jest p. Lipa

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Arkadiusz Moryto show. Zagłębie skruszyło SPR Stal Mielec

  Do Miki;
  Spokojnie zwróciłem tylko uwagę na ilość poświęconego czasy sędziom. Dyskusja z Tobą jest przynajmniej na argumenty a nie napinki i oby tak dalej. Wrócę jedna do zasadniczego tematu młodych w drużynie. Zwrócę Ci uwagę że tak Wypych jaki i Kawka już zagrali i wykazali się jako potencjalni ekraligowcy zanim trener Lipka i Rybak zaistnieli. Jak mówisz, że skąd wsiąść leworęcznego młodego? A skąd się wziął się Kawka i Wypych obaj przyszli za czasów jak to się nazywa " leśnych dziadków". Ktoś ich znalazł i ktoś do Mielca sprowadził. Po prosty trzeba szukać wiedzieć gdzie się poruszać i słuchać "dobrych ludzi" Pierwszy rok to uważam,że wybitnie był stracony a drugi trochę stracony. Za dużo trzeba byłoby tu pisać żeby to uzasadniać.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Arkadiusz Moryto show. Zagłębie skruszyło SPR Stal Mielec

  Niestety nie miałam możliwości oglądać tego i ostatnich meczy piłkarzy ręcznych więc opieram swoje opinie na relacjach internetowo gazetowych i bardziej kibiców niż redaktorów bo Ci przeważnie uprawiają bajko pisarstwo niż solidną relacje meczową ponieważ piszą jak zwykle na podstawie protokołu pomeczowego i telefonicznej rozmowy. Dobrze Miki, że wyjaśniłeś dokładnie swoje stanowisko w sprawie sędziowania bo ja też na początku odniosłem wrażenie że znowu jak u p. Sondeja przegraliśmy przez sędziów , ze słabszymi i z powodu plagi regulaminu ligi. Nie dziw się takie reakcji bo zwróć uwagę że błędom własnym, naszej nieudolności( bo tak oceniam z relacji) poświęciłeś jedno zdanie a sędziowaniu 11 zdań. To są Twoje statystyki hehe. Sorry że tak Cię podliczyłem. Ale chyba masz racje coś się skończyło w relacji trener - drużyna bo trudno wytłumaczyć ostatnie mecze ( oprócz z Azotami). A ilość błędów własnych jest na poziomie juniorski mimo wolnej gry jaką prowadzi w tej chwili Stal. Najgorsze jest jednak to, że nie ma żadnego planu na rozwój tego zespołu a tylko przypadkowość i stracony czas gdy nikt nie spada z ligi.
  Miki i nie mobilizuj Zarządu do wyniku bo wyniku jakiegoś znaczącego nie będzie a jakie znaczenia ma czy zdobędziemy 10 czy 14 miejsce. Niech się skupią na tworzeniu młodej, perspektywicznej drużyny. Choć 2 lata już stracone ale może jeszcze coś zrobią.

 • pompadu napisał/a komentarz do Pomarańczowa grupa śmierci. "Nie wiem, kto tak podzielił zespoły"

  Nie chce się słuchać już tych wypowiedzi p. Sondeja. Jeszcze nie przegrała jednego meczu z powodu 20 strat własnych, niestrzelonych karnych, braku skuteczności czy fatalnej grze w obronie. Świat uwziął się na pana Sondeja i SPR Stal Mielec, sędziowie, regulamin ligi i wszystkie plagi na ziemi. Przestań panie Sondej biadolić i zrzucać winy na wszystkich i wszystko. Powinien pan mieć zakaz od Zarządu wypowiadanie się do mediów

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Stal Mielec znowu na łopatkach. Beniaminek z Kalisza zmierza do barażu

  Spłyciłeś Miki tą analizę skupiłeś się tylko na "braku jaj". Wydaje się, że trener Lipka zderzył się z tym samym co sam kiedyś robił trenerowi Rybakowi. Kto pod kimś kopie to sam w dołki wpada. Oby tak nie było bo w jakie roli t. Lipka miałby zostać w Mielcu. Zawsze kolegów swoich w drużynie wy.....ł po warszawsku więc nic dziwnego gdyby teraz to też robił byle kasa grała.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Daćko i Tatarincew rozstrzelali Stal Mielec

  O Twojej "kompetencji" świadczy natomiast wypowiedź "Bez znaczenia z kim się gra". Porównujesz obronę np Głogowa , Zabrza (nie ujmując nic tym zespołom) która jest niższa średnio od obrony Viwe o 15 cm. Pomijam inne różnice. Jeśli ty nie widzisz zagrożenia jednocześnie wymieniasz system gry 4-2 to sam sobie zaprzeczasz bo właśnie wymusiło ten system gry zagrożenie rzutu z drugiej lini jednocześnie robi to miejsce kołowemu i ułatwia grę skrzydłom . O Twojej "kompetencji" świadczy też fakt, że sugerujesz żeby Wypych zdobył formę tylko trenując. Nie znam ani drużyny ani zawodnika który zdobył formę tylko trenując. Widzę że dyskusja z Tobą kończy się inwektywami typu "brednie" zamiast merytorycznej dyskusji bo chyba Twoje poczucie nieomylności jest nieskończone. Miłej piłki ręcznej.
  P.S.
  A Wypych dalej niewykorzystany

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Daćko i Tatarincew rozstrzelali Stal Mielec

  Odpowiedź Miki:
  Dlaczego analizujesz grę 20 latka, z małym doświadczeniem (jeszcze) ligowym na tle jednej z najlepszych drużyn Europy i Świata.
  Natomiast nie widziałem meczu Górnika ale skoro piszesz , że grali 4 :2 to wyobrażam sobie że stwarza Wypych zagrożenie rzutem z II lini a Piotrek ma większe możliwości gry na kole i większe możliwości mają skrzydła które tak lewe jak i prawe mamy naprawdę więcej nić przyzwoite.
  Naprawdę Wypych jak nie rzuca to jak stwarza zagrożenie rzutu z II lini zmusza właśnie do wyjścia obrony z 6 metra robi to miejsce kołowemu.
  Zresztą jak wiesz jest wiele rozwiązań taktycznych, które można stosować natomiast nie wt ym rzecz co my wymyślimy tylko co rener zrobi. Najważniejsze z tego wszystkiego jest to że Wypych 2 metrowy zawodnik jest totalnie niewykorzystany.

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Daćko i Tatarincew rozstrzelali Stal Mielec

  Miki Twoje tłumaczenie braku Wypycha na parkiecie nie broni sie w żadnym elemencie. Jedynym wytłumaczeniem jego braku to może być tylko jego kontuzja. Mamy faceta 2 metrowego i w dodatku który ma naprawdę mocny mocny precyzyjny rzut i potrafi wyjść w górę na wysokość I pietra, bardzo przyzwoity w obronie a my go trzymamy na rezerwie. Jemu potrzeba 4 kombinacji nauczonych w ciemno przy podsłonie Piotrka tak żeby miał 2 kroki do odbicia się od ziemi i ma rzucić. Nie może on się szarpać z obroną i ma oczywiście problem ze zmianą kierunku ale 2 kroki w górę i dzida. Ma to powtórzyć w meczu 8 razy z tego rzucić 6 bramek i to wszystko. Kompletnie jest niewykorzystany.
  A Kazek76 chciałem Ci zwrócić uwagę,że za p. Szklarz i Leśnieka obecny prezes pan Wacławik był ściągnięty i odpowiedzialny za wizerunek i marketing SPR Stal. Oczywiście inne czasy inne możliwości ale nic nie stało na przeszkodzie żeby ten wizerunek wtedy i dzisiaj był lepszy. Natomiast jak się czepiać to czepiłbym się młodzieży SPR Stal Mielec. Nie wiem gdzie i w jaki sposób SPR Stal Mielec (nie SA Mielec) umieszcza informacje o młodzieży SPR Stal Mielec bo nasuwa się pytanie:
  1. Czy są jakieś grupy młodzieży w SPR Stal Mielec,
  2. Czy graja w jakiś rozgrywkach i jakie osiągają wynik,
  3. Czy mają jakieś treningi i może jakąś info gdzie i kiedy, kto prowadzi.
  Chyba że to jakaś tajemnica albo po prostu tej młodzieży nie ma. Wiem, że SPR Stal Mielec ma w składzie wyjątkowo dużo wychowanków i pary jeszcze w innych zespołach ekstraklasy ale chciałbym uświadomić niektórym że Ci wychowankowie to okres wspomnianych wyżej panów Szklarz i Leśniak i trenerów wtedy działających(też p. Sądeja)

 • pompadu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: wielki mecz Rudolfa Cuzicia. Stal Mielec wróciła z dalekiej podróży

  "Gdyby Legionowo miało wartościowych zmienników" właśnie ale to my po pierwszej połowie przy takim składzie i jakieś grze zespołowej i jakieś taktyce powinniśmy schodzić 5-cioma do przodu. Graliśmy indywidualnie, wolno rozgrywaliśmy akcje bez pomysłu na te akcje. A wychodzenie Piotrka podczas ataku ze strefy obrony z 5-6 kozłami spacerowym tempem to już dziwne nic nie przynoszące żadnego efektu zachowanie. Przez cały mecz zrobiliśmy 2 może 3 akcje zaplanowane a reszta to chaos i kto złapał piłkę to dzida. Dobrze że bateryjki wyczerpały się chłopakom z legionowa bo te indywidualne bez żadnej akcji wejścia ze strzałem w obronę w II połowie skończyłyby się jak w I połowie zderzeniem z obroną. Co będzie jak przyjedzie zespół który naładuje bateryjki na 60 minut meczu to już nie chcę myśleć. W jednym z komentarzy Miki widziałeś grę zespołową Stali Mielec w tym meczu. Chyba oglądaliśmy 2 rożne mecze. Jedno co trzeba przyznać, że zespołowo walczyli o końcowy wynik ale grali każdy sobie.

 • pompadu napisał/a komentarz do Piotr Przybecki wybiera sztab reprezentacji. Jego asystentem ma być Paweł Noch

  Znowu zostaję Twoim Miki częściowym oponentem. Zgadzam sie że Paweł jest dobrym trenerem ligowym ale do reprezentacji potrzeba wybitnego trenera i nie znaczy to że II trener reprezentacji ma być dobry. Myślę że przykład Stali i Zagłębia nie bardzo Ci wyszedł. W stali nie bardzo miał co porządkować bo Rysiek ustawił Stal wybitnie dobrze przy składzie jaki istniał w Stali natomiast Paweł zatracił w Stali to co było jej wyróżnikiem i atutem. Mówiło się o stylu gry Stali na który długo zespoły ekstraligi nie mogły znaleźć lekarstwa tj szybkie wznowienie i kontra. Wtedy zrozumiałem co to jest kontra w II a nawet jak się mówiło III tempo. Niestety zatraciła Stal za Pawła ten atut. Obrona była za Ryska i za Pawła bardzo przyzwoita bo mieliśmy kim grać w obronie i oczywiści nie umniejszając Pawła i Ryśka roli w tej materii. Do Zagłębia ja delikatnie powiedziałeś " Szału nie było" a poszedł Paweł tam "coś " zrobić. Poszedł do zespołu o ustabilizowanej( może niedużej) sytuacji finansowej i generalnie mógł ściągnąć i ustawić zespół jak chciał. Oczywiście być może , że inne nieznane nam fakty nie pozwoliły mu zrealizować swojego planu ale przeciwko jego działalności w Zagłębiu przemawia fakt , że pomimo beznadziejnych wyników dano mu naprawdę dużo czasu i cierpliwości ze strony Klubu.
  Jestem przeciwny pomysłowi z Nochem jako drugi trener reprezentacji.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.