Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Lukasz Artur napisał/a komentarz do UFC Hamburg: Niespodzianki nie było. Jan Błachowicz przegrał z Alexandrem Gustafssonem

    Cenię i szanuję Jana Błachowicza, pokazał w tej walce, że nie boi się nikogo i stać go na walki z czołowymi zawodnikami. Jest bardzo twardy jednak gołym okiem widać różnicę klas obydwu zawodników. Szwed pomimo rocznej przerwy dominował w parterze, w stójce Janek uderzał mocno ale jak ktoś trafnie zauważył stylem bliżej mu było do Andrzeja Gołoty niż zawodnika mma. A co do kopnięć Janka, widać moc ale gdyby dokręcał biodro i lekko poprawił technikę to siłą zbliżył by się do bomby atomowej. Wówczas można by mówić o jego firmowym zagraniu. Widziałem to kopnięcie w walce ze szwedem i nie ma co mówić ale nie robiło to na nim większego wrażenia. A taka technika może okazać się kończąca jak to było w przypadku jednej z walk tego wieczoru.

  • Lukasz Artur napisał/a komentarz do Dokumenty Liverpoolu wyciekły do sieci. Zobacz, czego zażądał Klopp

    ".. każdy piłkarz musi mieć do dyspozycji dwuosobowe łóżko.." - co za bzdura. W liście kontrolnej jest napisane, że każdy piłkarz ma mieć "double bedded room" , co oznacza, że w tym pokoju mają być dwa osobne łóżka a nie dwuosobowe łóżko.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.