Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Grajux napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy. Polska - Egipt: emocji więcej poza boiskiem niż na nim. Kolejny rywal odhaczony

  @Pawel.P: Jeśli to nie był komentarz na temat tego artykułu i na temat sportu to jak najbardziej do usunięcia. Politycznych komentarzy w dziale sportowym nie powinno być.

 • Grajux napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy. Polska - Egipt: emocji więcej poza boiskiem niż na nim. Kolejny rywal odhaczony

  @Pawel.P: A czy była to wypowiedź na temat tego artykułu?

 • Grajux napisał/a komentarz do Kazijski i Asparuchow opuścili Stocznię. Coraz gorsza sytuacja klubu

  A była jakaś umowa podpisana oficjalna? Bo obietnice i słowne zapewnienia to w biznesie raczej nie ma co liczyć. Dopóki nie ma papierka to nie ma żadnej kasy. Prezes wydawał pieniędzy których nie miał więc jak dla mnie to było oszustwo. Prezes powinien z własnej kieszeni płacić teraz tak samo jak cały zarząd.

  A jeżeli sami pobierali wynagrodzenia to tym bardziej prezes powinien spłacać sprzedając wszystko co jego.

 • Grajux napisał/a komentarz do Jakub Malke: Sprawa Stoczni Szczecin to dzwonek ostrzegawczy dla środowiska

  Jak dla mnie to chyba prezes oszukiwał siatkarzy i wszystkich których zatrudniał bo nie miał pieniędzy ale obiecywał w kontraktach coś innego. Ciekawe czy zarząd brał kasę?

  A teraz każda osoba prezes itp powinni spłacać z własnej kieszeni wszystkie zobowiązania niech i sprzedadzą domy swoje ale się nauczą, że nie da się podpisywać z osobami kontraktów a później sobie nie płacić, wstyd.

 • Grajux napisał/a komentarz do Tytularny sponsor Stoczni Szczecin zabrał głos. "Zobowiązaliśmy się do symbolicznego zaangażowania finansowego"

  Niestety klub zasługuje na upadek a Pana Prezesa to bym za kratki wysłał za oszustwo i cały zarząd klubu, oczywiście bardzo bym chciał wiedzieć czy zarząd pobierał jakieś pieniądze, to byłby dopiero wstyd dla siatkarzy nie było a zarząd by miał.

  Jeżeli mieli jakieś słowne gdzieś tam dogadane umowy i tak nie powinni nic robić dopóki nie dostaną tego na piśmie, a tak to wygląda to tak, że wydawali coś czego nie mieli oszukiwali siatkarzy chociaż nie byli pewni czy będzie na wypłatę wynagrodzeń. Jak dla mnie oszustwo zarządu i powinni brać odpowiedzialność własnym majątkiem i spłacić wynagrodzenia wszystkich osób a to pewnie pójdzie w miliony.

 • Grajux napisał/a komentarz do Oprawa kibiców Legii przerwała mecz z Górnikiem

  I później przez nich klub płaci coraz wyższe kary finansowe :) Brawo kibice, prędzej czy później skończy się tym, że klub dostanie tak duże kary, że już się nie podniesie i później będą musieli zaczynać z niższych lig, co oczywiście żaden kibic nie weźmie na siebie tylko będzie wina PZPN czy innych chociaż wiadomo, że kibice łamią przepisy i są tego świadomi, ale mają gdzieś. Łamiąc przepisy masz też gdzieś klub bo nie szanujesz tego, że oni muszą płacić dziesiątki tysięcy kar.

 • Grajux napisał/a komentarz do Oprawa kibiców Legii przerwała mecz z Górnikiem

  Sektorówki super pomysł, i gdyby nie race bym naprawdę pochwalił. Ale za race jak dla mnie Legia walkower, kara rzędu 100 - 200 tysięcy i zakazy stadionowe. Race są zakazane i koniec. Legia i tak kara bardzo duża bo jednak wpuścili kibiców z racami, niech zwolnią firmę ochroniarską. Kibice Legii widać się nie uczą niczego, więc przy powtarzających się takich wybrykach każdy klub powinien być relegowany do najniższej ligi, to by się wkońcu nauczyli Kibice, że oni tym nie pomagają tylko przez nich klub płaci coraz wyższe kary. Bo chyba nie składają się na te kary klubu.

 • Grajux otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Grajux napisał/a komentarz do Bandyta myśli, że pobije policję. Nie, on bije człowieka. Górnik Konin kontra gliniarz

  Każda osoba pokrzywdzona podczas jakichkolwiek takich rozrób na stadionach powinna pozywać kluby piłkarskie o wysokie odszkodowania, nawet milionowe, może wtedy kluby będą z tym walczyć. Jak dla mnie każdy klub, gdzie się coś takiego wydarzy powinien zawsze zaczynać od zera degradacja o koniec nawet jeśli to będzie Legia czy Lech, albo kara rzędu kilku milionów złotych.

 • Grajux napisał/a komentarz do Złoty But: Krzysztof Piątek nadal liderem

  Nie wiem kiedy ale bardzo dawno wygrał piłkarz z innej ligi niż te najważniejsze 5, coś mi się wydaje, że z 15 lat :) Więc tak naprawdę to między niby się głównie rozchodzi kto wygra, bo ktoś z takiej ligi jak estońska musiał by strzelić 65 goli by w zeszłym roku wygrać z Messim który miał 37 goli.

  Zresztą w klasyfikacji jest podane, że dla 5 lig jest zestawienie. Więc pomijając tytuł, który powinien jednak sugerować, że chodzi o najważniejsze ligi, co jest czepianiem się po prostu.

 • Grajux napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I teraz wszyscy "znawcy" co mówili, że po co brać Kurka, że Polacy nie dadzą rady niech teraz przepraszają. Specjalnie nie używam słowa kibice bo gdy teraz wygrywają to wszyscy wielcy wierzący i kibicujący, a gdy było źle to każdy się od siatkarzy odwracał. Tacy ludzie to nie kibice. Kibic wierzy w zespół i kibicuje nawet jak jest gorzej.

  Polacy pokazują moc i będzie obrona tytułu.

 • Grajux napisał/a komentarz do Tałant Dujszebajew rozczarowany kieleckimi kibicami. "Jeśli tak to ma wyglądać, to wyjedźmy od razu"

  Na stronie internetowej klubu widać kiedy grają i nawet pojawia się najbliższy mecz, po za tym jest informacja o karnetach. A wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę klubu i na pierwszy miejscu wyskoczy strona internetowa. Wystarczy troszkę chęci, zresztą plakaty na mieście w niektórych miejscach chyba też są.
  Kibole? To jedynie w piłce nożnej, w piłce ręcznej i siatkowej nie ma takich osób, tutaj są normalni kibice, którzy szanują klub nie ma takich wandali i osób z brakiem szacunku do klubu jak w piłce nożnej.

 • Grajux napisał/a komentarz do El. LM: Legia Warszawa upokorzona przez Spartaka Trnava

  Zawalili strasznie, ale to niestety coraz bardziej pokazuje gdzie jest polska piłka. Traktowanie zawodników jak jajka, bo w poprzednim meczu musieli odpocząć. Oni powinni być w stanie grać co 4 dni mecze w tym samym składzie a nie, że po 1 meczu już muszą wypocząć na rewanż. Liczba obcokrajowców to już masakra, gdzie będzie ta polska piłka jak tak to będzie wyglądać.

  Potrzeba trenera, który im pokaże co to jest trening w najlepszych ligach świata, wtedy może zaczną grać jak trzeba. Pamiętajmy, że nie bez przyczyny jak ktoś odchodzi z polskiej ligi to zagranicą nigdy prawie nie jest tak gotowy do gry i przeważnie kilka miesięcy musi się dostosowywać do treningów.

 • Grajux napisał/a komentarz do Zobacz tabelę Lotto Ekstraklasy. Walkower i mistrz dla Legii! Górnik w pucharach (aktualizacja)

  Ci ludzie to klub mają gdzieś.
  Jak dla mnie Lech powinien teraz dostać wysoką karę i w zawieszeniu powinien dostać degradację do 3 ligi i tak robić każdemu klubowi. Przy 3 przewinieniu klub powinien spadać do 3 ligi i to nieważne czy Legia czy Lech, wtedy albo się nauczą i zaczną w końcu walczyć z chuliganami, bo to nie kibice, bo oni nie kochają klubu. Bo co to im da, że rozwalą. Powinny być gigantyczne kary dla kibiców, a policja tam powinna aresztować każdego i później każdy po 10 - 50 tysięcy kary.
  Karą Powinny wzrastać powiedzmy 1 raz to 100 tysięcy i stadion zamknięty na 3 mecze. 2 raz 200 tysięcy stadion zamknięty na 6 meczy. 3 raz. 400 tysięcy i stadion zamknięty na 9 meczy i tak dalej za każdym przewinieniem kara pieniężna podwajana. Za już za 5 razem kara byłaby rzędu 1,6 mln złotych. I Stadion już zamknięty na prawie cały sezon, co też straty rzędu pewnie kolejnych milionów. To albo zarzną wtedy dbać by nic się nie działo, albo zaczną walczyć i po sądach z kibicami walczyć o odszkodowania za straty.
  Jakby komuś w domu zrobili taką awanturę i zniszczyli tyle to też byście sami pokryli koszty napraw czy żądali od winowajców. Tak samo kluby powinny, oni płacą z własnych a powinni walczyć o tą kasę w końcu.

 • Grajux napisał/a komentarz do Mocne stanowisko prezydenta Gliwic. Piast musi się tłumaczyć

  Jak dla mnie powinna być kara pieniężna ale z dodatkiem, że przy powtórzeniu się sytuacji w przeciągu roku spowoduje degradację do 2 ligi. I tak każdy klub nieważne czy legia czy lech itp każdy dostaje raz ostrzeżenie i jeżeli sytuacja się powtarza to żegnamy się z klubem i spada do niższej ligi. A Klub wtedy powinien za straty finansowe obciążyć kibiców którzy spowodowali dane zdarzenie.

  Szkoda, że nie ma zakazów stadionowych. Jak dla mnie powinny być dożywotnie a do tego jeszcze powinni zapłacić tyle ile dostaje klub kary i za wszystkie koszty.
  Ale te osoby to nie są kibice :) jeżeli tak kibic wspiera klub to chyba żaden klub takiej osoby nawet nie chce. Przecież oni nie wspierają klubu. Co to za pomoc jak mają kary walkowery. Może tak klub powinien pomóc danemu "kibicowi" i spowodować zwolnienie z pracy bo przecież tak widzi pomoc.

 • Grajux napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce. Fabian Drzyzga: Albo serwowaliśmy słabo albo psuliśmy. To przyczyna porażki

  "Jestem zadowolony z tego, jak grałem na tych mistrzostwach" Po tych słowach Drzyzgi to już nie mam do niego za grosz szacunku. Kurek Kubiak, każdy chociaż potrafi się uderzyć w pierś i przyznać do złej gry. A on uważa, że zagrał dobrze? Jeżeli to jest dla niego dobra gra to on nigdy nie powinien być już powołany do reprezentacji bo to niestety nie ten poziom, bo niestety każdy zawalił, środkowi grali ok zagrywką ratowali często, Kurek niestety bardzo słabo ale on sam o tym wie, Kubiak też miał przebłyski ale niestety to nie była jego gra na 100%.
  Atakujący Konarski to już masakra nie wiem co on robi w reprezentacji, rozumiem solidny zawodnik, ale niestety tutaj każdy mecz zawalił na całej linii, nie bez przyczyny zawsze był rezerwowym.
  Tak naprawdę to młodzi się troszkę pokazali, ale jeszcze za mało doświadczenia i umiejętności by móc zaszaleć, ale przy wierze w nich może za kilka lat się uda z nimi dużo wybrać.
  Najgorzej niestety mamy na pozycji Atakującego i Rozgrywającego. Nie ma wybitnych zawodników, są po prostu dobrzy (przy odpowiedniej formie co na mistrzostwach nie mieli). Potrzebujemy Wybitnych Atakujących w klasie światowej Trzeba wierzyć w młodych, że się odpowiednio rozwiną.

 • Grajux napisał/a komentarz do ME 2017 w siatkówce. Polacy walczą o drugie zwycięstwo, rywalem Estonia

  Dałbym pograć Kaczmarkowi i Szalpukowi. Może nie od początku, ale żeby od 2 seta weszli i pokazali, że mamy rezerwy, które spokojnie wygrają mecz. Akurat w naszych młodych zawodników wierzę, że sobie poradzą.
  Zwłaszcza Atakujący aby się rozwijał byśmy w końcu znów mieli Atakującego na poziomie światowym. Kaczmarek i Muzaj mam nadzieję, będą przyszłością Naszego Ataku.
  Środek już w tej chwili odmłodniał i młodzi będą mam nadzieję przodować długie lata.

 • Grajux napisał/a komentarz do Michał Kubiak odniósł się do krytycznych słów prezesa PZPS

  Niestety mecz z Serbią był, słaby i był brak reakcji trenera, bo zostanie zawodników, którym było widać, że w danym dniu nie idzie było błędem. Od 3 seta Konarski i Kurek przynajmniej powinni zejść. W drugim meczu Kurek się zrehabilitował, ale Konarski jednak to nie ten poziom, zresztą mamy problem jeżeli chodzi o Atakującego. Albo doświadczony jednak przeciętny Konarski, albo młody Kaczmarek. Serbia ma dwóch światowej klasy Atakujących nawet drugi ich Atakujący Atanasijević u Nas byłby numerem 1.
  Wolałbym postawić na młodość, widać po naszych środkowych (jeżeli wszystko się dobrze potoczy to możliwa para najlepszych środkowych na świecie).
  Też jednak w składzie na ME wolałbym Śliwkę niż Buszka.

  Ale, żeby w pełni powiedzieć jak będzie trzeba poczekać na kolejne mecze, wierzę w Polaków. Mam nadzieję Kaczmarek przebije się i będzie się dobrze rozwijał abyśmy mieli Atakującego na poziomie światowym.

 • Grajux napisał/a komentarz do Wojna po transferze Bartosza Kapustki. Kluby spotkają się w sądzie

  A czemu w BBC czy na innych stronach kwota transferu wynosi 7,5 mln funtów.

 • Grajux napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa: mamy nowy rekord! Bartosz Kapustka najdroższy w historii!

  A na BBC pisze, że go kupili za 7,5 mln funtów. Ciekawe ile naprawdę było??

 • Grajux napisał/a komentarz do Cracovia sprzedała Bartosza Kapustkę z ogromnym przebiciem!

  A na BBC piszą, że Leicester zapłaciło za Kapustkę 7,5 mln ale funtów :) Ciekawe jaka była kwota prawdziwa transferu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.