Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Natsidk lubi Komentarz

  W Kielcach nie chciał kontraktu dłuższego niż 1 rok, a teraz ma trafić do Brześcia?
  Mówiło się, że jest dogadany z PSG więc coś musiało się wydarzyć. Szkoda, mógł mieć kontrakt w dobrym klubie, a w Kielcach mieliby równorzędnego partnera dla Karacica

 • Natsidk lubi Komentarz

  Kolejny rok i kolejny raz muszę napisać to samo. Vive samo kilkoma słabymi meczami zaprzepaściło szansę na 1 miejsce. Spotkania z Porto, oba z Montpellier były do wygrania na spokojnie. Pierwszy mecz na wyjeździe z THW również, nieskuteczność w ostatnich minutach się zemściła. Pierwsza połowa w Veszprem też kapitalna i zjazd w drugiej połowie. Ale brawo za dzisiaj, mimo iż nie szło to dwa punkty zostają w Kielcach. THW cieszy się z pierwszego miejsca ale mimo wszystko mogą mieć lekki kompleks Vive. Od sezonu 12/13 THW nie może pokonać Vive, od momentu gdy Vujin powiedział że Vive nie zasługuje na grę w F4. Aż 6 porażek i 2 remisy w ostatnich 8 meczach w LM.

 • Natsidk lubi Komentarz

  No to teraz czekam na wnioski do ZPRP klubów zwłaszcza z Kielc i Płocka o pieniądze na zakup zawodników z polskim paszportem. 7 miesięcy do rozpoczęcia nowego sezonu, niektóre kluby mają pozamykane kadry i teraz ZPRP narzuca im grę rodakami. Kabaret.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Dla mnie bzdura. Proszę podać, w którym kraju są tego typu przepisy? Być może się mylę, jeśli tak to niech ktoś mnie poprawi, ale nie kojarzę, żeby gdzieś takowe obowiązywały. Teraz trzeba będzie trzymać na siłę jakiegoś miernotę, tylko po to, że taki przepis. Zamiast podnosić poziom naszej ligi, będziemy go obniżać. Zamiast coś ułatwiać, robi się klubom pod górę.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Żeby mieć silną reprezentację trzeba zacząć pracę od podstaw a nie wymuszać limity na klubach Superligi. Opole mocno stawia na młodzież, sporo młodych zawodników w Kwidzynie czy Lubinie. Tylko ilu z nich było w kadrze na mistrzostwa? Vive czy Wisła mogą wepchnąć do składu byle jakiego wychowanka żeby wyrobić limit a i tak oba zespoły przejadą się po całej lidze. Lepiej inwestować w kluby szkolące dzieci i młodzież. Nagrody za dobre wyniki w szkoleniu, wyniki sportowe. Zachęcić szkoły do prowadzenia treningów piłki ręcznej, zainwestować w program szkolenia dla nauczycieli WF którzy wspomagali by wychowywanie zdolnej młodzieży. Pomysłów i możliwości jest wiele ale trzeba chcieć, poświęcić czas i faktycznie się zaangażować. Niestety ale będąc w rodzinnym mieście spotkałem swojego pierwszego trenera i rozmawialiśmy o obecnej sytuacji. Za moich czasów gdy zaczynałem przygodę z piłką ręczną w 4 szkołach podstawowych były zespoły w których było ponad 20 chłopców w każdym, więc około 100 osób do szkolenia. Obecnie ciężko zebrać jakąkolwiek sensowną grupę by poprowadzić normalny trening. Niestety ale budowę kadry trzeba zacząć od samego dołu a nie narzucać limity na kluby Superligi.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Sędziowie nie potrafią czasami policzyć kroków czy liczby zawodników w jednej drużynie, a będą w stanie przez 60 minut kontrolować liczbę Polaków w obu drużynach, przy szeregu zmian, wycofywaniu bramkarza i grze szybkim środkiem? Chcę to zobaczyć :D

 • Natsidk lubi Komentarz

  Do płockich płaczków: Czy ktoś mu kazał walnąć celowo gościa pięścią w meczu o nic przed najważniejszym meczem w sezonie? A no chyba że Bertus zadzwonił do niego przed meczem i go o to poprosił. To rozumiem załatwił :)

 • Natsidk lubi Komentarz

  Karę powinien odczuć zawodnik a nie drużyna która zostaje osłabiona. Trzeba było zamiast 10 tys zł których i tak nie odczuje, nałożyć 100 tys wtedy by się kilka razy zastanowił.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Całe szczęście że ten Terzić przychodzi za niego.

 • Natsidk lubi Komentarz

  szkoda, że akurat na świetą wojnę, ale kara jak najbardziej zasłużona, żadnej przypadkowości tam nie było, zamierzony atak na zawodnika

 • Natsidk lubi Komentarz

  Wspaniała kariera zakończy się tam, gdzie się rozpoczęła. Ciekawostką jest to, że kiedyś w Irun Aguinagalde był bardziej obrońcą niż ofensywnym kołowym i to Talant Dujszebajew go wypatrzył oraz zdecydowanie przestawił na atak, czym mu Julen bardzo szybko odpłacił. Wspaniała kariera klubowa jak i reprezentacyjna i świetny pozytywny człowiek. Liga będzie tęsknić za nim, a każdy kibic Piłki Ręcznej w Polsce będzie pamiętać tego karnego z Veszprem. Myślę, że jeszcze Kielcom będzie dużo... pomagał przy ewentualnych transferach Hiszpanów do Vive. Powodzenia Julen i baw się piłką ile zechcesz! :)

 • Natsidk lubi Komentarz

  Pieniądze nie lecą z nieba. Przykro że taki klub musi szukać sponsorów i pieniędzy gdzie się da. Niestety ale oglądalność LM/Superligi nie jest duża. Ktoś woli rzucić milion na 1 ligę kopaczy niż Vive czy Wisłę. Kopacze grają w pierwszej rundzie eliminacji do pucharów drugiej rangi a piszą o tym przez kilka dni gdzie się da. Gdy Vive wygrało LM to tylko w niektórych wiadomościach sportowych o tym wspominali. Kadra jest na dnie i popularność zamiast rosnąć to spada bądź stoi w miejscu. A jak stoi w miejscu to siła rzeczy spada w dół. Mimo iż zasłużył na nowy kontrakt to lepiej podziękować i się pożegnać niż naciągnąć budżet. Niestety ale obecny sport na najwyższym poziomie to pieniądze. Można robić zadziwiające rzeczy będąc biedniejszym, jednak to tylko epizody a nie regularne sukcesy. Jak już gdzieś pisałem, Vive czy Wisła nie zginą ale bez wsparcia finansowego i popularyzacji dyscypliny przepadną w gronie średniaków Europy.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Jesli o mnie chodzi, to dzisiaj bardziej stracilismy ten jeden pkt niż go zyskalismy. Przecież Vardar poza ambicją nic wielkiego nie grał. Ławka rezerwowych, też bardzo licha, a i tak w ostatniej akcji mogli wygrac ten mecz. U nas z kolei znowu skutecznośc z karnych słabiutka. No dziwi mnie też fakt, że dlaczego gdy już bramkarz przeciwnika siedzi na czterech literach, to nasi i tak walą w dolne rejony bramki ?! Generalnie lepszy pkt niż nic, ale ten mecz zremisowalismy na wlasne życzenie.
  PS. Karacic to chyba też zapomniał, że od tego sezonu gra w Vive a nie w Vardarze. Zresztą Wolf też niewiele lepiej.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Rzadko piszę tu coś na nerwie, ale wytrzymałość kibica ma swoje granice. Panowie piłkarze razem ze swoim trenerem taktykiem powinni z tej Macedonii wracać na piechotę. Graliśmy owszem, z drużyną charakterną, ale z drużyną, która zagrała bez swojego lidera. Z drużyną, która w tym sezonie ma najsłabszą bramkę w LM, ale jak widać dla naszych chłopaków nie ma sytuacji niemożliwych, nawet z Ghedbane potrafią zrobić bohatera. Ten mecz to pokaz nieudolności i frajerstwa. I zawodników i trenera, który na siłę trzyma niektórych na boisku, mimo że zwyczajnie im nie idzie. To kolejny słaby mecz Wolffa, to kolejne nietrafione karne, to kolejne przestrzelone setki. Zero taktyki, zero zimnej krwi i złe przygotowanie mentalne. To mecz po którym w Kielcach powstała wielka burzowa chmura złożona z przekleństw wyrzuconych w powietrze przez kibiców. Dobrze, że ekipa jest w Skopje, bo pieron mógłby w kogoś pie....nąć :))

 • Natsidk lubi Komentarz

  Skuteczność w tym meczu była zatrważająco słaba. Tyle setek ze skrzydła nietrafionych, gdzie "skrzydłowy" (mam tu na myśli Mariusza Jurkiewicza, który skrzydłowym w żadnym razie nie jest) mógł wręcz wskoczyć z piłką do bramki, bo tyle miał miejsca. Dwa karne pod rząd w ważnych momentach meczu. Wiele piłek nietrafionych na pustą bramkę (zbyt wiele tych rzutów, czasem lepiej zagrać akcję i wypracować dobrą pozycję rzutową niż ryzykować rzut przez całe boisko i tracić piłkę). Vardar gubił się przy naszej obronie, tracił piłki. Miał ewidentne problemy w ataku. My nie wykorzystaliśmy tych prezentów. Gdybyśmy byli skuteczni to powtórzylibyśmy wynik THW Kiel w Skopje. Remis to cel minimum, ale mogliśmy ten mecz wygrać. Punkt jest, ale jest też niedosyt. Następny mecz w Kielcach.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Prawda jest taka że jedyne co mógł zrobić Bertus to podpisać kontrakt i oddać za granicę na wypożyczenie. Karalek i Tournat są lata świetlne przed Jankiem a i Guillo udowadnia że zasługuje na nową umowę. Więc czas na granie byłby tylko w Superlidze, gdzie i tak dzieliłby czas z wyżej wymienioną trójką. Niestety ale tak obecnie dzieje się w dużych klubach bez podziału na dyscypliny. Przychodzisz i udowadniasz swoją wartość albo wypadasz z hukiem. A patrząc na obsadę koła za Jankiem stoi tylko to że jest Polakiem.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Administratorzy, redaktorzy i inni czy nie widzicie do czego doprowadziliscie?
  Promując trolowanie spowodowaliscie, że nikt o zdrowych zmysłach nie chce nic tu pisać. Gratuluję.
  Mój przykład pokazuje to dobitnie. Dwa normalne wpisy kasujecie zostawiając wpisy ....... nie wiadomo kogo.

 • Natsidk lubi Komentarz

  O meczu już chyba zostało wszystko powiedziane więc nie ma co sobie języka strzępić. Mnie martwi sytuacja w klubie, przecież ten sezon miał być przełomowy, wreszcie stabilizacja na ławce trenerskiej, a co za tym idzie zespół budowany ze spójną wizją, a nie co roku rewolucja nowego trenera. Wreszcie udało się wygrać świętą wojną, niby Wisła zaczęła wychodzić na prostą, bo przecież medialnie zrobili mega transfery (z Igropulo na czele) i dupa. Bo w tym zespole brakowało przede wszystkim... zespołu. Na palcach jednej ręki można policzyć bramki po akcjach przeprowadzonych przez zespół od początku do końca (takich gdzie piłka idzie jak po sznurku i kończy się 100% akcją). Komentatorzy ciągle liczyli na przełamanie, ale jak ma się przełamać zespół który zamiast w kryzysie się wspierać to sobie skacze do gardeł? A Sabate ze swoim charakterem tylko dolewa oliwy do ognia.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Domyślam się że te pochlebne komentarze niżej to pokłosie aktywności Maxia. No cóż, przykro ale taki jest sport. Mówiłem że ta porażka z Niedźwiedziami może być gwoździem do trumny bo z Bukaresztem i skandynawskimi zespołami będzie trudno. I tak się stało. Trzymam kciuki w kolejnych spotkaniach jednak tylko cud może uratować Wisłę. Szczerze mówiąc to zwycięstwo z Vive bardziej zaszkodziło Wiśle aniżeli dało kopa do dalszej poprawy i rozwoju.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Żebym nie był gołosłowny, to wymienię nazwiska młodych zawodników, których widzę w szerokiej kadrze A:
  - Zarzycki, Sićko, Przytuła, Adamczyk, Bondzior, Majdziński (warunek powrót do formy po kontuzji), Komarzewski. W trochę dalszej perspektywie Zieniewicz i Olejniczak na środek rozegrania, Klimków i Landzwojczak na środek obrony, Działakiewicz na prawe rozegranie. Naprawdę nie ma na co czekać jeśli nie chcemy stracić kolejnych kilku lat. Jeżeli ktoś w szale radości myśli, że przyszłość naszej dyscypliny stanowią zawodnicy w wieku 27-32, którzy zagrali taką piękną bajkę w Argentynie, no to już jego sprawa.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Po tym co zobaczyłem w tv, muszę stwierdzić, że jesteśmy naprawdę głęboko w ... Wszyscy wiedzieliśmy przed tym turniejem, że tak jest ale nie myśleliśmy, że aż tak głęboko i tak bardzo śmierdząco! Nie liczmy na to, że cokolwiek zmieni się na lepsze, bo na środek obrony wróci Chrapek, a na rozegranie (SIC) Dachu. Jesteśmy w prostej drodze donikąd. Przed turniejem napisałem, że całkowicie bezsensu i bezcelowe jest powoływanie do kadry większości starszych zawodników. Z nich akurat Podsiadło wypadł z powodu kontuzji ale co pokazali kolejni? Tacy ludzie jak Szyba, Walczak, Szpera, a przede wszystkich Przybylski już tej kadry nie zbawią, a kadra nie zbawi ich. Można jedynie zastanowić się nad Łangowskim, a ze starszych poczekać na Chrapka, Dacha i pozostawić jedynie Macieja Gębalę, Krajka, Sypę, Kciuka (choć jego ostatnia akcja z Argentyną to czysty sabotaż, zamiast grać do ustawionego na czysto Sypy, to szedł sam środkiem i zgubił piłkę). Do wymienionych powołać najbardziej wyróżniających się młodych (powtarzam: MŁODYCH, nie 26-29 letnich) i wyróżniających się chłopaków. Za 3 lata mamy mistrzostwa u siebie i w Szwecji, a kto niby ma w nich grać? Dzisiejsi nierokujący panowie wokół 30-tki? Za 2-3 będziemy narzekać, że mamy kilku młodych chłopaków ale ie mają ogrania! Nie mają, bo miejsca blokują nim tacy ludzie, którzy w Argentynie zagrali, tak jak widzieliśmy! Nie możemy się absolutnie przyczepić do bramki, a pochwalić Huberta i Loczka i podziękować im, że dzięki im w miarę te wyniki wyglądają. Koła w ataku też się nie czepiajmy ale tu grę nam robi dwóch ludzi, którzy grają w mocnych ligach, a do tego w klubach dostają dużo czasu na grę i ten czas wykorzystują bardzo dobrze.
  Jeżeli nie chcemy stracić kolejnych kilku lat, to naprawdę dajmy szansę tym młodym i najbardziej obiecującym. Niczego tym nie ryzykujemy. Niech pojadą do Szwecji razem z kilkoma starszymi wiodącymi i już niech łapią to granie na najwyższym poziomie. Za pewien czas, to zaprocentuje. Szanse na wyjście z grupy są niemal zerowe, czy to w takim zestawieniu jak w Argentynie, czy w tym odmłodzonym. Do tego, przed mistrzostwami, do rozegrania są jeszcze 2 turnieje międzynarodowe, gdzie naprawdę młodzi mogą już sporo zyskać. Nie traćmy czasu trenerze.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Nie wiem gdzie autor widział dobrą obronę w poprzednich meczach. Stosunkowo niewiele bramek straconych to głównie zasługa bramkarzy i nieudolności przeciwników. Rosjanie zagrali na odrobinę wyższym poziomie i nie było czego zbierać.

 • Natsidk lubi Komentarz

  Zdegustowani to mogą być zawodnicy, trenerzy i kibice poziomem sędziowania w naszym kraju. "Nikt nie jest bezbłędny" - pełna zgoda. Sęk w tym, że ilość błędów popełnianych przez sędziów na polskich parkietach już dawno przekroczyła granice rozsądku. Pan Baum zamiast się ośmieszać słowami: "ja bym się zastanowił czy nie założyć sprawy cywilnej o pomówienie i zniesławienie" powinien głęboko przemyśleć system szkolenia sędziów w Polsce, a jeżeli nie potrafi tego zrobić, to powinien po prostu ustąpić ze stanowiska. Niejednokrotnie już pisałem - dopóki nie będzie profesjonalnych sędziów, dopóty poziom sędziowania w Polsce się nie podniesie. Sędziowanie hobbystyczne, "po godzinach", po kursokonferencjach, które bardziej niż szkolenia wyglądają jak wyjazdy integracyjne - tak to niestety wygląda obecnie. Odpowiedzialność - praktycznie żadna. Kluby powinny mieć wgląd w ocenę sędziów nie jedynie na żądanie, ale cały czas. Zapewne podniesie się głos, że to "wewnętrzny system ewaluacji sędziów w związku piłki ręcznej". Bzdura. To powinien być system ewaluacji, do którego "środowisko" powinno mieć wgląd. Wtedy byłoby wiadomo nie tylko jaką ocenę dostali sędziowie, ale również jak swoją pracę wykonał delegat. Żeby jednak nie wrzucać wszystkich do jednego worka, to napiszę, że np. ostatnia Święta Wojna, wg mnie była sędziowana na wysokim poziomie i to przez jedną z młodszych par w Superlidze. Prawda też jest taka, że jak mecz jest posędziowany słabo, to wszędzie o tym głośno, a jak dobrze, to panuje cisza i zaledwie promil oglądających zwróci uwagę na solidne sędziowanie. Podsumowując, niestety, poziom sędziowania jest odbiciem sytuacji w całym ZPRP, które już dawno powinno przestać funkcjonować w tym składzie osobowym.

 • Natsidk napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Montpellier HB wciąż z patentem na PGE VIVE. Kielczanie z drugą porażką z rzędu

  Absolutnie nie dziwi mnie dzisiejszy wynik, byłam praktycznie pewna, że przegramy i się nie pomyliłam. Tak naprawdę mogłabym skopiować komentarz po meczu z Płockiem, bo nic się nie zmieniło. Gramy brzydko, chaotycznie, nieciekawie dla oka. Akcje są przeważnie indywidualne, bo gry zespołowej jest tyle co nic.

  Alex powinien dostać trochę wytchnienia, bo chłop ma ewidentny dołek, a i tak tatuś go ciągle na tym parkiecie trzyma. Szczególnie, że o dziwo z Lijkiem gra wyglądała trochę lepiej.

  Bramka to firanki, którym czasem coś wyjdzie. to też niesamowite, że obaj nadal są bardzo dobrymi grajkami, którzy jeszcze niedawno umieli bronić, a tu mamy co mamy. Oczywiście obrona też idealna nie jest, chociaż na początku wydawało się, że w końcu będzie fajnie wyglądać.

  Karne to nadal jedna wielka komedia. To jest aż nieprawdopodobne, żeby praktycznie nikt nie był w stanie ich rzucić oprócz Julena, który nie ma 100% skuteczności, ale jednak coś strzela. Nie wiem, może Talant jakąś presje wywiera na nich i na przykładzie takiego Arka to zostaje w głowie, bo przecież chłopak nie wiadomo jak wielkich problemów z karnymi wcześniej nie miał.

  No i brawa dla Angela. W końcu coś strzelił w Lm! Jestem niesamowicie dumna…

  Strasznie, ale to strasznie wyczekuje momentu, gdy Bert w końcu powie dość, bo ile można oglądać tę mizerię.

 • Natsidk napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Wisła - VIVE. Dzień przełomu! Złoty dotyk Mindegii

  Pewnie zostanę zminusowana potwornie, ale trudno.
  Przede wszystkim BRAWA dla Płocka za wygraną, z przebiegu całego meczu zasłużyli. Strasznie mnie cieszy ta wygrana.
  Teraz co do Kielc. Po kiego Talant trzymał całą połowę Korneckiego, kiedy ten był totalną firanką. Wolff zrobił co miał zrobić, mógł lepiej, ale nie jest źle.
  Angel to jest totalne nieporozumienie, już Jurkiewicz lepiej się prezentuje, ba! Surgiel pewnie by lepiej zagrał. Podziękować, wysłać do Hiszpanii i zapomnieć.
  Szczerze, z całego serca życzę, żeby MP i PP w tym sezonie poszło do Płocka. W LM też chciałabym żebyśmy ponieśli sromotną porażkę. Dlaczego? Bo wtedy może w końcu Bert przejrzy na oczy. Lubię Talanta, szanuję, ale od 3 sezonów coś się wypala coraz bardziej. Gra jest brzydka, szarpana, zero pomysłu na rozegranie akcji, zawodnicy wyglądają jakby się uwsteczniali lub totalnie stanęli w rozwoju. Ratują nas praktycznie tylko indywidualne zrywy. Na tak grające Kielce kompletnie nie chce się patrzeć, a mecz w Porto to nie był jak widać wypadek przy pracy. Tu potrzeba wietrzenia szatni i świeżego spojrzenia, bo co z tego że zdobywamy to MP, PP, czy idziemy do F4, kiedy gra wygląda ciągle tak samo. Nie chce żebyśmy ciągle żyli pojedynczymi zrywami i często furą szczęścia.
  Tak, tak wiem. Do maja daleko i forma przyjdzie, tylko (powtarzając się) co z wygranych, kiedy na to patrzeć się nie da.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

uły uły
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Tak jak pisałem są różne głosy " Karol konczy karierę albo zostanie".Wracając do Ilicia byłby wzmocnieniem ma lepsze warunki fizyczne od Karola rzuca podobnie.Może karne lepiej wykonuje jest świetny.
Jeśli chodzi o skrzydło Ekberg raczej mało realny oprócz Janca jest jeszcze inna mozliwość Zlatko Horvat:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Najlepsze że zaczęłam kibicować Vive przez Wisłę, która mnie nie przekonała do siebie :D Widziałabym Palmarssona, Ilić za stary moim zdaniem, a Karol myślałam że jeszcze minimum z sezon, a nawet dłużej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Natsidk

Najlepsze że zaczęłam kibicować Vive przez Wisłę, która mnie nie przekonała do siebie :D
Widziałabym Palmarssona, Ilić za stary moim zdaniem, a Karol myślałam że jeszcze minimum z sezon, a nawet dłużej pogra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

Fajnie,że nam kibicujesz jesli chodzi o transfery to za Tobiasa przychodzi Ekberg/Janc,a na środek podobno jakaś bomba Palmarsson/Duvnjak bądż Momir Ilić,bo Bielecki konczy prawdopodobnie karierę i za...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Fajnie,że nam kibicujesz jesli chodzi o transfery to za Tobiasa przychodzi Ekberg/Janc,a na środek podobno jakaś bomba Palmarsson/Duvnjak bądż Momir Ilić,bo Bielecki konczy prawdopodobnie karierę i za niego Momir Ilić( takie są spekulacje).Ewentualnie Bombac przejdzie na pozycję Karola,a na środek ktos z pary Palmarsson/Duvnjak( ma to być ogromna siła rzutu z 2 linii)-to są tylko spekulacje np moze być Canellas lub Jicha:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [6 komentarzy tej dyskusji]

tak :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.