Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Żużel. To on zrobił podniebny sektor w Lublinie: Największe stacje mówią o nas między Kubicą i Lewandowskim [WYWIAD]

  Ja proponuje właścicielowi wysięgników przypiąc kazdego kibica pasem bezpieczeństwa , bo to nic nie kosztuje i nie krepuje ruchów ale jest pewnośc , że nic sie nie zdarzy złego. Jest pewne, ze to tylko kwestia czasu, że ktorys z kibiców wypadnie z kosza i zawiśnie na pasie i nic się nie stanie albo poleci i będzie draka na cały świat. Jest fajnie tylko pasy załatwić.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Brazylia nowym epicentrum koronawirusa, a prezydent kraju chce powrotu piłki

  @Moher Power: gościu sie pomylił , to nie problem, bo widać , że to pomyłka ale treść wypowiedzi jest ważna tzn nie bardzo mądra.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Brazylia nowym epicentrum koronawirusa, a prezydent kraju chce powrotu piłki

  @Biedny Gucio: Wyobrażasz sobie co znaczy wzrost zgonów o 7-8 % ? Podczas II wojny światowej Polska straciła 20 % ludzi a wojna trwała 5 lat. 5-8 % wzrost to straszna tragedia. Poza tym jakies ogłupienia u niektórych ludzi wątpiący w obecna pandemię skoro wiadomo, że wirus ma wyjątkową zjadliwość i bez obostrzeń i walki w różny mozliwy sposób zaraziło by sie 80 % populacji ludzkiej na globie ziemskim i zmarło by około miliarda ludzi a ci, którzy by wyzdrowieli mieli by poharatane zdrowie co skróciło by im życie o 20 lat. Teraz tez tak jest, że tak zwani ozdrowieńcy maja nadwątlone zdrowie czyli juz sa straty potężne. Prawie wszystkie państwa podeszły bardzo poważnie do problemu i tak jest dramat a gdyby wszyscy tak podeszli jak na Białorusi czy Brazylii to służba zdrowia przestała by istnieć a wirus cofnął by nas w rozwoju o co najmniej 50 lat przy czym zmarły by miliony ludzi po pandemii , bo utracili by zdrowie, wymagali by specjalistycznego leczenia a służba zdrowia by nie istniała itd. Brak wiedzy na ten temat nikogo nie upowaznia do pisania bzdur.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Brazylia nowym epicentrum koronawirusa, a prezydent kraju chce powrotu piłki

  @Paweł Kaźmierczak: To nie wystarczy, że dotyka ludzi starszych i schorowanych, żeby sie tym przejmować ? Wyobrażasz sobie społeczeństwo składające sie wyłącznie z ludzi młodych ? Uważasz, że tylko młodzi moga żyć w społeczeństwie a starzy wymrzeć ? To oznacza, że zgadzasz sie na państwo bez przyszłości , którego juz koniec widać na horyzoncie.

 • Michal Amix

  Internauta pisze, że Robert ma przechlapane teraz w tym swoim wspaniałym "babińcu"....spokojnie, dwóch chłopców bliźniaków i remis 3 : 3.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Koronawirus. Nie wszystkie boiska otwarte. Duże miasta sobie nie poradziły

  Dzisiaj ponad 400 przypadków a było nie wiele ponad 200. Wszyscy się zachwycili wolnością i końcem epidemii aż znów jest dzisiaj ponad 400, powariowaliście ?

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Doktor Paweł Grzesiowski: Zamiast hasła "Zostań w domu" wolałbym "Nie wychodź, żeby się z kimś spotkać"

  @Arkadiusz Mochocki: Ebola ma inne wymagania rekombinacyjne i nie miała szans na rozwinięcie się na większej części Globu dlatego wygasła. W naszym klimacie ebola w ogóle nie stanowi zagrożenia.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Doktor Paweł Grzesiowski: Zamiast hasła "Zostań w domu" wolałbym "Nie wychodź, żeby się z kimś spotkać"

  @Robert Grobelny: nie tylko protony ale nawet hadrony.

 • Michal Amix

  Jeśli to prawda, że ten dyrektor zwolnił pielęgniarkę za mówienie prawdy. Teraz zwalnia ordynatora. Jeśli to prawda jeszcze z tym nepotyzmem , który wspomina ordynator to ten dyrektor jakiś cwaniaczek. Musi on wziąc pod uwagę mądrośc przysłowia "Nosił wilk razy kilka aż wreszcie ponieśli i wilka"

 • Michal Amix otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Koronawirus. Wielki gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazują ogromne pieniądze na walkę z pandemią!

  Milion euro. Można tu coś jeszcze komentować ? Lewy ciężko pracuje , nie wygrał tych pieniędzy na loterii ani nikt Mu ich nie dał w postaci manny a jednak tak ciężko zapracowane pieniądze daje ludziom. Po prostu Wielki człowiek jest kolegą Kuby Błaszczykowskiego. Mamy Polaków Wielkich .

 • Michal Amix

  Nie potrzebnie zawiadamiali policję, trzeba było im pozwolić na dokonanie dzieła kiboli. Na stadionach było by lepeij, policja miała by spokój a i jeszcze zakłady pogrzebowe by się obłowiły. Swoją drogą można było sprawę załatwić na trzy sposoby;1. Ustawić CKM na skraju polany. 2. Jest akurat w Polsce Tyson, niech by wziął swoich chłopaków z wagi ciężkiej i by pogadali z hołotą. 3. nic nie robić tylko dać im się pozabijać, nawet zabrać im rękawice a dać noże.

 • Michal Amix

  Co chcecie od Brzęczka, on się uczy. Jak się nauczy trenować drużynę to on wam pokaże a do tej pory trzeba mu dać spokój. Pewnie powstanie pytanie ile tego czasu mu trzeba.....a to nie wiem , bo jest to różnie.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosja - Chorwacja: dwa telefony Władimira Putina do Czerczesowa

  Niestety musisz wyjechać w takim przypadku z Polski i po wstydzie.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Rosja - Chorwacja: dwa telefony Władimira Putina do Czerczesowa

  A jednak Stanisław a czyje to imię rosyjskie ? na pewno nie, bo polskie czyli jakikolwiek sukces Rosjan musi mieć choćby odrobine posiadać czegos polskiego. Rosja bez Polski ani rusz natomiast Polska bez Rosji to same sukcesy i wspaniałomyślność. Wystarczy jak się zbliżymy o centymetr do Rosji i już same bagno i śmierdzi, że trzeba uciekać.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do "Newsweek": Lewandowscy stracili sympatię ludzi

  To jest całkiem normalne. Wszystko kiedyś się kończy. Lewandowski powinien w takim układzie zejść ze sceny w szczycie sławy i będzie wielki na zawsze a jak będzie jeszcze odgrzewał zimny kotlet któryś tam raz z rzędu to będzie grał w III lidze w Wólce i tam będzie królem strzelców. Fakt, że coś dziwnego podziało się z naszą drużyną, aż się prosi stwierdzić, że sprzedali mistrzostwa za miliony ustawiając się w życiu za kilka dni stresu czy wstydu, żyjąc jak królowie przez długie lata o czym nie jeden dziś marzy i nawet własną matkę by sprzedał, żeby tylko zdobyć upragnione luksusy a potem może i przechlać te 35 milionów jak jeden taki z czerwoną czupryną.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Spięty i niedostępny Nawałka to mit. Mieszkańcy Rudawy zapatrzeni w trenera

  co byście nie napisali to i tak mój komentarz jest najlepszy i najbardziej zgodny z prawdą i nie będe dyskutował z nikim kolego grigorius

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Spięty i niedostępny Nawałka to mit. Mieszkańcy Rudawy zapatrzeni w trenera

  Uważam, że Nawałka to wielki człowiek bez względu jak poszły mistrzostwa . Ponieważ dzięki niemu cały świat doznał wrażeń jakich dostarczyła nasza reprezentacja i to przez długie lata co spowodowało, że Polska i jej drużyna osławiła Polske na cały świat i słowo Polska jest wszystkim na Globie znane dzięki Nawałce. Tylko Górski podobnie rozsławił Polske swoją drużyną więcej nikomu się to nie udało. A że przegrali to czy tylko my ? Niemcy -mistrzz świata odpadł jak strup od d--y i co mają mówić, to jest piłka, różne rzeczy się zdarzajai po to ten sport jest, żeby przeżywac takie emocje. Nawałka i nasza reprezentacja to wielcy ludzie i zasłużyli na najwyższe uznanie.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Mundial 2018. Kuriozalna sytuacja z końcówki meczu Polska - Japonia

  Dlaczego wielu napisało, że Polacy zagrali tragicznie. Zagrali tak jak przeciwnik w dodatku wygrali z Japonią to czego więcej żądać ?Każda drużyna na świecie raz wygrywa a raz przegrywa i to wszystko. Wykażcie troche szacunku i wyrozumiałości dla drużyny, bo wszyscy deprecjonując naszą drużynę sami siebie kompromitujemy.

 • Michal Amix

  A ja jestem przekonany, że Japońce są pewni wygranej, bo jak obserwuja Mundial to widzą. To ich uśpi a nasi im przez to dołożą z 8:0. No i ciekawe co by wtedy było. Może zdobyte punkty by nam pozwoliły wyjść z grupy ?. Jest tu jaki znawca ? Zwłaszcza , że nasi mogą mieć dobry dzień, bo są na luzie wiedząc, że nie mają nic do stracenia a w takich sytuacjach niejednokrotnie dzieją się cuda.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy

  No coś takiego, nie wierzę. Z drugiej strony to zgodne z prawem ale znając Hołowczyca to on jedzie bezpieczniej z szybkością 180km/godz niż nie jeden kierowca 40km/godz w terenie zabudowanym. Nie wierzę, żeby Hołowczyc wyprzedzał na przejściu czy w inny sposób był zagrożeniem.Musiało być tam na tyle bezpiecznie, że mimo 50/godz mógł jechać ponad 100, bo gdyby tam kręcili się ludzie, zwierzęta czy dzieci to na pewno by nie jechał szybko.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Kierownik sportowy wyprawy na K2 ostro o Urubce. "Wpadł w szczelinę z własnej głupoty"

  A co ciebie Wiktor interesuje co oni zrobia i co mają ze sobą. Popstrykają się potem pogodzą i znów razem się gdzies wybiorą, bo Urubko bez Bieleckiego nic nie jest wart podobnie jak Bielecki bez Urubki również nie wiele wart i szkoda, że Urubko się wycofał , bo obaj mieli największe szanse zdobyć szczyt K2 zimą. Teraz ten wyczyn jest zagrożony a znając realia jak się inni dowiedzą, że są amatorzy na wyjście zimą to uprzedzą i Bieleckiego i Urubkę zanim oni spróbują ponownie.Wtedy będą żałować, bo zgoda buduje a niezgoda rujnuje, nie głupi to wymyślił.

 • Michal Amix

  Jak to wreszcie jest u licha z tą zimą na K@. Kończy się ona w lutym czy w marcu, bo przecież od tego wiele zależy. Nie ma na świecie ani jednego naukowca, który by powiedział naszej ekipie czy ma się wyrobić do końca lutego jak twierdzi Urubko czy ma czas do 15 czy 20 marca.

 • Michal Amix napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy ktoś z ekipy nie zauważył coś niepokojącego u Urubki po tych halucynacjach gdzie zrywał banany ? Żeby on czasem nie poszedł na plantację, żeby nazrywac bananów dla wszystkich a przy okazji wysokiej temperatury na plantacji bananów nie zdjął obuwia i ubrań, żeby mu nie było gorąco przy tak ciężkiej pracy. Revol zdjęła tylko jednego buta w halucynacji i juz nie wiadomo czy nie straci kawałak nogi.Bardzo dziwne to zachowanie Urubki zwłaszcza, że sam ujawnił, że ma halucynacje. Jeśli poszedł wyżej to moga go dopaśc większe halucynacje z którymi sobie może nie poradzić, dlatego na takich wysokościach nie chodzi się w pojedynkę. Jest bardzo nie dobrze, że Urubko nie stosuje tlenu. Nie wiem czy on szpanuje czy wytrzymuje bez tlenu. Jednak biologia jest jedna i nikt bezkarnie nie pójdzie na duże wysokości bez uzupełniania chociazby malutkiego wspomagania tlenem. Myśłę jednak, że nie jest do tego stopnia nie rozważny, żeby chociaz małej butli tlenu na wszelki wypadek nie wziąć ze sobą. Z drugiej strony jednak pozostali członkowie ekipy powinni sie niezwłocznie udać śladem Urubki w górę.

 • Michal Amix napisał/a komentarz do Zdecydowana reakcja na zachowanie Denisa Urubki. "To nie jest normalne"

  Urubko niech idzie , będzie po kogo iśc, żeby mu pomóc zejśc jak Revol. Ci co pójdą po niego będą większymi bohaterami niz on. Kto jest większym bohaterem Revol czy nasi, którzy po nia poszli. Jasne , że nasi, bo gdyby nie oni to Revol by nie zeszła sama i nie było by sukcesu zdobycia szczytu. Proste ? Proste.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.