Marek nn - lubi

 • Marek nn lubi Komentarz

  Typowy BANDYTA

 • Marek nn lubi Komentarz

  pytanie za 100..... punktów.... do pana policjanta jak by pana żona lub matka lub z pana najbliszej rodziny poszli na Strajk Kobiet i zostali by pobici cięszko przez pana kolegów z policji to w tedy by pan powiedział sory taki klimat wykomuję swoja pracę

 • Marek nn lubi Komentarz

  Ten ZOMOwiec boi się że ,,niewiele trzeba by sprowadzić na kogoś niebezpieczeństwo" a nie przyjdzie mu do obitej pustej głowy ze to jego koledzy i on właśnie stanowił niebezpieczeństwo dla manifestujących kobiet

 • Marek nn lubi Komentarz

  Dziwisz też się dziwił i twierdził , że on nic nie pamięta i to nie on.

 • Marek nn lubi Komentarz

  Policja choćby zabiła to i tak nie ma sobie nic do zarzucenia według nich nawet śmierć jest ok .Nie słyszałem aby policja chociaż raz się przyznała że jest troszkę jej winy ,wszystko to napady na nich to że tam jesteśmy to jest brutalny napad na nich .

 • Marek nn lubi Komentarz

  Hmm, ktoś pisze do mnie: Wierzysz w to, co widzisz na własne oczy, czy wierzysz w to, co ja ci mówię?...

 • Marek nn lubi Komentarz

  Sam udzial w takiej akcji CHWALY nie przynosi !!

 • Marek nn lubi Komentarz

  człowieku....jesteś funkcjonariuszem , co robiłeś w tłumie protestujących w cywilnych łachach jak nie prowokację znaną z poprzedniego systemu , dostałeś rozkaz zaatakować mundurowych żeby można było legalnie spałować demonstrantów za agresję w stosunku do mundurowych...tak było i tak jest...jesteś po prostu szmatą a miałeś stać na straży porządku i chronic suwerena a nie partyjnego zwierzchnika..niczym się nie różnicie od tych co strzelali w kopalni Wujek...oni też wykonywali rozkazy i za to bekneli i wam też tego życzę masz...masz myśleć a nie wykonywać durne rozkazy bo swoją pensję dostajesz od suwerena a nie od partyjnego kacyka

 • Marek nn lubi Komentarz

  Wyjdź na ulicę z hasłem "To jest wojna". Później siłowo napieraj na policję w celu przerwania kordonu. Kładź się policjantom fizycznie na tarczę w dobie koronawirusa, nie przestrzegając zaleceń sanitarnych odnośnie zachowywania odległości międzyludzkiej w przestrzeni publicznej co również skutkuje bezpośrednim narażeniem policjantów na zakażenie. A po wszystkim udawaj wielkie zdziwienie, że zostałaś spacyfikowana xD A czego się spodziewały te lewaczki po swoim ewidentnie eskalującym zachowaniu? Że dostaną nagrodę od świętego Mikołaja? Mam wrażenie, że ta dzicz (bo kobietami nazwać ich nie można) żyje w jakimś swoim wyalienowanym świecie, kompletnie odrealniona.

 • Marek nn lubi Komentarz

  Zawodników MMA na kobiety wysyłają- koniec świata!

 • Marek nn lubi Komentarz

  Pizland to zło .

 • Marek nn lubi Komentarz

  U tego pseudosportowca po przegranej z Gleisonem Tibau wykryto masteron inaczej drostanolone propionate. Poskutkowało to zawieszeniem go na 9 miesięcy. I taki ktoś pracuje w policji i próbuje być wiarygodny. Komedia.

 • Marek nn lubi Komentarz

  Może poją że one (kobiety ) walczą o jego żonę też by to była jej i tylko jej
  decyzja przepraszam ich czy będzie rodziła jak określa Godek MUMINKA i poświęciła swoje
  i całej rodziny życie .I zaryzykuje życiem . Wiedział gdzie idzie i jakie są rozkazy
  Biuro Operacji Antyterrorystycznych - patrz Kobieta Terrorysta , dzieciak 14 lat z Opolskiego
  czy Dziewczynka z Białostockiego . Pałka teleskopowa , broń ostra to atrybut w dyskusji
  Czy nadal pałkarz to bez mózgowy osiłek .

 • Marek nn lubi Komentarz

  Szkoda że film pokazany kłamie a pała to laska do podpierania się !

 • Marek nn lubi Komentarz

  Trzeba byc zerem a nawet gorzej,zeby tkwic w silach tego rzadu ,wysylanych przeciwko Polkom.A gdybys trafil nedzna kreaturo na swoja matke/zone/siostre/wnusczke,to co???Tez byc palowal,bo kazali??

 • Marek nn lubi Komentarz

  ściagac im kominiarki i fotografować bandytów

 • Marek nn lubi Komentarz

  Dobrze Ci najpierw pomysł( jak to nie za dużo) potem rób! Jest wiele sposobów by być poczciwym! Bic kobiety!!! Wstyd dla ciebie i matki twojej!

 • Marek nn lubi Komentarz

  Wszystko można wyjaśnić i dlatego propozycja: niech Pan Nadkomisarz (to odpowiednik stopnia kapitana w wojsku!!!) z MMA spowoduje aby ujawnili się ci policjanci, którzy bili, stosowali gaz wobec posłanki pokazującej legitymacje poselską i innych osób, połamali legitymację poselską innej posłanki ... To też sposób na wyjaśnienie sprawy i danie skutecznego odporu zarzutom, które Pan Nadkomisarz kwestionuje jako według niego nie opartym na faktach. Pan Nadkomisarz jest niewątpliwie prawym i uczciwym funkcjonariuszem państwa, a zatem nie będzie tolerował naruszania prawa, zwłaszcza przez innych policjantów. Dowodem tego jest zachowanie Pana Nadkomisarze w ostatnią środę, gdy odbywał się kolejny spacer osób sprzeciwiających się stanowisku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie kończenia przed terminem ciąż. Bez ujawnienia, z pomocą należy mieć nadzieję Pana Nadkomisarza, osób, w tym policjantów, odpowiedzialnych bezpośrednio i pośrednio za bicie, używanie gazu, w tym wobec posłanki okazującej legitymację poselską, za połamanie legitymacji poselskiej innej posłanki itd., należy obawiać się, że sprawcy nieuzasadnionego stosowania przemocy wobec protestujących i posłów nie zostaną wykryci. Czy ktoś bez polecenia przełożonych lub prośby kolegów potwierdzi, że niezasadnie bił pałką teleskopową kobiety i młodzież, że niezasadnie używał gazu pieprzowego wobec posłanki okazującej legitymacje poselską, że niezasadnie złamał legitymację poselską ... Jeżeli Pan Nadkomisarz nie wspomoże swoim autorytetem wyjaśnienia sprawy, to wszystkiemu będzie winien wicemarszałek Sejmu Czarzasty, który jak twierdzi policja uszkodził cielesność policjanta - nie wiadomo jeszcze czy tym policjantem uszkodzonym wicemarszałek nie uszkodził haka holowniczego radiowozu (uszkodzenie mienia państwowego!), nie wiadomo też czy ten policjant uszkodzony, to był na miejscu w czasie zajścia z Czarzastym, czy był tam w ogóle ... Panie Nadkomisarzu - pomóż Pan prawu (z małej litery napisane, a zatem słowo to nie jest częścią nazwy własnej organizacji pn. PiS) i sprawiedliwości (z małej litery napisane, a zatem słowo to nie jest częścią nazwy własnej organizacji pn. PiS), tak jak zawsze Pan to z pewnością czyni !

 • Marek nn lubi Komentarz

  Posłużę się wpisem z Fb: ,,Myślę że pan Piotr skoro jest niewinny i nie używał środków przymusu bezpośredniego wobec nikogo to bez problemu będzie współpracował z prokuraturą i wskaże osoby, które to robiły

 • Marek nn lubi Komentarz

  TAK SIE ZESWINIC ZEBY ZOSTAC DAMSKIM BOKSEREM ????? JESTES JUZ SKONCZONY WYJDZ NA RING TO LUDZIE CIE ODSTRZELA OD RAZU