Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Byś napisał/a komentarz do Michał Kucharczyk uderzył w ściankę reklamową. Legia też nie miała nic do powiedzenia

  Jak masz dowody na to, że Legia kupuje mecze to przedstaw je w prokuraturze. Jeżeli nie masz to przestań opowiadać bajki. Boli Cię jak Legia wygra? Masz jakieś kompleksy? Może warto się zacząć leczyć? Już nie dobrze mi się robi, jak czytam takie bzdury. Wiesz, że o tym jakim jesteś człowiekiem świadczy to jak przyjmujesz porażki. Ty, jak Maciarewicz tworzysz swoje historie, żeby usprawiedliwić swoją porażkę. A to oznacza tylko tyle, że marny z ciebie człowiek, taka miękka faja.

 • Byś napisał/a komentarz do Asystent Nenada Bjelicy: Karny w Warszawie to nie zbieg okoliczności, Szymon Marciniak już raz zabrał nam mistrzostwo

  Czyli jak Legia wygrywa to jest fryzjerstwo. Od kiedy dotknięcie ręką piłki w polu karnym nie oznacza rzutu karnego? Tym bardziej ze zawodnik miał wysoko uniesione ręce.

 • Byś napisał/a komentarz do Asystent Nenada Bjelicy: Karny w Warszawie to nie zbieg okoliczności, Szymon Marciniak już raz zabrał nam mistrzostwo

  Jak mi się podoba, że ludzie powiązani z Lechem nie potrafią przegrywać. Otóż wystarczy być lepszym w przeciągu całego sezonu, żeby wszystko nie zależało od jednego meczu. Ale nieee, lepiej tworzyć spiskowe teorie dziejów. Według wielbicieli i pracowników klubu z Poznania dotknięcie ręką piłki w polu karnym zazwyczaj oznacza rzut karny, chyba że Lech gra z Legią i to zawodnik Lecha dotyka ręką piłki. Wtedy karnego nie ma, lub jest przyznany z ogromną krzywdą dla Lecha.

 • Byś napisał/a komentarz do Nenad Bjelica: To jest wstyd!

  Ciekawe stwierdzenie. Co to znaczy "nie należał się"? Zawodnik Lecha Poznań, wysoko uniesioną ręką dotkną piłki w polu karnym, czyli wg przepisów ewidentny karny. Nie była to ręka przy ciele, nie został nastrzelony z małej odległości, piłka zmieniła kierunek, czyli zgodnie z przepisami jest wszystko w porządku. Zatem, może z przebiegu gry się "nie należał"? Tyle, że piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie gdzie ocenia się wrażenia artystyczne, a prosta dyscyplina z prostymi zasadami. Ręka w polu karnym = rzut karny, wygrywa ten kto strzeli więcej goli.

 • Byś napisał/a komentarz do Nenad Bjelica: To jest wstyd!

  Ja bym się wstydził trenera, który nie zna przepisów piłki nożnej. Ręka w polu karnym i to tak wystawiona, to niedozwolone zagranie. Bidak o tym nie wie, i nie uczy tego piłkarzy. Teraz płacze. Kartofle też płaczą i wymyślają bzdury o "warszawce". Zresztą kartofle z zapasowego Berlina nigdy nie umiały przegrywać. Przy zielonym stoliku Mistrza dostać, to zawsze chętnie łapy wyciągną, ale przegrać w uczciwej walce, to już płacz i wymyślanie bzdur. Ale cóż jakie miasto tacy ludzie. Nic dziwnego, że normalni uciekają z Poznania czy to do Warszawy czy to do innego miasta. Kto z honorem chciałby tam mieszkać.

 • Byś napisał/a komentarz do Dariusz Mioduski tłumaczy się z transferu Eduardo. Legia ma mieć z niego wiele pożytku

  Nie wiem o jakiej kulturze mówisz. Dla mnie uderzenie kogoś w twarz, szczególnie z liścia to zwykłe chamstwo. Rozumiem, że chłopaki chcą się ponaparzać ich sprawa, ale uderzenie kogoś z liścia to chamstwo straszne jest i z kulturą narodów nie ma nic wspólnego.

 • Byś napisał/a komentarz do Legia walczy o pomocnika ze Szwecji. Kiedyś próbował się przebić w Bayernie

  Nie rozumiem śmiechu. Przecież Legia to droga dla zawodników do lepszych lig. Każdy co chce coś osiągnąć, powinien przejść przez Legię lub Lecha, kiedyś przez Wisłę zanim wyjedzie do lepszej ligi. Tylko w tych dwóch klubach (Legia, Lech) może zetknąć się z piłką europejską. Tak zrobił Pazdan i pewnie w tym okienku również odejdzie. Sorki, ale jeżeli myślisz, że dla klasowego piłkarza polska liga jest punktem docelowym, to nie wychodź więcej na powietrze, bo już cię zawiało i coś z głową nie tak.

 • Byś napisał/a komentarz do "Nieładnie Arek". Internauci ostro skomentowali zdjęcie Milika

  Podobno Bóg jest pełen miłości i wybacza wszystkim. Jeżeli wierzysz to chyba w Boga miłosiernego, a nie w obrażalskie bóstewko. Poza tym Arka kontuzje dopadły wcześniej niż się pomalował. A tak na prawdę, gdyby Bóg obrażał się za takie pierdoły, to katolicy w Polsce mają przeje...chane. Donosy, opluwanie sąsiadów, życzenia im najgorszego itd, itd. To dużo gorsze przewinienia niż pomalowanie sobie twarzy.

 • Byś napisał/a komentarz do Tomasz Skrzypczyński: Katastrofa na każdym kroku (komentarz)

  NAJWIĘKSZOŚĆ i NAJLEPSZOŚĆ polegała na odnoszonych sukcesach na arenie międzynarodowej. Lech odpadał w przedbiegach z amatorami , a Legia walczyła w Lidze Mistrzów. Opowieści o pomyłkach sędziów na korzyść Legii świadczą tylko i wyłącznie o tępocie wygłaszających takie komentarze. Każda pomyłka na korzyść Legii była podnoszona do rangi sprzedanego meczu, pomyłki na korzyść innych drużyn bądź przeciwko Legii były niezauważane. Spójrz w lustro i szczerze tak dla siebie powiedz jeszcze raz o "sukcesach Legii dzięki sędziowskim pomyłkom" a potem uczciwie przeproś.

 • Byś napisał/a komentarz do Mateusz Skwierawski: Romeo i Dariusz (komentarz)

  Nie może ci przejść przez usta słowo Legia? Nie ma takiego klubu Legła. Chcesz oglądać mecze Lecha z Legią to miej dla przeciwnika odrobinę szacunku, bo szacunek i jednej i drugiej firmie się należy. Napisz teraz sto razy Legia, może się nauczysz. W przeciwnym razie będziesz tylko kolejnym chórzystą, którego w parówę zamienia dyrygent poznańskich słowików

 • Byś napisał/a komentarz do Wielki skandal w Warszawie. Piłkarze Legii zostali pobici na klubowym parkingu

  I tak powstają bajki. Jaki nowy właściciel? Mioduski był większościowym właścicielem Legii za czasów Leśnego. Ok, chodzi Ci o czasy kiedy Mioduski został samodzielnym właścicielem. Ilu piłkarzy sprzedał? Tylko Vadisa i to dlatego, że Vadis nie chciał grać dla Legii, a proponowano mu kontrakt marzeń. Musisz zrozumieć dziwny człowieku, że dziś Mioduski to Legia. Mam nadzieję, że Ci którzy podnieśli rękę na piłkarzy nie tylko dostaną dożywotnie zakazy stadionowe ale również zajmie się nimi policja.

 • Byś napisał/a komentarz do Dariusz Mioduski zachwycony nowym trenerem. "Tego nie było w Legii Warszawa przez ostatnie tygodnie"

  Ostatnio trzech kluczowych piłkarzy zmieniło barwy na własne życzenie. Nikt ich nie chciał sprzedawać. Vadis i Pirio robili wszystko żeby odejść, Niko również, bo obraził się, za to że nie grał w LM. Trudno zatem zrzucać na właścicieli winę za "wyprzedaż" zawodników. Niestety polska liga ani Legia nie są wymarzonym miejscem do grania dla piłkarzy z wyższej półki ani pod względem sportowym ani finansowym. Opowieści o złych właścicielach można między bajki włożyć. Widać, że chcą budować drużynę na normalnych zasadach.

 • Byś napisał/a komentarz do Piłkarze Legii Warszawa przepraszali Jacka Magierę

  Zamiast przepraszać trzeba było grać. W żenujący sposób odpadli z Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej, w lidze dno, a oni przepraszać będą. Co myśleli, że jak będą grali piach to im wszyscy wybaczą. Kibice pokrzyczą i tyle. Pogonić te gwiazdeczki, przygotować plan wymiany całego zespołu, jak im się nie chce grać to do fabryki śróbki przykręcać za najniższą krajową, gwiazdeczki w dziąsło szarpane.

 • Byś napisał/a komentarz do Wojciech Kowalczyk skomentował sytuację w Legii Warszawa. "Wyrzucił wszystkich ważnych, oprócz siebie!"

  Może jakby Kowalczyk mniej wódy przyjmował to mógłby zostać trenerem, albo dyrektorem sportowym. Wtedy jego zdanie by coś znaczyło. A tak to bełkot skacowanego byłego piłkarzyka, który nikogo poza nim nie interesuje.

 • Byś napisał/a komentarz do Komentarze po zwolnieniu Jacka Magiery. "To się wszystko nie trzyma kupy" (WIDEO)

  Jakie zmiany zawodników? Odszedł tylko Vadis. Niestety nikt wartościowy (jeszcze) nie doszedł. Dwóch może się odbuduje, dalej brakuje napastnika. Zwolnienie Żewłaka jest ruchem b. dobrym, natomiast Magiera nie miał pomysłu na tę drużynę. Pazdan i Jędza grają piach, z przodu też nie lepiej. To niestety wina trenera.

 • Byś napisał/a komentarz do Polscy kibice oburzeni decyzją Duńczyków. "Skandal"

  No cóż, jak Jarek Europie, tak Europa Polakom. Jeszcze trochę rządów PiS i na mecz w Danii oprócz biletów wizy będziemy potrzebowali. Ale cieszmy się, bo Europa się nas boi.

 • Byś napisał/a komentarz do Duże kontrowersje wokół oprawy kibiców Legii Warszawa. "Zamiast szukać tego co łączy, tkwimy w obrazie historycznym"

  Może lepiej poznać fakty zanim się zacznie brednie o rozliczeniu z przeszłością. A fakty są takie, że po podziale Niemiec alianci uznali, że Niemcy będące pod okupacją aliantów zachodnich (późniejsze RFN) zapłacą aliantom zachodnim, a Niemcy będące pod okupacją ZSRR zapłacą reparacje krajom na wschód od Niemiec. Po powstaniu NRD, Stalin w imieniu i za zgodą władz wszystkich krajów socjalistycznych zrzekł się reparacji wojennych od młodego socjalistycznego Państwa. Polska natomiast aż do śmierci Stalina płaciła reparacje wojenne Rosji w postaci wysyłania węgla za darmo. Po 89 roku Polska potwierdziła ciągłość kraju, czyli to że respektuje wszystkie umowy i decyzje jakie zapadły na forum międzynarodowym. Jeżeli teraz nie zgadzamy się z decyzjami PRL to znaczy, że również nie mamy gwarancji ziem odzyskanych i nie skończyliśmy wojny z Niemcami, bo to również było podpisane za PRL. Także, przykro mi, ale opowieści o reparacjach to kolejny temat zastępczy PiS żeby wzbudzić antyniemieckie i antyeuropejskie nastroje.

 • Byś napisał/a komentarz do Dariusz Dziekanowski: Legia obrała kierunek: przeciętność

  Za Mioduskiego, Legia zdobyła Mistrzostwo Polski. Za Mioduskiego nie szaleje na rynkach transferowych i spokojnie prowadzi negocjacje w celu ściągnięcia napastnika i pomocnika. O stagnacji i marazmie może mówić ktoś kto nie zna się ani na biznesie ani na piłce. Wszyscy mówią, że transfery nie lubią szumu. ale pan Uzi oczekuje, że Legia wszystkie szczegóły transferów będzie omawiała na łamach przeglądu sportowego.

 • Byś napisał/a komentarz do Greckie media: Legia nie chce puścić Odjidjy-Ofoe

  A kiedy ostatnio się pozbył najlepszych, bo z tego co pamiętam ostatnio to się troszkę wzmocnił przed eliminacjami. Niko i Piro odeszli na wiosnę, kiedy było już po ptakach.

 • Byś napisał/a komentarz do Greckie media: Legia nie chce puścić Odjidjy-Ofoe

  Dziennikarze w sezonie ogórkowym wymyślają njusy. Najlepiej sprzedają się te o transferach, a tam wymyślanie kwot transferów. Lewandowskiego już sprzedali do Realu, a teraz Odzidzię nam sprzedają. Tu wymieniają trzy nazwiska,a jeszcze wczoraj pewniakiem do Olympiakosu był Pazdan, tu już go nie ma. Panowi, spokojnie, niech słonko wam rozumu nie odbiera i nie wierzcie w te popłuczyny. Przyjdzie czas, okaże się czy chłopak u nas zostanie czy nie.

 • Byś napisał/a komentarz do Legia ma listę następców Vadisa

  Vadisa zatrzymać i ściągnąć Wolskiego, żeby choć pół roku uczył się przy Mistrzu. Rafał jest młody i przebojowy. Trochę obycia przy Vadisie i mamy pomocnika klasy europejskiej. Poza tym Rafał to Legionista.

 • Byś napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: W sukces trzeba zainwestować (felieton)

  Kompleksy, nie wiadomo skąd, bo i Lech to dobra drużyna a Poznań to piękne miasto, a wielbiciele Kolejorzo zawsze z kompleksem Warszawy i Legii. Tak Ci ego rośnie jak napiszesz "Legła"? Mocniejszy psychicznie jesteś? Rano wstajesz i żeby do pracy czy szkoły iść musisz się dowartościować pisząc "Legła, Legła"? I jeszcze historia z sędziami. Sędziowie się mylą, bo to tylko ludzie i raz się mylą na korzyść Legii a raz na korzyść Lecha czy innej drużyny i dorabianie tu ideologii jest kolejnym przykładem kompleksów, "no bo gdyby uczciwie gali to my byśmy zwyciężyli." A o honorze mówi to jak umiemy przegrywać a nie jak umiemy zwyciężać. I ta słynna modlitwa polskiego chłopa "żeby im się nie udało". Oj, panie Pawle P. może czas wyleczyć się z kompleksów, życie wtedy jest piękniejsze, a psychiatra na pewno przyjmuje w ramach NFZ.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.