Józef Stachura - lubi - strona 3

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Jasiu, jeśli masz odwagę powiedzieć A, to miej też dodać B, bo takie gadanie sobie a muzom nic ci nie da i jeśli chcesz kogoś o coś oskarżyć, bo ktoś cię skrzywdził, to zrób to, a nie kombinuj, że" ktoś tam....." , "coś tam....." i nie ceduj swojej frustracji na kogoś innego ( w tym wypadku na A. Małysza !) tylko zakończ sprawę sam, po męsku, a nie nakręcaj wokół siebie afery, bo z pewnością sławy ci to nie przyniesie . Nie bądź dziecinny..

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Słowo klucz-KORPCJA-kolesiostwo to śmierdzi,chlopak ma dowody a Apollo i Adas są ssskopertowani i już kuframi trzęsą(najlepiej szybciutk oczernić młodego-w końcu kto działaczom nie uwierzy?).Niech się nie zasłaniają co trener kazal/uważał/powiedział bo koniec końców to PZN jest pracodawcą tego czy innego trenera i ma wpływ na to co się odwala-BRAWO JANEK ZA ODWAGĘ!

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Mosty przed nim spalili działacze. Jeśli na zgrupowaniach skakał lepiej od Stocha a mimo to nie dostał powołania... Jak nie startuje z najlepszymi to forma spada a nie rośnie i dalsze uprawianie takiego sportu nie ma sensu. Żaden z "działaczy" nie puścił pary z ust, że to Ziobro olewał treningi, może nadużywał czegoś, lub zachowywał się niegodnie. Jestem w stanie wierzyć zawodnikowi. Działacze zawsze znajdą jakieś wytłumaczenie zwalając winę na zawodnika. Tu milczą.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Ważne, że Kotek junior, synek słynnego eunuszka, jeździ na zawody a za chwilę dołączy Małyszek junior, słynny bratanek. Ilość miejsc ograniczona, a rodzinę trzeba wyżywić. Szkoda czasu na tą śmieszną dyscyplinę. Nie wiadomo o co chodzi a miejsca na podium rozdają sędziowie, punkty za wiatr, położenie belki, wrażenia artystyczne, istny cyrk. Wprowadźcie jeszcze punkty za masę ciała i długość członka i za pochodzenie.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Małysz ma posadkę najpierw rajdowiec a teraz Prezes Tajner Dyrektora załatwił Małyszowi i to jest w porządku i to jest Polska realia i tu jest wszystko wporządku że chłopak swoją prawdę wyjawił jak to jest PZN zaraz oburzenie.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Janek mówi konkretnie jakiej długości skoki oddawał i jaką nagrodę za to dostał, nie wierzę , że działacze nie promują tzw. swoich.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  mimo wielkiego szacunku dla pana Małysza nie rozumiem dlaczego się denerwuje. Sam przyznaje że nie bardzo orientuje się w sytuacji. Wiadomo że Ziobro w tej koalicji jest bez szans nawet gdyby miał 100% racji. Co pan Małysz chciałby jeszcze usłyszeć. Ziobro twierdzi i pewnie nie bezpodstawnie że miał lepsze rezultaty od Stękały i nawet gdyby tamten skakał a 2 belki niżej to różnica 20 metrów jest zasadnicza. Ostracyzm w zespole, brak układów i nie ma co tłumaczyć

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Małysz pewnie też ma w tej sprawie sporo za uszami.........skoro tak bardzo się tłumaczy.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  przecież wladze sportowe to jedna mafia.Kto coś powie na ten temat ,to jest skończony.Fucha nad fuchami.Ogromne pie4niądze ,zwiedzanie świata ,jedzenie i picie za friko.Tylko co zrobić zebytam sie dostać?

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Panie Adamie.Jest pan szanowanym człowiekiem w Polsce.Wszyscy pamiętają pańskie sukcesy.Moja rada,propozycja.Proszę się "zawijać" z tego bagienka pt.PZN.Za chwilke wyjdą smrody jakich mało i bedzie pan w środku tego wszystkiego.Związek nabierze wody w usta i to pan bedzie kojarzony ze wszystkim co się tam dzieje a sądzę że nie bedą to przyjemne rzeczy.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  * Po pierwsze Vettel sam może ustąpić miejsca młodemu kierowcy.
  * Po drugie Vettel boi się przegrać z niepełnosprawnym kierowcą.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  jezuuuu jak się cieszę!!! lekceważyła przeciwniczkę , robiła z siebie hugo wie kto i myślała że idzie po darmową wygraną. miała być słaba a tu wyszło że skromna dziewczyna ,która nie trzepała mordą i nie robiła za pusty łeb na ważeniu odrobiła lekcje dobrze potrenowała i gong !!! co teraz masz do powiedzenia kozaczku? jesteś "wojowniczką"? słabsi przyjmowali dziesięć razy więcej ciosów i chcieli walczyć a ty po drugim-bo po pierwszym nie zdążyłaś- przypomniałaś sobie co robił najman. jak w ryj się dostało to małpka od razu odklepała . manewr najmana jest najbezpieczniejszy. teraz widzisz jaki z ciebie kozak- dużo kłapiesz a odwagi zero. pamiętasz?-ograniczenia są tylko w twojej głowie ! teraz już wiesz gdzie są twoje?

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Widze, że Kasai też chodzi w japonkach- butach ze skarpetami na nogach.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Ten Glik zachowuje się jak dzieciak, nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy, znowu głupia kartka, a przed nami mecz z trudnym przeciwnikiem.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Panie Ewensen opanuj pan chore emocje....spicie na kasie za rope...uzywacie jej by wladze narciarskie przymykaly oko na wasze przekrety to sie gosciu zamknij....jak bedziecie poza podejrzeniami jak zona Cezara to mozemy rozmawiac...a dopoki swiat toleruje wasze oszustwa to sie zamknijcie bo ze zdobytych "medalikow" niewiele zostanie jak trzeba bedzie zwracac!!!!!!.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Niech się lepiej dobrze przyjrzy kombinezonom Norwegów.

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  A Adam to Twój kolega smarkaczu ? Dla Ciebie to Szanowny Pan Adam !

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  Trwam w swoim uporze niczym Lepper "Lewandowski musi odejść" - z kadry. Przy takiej ilości "dobić" niektóre są rzeczywiście b. ładne i jestem w stanie zaakceptować określenie "świetny dobijacz" :) - ale nie piłkarz.
  Jeśli przeginam to tylko na zasadzie kontry do tych peanów w stylu"piłkarz kompletny".
  I pytanie w przestrzeń.Co się stało z moim komentarzem? Czy był wulgarny, czy nie po linii? Cenzura czy Kucharski? Kto z nas jest dziki?

 • Józef Stachura lubi Komentarz

  A ja z Lewym kompletnie sie nie zgadzam, akurat takie afery nie moga pozostac tylko w szatni, bo nic by się nie zmieniło. Publiczne napietnowanie jest najlepsza kara za takie zachowanie... Nie oszukujmy sie takich sytuacji bylo pewnie kilka i nie ujrzaly swiatla dziennego. Ciekawe tylko dlaczego Panowie Piłkarze nie spożywaja alko w swoich zagranicznych, silnych klubach?!