Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dominika. lubi Komentarz

  Az brakuje slow. Jeszcze jeden, cmon!

 • Dominika. lubi Komentarz

  Jak Trefl wygra 3 do 0 lub 3 do 1 ?? Przechodzi???

 • Dominika. lubi Komentarz

  znowu gra sam rossard z jaroszem, mika leży po każdym ataku
  żal serce ściska

 • Dominika. lubi Komentarz

  jeszcze trochę za wysokie progi dla Resovii, ale czas powinien działać na ich korzyść. Pewnie kolejny mecz w Gdańsku już wygrają.

 • Dominika. napisał/a komentarz do Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  Obyyy! Przydałaby się 1 wygrana Reski

 • Dominika. lubi Komentarz

  Czyżby ostatnia drużyna w tabeli miała pokonać pierwszą?

 • Dominika. napisał/a komentarz do Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  Może będzie miała 3?

 • Dominika. lubi Komentarz

  jedno pewne że w tabeli niżej nie spadniemy po tym meczu

 • Dominika. lubi Komentarz

  Rzeszow to dalej twierdze ze mistrz Polski moze wrescie odpali zycze moze z zaksa pozdrowienia z Czestochowy

 • Dominika. lubi Komentarz

  Jak widać nie jest łatwo posprzątać bagno po Kowalu. Troche to jeszcze potrwa.

 • Dominika. lubi Komentarz

  No może wreszcie coś ruszy,bo aż mi się robi żal Resovii.

 • Dominika. lubi Komentarz

  Trzeba mieć stalowe nerwy i dobre leki na serce aby być kibicem Resovii

 • Dominika. lubi Komentarz

  Czyzby Resa miała urwac punkta zaksie ? i doprowadzić do niespodzianki jak rok temu gdy też przegrywała i na zaksie sie obudziała ;)

 • Dominika. lubi Komentarz

  Chyba zaczęłam kibicować Resovii.Sama się sobie dziwię,bo normalnie oczekuję po prostu fajnej gry i mniej ważne jest dla mnie kto wygra.Chyba mi trochę zaimponowali.


 • Dominika. lubi Komentarz

  Dawać resa po laniu w 1 secie oddać im, nawet żeby do 13 ale wygrać
  Tylko nie powtorzyc manewru z Zawiercia prowadzić i przegrac

 • Dominika. lubi Komentarz

  No proszę jaki foch gwiazdorski....

 • Dominika. lubi Komentarz

  Dowiedziałbym się chętnie jak było z zakończeniem współpracy z Resovią. Bo coś mi się wydaje , ze problem był podobny jak w reprezentacji...

 • Dominika. lubi Komentarz

  Zawodnik Drzyzga ,,wiesza brudy'' na trenerze Antidze. Tak sobie mysle, ze gdy zdobedzie polowe sukcesow jakie ma na koncie Stefan to go poslucham. Dzis jest malo wiarygodnym w swoich oskarzeniach. Obawiam sie, ze za chwile ,,pojedzie'' po Vitalu. To kwestia czasu. Taki typ...

 • Dominika. lubi Komentarz

  Kto nie oglądał niech żałuje. No i zaraz wszystkie ustawienia w grupach legną w gruzy. Bo nikt nie wie kto wyjdzie z grupy B z 1/2/3/4 miejsca.

 • Dominika. lubi Komentarz

  Czyżby Holandia wyrastała na czarnego konia mistrzostw?

 • Dominika. lubi Komentarz

  No cóż, bieda na ataku bo Konarski i Kaczmarek byli na razie najpewniejsi i oczywiście bieda na libero ale Zator też musi kiedyś wypocząć. Bardzo jestem natomiast ciekawy jak zagra Mika!

 • Dominika. lubi Komentarz

  Mówiąc szczerze czułam,że to tak będzie dziś wyglądać,temperatura meczu zupełnie inna niż wczoraj,jednak spotkania z naszym wielkim bratem mają ten smaczek:)Jakość gry spadła,o wiele więcej błędów własnych,ale ogólnie cały turniej na duży plus,Heynen teraz będzie miał o wiele lepszy ogląd całości nad czym trzeba szczególnie pracować.Graczem meczu dla mnie ponownie Kubiak,kontynuował profesurę z wczoraj,zaraz za nim bardzo dobry Kochan,zagrywka siedziała,Schulz powinien złapać trochę jeszcze luzu i będzie śmiało rywalizował o bycie w podstawowym składzie.Mam nadzieję,że z Lemańskim nie jest źle.Ciekawe co pokaże nam turniej w Łodzi..

 • Dominika. lubi Komentarz

  Brawooo! Cały turniej w wykonaniu naszej drużyny średni jeśli chodzi o poziom gry i świetny jeśli idzie o wynik. Co do poziomu dodajmy od razu, że inaczej być nie mogło. Efekt nowej miotły czy nie efekt, pewne rzeczy w siatkówce są jednak jak matematyka i dzisiaj mamy bardzo perspektywiczną kadrę, która z roku na rok będzie rosła , kto wie czy nie w siatkarskiego potworka (nawet bez Leona). Potencjał jest ku temu olbrzymi. Patrząc jak grają inne reprezentacje kupuję w pełni pomysł rotacji Heynena. Zdarzą nam się pewnie przez to beznadziejne mecze ale , jeżeli inni trenerzy zamierzają orać najlepszymi przez pozostałe turnieje (na razie tak to się zapowiada), to może się okazać, że nasza młodzież na świeżości może pobrykać. Co teraz musi czuć np. taki Kwolek, który obejrzał nasze mecze w TV? prawdopodobnie olbrzymi głód gry i chęć rywalizacji. Heynen może sobie wprowadzić kolejnego głodnego młodego świeżego wilka na następny turniej. System rotacji nawet jeśli nie awansujemy to strzał w dziesiątkę trenera. Trener dostarczy sobie wreszcie bardzo dużej ilości informacji do wyboru najlepszych z najlepszych w przeciwieństwie do betonowego De giorgiego. Antigę jeszcze rozgrzeszę bo on miał jednak mniejszy wybór. W okresie jego kadencji, tacy zawodnicy jak Bednorz, Szalpuk, Kochanowski, Kaczmarek czy nawet chyba Schulz nie byli gotowi do rywalizacji na tym poziomie. I grając takim składem jeszcze dwa lata temu moglibyśmy pomarzyć o zwycięstwie nad Kanadą. Ale jednak chłopaki szeroką ławą robią regularne postępy i to widać. Nie ma bata żeby taka ławica utalentowanych graczy w końcu nie zaskoczyła na tym światowym poziomie. I kiedyś to się stanie na 100%, nie ma tu innej opcji. Ale doczekać żeby się przekonać o tym, że tak się stanie ( a musiałoby się stać) nie doczekamy no bo za rok przychodzi Leon, który już wtedy przeniesie nas w inną rzeczywistość siatkarską. Podsumowując, uważam że fazę zasadniczą LN, należy potraktować totalnie rotacyjnie, dawać do końca wszystkim szansę i jeżeli udałoby się jakimś sposobem znaleć w final six (byłoby to niesamowite osiągnięcie i na razie to tylko sfera marzeń) to na ten turniej już zrobić selekcje pod kątem MŚ. A co do atakujących Schulz spięty czy nie spięty - to maszynka do zdobywania punktów. Mam nadzieję, że będzie pierwszym atakującym kadry, ale tak jak napisałem wczoraj. Wszystkim trzem daję szanse, bo wszyscy trzej atakują tam gdzie chcą w przeciwieństwie do bicia na pałę Kurka i Muzaja.

 • Dominika. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1:3

 • Dominika. został fanem Paulo Dybala

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.