Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Gmina Szaflary zapłaci wielką karę za bałwana dla Dawida Kubackiego

  Pewnie chodziło o obwód bałwana. Ręce opadają ja widzę poziom co niektórych osób redagujących teksty, a cała rzesza wykształconych osób inteligentniejszych od nich rypie w fabrykach, bo miejsc w pracy umysłowej dla nich zabrakło.

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kamil jest w najsłabszej formie ze wszystkich Polaków, niech poleci te 210m, byle nie zepsół całkiem skoków, a jak pozostali skoczą na swoim aktualnym poziomie to powinno być podium.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Skoki: Planica. Stefan Horngacher zabrał głos po kwalifikacjach. Wiemy, kiedy ogłosi swoją decyzję

  Jeśli Horngacher out to powinno być Schuster in, obydwaj moim zdaniem mają podobny warsztat trenerski, tzn. pewnie się różni czymś, ale efekt końcowy w postaci rezultatów zawodników podobny.

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  U Niemców ciagle kontuzje, a zawsze mają kogoś co zastapi konuzjowanego. Czołowi skoczkowie ulegają tam kontuzom, a oni cały czas czołówka

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Problemem (ogormnym) polskich skoków jest to, że mamy bardzo wąski skład 3 w porywach 4 zawodników na wysokim poziomie w danym momencie i jak 1-2 obniża loty albo kończy karierę to nie ma kto ich zastapić

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  takie są skoki, nawet taki mistrz jak Stoch może nagle zgudić formę, taki Shirencauer czy jak to się pisze jego nazwisko 53 wyfrane PŚ do 23 r. zycia i od tego czasu kaplica

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie pamiętam kiedy STOch był najsłabszy w ekipie, a teraz jest najsłabszym ogniwem, chyba Żyła stanie na pudle na koniec sezonu, bo ich forma na mamutach to obecnie przepaść

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Teraz po jego skokach spadamy z pudła, więc to mówi wszystko

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stoch zgubił formę, po raz pierszy od lat w marcu

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do ATP Indian Wells. Roger Federer: Hubert gra wspaniale

  Tak i chwalił sparingpartnera publicznie, że grał bardzo dobrze i musiał się napocić, żeby wygrać. Pewnie to był trening, a po 4 gemy w każdym secie oddał Hurkaczowi dla zabawy. Dla niektórych dzień bez złośliwości i zaniżania sukcesu innych to dzień stracony.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Lech - Górnik: poznaniacy ośmieszeni na własnym stadionie! Drużyna Adama Nawałki tkwi w zapaści

  Takie beztalencie trenerskie było selekcjonerem reprezentacji. Miał najlepszą kadrę ostatnich 30 lat, a tak naprawdę ją zmarnował dochodząc tylko do ćwierćfinału ME2016. Gdyby ten trener miał pojęcie o piłce to by nie bronił 1:0 w meczu z Portugalią , a potem 1:1 licząc, że znowu los się uśmiechnie i wygra w karnych. Wtedy większość graczy reprezentacji była u szczytu formy, łącznie z Krychowiakiem, Piszczkiem i Błaszczykowskim, który dopiero po tym turnieju zaczął pikować w dół z formą (głownie przez powtarzające się kontuzje). Swoje "możliwości" pokazał Nawałka w 2018 r. kiedy kluczowi zawodnicy (Piszczek czy Krychowiak) nie byli już w takiej formie i Polska zagrała totalny piach. Nie wiem na co liczyli działacze Lecha zatrudniając za grube" pieniądze tego "fachowca". Obawiam się, że z kolejnym fachowcem Brzęczkiem, którego jedynym sukcesem było 4 czy 5 miejsce w Extraklapie z Wisłą Płock polska reprezentacja będzie się staczać po równi pochyłej czego początkiem była kiepska gra (szczególnie u siebie 2 porażki) w LE.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Apoloniusz Tajner rozwiał nadzieje ws. Stefana Horngachera

  Ja Was pogodzę. Trenerzy są dobrzy i źli, ale dobry trener, żeby osiągać sukcesy musi trafić na talent, a zły może talent zmarnować. Horngacher jest dobrym trenerem, ale czy lepszy od pozostałych austriackich trenerów co osiągali sukcesy ? Wątpię, Kutin to na pewno przeciętny trener, tak samo Kruczek, bo poza Stochem nie potrafili wpłynąć na formę żadnego innego polskiego zawodnika, a za Horngachera mamy brąz drużyny na IO, złoto na MŚ, a medale indywidualnie zdobyło aż 3 polskich zawodników (STOCH, Żyła i Kubacki). Moim zdaniem Szuster nie będzie gorszy od Horngachera i ta 3-ka skoczków nadal będzie w czołówce, pytanie czy Wolny na stałe do niej dołączy, bo na razie jest chimeryczny i czy pojawi się 2-3 nowych , perspektywicznych zawodników w miejsce tej 3-ki, bo jak nie to skończymy jak Finowie, od lat w czołówce, a teraz od kilku sezonów nie mogą się odbić od dna i dopiero w tym sezonie pojawiło się światełko w tunelu u nich.

 • Robert Polaszewski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przestańcie smęcić, i tak rekordowe skoki (swoje) oddają. Na mistrzostwach skakały 86-90 m, a teraz 91,5 , to ich max. To są juniorki, w tym sezonie po raz 1 zdobyły punkty PŚ w kobiecych skokach. To miejsce po 1 serii dzięki fenomenalnej formie Kubackiego. Dobrze, że los był wczoraj łaskawy wczoraj i dał wygrać temu co na to jak najbardziej zasłużył i żaden marudny Norweg z norweskiej TV, że KUB miał okazać szacunek KOB tego nie zmieni.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Jakub Błaszczykowski podpisał kontrakt z Wisłą Kraków! Ujawniono szczegóły

  Widzisz czepiasz się , a sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem. W zdaniu, które zacytowałeś występuje podwójne zaprzeczenie, a mianowicie "nie zagrał" i "nie ma przeszkód". Jakby były przeszkody to by nie zagrał, ale skoro ich nie ma to zagra. Więc zdanie całkowicie prawidłowe.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Horngacher zabrał głos ws. swojej przyszłości. Niepokojące słowa trenera

  Nie wiem na co czeka PZN, przecież nawet laik wie, że Horngacher obejmie kadrę niemiecką po wycofaniu się Szustera, przecież oficjalnie nie powie, że już podjął taką decyzję. Czekają na gwiazdkę z nieba czy co? Już teraz powinni rozglądać się z za innym, sensownym trenerem dostępnym na rynku, choć takich jest bardzo mało, jeśli w ogóle( chyba że jakiś młody trener, który odnosił sukcesy z młodzieżą któregoś z czołowych krajów w skokach), bo inaczej pozostanie im Kruczek i nasze skoki wrócą do szarej rzeczywistości przerywanej od czasu do czasu eksplozją jakiegoś talentu typu Małysz czy Stoch (czyli raz na 10, przy dużym szczęściu 5 lat).

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Łukasz Kuczera: Patrzeć na czasy, czy nie patrzeć? Dylemat kibica Kubicy (komentarz)

  No widzisz, nie śledziłeś testów , a się wypowiadasz. KUB ostatni przejazd miał 14 okrążeniowy , natomiast RUS wyjechał sobie na sam koniec testów na szybkie 1 albo 2 kółka, a więc nie musiał oszczędzać opon tylko poćwiczył sobie symulację kwalifikacji. KUB odejmij ok 1.6 s od czasu, bo o tyle na okrążenie mniej więcej miał bardziej obciążony samochód kiedy jechał ostatni przejazd. Zrobił najlepszy czas na 1 kółku tego przejazdu kiedy miał zupełnie świeże opony jeszcze, więc jak się odejmie to wychodzi czas w granicach 1m38,7s, a więc nawet trochę lepszy czas niż RUS. Tylko, że KUB nie mógł jechać w trybie kwalifikacji tego swojego najlepszego kółka, bo opony musiały mu wytrzymać te kilkanaście okrążeń. Oto masz odpowiedz, że KUB był trochę szybszy co nie zmienia faktu, że RUS jest dobry i jeśli maszyna będzie w środku stawki to oboje będę regularnie przywozić punkty, choć pewnie małe z pozycji 7-10, ale w porównaniu z tym sezonem to byłby mega skok jeśli chodzi o osiągi.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Felipe Massa: Żal oglądać Williamsa. Odszedłem w dobrym momencie

  Tak było, gdyby zaproponowali mu kontrakt to zostałby, ale on był pewien, że zastąpi go KUB. Gdyby wiedział, że paydriver Sirotkin jest brany pod uwagę to pewnie nie poddałby się tak łatwo. Zresztą KUB tak samo był pewien na 99.9% kontraktu, ale wygrały $$. Zresztą tym bolidem to KUB jedyne co mógłby zrobić to bić się o Q2, w BMW to kilka razy tylko nie udało mu się być w Q3, a tylko raz w Q2(odpadało wtedy 8 samochodów z miejsc 17-24) ale to był bolid na poziomie dzisiejszego HAS czy Reno.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Red Bull dołącza do walki o tytuł. "Nie poddaliśmy się"

  W punkt. Horner narzeka, że kilka razy stracili punkty przez awarie, ale zapomniał o mega farcie w Chinach i np. w Austrii gdzie oba Merce nie ukończyły wyścigu. Zauważyłem, że szefowie ekip w F1 widzą tylko swój pech, ale rywali już nie hehe, jak to się mówi, propaganda wszędzie musi być. Na 100% w normalnych warunkach nie mają szans na tytuł, ale namieszać to namieszają jeszcze sporo do końca sezonu i z 2-3 razy jeszcze mogą wygrać, właśnie na Węgrzech lub Singapurze, na pozostałych torach bez farta nie ma sądzę (podia jak najbardziej). W tym roku jest 3 liderów , a ok 0,5s-1s za nimi HAS (w zależności od toru) następnie Reno, a pozostałe zespoły poza WIL (chyba, że się poprawią) mogą się bić o miejsca 11-12. Wyższe to już kwestia kierowców lub awarii szybszych bolidów.

 • Robert Polaszewski lubi Komentarz

  Myślałem że Kielce działają na normalnych zasadach i że ich prezes na łep na karku....k..wa na kredyt to każdy głupi może być prezesem.......

 • Robert Polaszewski lubi Komentarz

  Tak wygląda życie ponad stan. Wielkie konferencje prasowe, wielkie nazwiska, kontrakty na trzy lata do przodu. Szkoda tylko, że bez pokrycia finansowego. Ale jakoś to będzie. Postawimy pod ścianą Prezydenta i radnych, przecież nie pozwolą zniszczyć najlepszego klubu w Polsce, czołowego w Europie. Nie rozumiem jak można kontraktować piłkarzy nie mając pewnych środków na pensje. Na miejscu radnych poważnie bym się zastanowił. Bertus za rok zakontraktuje Karabatica lub Hansena, a co tam jak mu nie starczy środków pójdzie do Prezydenta i Rady Miasta. Przecież nie dadzą upaść tak utytułowanemu klubowi. Sorry trochę cynicznie, ale skoro nie mam środków to żyje za takie jakie mam. Uczciwie byłoby gdyby Bertus przy uchwalaniu budżetu miasta wystąpił o pieniądze i w zależności od ich wysokości planował wydatki. Tu jest inaczej. Kontaktujemy a potem płacz że nie starcza. Wbrew pozorom zarządzanie klubem nie jest na najwyższym poziomie.

 • Robert Polaszewski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Urugwaj - Arabia Saudyjska

  Egipt też dziś odpada. Jego ratowała dzisiaj tylko wygrana Arabii nad Urugwajem i potem porażka Urugwaju z Rosją przy swoim zwycięstwie nad Arabia w ostatnim meczu. To były tylko matematyczne szanse, które się nie miały prawa wydarzyć. Porażka w 2 pierwszych meczach to w 99% odpadnięcie z turnieju, jak się ma pecha to nawet 6p. nie daje awansu przy niekorzystnym bilans bramkowym spośród 3 drużyn z 6p.Rzadka sytuacja, bo te 3 drużyny muszą naprzemiennie przegrywać i wygrywać miedzy sobą (po 1 wygranej i 1 porażce) i 4 drużyna musi być dostarczycielem punktów dla pozostałych (w 6 meczach grupowych nie może być żadnego remisu)., dlatego dobra drużyna wygrywa, a nie liczy na korzystne wyniki innych meczów i tyle.

 • Robert Polaszewski lubi Komentarz

  Już się zaczyna kombinowanie i liczenie że "jakoś to będzie". Ta przeklęta kur...a polska cecha. DO ROBOTY WSZYSCY - ZWŁASZCZA KOPACZE PIŁKI- A NIE CZEKANIE ŻE SAMO COŚ WYJDZIE!!! Udławicie się kiedyś tym durnym optymizmem ludzie. Świętować należy jak sukces jest osiągnięty a nie przed jego osiągnięciem! Nie dziwota, że z nas jako narodu się śmieją. Jednostki mamy wybitne, ale jako zbiorowość jesteśmy słabi, naiwni i dajemy się dymać.

 • Robert Polaszewski napisał/a komentarz do Simon Ammann najlepszym skoczkiem XXI wieku. Dwójka Polaków w pierwszej piątce

  Jest na 6 miejscu. Wystarczy przeczytać tekst, że Stoch go wyprzedził w tym sezonie. Autor podał pierwszą 5-tkę, a resztą to miejsca wszystkich Polaków jacy startowali w tym wieku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.