Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk zaskoczona swoją formą. "Nie sądziłam, że pójdzie mi tak dobrze"

  Tak, wielką trójkę stanowią Bieg Wazów, Birken i Marcialonga. Kowalczyk do zebrania tych trzech triumfów brakuje tylko wygranej w ostatnim z maratonów. Bieg Wazów przebiegła raz i zarzeka się, że już nie wróci na tamte trasy - z tego co pisała, zmęczyła się wtedy bardziej niż w kiedykolwiek w życiu. Zwłaszcza, że i tak ustanowiła tam rekord - była najwyższą w historii kobietą wśród startujących panów na mecie. W Birken ma już 3 wygrane i jeśli wygra jeszcze 2 razy to ustanowi rekord. Pewnie o to powalczy, bo widać, że leżą jej te zawody. Marcialonga jest chyba dla Justyny najtrudniejsza, ale i pewnie tam powalczy.
  Na marginesie u nas ultramaratony wielu traktuje jak taki dodatek do biegów, tymczasem w Skandynawii cieszą się one bardzo dużym prestiżem i zwycięzcy mogą liczyć i na duże premie i ogromny szacunek.

 • Królowa Śniegu lubi Komentarz

  Nijaka pewnie dlatego, że zbyt naturalna. Za dużo sztucznych doooopencji oglądasz.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do MŚ w biathlonie: sensacyjny triumf Dominika Windischa w biegu masowym. Fatalne strzelanie Johannesa Boe

  Pewna przesada z robieniem sensacji z wygranej Włocha. To nie jest przypadkowy biathlonista. Zresztą w masówkach tacy nie startują. Sam start oznacza, że należy do najlepszej 30 na świecie. Dodatkowo to nie jest człowiek znikąd. Ma już na koncie medale IO - w sztafetach mieszanych i medal indywidualny ze sprintu, wywalczony w 2018 roku. Na MŚ w Oslo był indywidualnie już 4 i 5 na świecie. Na koncie ma 3 podia Pucharu Świata. W poprzednim roku punktował bardzo regularnie. Po prostu potrzebował swojego dnia i dzisiaj zagrało mu wszystko. To nie jest jednak wielka sensacja. Może niespodzianka. W końcu to zawodnik numer 18 w generalce PŚ.
  Najbardziej boli to co stało się z Fourcadem. Legenda złamała się na oczach milionów. Tutaj nie chodzi o słabszą formę, bo taką można poprawić. Z takiej można się wygrzebać, innym treningiem itd. Tutaj ewidentnie głowa się zblokowała, o czym mówił sam Fourcade. Wczoraj podczas sztafety, gdzie biegał ostatnią zmianę (bardzo kiepska decyzja trenera, po tym jak był przybity po biegu indywidualnym mógł postawić na niej choćby najlepszego obecnie Francuza czyli Fillona Maillet), kiedy zawalił ostatnie strzelanie, sam powiedział, że po prostu głowa i presja. To już nie jest ten sam człowiek. Załamany, zniechęcony, wygląda na przegranego już przed startem. Szkoda, bo to chodząca legenda, człowiek, który przeszedł do historii. Niestety, dziesiątki sportowców dopadają takie problemy, oby to nie skończyło się poważną depresją.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do Paryż-Nicea: Michał Kwiatkowski 3. w klasyfikacji generalnej i 1. w punktowej!

  Kwiatkowski się z roku na rok w górach poprawia. Nadal jest dość młody i o wygraną w Tour de France chce powalczyć za kilka lat, gdy będzie na to gotowy. Tour z roku na rok robi się łatwiejszy - więcej czasówek, coraz dłuższe, większa rola jazdy drużynowej na czas. Z mocną ekipą, odpowiednio przygotowany i wycieniowany za kilka lat tego dokona. Kilka sezonów temu też nie był w stanie przejechać na wysokim poziomie tygodników, a rok temu wygrał Tirreno-Adriatico. Wczoraj górę też przejechał całkiem przyzwoicie. Wielu z dziesiątki pojechało zdecydowanie gorzej od niego.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do MŚ w biathlonie: Dorothea Wierer ze złotem w biegu masowym, Monika Hojnisz trzynasta

  Kończymy te mistrzostwa świata w biathlonie. Tym co nas obroniło to występy sztafetowy. Najlepszy w sezonie start sztafety kobiet, w której wszystkie spisały się dobrze. Zwłaszcza widać jak dużo tej ekipie dała obecność Gwizdoń, zamiast Pitoń. Biełowa cały sezon perfidnie ją odsuwała od startów w Pucharze Świata. Zamiast niej ciągle biegała Pitoń, która nie tylko biega słabo, to jeszcze kompletnie zawala strzelanie i stoi na strzelnicy czasem ponad minutę. Do tego to 31-latka, która nigdy nie zdobyła punktów PŚ. Gwizdoń pokazała wczoraj, że w sztafecie potrafi się zmobilizować i wystąpiła bardzo dobrze. Cieszy też sztafetowy występ Żuk, która po raz kolejny pokazała, że potrafi wystąpić na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście, do Davidowej jej w tym roku daleko, ale każdy zawodnik rozwija się inaczej. Już w poprzednim sezonie Czeszka była lepsza w przekroju wszystkich startów. Oczywiście, na MŚJ brylowała Kamila, ale Czeszka tam już była po swoim szczycie formy – startowała indywidualnie na IO i tam musiała być w szczycie swojej formy. Dajmy Kamili te 2 lata czasu o których mówił Sikora na ustabilizowanie strzelania – przy swoich umiejętnościach biegowych musi nauczyć się strzelać na bardzo wysokim tętnie. Do IO ma 3 lata, powinno wystarczyć.
  Dzisiejszy start Moniki naprawdę dobry. Gdyby wszystkie takie były bylibyśmy zadowoleni. Ta 13 lokata to mniej więcej jej miejsce w biathlonowym świecie. Strzelecko w tych warunkach to jeden z najlepszych rezultatów – 2 w stawce po Włoszce i Rosjance, biegowo też już zdecydowanie lepiej niż wcześniej. Możemy żałować, że choroba dopadła Polkę akurat podczas MŚ, przez co słaby występ w sprincie i obniżka formy biegowej. To brzmi paradoksalnie, ale przeziębienie często potrafi przeszkodzić zawodniczce bardziej niż kontuzja czy nawet skręcenie/złamanie. Na to drugie dostaje się blokadę i nie czuje żadnego bólu, a przeziębienie momentalnie hamuje drogi oddechowe. Przynajmniej sztafeta zapewniła Polce stypendium.
  Ale to będzie paradoks. Jeśli Polka skończy sezon w czołowej 10 PŚ, będzie pierwszą w naszej historii damskiego biathlonu, która tego dokonała i akurat choroba przyszła na MŚ.
  Najsłabiej z kadry wypadła Zbylut, jej nie broni praktycznie nic. Wiadomo od dawna, że to nie jest zawodniczka na wygrywanie. Jako juniorka sięgnęła po jeden medal, ale tylko dzięki strzelaniu. Ona może być silnym punktem sztafety i zawodniczką na miarę takiej Skardino/Kryuko, jeśli oczywiście będzie miała bardzo dobre strzelanie.

  Panowie się obronili chociaż trochę sztafetą mieszaną i sztafetą dużą. Przynajmniej, co cieszy, w porównaniu z biegaczami robią progres. W tym sezonie są krajem z największym progresem w Pucharze Narodów. Wreszcie chyba mają trenera, który dobrze na nich wpływa. Ta sztafeta to najlepszy występ od 10 lat.

  Ogólnie ciekawe mistrzostwa. Dużo niespodzianek – Amerykanki prowadzące w sztafecie, medale Ilieva i Pidrucznego. Do tego wielkie dramaty Szwedek (zwłaszcza w pościgu) czy pomyłki Boe, który wypuścił z rąk pewne złoto w pościgu.

  Z czołówki PŚ praktycznie wszyscy wracają zadowoleni u pań. Vitozzi i Wierer sięgnęły po indywidualne krążki. Kuzmina zdobyła pierwsze złoto MŚ w karierze, którego jej tak brakowało, a to chyba jej ostatni rok startów. Olsbu wraca z trzema złotami w sztafetach. Kaisa niepocieszona jak zwykle. Oeberg pewnie się gryzie, po tym co stało się w sztafecie, ale z czasem doceni zdobycie 3 medali MŚ u siebie w domu. Niepocieszona na pewno Fiałkova. Tandrevold z medalem w sztafecie. Dahlmeier z wielką klasą, mimo słabszej formy. Mimo kiepskiego sezonu w PŚ i tak wyjeżdża z medalami MŚ. Pokazała swoją wielką inteligencję w pościgu, gdzie wiedziała, że jest słabsza biegowo (osłabiona po problemach zdrowotnych) i biegła swoim tempem pilnując strzelania. Tak naprawdę z pierwszej 10 PŚ niepocieszone mogą być Kaisa, Monika i Fiałkova.

  Objawieniem mistrzostw mimo wszystko Herrmann, która przecież jeszcze 3 lata temu była biegaczką narciarską. Ma medale olimpijskie w biegach i medale mś w biathlonie. Coraz więcej krajów próbuje przerzucać zawodniczki z biegów do biathlonu i jest to sensowne jak widać.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do MŚ w biathlonie: była biegaczka sięgnęła po złoto, Hojnisz nie wystartowała

  Trudne warunki, mocny wiatr i wiele pań pudłowało na potęgę. Nie było ani jednej bezbłędnej dziś zawodniczki na trasie. Dość sporą sensacją jednak wygrana Herrmann, która dopiero trzy lata temu postawiła na biathlon, a dzisiaj strzelała świetnie. Bardzo dobry występ Eckhoff, która zazwyczaj ma wielkie problemy ze strzelaniem, a tutaj świetnie w tych warunkach tylko z jednym pudłem. Dahlmeier zdobywa już bodaj 13 medal MŚ z rzędu. Niesamowita zawodniczka i to mimo słabszej formy biegowej po problemach zdrowotnych. Długo pauzowała, ale jak już wróciła to z pięknych skutkiem.
  Strasznie posypały się Włoszki - taki sezon, liderowanie w PŚ, 1 i 2 miejsce w generalce i na razie żadna nie otarła się nawet o medal.
  Dziś już zdecydowanie lepszy występ Kamili Żuk - netto 27 wynik, czyli miejsce w pierwszej 30 (to jej 3 wynik w karierze PŚ) do tego doszedł spory awans.
  Gwizdoń i tak zdecydowanie lepsza od Pitoń.
  Hojnisz szkoda, że przyplątało się przeziębienie, które potrafi narobić zawodnikowi więcej problemów czasem niż poważna kontuzja. Rozsądna decyzja o niestartowaniu, mogłaby się jedynie zmęczyć (bieganie z chorymi drogami oddechowymi jest katorgą), a i tak szans na wysoką lokatę nie było. Oby wyzdrowiała do biegu indywidualnego i sztafety, bo chyba pojawiła się też gorączka. A wiadomo, że antybiotyk dla sportowca to już w ogóle masakra na imprezie docelowej, oby obyło się bez tego.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do MŚ w biathlonie: była biegaczka sięgnęła po złoto, Hojnisz nie wystartowała

  Przeziębienie w takim sporcie, gdzie czyste drogi oddechowe są podstawą to paraliż organizmu. Wystarczy zobaczyć co stało się z Charlotte Kallą w Soczi - złoto w sztafecie, srebro w łączonym, srebro na 10 km klasykiem i przyszło przeziębienie. I co? Kalla w życiowej formie, 30 km i do tego technika dowolna - faworytka do medalu, pewniak do miejsca w pierwszej piątce. I skończyło się na miejscu 34 z ponad 5 minutami straty. Chore gardło jest do przejścia, ból fizyczny w przypadku kontuzji też. Paradoksalnie to właśnie przeziębienie, które zakleja drogi oddechowe i odbiera możliwość normalnego oddychania jest jedną z najgorszych rzeczy jaka może przytrafić się sportowcowi w konkurencji wytrzymałościowej. Rzesze sportowców próbują leków na astmę po to, żeby rozszerzyć płuca, dzięki czemu łatwiej się oddycha. Tutaj to działa w drugą stronę, drogi oddechowe są zaklejone, więc nie ma mowy o normalnym bieganiu.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do PŚ w biegach: rosyjska dominacja w Oslo. Aleksander Bolszunow najlepszy na 50 km

  Tym razem to nie wina zawodników, ale PZN-u, który zorganizował w tym terminie Mistrzostwa Polski.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do PŚ w biegach: rosyjska dominacja w Oslo. Aleksander Bolszunow najlepszy na 50 km

  PZN zorganizowało w tym terminie MP. Wczoraj i dzisiaj rywalizowali o krajowe medale.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do MŚ w biathlonie: Anastasia Kuzmina wygrała sprint, Polki poniżej oczekiwań

  Duża loteria wczoraj była. Wiele faworytek się nie obroniło z pierwszej "10 PŚ". Vitozzi, liderka PŚ 21, Wierer 10. Fiałkowa poza 40, Olsbu dopiero 25. Ciekawie się to poukładało.
  A Polki? Z tego co informowała i trener i zawodniczki wczoraj kompletnie zawiodło smarowanie, stąd słaby bieg. Tak niestety bywa i nie to nie jest tłumaczenie pt. "złej baletnicy rąbek u spódnicy", bo na kiepskich nartach najlepsze nic nie zrobią (wystarczy wspomnieć ostatnie MŚ w narciarstwie, gdzie śnieg zahamował pod koniec 10 km klasykiem niemal wszystkie, czy bardziej spektakularnie 2 wielkie norweskie wpadki ze smarami, czyli Falun 2015 i 10 km łyżwą (najlepsza Norweżka była poza 20) i sztafetę na IO 2014 (gdzie Norweżki nawet z Francuzkami przegrały).
  Wypadło słabo lub średnio. Hojnisz 2 pudła i kiepski bieg. Ona zdecydowanie wypadła poniżej oczekiwać, ale sprint to dla niej najgorsza konkurencja. Na każdej docelowej lepiej wypadała na 15 km i w masówkach niż w sprincie.
  Żuk 46 miejsce - ona jeszcze taka jest. Patrząc na cały sezon powinno być miejsce 30-50. Jeszcze cały czas jest nieustabilizowana, ale Sikora, który również ją prowadził, powtarza, że potrzebuje tych dwóch lat na stabilizację i zgranie biegu ze strzelaniem. U niej jak wszystko zagrało, to już była dwa razy w 10 zawodów PŚ.
  Zbylut nigdy nie była i pewnie nie będzie wielkim tytanem biathlonu. Średnio biega od wieku juniorskiego i ona jest raczej takim dobrym rzemieślnikiem. Może punktować i być wyżej ale do tego potrzeba u niej bezbłędnego strzelania.
  Gwizdoń wiadomo, że nie jest już w wieku żeby góry przenosić, ale i tak jest zdecydowanie lepsza od Karoliny Pitoń.
  Głowa do góry, to pierwsza konkurencja i walczyć trzeba dalej. Biathlon taki jest, czasem panie, które zdobywały na danych MŚ złoto w jednej konkurencji, w innej były poza 40.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do MŚ w biathlonie: Anastasia Kuzmina wygrała sprint, Polki poniżej oczekiwań

  Ta, stracone po JEDNYM starcie.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do PŚ w biegach: rosyjska dominacja w Oslo. Aleksander Bolszunow najlepszy na 50 km

  Ta, bo chorzy są tylko Norwegowie. Ciekawe, że według WADA, co 5 biegacz narciarski na świecie ma wystawione TUE.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do Ostatni start Pawła Słowioka. Polski kombinator zakończył karierę

  Wcale nie takie dziwne. Owszem poszli do przodu, ale nie widzą perspektyw rozwoju dla siebie. Są niedofinansowani, niedoceniani przez związek (mimo progresu i aż 2 miejsc punktowych na ostatnich MŚ w narciarstwie klasycznym), ciągle tylko gadanie, że to źle, tamto nie tak. Do tego zachowanie Małysza, dyrektora też od kombinacji norweskiej, który zachowuje się skandalicznie względem tej dyscypliny. Na IO wyjechał jeszcze przed startem swoich zawodników, bo wolał lecieć do Polski i grzać się w blasku złota Stocha. Chociaż powinien być na miejscu.
  W tym sezonie, podczas MŚ, zapytano go o trenera kadry narodowej od kombinacji norweskiej to powiedział (UWAGA!), że on chyba nie jest za dobry w treningu biegowym, bo on NIE ZNA jego kompetencji. Dyrektor od wyszkolenia, czyli treningu nie zna kompetencji trenera kadry narodowej. Ciekawe jak go zatrudnił.
  No i ostatnie zachowanie Małysza, które przeszło już wszystko. Małysz stwierdził, że panowie byliby głupcami, gdyby teraz odeszli, bo dostaną z powodu swoich lepszych wyników stypendium ministra 2300 złotych miesięcznie, a tak to co na budowę pójdą. Mega chamskie zachowanie wobec sportowców i kompletny brak szacunku wobec nich okazał pan dyrektor. Zwłaszcza, że panowie nigdy nie mówili o pieniądzach dla siebie, nie narzekali, jedynie mówili o dofinansowaniu trenerów, sprzętu itd.
  Szkoda, że Paweł odchodzi, zwłaszcza, że przy progresie swoim i Kupczaka coraz lepiej to wyglądało w sprincie drużynowym. Ale trudno się dziwić. To ambitny człowiek i jak sam mówił, przy tym prowadzeniu kadry do przodu nie pójdzie, a nie bawi go w wieku 26 lat walka o 25-30 miejsca w Pucharze Świata.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do Natalia Maliszewska odpadła w ćwierćfinale mistrzostw świata na 500 metrów

  Szkoda, ale to jest właśnie short track, możesz być super mocny i nie zrobisz nic. To wielka loteria i taka Elise Christie od tylu lat wielka, wygrywająca wiele zawodów, a nadal bez medalu olimpijskiego (i to mimo 6 szans, bo w 2014 i 2018 była faworytką do medalu na każdym dystansie).

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk: To jedyna skuteczna dieta

  Życiowa forma to forma, w której regularnie masz super starty, jesteś w świetnej formie i zdobywasz medale. Ewa to wszystko tej zimy zrobiła. I wygrała HME mimo swojego najsłabszego startu w sezonie - dopiero w tym roku utrzymuje tempo na dystansie (kiedyś miała super start i jazdę w dół). Poza tym przy SETNYCH (1!) sekundy trudno mówić, że ktoś nie jest w życiowej formie, bo biega 7,09, a nie 7,07

 • Królowa Śniegu lubi Komentarz

  Dlaczego krzywdzące? Sportowiec, zwłaszcza w konkurencjach szybkościowych, rzeczywiście powinien "mniej żreć". To stwierdzenie w ogóle nie dotyczy ludzi, którzy nie uprawiają sportu.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do Wróciła! Maria Andrejczyk znowu z orzełkiem

  Świetna informacja. Oczywiście, to nie są jeszcze rzuty, które powalają, ale po kontuzji i tych problemach taka poprawa to świetny znak. Oby dała radę pojechać na MŚ latem. Jeśli zdrowie dopisze to możemy mieć w Tokio dwie oszczepniczki na bardzo wysokim poziomie.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: Belgowie ze złotem w sztafecie. Waleczni Polacy tuż za podium

  Na stadionie cuda się raczej nie zdarzają, to nie hala jak na HMŚ (gdzie i tak trener Lisowski nazwał wygraną: przypadkiem i fuksem). USA, Jamajka, Bahamy również bardzo mocne. Do tego Belgowie, a teraz i Hiszpanie, którzy niesamowicie poszli do przodu w sztafetach. W USA jest inny system, ale nie ma co porównywać, tam wielki biznes stać na finansowanie sportu.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: Belgowie ze złotem w sztafecie. Waleczni Polacy tuż za podium

  No największym obecnie talentem jest na pewno Tymoteusz Zimny, ale na ile on jest się w stanie rozwinąć na razie nie wiemy.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: reprezentacja Polski najlepsza w klasyfikacji medalowej!

  Wiele zależy od sportu. Miejsce to jedno, nakłady i nastawienie to drugie. Już od dawna najlepsi wybierają sobie dyscypliny, w których chcą się specjalizować i będą kosić medale. Brytyjczycy tak zrobili będąc w rozsypce i są potęgą numer 3 obecnie.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: Belgowie ze złotem w sztafecie. Waleczni Polacy tuż za podium

  Nawet w pełni formy całej czwórki ja szans na olimpijski medal nie widzę. Może na 5-6 miejsce w finale przy bardzo dobrym biegu i 2 mocnych zmiennikach na eliminacje. Na IO jest tak, że podczas eliminacji większość ekip biega szybciej niż w finale. Ci, którzy utrzymają tempo w finale najczęściej sięgają po medale.

 • Królowa Śniegu lubi Komentarz

  Dzięki za odpowiedź.Mądrego to i miło posłuchać. A ten późniejszy termin mistrzostw to zdaje mi się jest ze względu na dość wysokie sierpniowe temperatury w Katarze.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: Marcin Lewandowski ponownie najlepszy na 1500 metrów!

  Tak, wynika z temperatur. Jednak organizowanie mistrzostw w takim miejscu i terminie rok przed IO dość niepoważne. Dlatego do ich wyników nie przywiązywałabym aż tak wielkiej wagi.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: reprezentacja Polski najlepsza w klasyfikacji medalowej!

  Oczywiście, nikt naszym niczego nie umniejsza. Chodziło jedynie o stwierdzenie faktu, że tutaj brak złota i pozycja w klasyfikacji medalowej to nie wyraz słabości tej ekipy, a braku najlepszych zawodników. Nie zmienia to faktu, że gdyby się pojawili to co najwyżej mogliby z nami powalczyć. Nikt nie mówi, że wygraliby z nami. Budżetów bym nie porównywała, bo w takiej Francji nie ma wielkiego parcia na LA, Niemcy mają też wiele innych medalodajnych dyscyplin, u nas obecnie na LA się strasznie dmucha i chucha. Widać to chociażby po tym, jaki jest udział medali z LA w całej zdobyczy medalowej. U nas 3 medale z LA na 11, u nich 3 medale z LA na 42.

 • Królowa Śniegu napisał/a komentarz do HME Glasgow 2019: reprezentacja Polski najlepsza w klasyfikacji medalowej!

  Oczywiście, nikt naszym nie umniejsza. Chodzi jedynie o zaznaczenie, że tutaj brak złota nie wynika z tego, że są aż tak słabi. Tak samo Francja, tylko, że tutaj przysłali rezerwy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

potato

Wielu sportowych wrażeń na rok 2017 życzę i zapraszam do obserwowania mojego skromnego profilu, zamierzam tworzyc grupe do dyskusji o IO - Pyongchang, a może i Tokio ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

Najserdeczniejsze życzenia
na zbliżające się
święta Wielkiejnocy.
Dużo zdrowia, radości,
pogody ducha,
smacznej święconki
i mokrego poniedziałku!
Życzy Tomek .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

bardzo dobrze go wyszkoliłeś :D

Rozumiem po ostatnich oględzinach,możesz certyfikat jakości wydać? :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [35 komentarzy tej dyskusji]

Dziekuje bardzo! ;D szczęście oczywiscie z moim ukochanym Wojtkiem :) Pablo zycze kolejnych równie zdolnych uczniow, bardzo dobrze go wyszkoliłeś :D PS Ale o moich urodzinach 22 grudnia to wszyscy z sf...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Zasłużyłem lub nie. Wszystko jest jest jego zasługą :) To on był zdeterminowany na naukę :)
P.S. Bo jeszcze mogę, póki nie ma żony ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [35 komentarzy tej dyskusji]

Wybaczam :D zasłużyłeś sie jako mentor Wojtka :) Dziekuje bardzo za zyczenia :D PS Po co go opierdzielać i tak nie zrozumie dlaczego? :p

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unialeszno1996

Wybaczam :D zasłużyłeś sie jako mentor Wojtka :)
Dziekuje bardzo za zyczenia :D
PS Po co go opierdzielać i tak nie zrozumie dlaczego? :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [35 komentarzy tej dyskusji]

Ja przepraszam :( ale rzeczywiście uleciało :/ Biję się w pierś i zaraz... opierdziele Wojtka ;) O Karolinie 16.12 też wszyscy zapomnieli :( No to wszystkiego njlepszego z okazji osiemnastych urodzin....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Ja przepraszam :( ale rzeczywiście uleciało :/ Biję się w pierś i zaraz... opierdziele Wojtka ;) O Karolinie 16.12 też wszyscy zapomnieli :(
No to wszystkiego njlepszego z okazji osiemnastych urodzin. Niech Cię o dowód pół życia pytają. Zdrówka i szczęścia w życiu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [35 komentarzy tej dyskusji]

Dziekuje bardzo! ;D szczęście oczywiscie z moim ukochanym Wojtkiem :) Pablo zycze kolejnych równie zdolnych uczniow, bardzo dobrze go wyszkoliłeś :D PS Ale o moich urodzinach 22 grudnia to wszyscy z sf...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unialeszno1996

Dziekuje bardzo! ;D szczęście oczywiscie z moim ukochanym Wojtkiem :) Pablo zycze kolejnych równie zdolnych uczniow, bardzo dobrze go wyszkoliłeś :D
PS Ale o moich urodzinach 22 grudnia to wszyscy z sf poza Wojtkiem zapomnieli :p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [35 komentarzy tej dyskusji]

Zdrowych i wesołych świąt D. ;) Szczęścia z Wojtkiem, albo bez :O satysfakcji z życia i ze sportu :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unialeszno1996

Dziekuje za zyczenia :D
Zyczę szczescia, szczególnie z osiąganych przez polskich sportowców wynikow oraz medalu MP w nadchodzącym sezonie :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Niechaj Boże Narodzenie stępi wszelkich bólów lody, niech usunie wszystkie troski, a otworzy szczęścia grody, niechaj przy najlepszym zdrowiu życie szczęściem opromienia, w nadchodzącym Nowym Roku.Zdrowych...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unialeszno1996

Bardzo dziekuje za zyczenia :D
Ze swojej strony zyczę spełnienia wszystkich marzeń, również w tym sportowych i oczywiscie medalu Mistrzostw Polski :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Mrozem ziemię otuliła zima,która już króluje. Czas na Świeta,najpiekniejsze,każde serce się raduje. Bo w rodzinnym ciepła gronie posród lampek choinkowych, rozweseli wnet każdego stos prezentów kolorowych....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.

Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bachus

Mrozem ziemię otuliła zima,która już króluje.
Czas na Świeta,najpiekniejsze,każde serce się raduje.
Bo w rodzinnym ciepła gronie posród lampek choinkowych,
rozweseli wnet każdego stos prezentów kolorowych.
Zdrowych,spokojnych i radosnych
Świąt oraz Szczęsliwego Nowego Roku 2015
życzy Bachus...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 25 grudnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.