Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils

  Siopek, zawsze był dobry tylko nie miał kasy na sprzęt aby rządzić w ekstralidze... dlatego odszedł

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Spotkanie w Bydgoszczy oczami Jacka Gajewskiego

  Masz rację, ten cały itv to chyba jakiś wałek... próbowałem dzisiaj wielokrotnie się: zarejestrować/zalogować/zapłacić i lipa, wciąż jakieś dziwne komunikaty... oby nie była to sportowa wersja pobieraczka...

 • jarrod01 napisał/a komentarz do THW Kiel rozbite! Vive pokazało siłę - relacja z meczu Vive Targi Kielce - THW Kiel

  Brawa dla drużyny z Kielc! Jestem co prawda kibicem żużla, ale cieszy mnie ten sukces! Czasami oglądam mecze piłki ręcznej i przyznam, że w tej dyscyplinie osiągają nawet sukcesy po prostu "mężczyźni z jajami" - a to najważniejsze! Mam nadzieję, że z grupy wyjdą Kielce i Płock - bo to są fajne ekipy z prawdziwymi facetami! Pozdrawiam, jako kibic żużla, który docenia to co jest istotne a umiera powoli w sporcie zawodowym.

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Skandal w Zielonej Górze! Walkower dla Stelmetu Falubazu!

  Widzę, że wszyscy tutaj się przede wszystkim wyżywają na kibicach Torunia:) Mam pytanie - czy to oni są winni tej siary którą zrobił im i nam (kibicom z innych miast) Karko Sik z Unibaxu (Unibax to nazwa zastępcza - dla mnie bydgoszczanina to zawsze będzie Stal-Apator)?

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Skandal w Zielonej Górze! Walkower dla Stelmetu Falubazu!

  Pamiętam rok 1999 i crash w Złotym Kasku Chudego oraz Protasa, którzy jeździli wtedy w jednym klubie (choć się nie cierpieli) - czyli w Polonii Bydgoszcz. Zdobywali wtedy dla klubu około 50% pkt drużyny. Po sezonie zasadniczym Polonia była liderem, w 1 meczu P/O wygrali na wyjeździe z Wrocławiem i nastąpił ten wypadek. Polonia dojechała sezon do końca P/O juniorami (wtedy był limit 2 obcokrajowców) - i przegrała już wszystko co można, zajęła 4 miejsce... no ale to było wieeeki temu...
  Teraz Pan Karkosik stwierdził, że można kibiców żużla traktować tak jak on swoich pracowników w fabrykach czyli jak ścierki, mają pracować za 1,6 kpln brutto po 12 godzin i całować go za to po stopach... Temu biznesmenowi już dziękujemy - Panie Karko Sik, nie zawsze można coś zdobyć w życiu dzięki układom z UBecją.

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Betard Sparta Wrocław - Lechma Start Gniezno

  Gratki dla Sparty! Cieszę się, że waleczność wygrała z kasą Marty. Polonia, mój klub spada niestety, ale też było widać, że tak się musiało stać po wyrzuceniu Kanclerza i dziwnych zagrywkach obecnego jeszcze prezia... Pozdrawiam

 • jarrod01 napisał/a komentarz do składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów

  Proponuję kibicom Polonii, a także w sumie mieszkańcom Bydgoszczy złożenie pozwu zbiorowego przeciwko Deresińskiemu, w sprawie działania tego Pana na rzecz szkody firmy, której jest Prezesem. Ta firma, to de facto Spółka, której właścicielem jest UM w Bydgoszczy, czyli tak naprawdę każdy, kto płaci podatki w Bydzi (w tym również m.in. kibice Polonii). Nie wiem czy ten Pan sprzedał czy odpuścił parę meczów m.in. bez udziału Hancocka? Jedno jest pewne – jak widać po wynikach ostatnich spotkań rozegranych przez Polonię „w sztucznym’ osłabieniu na własnym torze, można się było śmiało utrzymać i to tanim kosztem. Pozdrawiam wszystkich kibiców żużla.

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Polacy wracają do finału - relacja z 1. Połfinału DPŚ w Częstochowie

  Proponuję z tą euforią zarówno dziennikarzom jak i kibicom poczekać do wyników po finale. Prawda jest taka, że z całym szacunkiem dla rywali, to Polacy na własnym torze (przy konkretnych osłabieniach wśród rywali) powinni co najwyżej dostawać baty od Warda i od nikogo innego... Ten półfinał mi osobiście raczej pokazał, że nie jesteśmy tak mocni jak myślałem...

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Eurosport Speedway Best Pairs na żywo

  teraz pojechali na żywo z szyderstwem wobec nas, kibiców żużla vs tenis...
  obleśne fibaki...

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Eurosport Speedway Best Pairs na żywo

  Eurosport pokazał co sądzi o tym sporcie:)
  w "penisa" gra wiele osób na świecie, i cała otoczka ma z tego sporą kasę, reasumując - będzie lipa z transmisji "live"

 • jarrod01 napisał/a komentarz do składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław

  Daję Ci słowo, że jak chociaż 30% pracujących w Bydgoszczy mieszkańców osiągnie, już legendarną 'średnią krajową' (bodajże obecnie w okolicach 3,7k pln) to stadion będzie pełny, nie każdy ma swojego Schetynę, więc się nie śmiej tylko się z tego ciesz, że Ty go masz:)

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Nie chciałem zabierać miejsca Adrianowi - rozmowa z Tomaszem Gollobem

  Generalnie w życiu wiadomo jak jest - jak zarabiasz 3 kpln to chcesz zarabiać 5 kpln, jak zarabiasz 10kpln to chcesz zarabiać 20kpln itd. - to jest normalny odruch człowieka, który przy zwiększaniu się dochodów przy okazji wydaje coraz więcej, ale jest pewna bariera gdzie nieważne już są zarobki, a w grę wchodzą inne rzeczy. Czy przy milionowych oszczędnościach Golloba jest wielka różnica, w tym co dostałby w Bydzi a tym co dostał w Toronto? Nie wspomnę już o tym jak jego obecność wsparłaby jego przyjaciela Kanclerza poprzez mocny wzrost frekwencji na meczach. Panie Gollob nie pojadę Pana oglądać do Torunia bo jest Pan dla mnie nie wart uwagi jako człowiek, za to w Bydgoszczy będę Panu klaskał bo jest Pan świetnym żużlowcem.

  PS. Fan z Grodu-przy kontraktach ponad 2 mln uważam za "ciut mniejsze pieniądze" do 20%.
  PS2. Po co Gollob wciąga w swoją gierkę nic niewinnego sytuacji Adriana? Kogo chce przekonać do siebie?
  PS3. Panie Gollob, trzeba się było jednak rozwieść z tą kobietą, za dużo Pana kosztuje...powiem więcej, jest jedyną mi znaną damą, która, dla luksusowego życia z mistrzem, zostawiła swoje dziecko na poniewierkę...

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Nie chciałem zabierać miejsca Adrianowi - rozmowa z Tomaszem Gollobem

  "...Do dzisiaj nie potrafię zrozumieć, dlaczego nie jeżdżę w Bydgoszczy..." Ja niestety wiem, tak samo Panie Gollobie jak i Pan - liczy się tylko kasa, kasa i jeszcze raz kasa... a Twoje troszczenie się o Adriana to można o kant "tiiit" rozbić, taka jest prawda. Dobrze Pan wie, że na obecnym etapie kariery, lokaty są już spore, więc można było przyjść do Bydzi za ciut mniejsze pieniądze? OK - rozumiem, kapitalizm, ale proszę w mediach nie gadać w takim razie bzdetów sentymentalnych. Cieszę się, że nie muszę zmieniać o Gollobie zdania jakie mam od wielu lat - wspaniały sportowiec i fatalny, bez żadnej moralności człowiek.
  PS. Ciekawe, czy Toruń łyknie Twoją troskę o ich wychowanków?

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  no fakt, rzeczywiście coś nie pasuje do układanki, zaraz opierniczę mojego "OZI" z Polonii, chyba że mają jakiś szatański plan:)
  ps. a czy Świder pasuje do Zielonej w zestawie z Łoktajewem?
  ps2. o sponsorze tytularnym nic nie wiem na tą chwilę

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  ja tam mediom jakoś niespecjalnie wierzę, nie wiem jak ty:)

 • jarrod01 otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  nie muszą odstawić Kościechy, wystarczy ktoś kto ma niski KSM "na sztukę". Szkoda rzeczywiście by było Roberta - mimo,ze chłop z Torunia to go nawet lubię - nigdy nie robi fochów i sztuczek przy podpisywaniu kolejnych kontraktów.

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  i tu się chyba mylisz, Polonia nie wyda grosza ewentualnie na Hampela jak wygra opcja nr 1, czyli 2xH :)

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  jeśli twierdzisz, że nie będzie kevlara tzn. że wygrała opcja nr 2

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  niestety nie mogę powiedzieć:)

  a mówi Ci coś prosty rebus: Leszno + RB? jak zgadniesz to na pewno zrozumiesz:)

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Piotr Świderski nie będzie startował w Betard Sparcie

  W Bydzi są już rozpatrywane tylko 2 opcje:
  1) Hampel, Herbi plus jakiś kevlar na sztukę
  2) Pan H, Świderski, H.Andersen

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Pedersen, Pavlić i Artiom Łaguta bardzo blisko Polonii

  Zdaję sobie sprawę, że czasy się zmieniły i każdy ma tylko "euro w oczach". Naprawdę uważasz, że wydanie kupy kasy dla Nickiego to rozwiązanie problemów Polonii? Lepiej naprawdę spaść ale zaoszczędzić, niż spaść płacąc spore pieniądze Duńcowi, Co do idei - wiem, jak jest, ale zastanów się dlaczego i Grudziądz i Bydgoszcz tak bardzo szanują Buczka?

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Pedersen, Pavlić i Artiom Łaguta bardzo blisko Polonii

  Brak Galopa w składzie był pewny od początku, natomiast odejście Emila jest tylko związane z obrażeniem się na dzieciaków chcących czegoś za nic, Pana Sawarskiego alias "Prosiaczek".. taka jest prawda, natomiast zastanawia mnie kariera robiona przez Susziego-w szkole nie błyszczał z niczego nawet z podstawy, czyli matma plus polak, dlatego poszedł do zawodówki i został mechanikiem... do dzisiaj nie rozumiem jak się "podczepił" pod talent Emila - ale chwała mu za to - dzięki temu udowodnił, że nawet "2+2=5" może być gwiazdą medialną w obecnej Polsce.
  Wracając do tematu, moim zdaniem, abstrahując od braku liderów, należy z godnością spaść z ligi - tak, chodziłem kiedyś dla Dołka, potem chodziłem dla Tomka, a na końcu dla Emila. Jednak władze klubu proszę o jedno - nie traćcie kasy dla Nickiego! To pieniądze wyrzucone w błoto i guzik dadzą, spójrzcie na Gdańsk, co dało im w jakimś meczu 18 pkt Pedersena??? Ja się z chęcią przejdę zobaczyć drużynę, która być może spadnie z ligi pod warunkiem, że nie pojawi się w niej ten człowiek, który tylko co sezon doji Polaków z kasy! Lepiej jak się nie uda spaść z klasą i zaoszczędzić pieniądze - czyli recepta jest prosta, zgromadzić grupę "walczaków" plus juniorzy i "wóz albo przewóz" a nie wydawać 1,5-2,0 mln na Duńca. Wiem tonący brzytwy się chwyta, ale akurat ta brzytwa jest zarażona sepsą...

  PS. tak już na koniec coś osobistego... Buczek, wiem że nie mogłeś zerwać kontraktu, ale generalnie jesteś dla mnie bohaterem jakich już obecnie praktycznie nie ma-jesteś "typem zawodnika" sprzed lat - jak Żabiałowicz, Huszcza, Dołomisiewicz, Jankowski etc...
  Mój wielki szacunek dla Ciebie i dla Twojej rodziny - nieważne co potem zrobisz, dla mnie zawsze już będziesz "człowiekiem starej daty" który wie co znaczy... sam wiesz co mam na myśli

 • jarrod01 napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz - Lotos Wybrzeże Gdańsk

  Suchecki zaczął to całe domino...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.