Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • żużelman lubi Komentarz

  9. Doyle,10. Przedpelski,11.kulakov,12. Drabik, 13. Lambert 14. Affelt,15. Lewandowski.

 • żużelman lubi Komentarz

  Tak czytając niektóre zapowiedzi składu drużyny toruńskiej podawane przez kibiców, chciałbym im przypomnieć, że pan Karkosik ten klub dawno przestał finansować. Zbudowano skład drużyny zgodnie z posiadanymi finansami. Czy sytuacja finansowa klubu bardzo się zmieni. Uważam że nie. Trzeba zejść na ziemię. Dotyczy to nie tylko klubu toruńskiego.

 • żużelman lubi Komentarz

  nawet sołtys chce zaistnieć , jeszcze broni tego buca ,który kombinuje z torem od czasów wrocławskich ....

 • żużelman lubi Komentarz

  Krótko: tegoroczny skład Apatora jest do d*py. Utrzymajcie się i postawcie na zmiany na przyszły sezon. Więcej spodziewałem się po Tomku, ale jak jest naprawdę w klubie wiedzą tylko chłopacy.

 • żużelman lubi Komentarz

  koscia niezgody jest sponsor orlen i wizyta prezydenta ,bartek dal sie zlapac w pisowskie sidla i nietety bedzie tego zalowac ,bo nie musial...ale spowodowalo to ogromna zawisc w tym srodowisku ....szkoda bo uicierpi sport

 • żużelman lubi Komentarz

  Nie jestem po stronie Maćka ani Bartka obaj są dobrymi rajderami ale Bartek zaczyna za ostro śmigać oby ktoś nie wpakował go w przysłowiowy płot.

 • żużelman lubi Komentarz

  Panie redaktorze, jakoś nietrafiona ta diagnoza. Mistrz, wiadomo, jest tylko jeden. Ale takiej sytuacji Maciek nie ma z żadnym z żużlowców z Polski, ani z zagranicy (oprócz Nikiego - ale wiadomo za co). Bartek na torze jeździ bardzo agresywnie, często zbyt agresywnie nie szanując kości swoich przeciwników. Pewnie, że liczy się wynik, ale za jaką cenę? Dla pozostałych zawodników ta cena jest nieakceptowalna. Oprócz Bartka i Maćka są też inni zawodnicy. Nie jest tak, że już całkiem się nie liczą. Maciek nie ma z nimi żadnych zatargów, wręcz przeciwnie, z dosyć dużą grupą się przyjaźni poza torem. Na mecz we Wrocławiu pomiędzy Falubazem a WTSem, to Patryk pożyczył Maćkowi silnik, gdy mu padły wszystkie na rundzie IMŚJ poprzedniego dnia. Nie ma też podobnego zjawiska pomiędzy innymi żużlowcami. Wyjątkiem jest Niki, który też ostatnio jakby mniej przestał kozaczyć. Problem dotyczy Bartka, który z natury jest egocentrykiem i raczej samotnikiem. Pamiętam go jeszcze z zawodów juniorskich. Już wtedy było widać, że w przyszłości to będzie mistrz, ale kolegów to on raczej nie miał. Po zawodach pochować motocykle i do domu. W parkingu rozmawiał z tatą, bratem i jakimś pomocnikiem. W mediach jest oczywiście słodki i przyjaciel świata, grzeczny do bólu. Ale gdy w Pile wybuchła afera z Cieślakiem i zmuszaniem do jazdy na torze z wystającymi krawężnikami (gdyby taki tor był w ostatnim meczu w Grudziądzu, to byłoby trzech nieboszczyków: Nicki, Jack i Denis), to wszyscy zawodnicy się zbuntowali i nie chcieli jechać. Rozpętała się wojna pomiędzy kadrowiczami a Cieślakiem, w której Bartek stanął po stronie Cieślaka, pomimo, że w tych zawodach nie brał udziału. Cieślak racji nie miał. Zostało naruszone jego ego i obietnica złożona działaczom z Piły, że turniej się odbędzie. To nie przyniosło popularności Bartkowi wśród kadrowiczów. Czary goryczy dopełnił mecz z resz(t)ką świata, na który Cieślak powołał niepokornych z Piły, którzy odmówili, pomimo, że go prosili, żeby sobie te powołania odpuścił. Bartek zamiast się solidaryzować z kolegami, oczywiście pojechał. Reszt(k)a świata pojechała w takim składzie, że można to było opędzić juniorami z PGE EL (część z nich i tak nie pojechała, pomimo powołań). Tak się, redaktorze, wykuwała przez ostatnie lata integracja Bartka ze środowiskiem żużlowym. Nie ma się więc co dziwić, że za dużo fanów jego osoby w nim nie ma. Nawet w jego własnym klubie. Wystarczy wspomnieć, że w ostatnim IMP Szymona w jednym z wyścigów potraktował "z buta". Zwycięstwo tak!, ale nie za wszelką cenę! Mistrz powinien tego się nauczyć. Wtedy będzie miał i szacunek i przyjaciół. W przeciwnym wypadku pozostaje tylko podziw. Ja też podziwiam Bartka za dokonania, ale go po prostu nie lubię jako człowieka. Nie zmylą mnie słodkie pobąkiwania do kamery.

 • żużelman lubi Komentarz

  Wypracowana ostateczna konkluzja - trafiona.

 • żużelman lubi Komentarz

  @AG-nia: no tak ile było bujek na torze i nie ma problemu a tu Janowski nie polał się szampanem i sobie poszedł no armagedon straszna afera narodowa to była jego sprawa nawet zmarzlik tak powiedział a was to boli

 • żużelman lubi Komentarz

  "To zaszło za daleko"?? = bez przesady! - Nic i chyba już Nikt nie przebije tego: "Podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii Tomasz Gollob potrąca na torze Craiga Boyce'a. Australijczyk upada, a po wyścigu podchodzi i bez słowa nokautuje Polaka ciosem pięścią. Na karę finansową dla Boyce'a składają się pozostali zawodnicy mający po dziurki w nosie szaleńczej jazdy Golloba."

 • żużelman lubi Komentarz

  Początki Kariery Bartosza Zmarzlika to nauki pobierane od Tomka Golloba, nieprawdaż ??.

 • żużelman lubi Komentarz

  Tor był jaki był. Grudziądz walczy na każdym polu, wiec nie ma im się co dziwić, ale sami wpadli we własne sidła. Zawody trwały 3 godziny. Wypadek Pedersena był okropny, ale najbardziej szkoda juniorów, bo oni się bardzo męczyli w tych warunkach. Zieliński już pewnie zakończył sezon i to dzięki kombinatorstwu swoich szefów. A co Apatorków to Chris po prostu słabnie w oczach. Każdy kolejny mecz jest gorszy. W 14 biegu Lambert go holował jak dzieciaka i moim zdaniem Holder musi mu odpalić połowę hajsu za te punkty. Niestety ale dla Chrisa to już na pewno ostatni sezon w Ekstralidze. Dla Miedziaka też raczej, chociaż on wygrywa tym że na krajowym rynku pracy nie ma za bardzo kim go zastąpić. Może Pawlicki lub Kasprzak jeżeli GKM spadnie, albo Krakowiak wróci do Torunia, bo widać że chłopak w tym sezonie zrobił spore postępy. Zostały 3 kolejki. Grudziądz jeszcze może wygrać u siebie z Czewą, chociaż szansę są niewielkie. Apatorki mają u siebie Lublin i Gorzów, więc emocje jeszcze chwile potrwają.

 • żużelman lubi Komentarz

  Wszystko wskazuje na to że w 2022 będziemy walczyć w najwyższej lidze świata...już bez Chrisa Holdera , on już nie daje rady nawet na MA . Szkoda że tak się kończy ( czy aby na pewno ? ) przygoda Chrisa z toruńskim klubem . Od kilku lat , odnoszę wrażenie że jazda na żużlu to tylko sposób na zarabianie pieniędzy , pasji w tym co robi Chris od wielu lat już nie widać nawet pod mikroskopem ! Szkoda , bo to mogła być historia na miarę tej z Adamsem i UL .

 • żużelman lubi Komentarz

  @D-W-R: sam zaciągnij sobie ręczny

 • żużelman lubi Komentarz

  @D-W-R: Laik...

 • żużelman napisał/a komentarz do Żużel. GKM - Apator. Derby Pomorza w cieniu karamboli i wybiegające poza standardy. Na remis! [RELACJA]

  @D-W-R: Bjerre zerknął,że Holder wychodzi na drugą pozycję i celowo przyciął.
  Generalnie Jack był wzięty w kanapkę,co musiało się źle skończyć.

 • żużelman lubi Komentarz

  w mojej ocenie formą chrisa holdera nie ma nić wspólnego że sprzętem chris od wypadku swojego przyjaciela darcy'ego warda nie przypomina niestety zawodnika który został mistrzem świata w 2012 roku

 • żużelman lubi Komentarz

  Skoro Włókniarz walczy z motorkiem o PO to powinien wypożyczyć Kowalskiego do Apatora żeby ten wygrał z nimi i jeszcze zarobić na tym

 • żużelman lubi Komentarz

  Mają trzech mocnych juniorów, a stawiają na jakiegoś drewniaka Jeppesena... Dlaczego Misiek nie może pojechac pod u24 a Kowalski ze Świdnickim na juniorce? Naprawdę nie rozumiem tego faworyzowania zagranicznych zawodników

 • żużelman lubi Komentarz

  Wczoraj wieczorem w SF było 2 razy o Krychowiaku i dziś jest znowu....
  Nie mam nic przeciw niemu, jednak inni mogą mieć inne odczucia/uczucia ;)

 • żużelman lubi Komentarz

  Oj GKMy zamiast jechać w tą niedzielę a kibice w Grudziądzu wiedzą, że można było przygotować tor i pojechać to się wam zachciało przekładania meczu i teraz macie. Przecież byście wygrali bez bonusa a teraz? Teraz to bez Nickiego od Apatora dostaniecie bęcki.Jak piszą kibice karma wróciła.

 • żużelman lubi Komentarz

  Jest rozważane przełożenie meczu na 7 stycznia 2022 r. w piątek na godz. 16.30 byle tylko się utrzymali.

 • żużelman napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. GKM - Apator. Powrót wśród gospodarzy [SKŁADY]

  @AveMotor: Czyli kto?

 • żużelman lubi Komentarz

  Kazdego juniora Apatora wyzej cenie niz Chrisa Holdera.Z takiego powodu ze kazdy junior to szansa na dobrego zawodnika a Chris Holder dobrym zawodnikiem na poziomie ekstraklasy juz nie bedzie.

 • żużelman lubi Komentarz

  Żupiński może już się powoli żegnać z ligą w barwach Apatora.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.