Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tom Wojtan otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Tom Wojtan lubi Komentarz

  Kubica skończy sezon DTM w top 3 a jeśli BMW nie da mu auta na tytuł to będzie najlepszy z BMW.
  Taki kierowca rodzi się raz na wiele lat. Pierwszy sezon w wrc2 i ma majstra. LMP1 Kubica wyjeżdża na tor i dostaje ekstra balast żeby inni mogli nadążyć.

 • Tom Wojtan lubi Komentarz

  Przestrogi Seiwerta są z gatunku: nie wchodź do wody bo jest mokra i się zamoczysz. Doszkalanie Roberta Kubicy, który ściga się i zgłębia tajniki moto-sportu od dziecka, i zawsze z pasją, poświęceniem i cierpliwością naprawdę jest nie na miejscu. Kubica reprezentuje sobą paradygmat, uosobienie cech genialnego kierowcy najszybszych pojazdów lądowych, używanych w ekstremalnych zawodach sportowych. Kto, kogo powinien tutaj pouczać? Robert, szczęśliwych biegów, tylu samo startów, bez falstartów, co i osiągnięć mety i.... z najlepszymi wynikami nareszcie, tymi które tak naprawdę stale reprezentujesz w ekstremalnie falującej Twojej rzeczywistości!
  TBM

 • Tom Wojtan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pamiętajcie, że Kubica zawsze był wymieniany w gronie najlepszych kierowców i od początku kariery rywalizował z Hamiltonem i Rosbergiem , moim bardzo skromnym zdaniem odnajdzie się w tej serii conajmniej jak kiedyś Mika Hakkinen i choc jest tu wielu znawców, którzy oglądają wyścigi od kilku lat i ich jedynym pojęciem jest to co usłyszą od naszych komentatorów to znając gościa osobiście z czasów gokartow jestem przekonany , że będzie w czołówce

 • Tom Wojtan napisał/a komentarz do Artur Kubica wierzy w powrót syna do F1. "Mam nadzieję, że dostanie fotel w Williamsie"

  To wszystko prawda , jezdziłem w tych samych czasach w kartingu w Polsce co Robert , on zawsze był przymierzany do F1 , już w wieku 10 lat , mega talent , gdzie nie pojechał , zawsze czołówka , szacun !!!

 • Tom Wojtan lubi Komentarz

  Forza Robert!!! Czekam na powrót i chcę to zobaczyć na żywo. GP Kanady i zwycięstwo Polaka to było coś niesamowitego. Oglądam F1 od czasów Senny i w końcu Polak i mega umiejętności. Dużo zdrowia Robert i sukcesów w F1

 • Tom Wojtan lubi Komentarz

  widzisz , Kubica ma chorą rękę ale daje sobie rade wyśmienicie bo duzo nadrabia drugą zdrową ręką a u Ciebie padł mózg i nic nie jest w stanie tego organu zastąpić ...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.