Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mr. Lion napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostaf kończ waść, wstydu oszczędź!

  To conwypisujesz w swoich wypocinach to jakaś tendencyjna żenada stulecia. Moim zdaniem wszyscy zawodnicy, trenerzy i prezesi klubów żużlowych, powinni nałożyć bana na podawanie tobie jakichkolwiek informacji.

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Niepewna przyszłość Marka Cieślaka. "Pewne rzeczy muszą być wyprostowane"

  To nie jest sytuacja dnia dzisiejszego. Cieślak mówił już o tych problemach w magazynie PGEE. Wtedy prezes był gościem w studio. Majewski to pytał mni czy uzgadniał z Cieślakiem przyjście Drabika oraz czy podczas meczów przebywa w parku maszyn. Prezes zeznał jedno a Marek przedstawił noeco inna wersja .

 • mr. Lion napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No niestety. Prezes nie potrzebuje trenera, tylko kozła ofiarnego który ewentualnie będzie zbierał baty po przegranej. Marek nie daje sibie w kaszę dmuchać . Zna swoją wartość i nie pozwoli sobie na to aby być marionetką. Szczerze mówiąc, to żaden szanujący się trener nie wytrzyma dłużej niż jeden sezon w takim klimacie. Jak porozmawiasz z ludzmi ktorzy mają kontakt z klubem, to się dowiesz ze prezes chce decydować o wszystkim. Nie ma miejsca na krearywność i swieże pomysly. Szkoda Marka, bo to facet z dużym doświadczeniem, który potrafi zbudować bardzo dobry klimat w zespole.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Po MŚ, trenera ZOSTAWIĆ. Czterech starych pryków z reprezentacji odesłać na emeryturę i zacząć z młodych układać reprezentację na Konfederację.

 • mr. Lion napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bonusa pewnie nie wyrwiemy, ale jestem przekonany że jutro 2 pkt zostaną w Częstochowie. Lwy mają dodatkową motywację aby się odegrać po torowej farsie w Gorzowie. Staleczka się zbyt mocno pompuje.

 • mr. Lion napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Uciekli spod toopora, ale o Play Off w tym roku apatory raczej mogą zapomnieć. Wystarczy spojrzeć na kalendarz.

 • mr. Lion napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To rzeczywiście były fajne czasy. Niestety dziś jest inaczej. W ubiegłym roku podczas meczu w Grudziądzu debile kibole (nie mylić z prawdziwymi kibicami), nie żalowali obelg pod adresem kibiców z Częstochowy
  W tym również kobiet i dzieci. Straszył zasadzką po meczu. Zaznaczam że kibice z Częstochowy nie dali im żadnego powodu do takiego zachowania. I pomyśleć że kiedyś była przyjaźń, a Częstochowa zbierała kasę na ratowanie Grudziądza

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Get Well na cenzurowanym. Trzeba uważać, by toruński klub nie wywinął jakiegoś numeru

  "Podziwiam" tych wszystkich którzy już dzisiaj wieszają medale na Toruniu. Ten klub jako jedyny zadeklarował że jedzie po zloto. W tej sytuacji nie zdziwię się jeśli presja wykluczy ich z walki o Play Off. W poprzednim sezonie byli najsłabszą drużyną i to oni zamiast Rybnika powinni odpaść z PGEE. Napewno trzeba im patrzeć na ręce bo jak presja przełoży się na brak wyników to może być różnie.

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Żużlowe cwaniaki. Jeśli nie chcesz być wykluczony, to trzymaj się od nich z daleka

  Największym cwaniakiem jest Ostaf.. a przynajmniej tak mu się wydaje.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  A więc na 99 % Marek w Częstochowie !

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Lech Kędziora odchodzi z Włókniarza Częstochowa. Trener znalazł już nowy klub

  Kędziora był lubiany i doceniany przez kibiców. Dodatkowo potrafił przedstawić swoje zdanie. To nie spodobało się pewnie prezesowi. Trener pozwolił sobie przekonać "blask prezesa". Dlatego prezes nie był pewnie zainteresowany przedłużeniem współpracy. Z drugiej strony prezes zapewnia o super atmosferze jaką buduje w dużynie, a nie stać to na go aby zaprosić w ramach podziękowania zawodników na galę sponsorów. Drużynowy Mistrz Polski Juniorów Oskar Polis nie został zaproszony na galę! Skandal (można o tym przeczytać a FB u mamy Oskara) . Zaczyna to wyglądać na prywatny, rodzinny folwark w dużej mierze slfinasowany z budżetu miasta.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Za mało tych zakazów i nakazów. Gdyby zwiększyć np. do tysiąca, to byłaby lektura na zimowe wieczory. Groteskowe.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Coraz więcej przepisów, coraz więcej idiotyzmów.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Popieram zawodników!!! Pokażcie tym kretynom z GKSŻ kto wsiada na motor ryzykując zdrowiem i życiem!

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Dodałbym:
  - brak możliwości wyjazdu na tor, wyniki będą ustalane poprzez Menadżera Mańskich
  albo:
  - brak możliwości ubrania slipek z nazwą firmy Calvin Klein
  No czytam punkt po punkcie i oczom nie wierzę. Absurd goni absurd. Już mi się nie chce przytaczać konkretnych przykładów, bo każdy dałoby się w prosty sposób obalić, ale raczej wszystkie to po prostu grabież w biały dzień i w białych rękawiczkach, bo jest jasne, że ktoś, coś przeoczy, zrobi z przyzwyczajenia i od razu dowalą mu karę. Takie "zasady panujące" obowiązują w Korei Północnej albo na Białorusi. No ludzie drodzy... W takiej Szwecji to się po prostu oplują ze śmiechu, jak im Lindbaeck powie, co się dzieje w polskiej lidze i czego on nie może, a co może (coś w ogóle może?). Dobrze, że w ogóle można się ścigać, ale zima jest długa, może i na to nałożą ewentualną karę.
  To wszystko jest wymierzane w zawodników, jakby byli zbiegami z więzienia, recydywistami, którzy kiedyś popełniali podobne "wykroczenia", czyli np. celowo spadali ze schodów albo na złość brali bidony na prezentację, bo akurat chciało im się pić.
  Podam przykład: zawodnik przyjechał na trzy godziny przed zawodami na stadion. W pełnej gotowości. Motocykle szykowane, zawodnik odpoczywa, ogląda tor, ale nie podpisał jeszcze protokołu meczowego. Niestety. Wychodząc z busa, źle staje na ziemi, skręca kostkę, albo inaczej: poślizguje się na skórce od banana i rozbija głowę, albo jeszcze inaczej: wychodząc z łazienki... spada ze schodków i łamię rękę. Koniec. Bez szans na występ, kontuzja. Czyli, co robią te barany? Nakładają na pechowca 50 000 złotych kary, hahahaha :))) Strach zostać żużlowcem w takim razie, bo wychodzi na to, że większe niebezpieczeństwo wiąże się nie z samymi startami na dużej prędkości na motocyklu bez hamulców po zamkniętym torze, tylko z ewentualnym bankructwem.
  Uwaga:
  - obowiązek startu w zawodach o Mistrzostwo Ekstraligi, Speedway World League i Super Puchar Ligi
  Co to są te mistrzostwa Ekstraligi to wiemy. Dziwadło, którego nikt nie ogląda, a zawodnicy traktują jak kulę u nogi (pamiętacie słowa Dudka?) i jadą na ćwierć gwizdka, bo im nie jest to w ogóle potrzebne do szczęścia. Co to w ogóle jest Speedway World League? To to coś, co miało być w Katarze czy tam na pustyni w Emiratach i co reklamował ten Gąbka czy Gębka? Hahaha. Już tutaj był na ten temat artykuł, którą pięknie obalił ten mit. A ten Super Puchar Ligi to co to jest? Nowy wynalazek Stępniewskiego? Rywalizacja o puchar odchudzonego prezesa?
  CYRK. ISTNY CYRK.

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Zawodnicy się zbuntują? Są wściekli po opublikowaniu nowego regulaminu

  Autorzy regulaminu ewidentnie upadli na głowę! Za chwilę sami pojadą w rozgrywkach. Nowe przepisy to jakiś kosmos. Niektóre są wręcz nielogiczne. Równie dobrze mogli jeszcze dopisać, że każdy zawodnik jest zobowiązany do zakupu popcornu i browara dla każdego kibica na stadionie... Czytam to 3 raz i myślę sobie, że to jakiś żart.Zdziwiłbym się gdyby zawodnicy zgodzili się na taką regulaminową żenadę.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Ale trener powinien mieć dużo do powiedzenia przy ewentualnych kontraktach, bo to on później odpowiada za całokształt a nie prezes

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Włókniarz będzie szukać trenera? Kędziora za chwilę może być w innym klubie

  Coś jest na rzeczy. Lech Kędziora to dobry trener, który udowodnił swój potencjał w tym sezonie. Ma jednak pewną wadę. Zaczyna przeslaniać "medialny blask" prezesa. Dzięki swojej pracy zaczyna być bardziej popularny i eksponowany w mediach niż sam prezes. Dlatego trzeba go pewnie zmienić na takiego który będzie stał w trzecim szeregu. Można sobie zadać pytanie czy Kędziora jako trener wogole miał coś do powiedzenia przy transferach na 2018?

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Włókniarz próbował wyciągnąć Grzegorza Zengotę, ale Falubaz szybko zareagował

  Zamiast Bartka Świącika raczej Woźniak lub Świdnicki. Z całym szacunkiem ale Bartek mimo bardzo dobrego sprzętu jest za słaby na PGEE. Poza tym będzie miał obciążenie w postaci syndoromu taty prezesa :)

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Nie wiem po co Czewa bawi się w te licytacje. Jest Tarnów do spadku. Wziąć Lampartow, Kosciucha i jakiegos młodego obco z dlugim komtaktem by wychować. A nóż zaskoczą a spadek nie grozi.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  I tyle to wszystko warte. Holta popełnia wielki błąd, zrozumie to w trakcie sezonu.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Rysiek nie małolat, emerytura blisko i trzeba odłożyć parę groszy. Termiński da possać $ cyca. Gdyby nie plastrony to kibice w Toruniu na wiosnę nie poznają swojej drużyny.

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Holta wziął rozwód z Włókniarzem i dogrywa szczegóły kontraktu z Get Well

  Niezależnie od tego kto i gdzie pojedzie w nowym sezonie, to powiem Wam że te wszystkie spekulacje to jeden wielki dramat. Aktualna PGEE to objazdowy cyrk z najemnikami na pokładzie. Zamiast jechać swoimi zawodnikami, prezesi licytują się przed każdym okienkiem zbijając jednocześnie kasę dla najemnych zawodników, którzy słowa "lojalność" nie widzieli na oczy. Miedziak nie jest moim idolem, ale pozbycie się go z Torunia na rzecz innych najemnych ( niekoniecznie lepszych) to już jest poziom zenitu tej degrengolady. Szkoda słów.

 • mr. Lion napisał/a komentarz do Get Well będzie płacił postojowe? A może wystawi dwie drużyny w lidze?

  No trzeba przyznać, że Toruń jest niemal tak dobrym strategiem jak ty sam i twoja Wanda :) Prawda pies? Pytanie tylko co jeśli afera z play off jeszcze mocniej się rozpedzi? Jakie będą wtedy losy zawodników? Poza tym słabsze wyniki sportowców wynikają z presji jaka jest położona na zawodnikach. Przykładem tego jest Vaculik, Sajfutdinov czy chociażby Doyle. Poszli do Torunia i nagle zapomnieli jak się jeździ??? Ich sprawa, ich wybór, ale jest tyle lepszych klubów w Polsce gdzie można w dobrej atmosferze i bez nepotrzebnej napinki sięgać po sukcesy sportowe.

 • mr. Lion lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.