Ablafaka - lubi

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Chyba Wy wszyscy czegoś nie rozumiecie... Szczepienie nie chroni przed zachorowaniem. Szczepionka sprawia, że objawy będą podobne do przeziębienia i zaszczepiony nie wyląduje pod respiratorem

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Powie ktoś , że jestem mało ambitny , ale ja mam inne spojrzenie na wyniki sportowe . Oczywiście walczy się o zwycięstwo ,ale ... rywale również . Jeśli dałem z siebie wszystko co aktualnie miałem i umiejętności i serducho to czego mam się wstydzić ? Dlaczego kibice mają mnie opluwać ? , przyszli oglądać ładne widowisko?, czy tylko zaspokoić swoje ego , upajać się zwycięstwem ? . Jak byłem "czynnym" też lubiłem wygrywać , ale pilnowałem zawsze aby pogratulować zwycięscy . Na widowisko sportowe trzeba patrzyć jak na operę (czy diwa nie fałszowała) , jak na spektakl teatralny (czy aktor znowu nie zapomniał kwestii) . Podziwia się kunszt wykonawców . W widowisku sportowym ... jest jeszcze ta sól , nieprzewidywalność . Do puki piłka w grze ... jak mawiał nasz niezapomniany trener .

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Wybrał Pogoń a nie grzanie ławy w innym klubie. Szacun.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Wreszcie znalazl klub na swoim poziomie i tak co drugi mecz bedzie grzal lawe,bo to jest zawodnik na 20 minut gry.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Taka Australia, która ma o 1/3 mniej mieszkańców niż Polska zdobyła 46 medali w tym 17 złotych.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Bez jaj. Ktoś kto wykupił prawa do transmisji meczu, ma decydować o terminie jego rozegrania? To może również i o wyniku, bo wiadomo, że oglądalność meczów wygranych, jest inna, niż przegranych. Przypuszczam, że MKOl, jako organizacja na wskroś przepojona duchem sportu i o nieposzlakowanej reputacji będzie otwarty na propozycje :(

 • Ablafaka lubi Komentarz

  DLACZEGO komentarz który napisałem został usunięty??? Tylko dlatego, że wytknąłem ''niefachowość'' autora? Brak kompetecji? Wprowadzanie opini publicznej w błąd np pisaniną o ''najlepiej zarabiającym piłkarzu" w BuLi jakim jest Lewandowski? Redaktorze, Jeżeli masz HONOR nie usuwaj mojej oceny - tego co napisałem na temat twojego ''artykułu'' ale ''stań w szranki na pióra'' - niech inni ocenią KTO MA RACJE!! Zastanawiam się czy obecne pokolenia ''redaktorów'' zrozumie o czym piszę czy zostanie kolejny komentarz zaraz usunięte jako ''tekst nie do przyjęcia''?

 • Ablafaka lubi Komentarz

  A Kazio Węgrzyn nie usypia? Jego tembr głosu jest dla mnie nie do przyjęcia. W trakcie meczu z komentarzem Kazika, wyciszałem dźwięk

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Na co komu eksperci do komentowania meczy? Przeciętny kibic i tak nie rozumie ich meczowych "gadek" W przerwie meczu niech się wymądrzają ale nie podczas meczu bo przeciętny kibic sobie myśli "o czym Ty do mnie mówisz"?

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Oj widzę że SF robi się bardzo "poprawnie politycznie", bo jak napisałem, że będzie się głupkowato tłumaczył jak Lichocka w sejmie to komentarz usunięty - nieładnie.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  A ja tam szanuję każde inwalidztwo. Jeżeli ktoś z uwagi na swoją chorobę nie jest w stanie czegoś zrobić, czy osiągnąć, to służę mu pomocą i w związku z tym nasunęła mi się taka refleksja. Jeżeli piłka nożna ponad 100 lat temu narodziła się na wyspach i Anglicy chcą jej powrotu, a nie potrafią uczciwie nic wygrać, to może należałoby im jako inwalidom boiskowym, po prostu dać ten puchar i niech sobie go mają. Może nie będą wtedy dewastować, demolować, oddawać moczu gdzie popadnie itd.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Ktokolwiek ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że uefa nie ustawia meczy!? Przecież, Włochy-Anglia sprzeda się o wiele bardziej niż Włochy-Dania, więc skoro kopacze -bambo lives matter- nie potrafiły przez 90 min wygrać meczu, pomógł CAŁY skład sędziowski! VAR to śmiech... j€b@ć cały ten pseudo sport!

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Jak byłem w Rosji i dowiadywali się skąd pochodziłem, nie było problemów, witali mnie radośnie. Rosjanie mówią, że my polacy, ruskie i ukraińce to wszyscy jedna rodzina: słowianie, politka polityką, ale my się lubimy, normalni prości ludzie nie mieszają się w politykę, nie sieją fermentu - tak mówili. Zawsze było przyjaźnie, nigdy się nie spotkałem z problemem ze strony Rosjan na tle narodowościowym.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Cóz , Tomaszewski to taki pisowy fermenciarz, rewolucjonista, Polska w ruinie itp , MMMoże gdyby Polska była w rankingu FIFA na 10 miejscu to by była kompromitacja ale na miłość boską zajmujemy odległe 26 miejsce..

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Słaby mecz Polaków, choć ambicji nie można im odmówić. Piłkarsko jesteśmy ogonem Europy. Gramy na aferę, a że mamy Lewego to czasem coś się uda zdziałać. Sousa powinien zostać na stanowisku.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Niby wolny, dorosły człowiek a nie może legalnie palić. Moim zdaniem każdy ma prawo robić to co lubi i chce , oczywiście w ramach prawa. A prawo nie zabrania Szczęsnemu palenia. Niech sobie jara nawet 100 fajek dziennie , leży nachlany całymi dniami byleby w dniu meczu był świetnym bramkarzem! A co najfajniejsze to, to , że pianę biją najwięksi palacze i ochlapusy w Europie czyli Szwedzi.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Wszyscy mają nadzieję, że Paulo Sousa wykorzeni polską mentalność u zawodników, ale kto naprawi dziennikarzy??? Obawiam się, że głupota w mediach pozostanie.

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Jak dla mnie nie ma problemu , wystarczą barwy Niemiec i Węgier , do tego ze dwa kolorki UEFA i tęcza jak malowana .

 • Ablafaka lubi Komentarz

  to jednak nie jest poważna reprezentacja... :D

 • Ablafaka lubi Komentarz

  Reprezentacja Węgier pokazała, że można odebrać punkt faworyzowanym afrykanom...
  Brawo dla europejskiej drużyny Węgier