Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski krytykuje nową umowę dla Jerzego Brzęczka. "To się skończy taką samą klapą jak na mundialu w Rosji"

  Dobrze , że ten wirus-świrus się pojawił to nasi kopacze odwlekli żenujące porażki o rok.Jednak paradoksalnie są dobre strony epidemii.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Polskiej pilki ...i klubowej i reprezentacyjnej nie ma !!!,jest tylko na papierze,wstyd,zenada,parodia futbolu.....ksiazki mozna pisac,wystarczy popatrzec na mecze ligowe i meki reprezentacji ....dramat ale pol Polski jest w ekstazie,byl 1/4 Euro 2016,sukces nad sukcesy...hahahahahahaha....ostatni 38 lat temu 3-miejsce /braz Mundial 82/Hiszpania i 3-miejsce Mundial 74/RFN,w 100-letniej historii PZPN-u 2 sukcesy,2 medale.....1974,1982.....IO nie wliczam do profesjonalnej pilki,....cienko,bardzo cienko.....PL !!!!!!!!!!!!

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Ja sądzę raczej że to mentalność piłkarzy niszczy nasze marzenia nie trenerzy ,dla nich bycie celebrytą z nażelowanymi fryzurami,lans i kasa misiek ważniejsze niż gryzć murawę dla PL...….oprócz Roberta oczywiście

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Nie potrzeba jakiegoś większego znawcy futbolu aby wiedzieć że Brzęczek to jedno wielkie nieporozumienie a kopacze jak to nasi kopacze "nic się nie stało'' to motto przewodnie

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Gdzie jest ta epidemia i kiedy będzie w Polsce? Śmiertelność spadła, szpitale stoją kompletnie puste. Miałem nadzieję że może chociaż na Śląsku jest, ale 95% zarażonych górników nawet kataru nie miało. To w jakim celu nas wszystkich robi się w wała?

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Rząd otwiera hale i sale gimnastyczne. Zajęcia taneczne i bokserskie... z zachowaniem dystansu

  Jak otworzycie baseny to trzeba będzie pływać w maskach do nurkowania Panie ministrze Maseczkowski?

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Rząd otwiera hale i sale gimnastyczne. Zajęcia taneczne i bokserskie... z zachowaniem dystansu

  @Adam Krysiak: Ale w maskach i przyłbicach!

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Zmarł Henryk Jaskuła. Był legendą polskiego żeglarstwa

  R.I.P.

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Koronawirus. Słowacja numerem jeden w Europie. "Najważniejsza jest dyscyplina"

  @steinworld: Oj widać tęsknotę za rozumem w tym Twoim wpisie.Załóż maskę , przyłbicę , rękawiczki i OP1 jeżeli wiesz co to jest i słuchaj dalej propagandy z telewizji.

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Rusza sezon na Wyspach Owczych. Polak jest tam gwiazdą

  @Irek53: Za to my w telewizji mamy samych baranów!

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Epidemia to jest tylko w mediach. Śmiertelność w Polsce spadła, ludzi w szpitalach mało, większość respiratorów nieużywana. Za to mamy zamordyzm, załamanie gospodarki, zadłużanie na cały pokolenia jak za Gierka, będzie druga Grecja niebawem.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  38mln/0,05mln = 760 Tyle razy mamy więcej ludności w Polsce. 760x187 =142120. Taka jest realnie możliwa liczba chorych w kraju nad Wisłą. Na przykład Włochy mają podobny bilnas do Wysp Owczych. Mają ponad 200tys. zakażeń i ludność ponad 60mln. Realna statystyczna śmiertelność u nas wyniesie ok 7000 ludzi. To jest żałosne żeby wstrzymywać kraj, doprowadzać do upadku gospodarki dla 7000 ludzi, szkoda, że nie robią takich poświęceń, żeby dianozować nowotwory, lekarze jak mają wypisać skierowanie to patrzą jak na złodzieja. Ale tracić miliardy by zatrzymać wymyślonego, groźnego wirusa - no problem.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Panie Gortat, lepiej skup się pan na jedynie na koszu. Właśnie na tym polega demokracja, że każdy, nawet Pan Żółtek może wystartować w wyborach. Ale pan Panie Gortat zapewne o tym nie wie, to niech się pan nie wyPOwiada na tematy o których nie ma pan zielonego POjęcia.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Pytanie do autora artykułu - czy oglądał Pan debatę albo chociaż wystąpienie kandydata Żółtka?
  Napisał Pan następujące zdanie:
  "zamiast legalizacji małżeństw homoseksualnych woli… likwidację podatków "małżeńskich"".
  Nic takiego nie powiedział, mówił jedynie o likwidacji podatku dochodowego i spadkowego.
  Specjalnie założyłem konto, żeby to napisać, bo coraz więcej artykułów, które zamieszcza redakcja WP do niczego się nie nadaje. Są one pisane na kolanie, zawierają nieprawdziwe informacje, a w dodatku w większości traktują o błahych sprawach - kogo interesuje opinia koszykarza na temat debaty?

 • gregorius123 lubi Komentarz

  A co taki koszowkład ma do dyskutowania Żółtek jest kandydatem na prezydenta i juz, ktoś go poparł, zebrał podpisy więc co ty Gortat szumisz pajacu

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Idę puścić pawia.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  wiekszosc ludzi juz na to chorowała , taka jest prawda.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Po prostu działają rozsądnie nie to co w Polsce

 • gregorius123 lubi Komentarz

  Jedyny kraj który nie dał się zwariować. " Tutaj warto zauważyć, że Szwecja to jeden z najmniej restrykcyjnych krajów Europy pod względem zapobiegania zarażeniom COVID-19." Czytaj rząd Szwecji pilnuje swojej robioty tj. by państwo dobrze funkcjonowało i nie skupia się na wprowadzaniu dyktatury i zwiększania swoich wpływów. Szwedzi dobrze robią, już dane za marzecz i luty z 2020 pokazują że wcale nie było jakoś więcej zgonów w Polsce niż w poprzednich latach np. w 2018 w marcu zmarło 4tyś więcej ludzi niz w 2020. Dane ministerstwo cyfryzacji mówią wyraźnie. Po wybuchu epidemii pojawiły się obawy, że w marcu liczba zgonów będzie u nas rekordowa. Nałożyła się na to bowiem zapaść w służbie zdrowia. Wszystkie placówki medyczne odwołały planowe zabiegi. Na dodatek w wielu miejscowościach to służba zdrowia padła pierwszą ofiarą wirusa, a w efekcie dostęp do leczenia był dużo trudniejszy. W szpitalu w Skarżysku Kamiennej zamknięto w zasadzie większość oddziałów, gdy koronawirusa wykryto u jednej z pielęgniarek. W oddalonych o 13 km Starachowicach szpital zamieniono na jednoimienny. Najbliższy działający, w Końskich, od Skarżyska dzieliło prawie 38 km.

  Mimo tych wszystkich negatywnych czynników liczba zgonów w marcu w porównaniu do marca zeszłego roku wzrosła o 213. Znacznie tragiczniejszy był marzec 2018 r., gdy zmarło aż 40 tys. 700 osób, czyli o 4 tys. 143 więcej niż w tym roku. Również w lutym 2018 r. liczba zgonów była wyższa niż w tym samym miesiącu w 2019 i 2020 r.

 • gregorius123 lubi Komentarz

  No fajnie rok pograł w Polsce a potem wszyscy zapłaciliśmy ze swoich podatków za jego bardzo drogie studia medyczne (300 tys zł) w Polsce, po czym Egipski doktorek, wykształcony za nasze polskie pieniądze pojechał leczyć ludzi w Szwecji :) Faktycznie mądry naród ci Szwedzi

 • gregorius123 napisał/a komentarz do Koronawirus. Oto szczegółowy plan powrotu na boiska w Polsce

  A co na to minister Łukasz Maseczkowski?Mają grać w maskach czy lepiej przyłbicach?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.