Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Puchar Świata siatkarzy. Polska - Brazylia: obietnica spełniona w połowie. Tylko punkt Polaków w starciu tytanów

  Ten Puchar Świata to impreza trzeciorzędna. Po morderczych Mistrzostwach Europy wszystkie europejskie drużyny wysłały rezerwowe składy. A tylko Polska która na tych ME rozegrała najwięcej meczy wysłała pełny pierwszy skład. No i wypoczęte Brazylia i USA.
  Potem przyjdą ważne mecze o awans na olimpiadę czy mistrzostwa świata i drużyna będzie zajechana fizycznie i psychicznie.
  Bo liczy się przed wyborami SUKCES, SUKCES, NIESŁYCHANY SUKCES przedwyborczy.

 • tadeusz1414

  Ojej bo aż się poleję ze szczęścia. Ten puchar to czwarta liga siatkarska i po wyczerpujących mistrzostwach Europy wszyscy przysłali rezerwy. Ale my znowu w pełnym składzie. Bo przed wyborami SUKCES, SUKCES, SUKCES MUSI BYĆ. Potem przyjdą ważne zawody i będziemy się tłumaczyli że drużyna rozegrała za dużo meczy i jest fizycznie i psychicznie rozbita. No i że nie ma następców bo im zamknęliśmy drogę do ogrania się w takich czwartorzędnych pucharach.

 • tadeusz1414 lubi Komentarz

  Boniek UMIE LICZYĆ KASĘ ,
  jak są race to nakłada się na klub karę . KARA JEST PŁACONA DLA PZPN !!!!!!!!!!!!!
  Czyli Bońkowi i jego kolegom mającym po ponad 80 lat.
  Uważam żę nakładana na klub , organizatora , powinna trafiać do Skarbu Państwa na poczet ewentualnych odszkodowań.
  No co z tego że klub z Wejherowa dostanie np milion złotych kary , to tak samo jak mi kazać zapłacić milion , JA PO PROSTU TYLE NIE MAM, klub też. A czy na 100% pewne że to byli kibole z miasteczka , a nie goście z Warszawy czy Krakowa.
  Jaka była afera jak nie wpuszczono kiboli z Legii na mecz w Białymstoku, BO MIELI RACE.
  TO JEST NIEBEZPIECZNE odpalanie rac w tłumie ! I tyle ZYBI

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Afera w Niemczech. Inne nazwisko i data urodzenia. Piłkarz Hamburger SV podejrzany o fałszerstwo

  Afrykański uchodźca który nigdy nie grał w żadnym klubie nagle przybywa do Niemiec i od razu załapuje się w klubie niemieckiej ekstraklasy.
  Czy ktoś tu zwariował?

 • tadeusz1414

  Spoko Szpila. Odbijesz to sobie. Tak samo pyskaty jak ty Najman czeka na obicie bezczelnego ryja.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Liga Europy. Dantejskie sceny w centrum Bratysławy. Starcie pseudokibiców Cracovii z Bułgarami

  Patriotów Wyklętych będących politycznymi bojówkami Umiłowanego Przywódcy Narodu chcesz komuchu i zdrajco karać?

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Liga Europy. Dantejskie sceny w centrum Bratysławy. Starcie pseudokibiców Cracovii z Bułgarami

  Ratunku Patriotów Wyklętych biją. Ministrze Spraw Zagranicznych do dzieła. Broń ich jak lew.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Waldemar Ossowski: Słuszny postulat Szpilki. Dość nakoksowanych bestii w ringu (komentarz)

  Nie ma równych zasad. Są równi i równiejsi. Na przykład nie tylko norweskie biegaczki ale i WSZYSCY amerykańscy pływacy z Phelpsem na czele to ASTMATYCY.
  Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) straciła w 2016 wszystkie próbki dopingowe sportowców amerykańskich występujących w reprezentacji USA od 1990 do 2016 roku.W agencji wyjaśniono, że było to wynikiem nieostrożności sprzątaczki, która przez przypadek upuściła regały z próbkami pobranymi od amerykańskich sportowców i 30 tys probówek rozbiło się w drobny mak.Jak pech, to pech…O zniszczeniu próbek amerykańskich sportowców doniosła brytyjska agencja BBC:„W wyniku nieostrożnych działań pracowniczki firmy sprzątającej, WADA straciła wszystkie próbki dopingowe pobrane od amerykańskich sportowców, którzy pojawili się w reprezentacji USA od 1990 roku”.„To straszne – amerykańska sekcja próbek w naszym archiwum została całkowicie zniszczona. Obecnie nie posiadamy żadnych próbek dopingowych reprezentantów USA od 1990 roku” – powiedział korespondentowi BBC, Danielowi Sandfordowi, jeden z najważniejszych pracowników WADA, który pragnie pozostać anonimowy.Na pytanie, co się stało, urzędnik WADA powiedział, że „Jedna z pracownic firmy sprzątającej podczas sprzątania amerykańskiej sekcji nieopatrznie dotknęła regału z próbami, który przewrócił się, pociągając za sobą inne regały na zasadzie domina. W efekcie ponad 30000 probówek zostało rozbitych, a pozostałych nie można zidentyfikować, ponieważ wprawdzie znajdowały się w ponumerowanych i podpisanych komórkach, lecz na samych probówkach nie było żadnych etykiet z informacją. [Sic! To są kpiny. Bezpowrotnie utracono próbki od 1990 do 2016 roku, wyjęte ze specjalnych komór chłodniczych w związku z ich ponadplanową naprawą i umieszczone na zwykłych regałach. Prace powinny były zająć nie więcej niż 1-2 dni, po czym próbki powinny były wrócić na miejsce”.BBC zauważa, że do incydentu z „upadkiem regałów” doszło w przeddzień wizyty w WADA wspólnej, austriacko-rosyjskiej delegacji mikrobiologów i biochemików o światowych nazwiskach, którzy mieli przeprowadzić analizę porównawczą próbek rosyjskich i amerykańskich sportowców i dokonać wiarygodnych wniosków.Warto zauważyć, że delegacja ta z wielkim trudem otrzymała zgodę na swoją misję, ponieważ na jej drodze stawiano bardzo trudne przeszkody i tylko autorytet jej członków w świecie naukowym pomógł im uzyskać pozwolenie w MKOl.Przedstawiciele WADA stwierdzili, że już zerwali kontrakt z firmą sprzątającą, pracownica której z takim powodzeniem przewróciła regały z próbkami.„Mamy nadzieję, że niezręczną sprzątaczkę czeka wielka przyszłość – jeśli nie w WADA, to w USADA” – ironizuje prezenter BBC

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Paweł Juraszek na dopingu!

  Nagle okazało się, że w 2016 roku Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) straciła wszystkie próbki dopingowe sportowców amerykańskich występujących w reprezentacji USA od 1990 do 2016 roku.W agencji wyjaśniono, że było to wynikiem nieostrożności sprzątaczki, która przez przypadek upuściła regały z próbkami pobranymi od amerykańskich sportowców i 30 tys probówek rozbiło się w drobny mak.Jak pech, to pech…O zniszczeniu próbek amerykańskich sportowców doniosła brytyjska agencja BBC:„W wyniku nieostrożnych działań pracowniczki firmy sprzątającej, WADA straciła wszystkie próbki dopingowe pobrane od amerykańskich sportowców, którzy pojawili się w reprezentacji USA od 1990 roku”.„To straszne – amerykańska sekcja próbek w naszym archiwum została całkowicie zniszczona. Obecnie nie posiadamy żadnych próbek dopingowych reprezentantów USA od 1990 roku” – powiedział korespondentowi BBC, Danielowi Sandfordowi, jeden z najważniejszych pracowników WADA, który pragnie pozostać anonimowy.Na pytanie, co się stało, urzędnik WADA powiedział, że „Jedna z pracownic firmy sprzątającej podczas sprzątania amerykańskiej sekcji nieopatrznie dotknęła regału z próbami, który przewrócił się, pociągając za sobą inne regały na zasadzie domina. W efekcie ponad 30000 probówek zostało rozbitych, a pozostałych nie można zidentyfikować, ponieważ wprawdzie znajdowały się w ponumerowanych i podpisanych komórkach, lecz na samych probówkach nie było żadnych etykiet z informacją. [Sic! To są kpiny. Bezpowrotnie utracono próbki od 1990 do 2016 roku, wyjęte ze specjalnych komór chłodniczych w związku z ich ponadplanową naprawą i umieszczone na zwykłych regałach. Prace powinny były zająć nie więcej niż 1-2 dni, po czym próbki powinny były wrócić na miejsce”.BBC zauważa, że do incydentu z „upadkiem regałów” doszło w przeddzień wizyty w WADA wspólnej, austriacko-rosyjskiej delegacji mikrobiologów i biochemików o światowych nazwiskach, którzy mieli przeprowadzić analizę porównawczą próbek rosyjskich i amerykańskich sportowców i dokonać wiarygodnych wniosków.Warto zauważyć, że delegacja ta z wielkim trudem otrzymała zgodę na swoją misję, ponieważ na jej drodze stawiano bardzo trudne przeszkody i tylko autorytet jej członków w świecie naukowym pomógł im uzyskać pozwolenie w MKOl.Przedstawiciele WADA stwierdzili, że już zerwali kontrakt z firmą sprzątającą, pracownica której z takim powodzeniem przewróciła regały z próbkami.„Mamy nadzieję, że niezręczną sprzątaczkę czeka wielka przyszłość – jeśli nie w WADA, to w USADA” – ironizuje prezenter BBC

 • tadeusz1414

  Przypomnę tylko że WSZYSCY amerykańscy pływacy łącznie ze słynnym Phelpsem to astmatycy. I im wolno brać przed zawodami leki wybitnie wspomagające oddychanie.

 • tadeusz1414

  Bogini szczęścia sprzyjała polskiej drużynie przez 2 pierwsze mecze. No ale przecież nie może sprzyjać zawsze.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do El. ME 2020. Kosowo - Polska. Marcin Górczyński: Cała Europa z nas się śmieje (komentarz)

  Czy w czołowych polskich klubach piłki ręcznej graja jacyś Polacy? No więc o co chodzi? Gdzie się mają uczyć.

 • tadeusz1414

  Wygraliśmy bo Izrael wręcz rewelacyjnie nam pomógł w tym zwycięstwie. Zamiast czekać na własnej połowie na nasze niekończące się podania do obrony i własnego bramkarza to zaczęli nas atakować pod naszym polem karnym. Wybitny kreator gry do tyłu Krychowiak atakowany pod swoją bramką zgłupiał a bez możliwości niekończących się do niego podań reszta pomocy wpadła w panikę i zaczęła (chyba wbrew zaleceniom trenera) grać do przodu przez co napastnicy nareszcie zaczęli dostawać piłki. Stąd wynik 4:0.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Izraelskie media: "Sprowadzeni na ziemię"

  Wygraliśmy bo Izrael wręcz rewelacyjnie nam pomógł w tym zwycięstwie. Zamiast czekać na własnej połowie na nasze niekończące się podania do obrony i własnego bramkarza to zaczęli nas atakować pod naszym polem karnym. Wybitny kreator gry do tyłu Krychowiak atakowany pod swoja bramką zgłupiał a bez niego reszta pomocy wpadła w panikę i zaczęła (chyba wbrew zaleceniom trenera) grać do przodu przez co napastnicy nareszcie zaczęli dostawać piłki. Stąd wynik 4:0.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Jan Tomaszewski: Na Euro taka gra nie wystarczy

  Wygraliśmy bo Izrael wręcz rewelacyjnie nam pomógł w tym zwycięstwie stosując zgubną dla siebie taktykę. Zamiast czekać na własnej połowie na nasze niekończące się podania do obrony i własnego bramkarza to zaczęli nas atakować pod naszym polem karnym. Wybitny kreator gry do tyłu Krychowiak atakowany pod swoja bramką zgłupiał a bez niego reszta pomocy wpadła w panikę i zaczęła (chyba wbrew zaleceniom trenera) grać do przodu przez co napastnicy nareszcie zaczęli dostawać piłki. Stąd wynik 4:0.

 • tadeusz1414 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Kanady. Robert Kubica na 18. miejscu. Fatalny błąd Vettela, wygrana Hamiltona

  Polski Orlen i Polska Fundacja Narodowa. Tylko za 100 milionów. Nie bardzo tylko wiadomo 100 miliomów zł. czy dolarów czy euro.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Kanady. Robert Kubica na 18. miejscu. Fatalny błąd Vettela, wygrana Hamiltona

  Rekord Guinnessa coraz bliżej. I pomyśleć że państwowa polska firma zapłaciła za taką antyreklamę aż 100 milionów.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Kanady. Robert Kubica na 18. miejscu. Fatalny błąd Vettela, wygrana Hamiltona

  Przypomnę że kilka lat temu sędziowie w ostatnim wyścigu sezonu na mecie ogłosili dyskwalifikację aż siedmiu pierwszych zawodników aby Levis mógł zostać mistrzem świata ale zaraz potem się z tego wycofali. No i Levis został wtedy tylko wicemistrzem. Kiedy i jaki wyścig nie pamiętam ale można to znaleźć w internecie.

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Kanady. Robert Kubica na 18. miejscu. Fatalny błąd Vettela, wygrana Hamiltona

  To ile Polskę ta antyreklama Orlenu kosztowała? 100 milionów zł. czy też 100 milionów dolarów?

 • tadeusz1414 napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Wisła Kraków - Korona Kielce. Gino Lettieri: Ten rzut karny to nieporozumienie

  A może by tak zamiast głupich ankiet "czy pretensje trenera są uzasadnione" pokazać tę kontrowersyjną sytuację. Bo nie wszyscy widzieli.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.