• tadeusz1414

  Ojej bo aż się poleję ze szczęścia. Ten puchar to czwarta liga siatkarska i po wyczerpujących mistrzostwach Europy wszyscy przysłali rezerwy. Ale my znowu w pełnym składzie. Bo przed wyborami SUKCES, SUKCES, SUKCES MUSI BYĆ. Potem przyjdą ważne zawody i będziemy się tłumaczyli że drużyna rozegrała za dużo meczy i jest fizycznie i psychicznie rozbita. No i że nie ma następców bo im zamknęliśmy drogę do ogrania się w takich czwartorzędnych pucharach.

 • tadeusz1414

  Spoko Szpila. Odbijesz to sobie. Tak samo pyskaty jak ty Najman czeka na obicie bezczelnego ryja.

 • tadeusz1414

  Przypomnę tylko że WSZYSCY amerykańscy pływacy łącznie ze słynnym Phelpsem to astmatycy. I im wolno brać przed zawodami leki wybitnie wspomagające oddychanie.

 • tadeusz1414

  Bogini szczęścia sprzyjała polskiej drużynie przez 2 pierwsze mecze. No ale przecież nie może sprzyjać zawsze.

 • tadeusz1414

  Wygraliśmy bo Izrael wręcz rewelacyjnie nam pomógł w tym zwycięstwie. Zamiast czekać na własnej połowie na nasze niekończące się podania do obrony i własnego bramkarza to zaczęli nas atakować pod naszym polem karnym. Wybitny kreator gry do tyłu Krychowiak atakowany pod swoją bramką zgłupiał a bez możliwości niekończących się do niego podań reszta pomocy wpadła w panikę i zaczęła (chyba wbrew zaleceniom trenera) grać do przodu przez co napastnicy nareszcie zaczęli dostawać piłki. Stąd wynik 4:0.

 • tadeusz1414

  Williams w Azerbejdżanie rozbił oba samochody.
  A może to jest sposób na jakieś wycofanie się z cyklu wyścigów z podniesionym czołem?
  Tylko czy ktoś Orlenowi zwróci 100 milionów które zapłacił za tę antyreklamę?

 • tadeusz1414

  Policja zawsze zabezpiecza nagrania by potem zakomunikować że są zepsute.
  Kibole to obecnie święte krowy których prawo nie obowiązuje. W dodatku będące pod ochrona policji. Byłem świadkiem jak kilu kiboli po meczu demolowało knajpę i biło klientów. Dziesiątki telefonów na policje i zero reakcji. Po dwóch godzinach jedna z poturbowanych osób rozzłoszczona zadzwoniła że właśnie klienci tej knajpy biją dwóch kiboli. Momentalnie nadjechało pięć pełnych policji radiowozów.

 • tadeusz1414

  I pomyśleć że ta antyreklama Polski i Orlenu kosztowała nas wszystkich 100 milionów złotych. Brawo PIS.

 • tadeusz1414

  To ile Polska zapłaciła za tę kompromitację?