Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Niespodzianka w Lubinie! Prawie sprawdziło się siatkarskie porzekadło

  I jeszcze moja prywatna uwaga do Nikolo Grbicia osobiście: za ten mecz powinien posłać Urosowi butelkę najlepszej serbskiej rakii (oczywiście domowego wyrobu), zaś nazwisko Kapicy zapisać w notesie i przyglądać mu się pilnie, oczywiście pod kątem reprezentacji...

 • Jan Helak lubi Komentarz

  naprawdę ani jednego zdania, że Zawiercie wygrało ten mecz grając bez rozgrywajcych???
  co za poziom dziennikarstwa....

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Kto pisał ten artykuł ??? Oczywiście nie widział meczu , bo przynajmniej USŁYSZAŁBY od komentatorów ,że Zawiercie gra bez rozgrywających !!! Poziom dziennikarski - dno - no ale najważniejsze , zeby klikali...

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Można być ignorantem , ale czy ignorant musi być dziennikarzem ? "MB" zmień zawód !!!

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Wicemistrz świata gorzko o ruchach rządu. Widzi tylko jeden pozytyw

  @Legionowiak 3.0: Popatrz na swój komentarz (krytykujący Kadziewicza) i na własną odpowiedź pod nim (popierający Kadziewicza). Jestem za, a nawet przeciw... Cały Legionowiak, z komentarzami do Sasa do Lasa i od ściany do ściany. Jedna odpowiedź Ave Silessia wystarczyła, żebyś zmienił front o 180%. To się nazywa "chorągiewka na wietrze" albo "kurek na kościele"... A żebyś ty, chłopie, choć raz PRZED kliknięciem w "Odpowiedz" wypił szklankę wody, przeczytał swoją twórczość raz jeszcze i zastanowił się, czy aby na pewno myślisz tak, jak napisałeś. Masz Ty w ogóle jakieś własne poglądy na cokolwiek?

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Niespodzianka w Lubinie! Prawie sprawdziło się siatkarskie porzekadło

  Ani słowa na temat Urosa Kovacevicia? Słusznie dostał statuetkę MVP, bo genialnie wszedł z marszu w rolę rozgrywającego, choć błędów się nie ustrzegł. Ale poprowadził Rycerzy do zwycięstwa, kto widział mecz, ten się zgodzi, niektóre rozegrania miał najprzedniejszej marki. Nie przesadzę mówiąc, że to fenomen... No i bohater z drugiej strony siatki - Remigiusz Kapica, który w 4. secie wyszarpał punkt meczowy dla Lubina, niemal sam jeden. Bez Kapicy byłoby 3:1 dla Zawiercia i nie ma co się rozwodzić nad jego błędem w tie-breaku. Piszę to jako kibic Aluronu, również znad Warty, tyle że w środkowym jej biegu ;-) , a mecz trzymał w napięciu niemal do końca. Ciekawe, jak będzie w środę w PP? Mam nadzieję, że zobaczę w SF artykuł na temat tych dwu bohaterów meczu.

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Polscy olimpijczycy już w Pekinie. Czeka ich stresujący obowiązek

  Pierwsze starcie z "koronawirusem" - wykasujcie migiem ten cudzysłów, redaktorzy, jeśli nie chcecie kandydować na Biologiczną Bzdurę Roku 2022.

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Dwie twarze ŁKS-u Commercecon Łódź w Pucharze CEV. Przeważyła ta gorsza

  @Legionowiak 3.0: Wiesz, jest takie uczucie, które przebija z Twoich postów o meczu ŁKS-Mladost. Uczucie to jest powszechne w Polsce, a zarazem tak paskudne, że nawet nie chcieliśmy nazwać go w naszym pięknym języku i wolimy lapidarne, jak cały język niemiecki, określenie "Schadenfreude" (nawet się nie podkreśliło na czerwono). Oznacza to dosłownie "radość ze szkody" albo "radość z niepowodzenia", czyli nasze "A dobrze ci tak". Ale rozumiem, że Legionowiak zaciera łapki i czuje się lepszy od innych, że może się powytrząsać. Więc informuję, że: 1. Nie płaczę z powodu porażki ŁKS, tylko kibicuję im mocno, by w Zagrzebiu wygrały za 3 pkt. albo przynajmniej wydarły złotego seta (będzie powtórka z meczu Zaksa - Zenit). 2. Nikt nie jest ukarany, bo nikt żadnej Zuzy nie obraża. Co najwyżej śmieje się z infantylnych tekstów Legionowiaka. 3. Nie tyle przewidziałeś porażkę ŁKS, co raczej życzyłeś Wiewiórom porażki, a to nie to samo. Za to Cię zresztą srogo opierniczyłem i będę to robił nadal, jak nie przestaniesz. A teraz masz pisać: "Nie poddawaj się, ŁKS! Odegrajcie się w Chorwacji! Puchar CEV dla Łodzi!"

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Dzięki Iga za świetny turniej. Ostatni mecz nie wyszedł ale w końcu to PÓŁFINAŁ AO ! Uszy do góry, powrót do treningów, dalej praca z psychologiem i niedługo walczysz dalej! Gratulacje za TOP4 !

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Polka jednak jest prawie o osiem lat młodsza od Amerykanki. Z każdym turniejem będzie tylko lepiej. Radwańska chyba mając 25 lat osiągnęło taki wynik w AO co dzisiaj Świątek mająca 20 lat. Brawo Iga i czekamy na więcej.

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Czy wy serio w komentarzach traktujecie Półfinał Wielkiego Szlema jako porażkę. Słabe to

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Ciężko coś napisać po tak dotkliwiej porażce. Collins zagrała świetnie, a Iga niestety statystowała i tylko wzrokiem odprowadzała wiele piłek. Ale brawo Iga za cały turniej i walkę w poprzednich meczach.

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Tak dla przypomnienia, to najlepszy wielkoszlemowy wynik Igi od 15 miesięcy i ogólnie od majowego zwycięstwa w WTA 1000 w Rzymie.

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Półfinał to i tak świetny wynik! Nigdy nie zrozumiem osób, które jedyne co umieją to, krytykować. Tenis kobiecy rządzi się całkiem innymi prawami, niż męski. Należy zrozumieć, że Iga mogła mieć słabszy dzień. Każdej tenisistce się zdarza. Jeżeli ktoś zapyta dlaczego to, niech wróci do podstawówki na lekcje Biologii.
  Iga i ta jest wielka! A wszystko co, najlepsze jeszcze przed nią!

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Półfinał takiego turnieju-bardzo dobry wynik.Finał-Sukces,a wygrana mega sukces,ale jak się chce coś więcej trzeba szukać rozwiązań począwszy od 1 serwisu.Nadzieja jest taka że jest jeszcz młoda i te braki może jeszcze nadrobić

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Za dziś mała bura, za cały turniej wielkie gratulacje dla Igi!!! Iga to bardzo młoda dziewczyna, cały czas się uczy i ma nad czym jeszcze pracować, jeszcze wszystko przed nią!!!

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Pół finał to duże osiągnięci. Gratulację. Żeby osiągnąć więcej a są szanse trzeba poprawić skuteczność pierwszego serwisu i trochę ćoś więcej.

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Nie było rozpaczy na korcie, morza łez po zakończeniu meczu, Iga przyjęła porażkę na klatę i to już jest postęp mentalny. Kobieta ma dopiero 20 lat i już będzie 4 w rankingu, jeszcze wiele półfinałów i nie tylko przed nią. Spokojnie jeszcze dostarczy nam wielu emocji.

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Jak zwykle będę ''pod prąd'' bo z prądem łatwo spływa tylko guano . Gratulacje dla Igi która znowu poprawiła swoje najlepsze osiągnięcie w tym turnieju . Była lepsza od kilku zawodniczek zajmujących wyższe miejsca w rankingu ! Trzymam kciuki z następne starty .

 • Jan Helak lubi Komentarz

  "panie" legio-nowak czy "pan" jeszcze może ............. ?

 • Jan Helak lubi Komentarz

  16 meczowa
  Morawski,Kornecki(lub ktoś z Zembrzycki,Skrzyniarz, Wałach,Ałaj)
  Moryto,Daszek
  Krajewski,Czuwara
  M.Gebala,Syprzak,Dawydzik(Walczak)
  Sićko,Gebala,Chrapkowski
  Olejniczak, Jędraszczyk
  Majdziński,Paczkowski

  Na papierze nie wygląda źle.Trzeba chuchać i dmuchać na Majdzinskiego i poprosić Paczasa o powrót.
  Do tego w ciągu roku próbować młodych. Paterek,Krawczyk,Molski,Widomski,Wasiak itd

 • Jan Helak lubi Komentarz

  Stracił pracę w Watford a będzie dobry w Polsce ? Z tej " mąki " nie da dobrego " chleba " ! Trzeba zacząć od Akademii Piłkarskich w polskich Klubach . Z czego może być dobra Reprezentacja , jeżeli w Ekstraklasie lepsi od Naszych piłkarzy są drugoligowi zawodnicy np. z Hiszpanii czy Portugalii ?

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Gwiazda Legii totalnie zaskoczyła. Chodzi o Paulo Sousę

  @Legionowiak 3.0: Do Luquiego nic nie mam i nie kwestionuję jego wkładu w Legię, a o Sousie mam zdanie zdecydowanie negatywne - z tą zdradą bym nie przesadzał, ale na pewno Sousa okazał się nieuczciwy i złamał świętą zasadę "pacta sunt servanda" (jako student historii na pewno ją znasz). To i tak dosyć. Za to czepiam się Ciebie, bo produkując tu na forum komentarze w ilościach godnych Stachanowa i Pstrowskiego razem wziętych kompletnie nie dbasz o ich spójność logiczną, także i tutaj. Więc jeszcze raz: Luqui ucieszył się z przyjścia Sousy do Flamengo, bo ma nadzieję na sukcesy w tym układzie, tak mówi. Snuję z tego prosty i logiczny wniosek, że uważa Sousę za dobrego trenera i tak samo z radością przyjąłby go w Legii. Mam takie wrażenie, że przeczytałeś tytuł i pierwszy akapit o tym, że Luqui ucieszył się z "dezercji" Sousy (czyli z tego, że odszedł z polskiej kadry), krzyknąłeś "hurra!" i spłodziłeś komentarz. Nie zadałeś sobie trudu jednak, by dotrzeć do końca artykułu i zgłębić, co naprawdę Luqui myśli o Sousie - a póki co myśli jednak pozytywnie, z punktu widzenia kibica Flamengo oczywiście (i ma do tego prawo). W efekcie napisałeś de facto, że białe jest czarne.

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Gwiazda Legii totalnie zaskoczyła. Chodzi o Paulo Sousę

  @Legionowiak 3.0: Naprawdę przeczytałeś ze ZROZUMIENIEM do samego końca? Przecież Luqui JEST ZADOWOLONY z przyjścia Sousy do Flamengo, mówi to wprost, że liczy na sukcesy Flamingów z Sousą. Oby tylko nie musiał za paręnaście miesięcy przeżywać rozczarowania... A skoro Sousa, zdaniem Luquiego, jest dobrym trenerem dla Flamengo, to dlaczego miałby być złym dla Legii? Tylko taki wniosek można wyprowadzić ze słów o Siwym, które tak Cię ucieszyły, a którym zaprzeczyłeś zaraz w następnym zdaniu. Cosik mi się widzi, że jeśli na studiach historycznych miałeś jakieś seminaria z logiki, to albo ich nie zaliczyłeś, albo w studenckiej regule 3Z (zakuć, zdać, zapomnieć) doszedłeś już do tego trzeciego... chyba, że napisałeś komentarz przeczytawszy wyłącznie tytuł artykułu i pierwszy akapit.

 • Jan Helak napisał/a komentarz do Słynny trener chce przejąć Polaków! Tak wielkiego nazwiska nie było!

  Zdaje się, że wszyscy tu zapomnieli o jednej rzeczy, skądinąd w przeszłości w mediach wspominanej - o tym mianowicie, że trener klubowy a selekcjoner reprezentacji to dwie różne bajki. Sorry, ale teraz będzie trochę trucia... W klubie piłkarze ćwiczą nie tylko grę w zespole, ale też rozwijają indywidualne umiejętności, czyli jest trening taktyczny i techniczny. W kadrze na to drugie nie ma zwyczajnie czasu, dlatego trenera kadry nazywa się "selekcjonerem" - on ma bowiem wyselekcjonować w klubach piłkarzy technicznie najlepszych i stworzyć z nich zgrany zespół pod swoją (oby dobrą) koncepcję gry. Dlatego Ranieri to chyba nie najlepszy pomysł, jako że gros jego doświadczeń to kluby (fakt, że z najwyższej półki), za to praca z kadrą marniutka. Popatrzcie, że z Grecją, która wprawdzie miała swoje 5 minut w międzynarodowych rozgrywkach, ale dziś jest 55. w rankingu FIFA (a Polska 27.) i najczęściej jednak była co najwyżej średniakiem, Ranieri nie osiągnął sukcesów. My zaś potrzebujemy dla reprezentacji wyjadacza, który ma doświadczenie w wyciąganiu średniaków za uszy w górę. Jeśli zaś Ranieri chciałby się zasłużyć dla Polski, to proszę bardzo - niech postawi z powrotem do pionu Legię. Z jego klubowymi sukcesami byłby tu w sam raz.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Legionowiak 3.0

Witaj Janek! Ostatnio pisałeś o "cierpieniach młodego Legionowiaka"! No i masz zebrane "cierpienia"! Gdzie masz witrynę blogi w zakładce Aktywności wszystkich kibiców, tam jest mój blog: Legionowiak 3.0, "Spadło ze sportowego pióra. Blog nr 11"! Cały ten blog to "Cierpienia młodego Legionowiaka"! Miłej lektury i dzięki za to, że mnie zainspirować do napisania! Pozdro od Legionowiaka 3.0!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.