Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Tuzimek = tuz [imek] intelektu? Pytanie nie dla [...]diotów. Klaunie weź zabawki, klawiaturę i idź do osobników na Twoim poziomie. I poziomie tzw. "redaktorów" sfWPCIKA.

 • Dariusz Lemanowicz otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Nie rozumiem przywoływania tutaj Nawałki, który tak jak inni zmarnował potencjał naszych piłkarzy a jego "talent trenerski" zweryfikował chwilowy, nieudany pobyt (inaczej tego nie można nazwać) w Lechu Poznań.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Problem z Jerzym Brzęczkiem wcale nie leży w jego warsztacie trenerskim. Nie w tym, że się myli co do doboru taktyki albo personaliów. Takie błędy robią wszyscy trenerzy na świecie, nie wyłączając Guardioli czy Kloppa.
  Jerzy Brzęczek nie ma żadnego warsztatu trenerskiego, ponieważ jego osiągnięcia to 5 miejsce w Ekstraklasie, czyli okręgówce Europy i świata. Porównywać błędy najlepszych trenerów świata, którzy osiągnęli wszystko, do szamotania się na oślep figuranta to jak porównywać drugie miejsce Hamiltona i drugie miejsce chłopczyka na podwórku na rowerku dziecięcym z kółkami z boku w wyścigu dookoła kałuży.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Problem polskiej piłki to wyszkolenie ! Trener z zagranicy nic nie pomoże. To są kalecy A BYLI piłkarze i trenerzy niech się nawet nie wypowiadają bo to ich wina gdzie Polski futbol stoi. Nic nie potrafią i nic nie nauczyli kolejne pokolenia.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Cytuję: "Problem z Jerzym Brzęczkiem wcale nie leży w jego warsztacie trenerskim. Nie w tym, że się myli co do doboru taktyki albo personaliów. Takie błędy robią wszyscy trenerzy na świecie, nie wyłączając Guardioli czy Kloppa. Problem z Jerzym Brzęczkiem polega na tym, że on nas - jako selekcjoner kadry - nie uwodzi. Nie porywa, nie ma takiego autorytetu jak jego poprzednicy, nie jest przekonujący w swoich wypowiedziach, nie ma charyzmy, którą miał jego poprzednik - Adam Nawałka." No proszę... Problemem dla was Tuzimków, Wawrzynoskich i wam podobnych jest to, że Jerzy Brzęczek was nie uwodzi, nie puszcza "perskiego", nie porywa, nie ma autorytetu jak Nawałka. Rzeczywiście... Problemy macie bardzo poważne. To przez te problemy cierpicie na zaawansowaną frustrację, którą leczycie żenująco prymitywnym słowotokiem, niczym olewani przez klasową laskę absztyfikanci. Frustracja, to wyjątkowo wredna przypadłość i może doprowadzić nawet do samozejścia.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  A cóż takiego osiągnął Beenhakker? Przetestował chyba z dwustu piłkarzy i nie zostawił po sobie nic...O jego odejściu powrót do europejskiej pozycji trwał dość długo. A że zremisował na wyjeździe z Portugalią? Litości... Pragnę przypomnieć że w tamtym czasie Portugalia remisowała po dwa razy z Finlandią, Serbią i raz z Armenią a na ME awansowała wielkim fuksem.

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Reprezentacja Polski potrzebuje nowego Leo Beenhakkera [FELIETON]

  @Andrzej Lipiński: Cała Polska?Tylko eksperci typu pan Lipiński.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  po co trener z wysokiej półki jak brakuje zawodników średniej klasy europejskiej

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  "Ta grupa piłkarzy potrzebuje kogoś na swoim poziomie"- czyli Brzęczek spełnia wymagania. Panie Wawrzynowski! Piłkarzy wysokiej klasy w szerokiej kadrze jest trzech,może czterech. Dlaczego z marnych rzemieślników robi Pan topowych graczy?

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Zeby zbudować chociaz zespół średniej kasy europejskiej trzeba mieć do tego odpowiednią ilośc kopaczy.Aktualnie w kadrze Polski jest około 4 średniaków.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Wykorzystanie potencjału naszych piłkarzy w reprezentacji staje się mission impossible i to jest ewidentna wina szefostwa PZPN-u czyli uwielbiającego siebie prezesa Bońka, który z przeciętniaka chciał zrobić superselekcjonera. Nawałka też nie zasłużył się w pracy z reprezentacją, bo mieszał, kombinował po nocach a jak było każdy widział. Nawałkę z resztą najlepiej sprawdził kontrakt z Lechem Poznań, gdzie skompromitował się już doszczętnie.

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  najlepszy trener i co dalej kim ma grać ?

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Jerzy Brzęczek. ,,Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie". Z takimi zawodnikami jak: Kamil Jóźwiak, Frankowski, Rybus, Glik, Kędziora, Bednarek, Grosicki, można budować drużynę.

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ? Brawo Jerzy Brzęczek. ,,Psy szczekają, karawana jedzie dalej.'' Zmienić zarząd PZPN. Brak wizji szkolenia młodych piłkarzy.

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Polacy. Gratulacje dla p. K.Jóźwiaka za zaangażowanie i umiejętności. Trzymam kciuki za naszych piłkarzy i trenera. Malkontenci mogą kibicować ...

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  z "miszczem" Lewym byłby jeszcze większy wstyd...

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a komentarz do Liga Narodów. Holandia - Polska. Mateusz Skwierawski: Jest wszystko. Brakuje tylko gry w piłkę (komentarz)

  @Konrad Fijałkowski: Panie Fijkowzki ?

 • Dariusz Lemanowicz lubi Komentarz

  Boniek do dymisji! Kto wybrał bazę, w której wskutek morderczych upałów nie dało się trenować? Kto pozwolił piłkarzom na chlanie w Arłamowie? Kto sprowadzał panienki do bazy w Soczi? Przecież to pachnie na kilometr straszną amatorką, a ty Boniek jako sprawny menadżer powinieneś spalić się ze wstydu z powodu tej organizacyjnej katastrofy.

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Gryf Słupsk.

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tożsamość narodowa to ich prywatna sprawa. Gdzie się podziała niemiecka tolerancja? Czują się Turkami.Ich prezydent urzęduje w Ankarze. Podolski czuł się Polakiem, strzelał bramki... Polsce.☺

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a komentarz do "Wielki gracz", "Ogromna strata". Środowisko reaguje na śmierć Terleckiego

  Świetny piłkarz. Pamiętam jego dryblingi. Trochę nie doceniany. Talent na miarę Deyny, Lubańskiego najlepszych piłkarzy w historii polskiej piłki nożnej.Szkoda człowieka.Odszedł, ale pozostawił wspaniałe wspomnienia sportowe.

 • Dariusz Lemanowicz napisał/a komentarz do Primera Division: Wielka wpadka Realu! Beniaminek pokonał mistrza Hiszpanii

  Brawo Katalonia.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.