Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Konar102 lubi Komentarz

  Jestem za !!!
  Proszę zaprosić red Ostafińskiego, wielu kibiców ma sporo pytań,
  Jakie są kulisy jego odejścia z redakcji?
  Dlaczego taki ktoś jak Piter , bez problemu zgadza się na wywiad w tej chwili , a wcześniej nie chciał?
  Kibiców to naprawdę interesuje, co powodowało nim pisząc takie nienawistne artykuły w stosunku do niektórych zawodników....
  A może na wywiad z nim ...trzeba sobie zasłużyć ?
  A może powinniście zadać w sondzie pytanie
  CZY REDAKTOR OSTAFIŃSKI POWINIEN ODEJŚĆ ?

 • Konar102 lubi Komentarz

  @Arek_KSF: najpierw zobacz głąbie za jaki tor była ta kara. Za to, że był bezpieczny i przygotowany do walki tylko nie tak jak sobie wymyślili w regulaminie. W czerwcu przed karą mieliśmy chyba najlepsze mecze w historii. Lecz komuś to przeszkadzało bo głównie wyprzedzali wrocławianie. To są słowa jednego z "ekspertów". Pieprzyć ich wszystkich

 • Konar102 lubi Komentarz

  @Dziadu: Odsyłam do mojego wcześniejszego komentarza. Napisałem w nim o Łoktajewie, że bardzo go żałowaliśmy, bo joint to żaden doping. Tylko Griszy mi nie żal, bo w ... zrobił Rybnik. 3 godziny temu napisałem:"@Stelmet_Falubaz: Co Ty opowiadasz chłopie. Patryk jest cenionym we Wrocławiu zawodnikiem i nigdy nie słyszałem złego słowa o nim. Nikt go nigdy nie osądzał, nie wygwizdywał, środkowym palcem nie pozdrawiał. Raczej każdy fan żużla współczuł i jemu i Łoktajewowi. Natomiast tylko Sparta ma naturalizowanego Polaka, tylko Janowski jeździ na Anlasach, tylko my jeździmy z gościem, zawsze mamy nieregulaminowy tor, choć zawsze równy jak stół do końca zawodów. Na Drobika wylano pomyje, a teraz mówią, że jednak biedny chłopak, tylko przez Spartę skrzywdzony. Nie jest tak?"

 • Konar102 lubi Komentarz

  @L35240: ty chyba z pisu jesteś i to w wieku Terleckiego i już nie pamiętasz jak byłeś młody, a pozatym w żużlu nie ma grzecznych dzieci, tak sobie popatrz na gwiazdy żużlowe i to nie tylko polskie ile mieli za uszami i jakę asy z nich wyrosły, a ty tak jednoznacznie przekreślasz gościa niewiele go znając, ajak robił mistrza to pewnie biegałeś żeby fotkę se z nim zrobić.

 • Konar102 lubi Komentarz

  @motogonki: Rzygać to mi się chce, jak czytam takie pierdy! A co do zawodników, to jakoś nikt z tej wstrętnej Sparty nie chce odejść! No bo jak o DMP walczą prezesi Leszna, Częstochowy czy Moja Rozdzielnia - to są sportowe ambicje. Jak o to samo walczy Rusko to są chore ambicje. Lecz się człowieku!

 • Konar102 lubi Komentarz

  Codziennie jakiś mężczyzna dowiaduje się, że zostanie tatą i nie tworzy się o tym artykułów. Poza tym co on ma inne, lepsze przyrodzenie od całej reszty? Artykuł i poziom portalu to dramat...ogłosił cicho ale pewnie making of baby było głośne ;)

 • Konar102 lubi Komentarz

  @sibi-gw: pamiętaj lemingu, że pycha kroczy przed upadkiem. Zobaczymy czy odszczekasz jak Stal dostanie w palnik. Sparta nie musi nawet wygrywać tego meczu za 3 i co więcej nawet nie musi wygrać w Grudziądzu. Wystarczy jej bonus i wygrana w Rybniku, żeby wybić zardzewiałej marzenia o PO.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Cegielski dalej bije pianę. Jeżeli chce podważyć atest opony to należy mieć dowody i to najlepiej z jakiegoś laboratorium co ma atest ISO. Bo niepotrzebnie robi zamieszanie i jak nie będzie mieć racji to może się to dla niego źle skończyć. Taki pomiar jak zrobił w TV to żaden dowód.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Nie bo dla nich liczy sie tylko Gorzowski Bartek

 • Konar102 lubi Komentarz

  Jeżeli Anlas jest faktycznie lepszy, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wszyscy na nich jeździli. Generalnie to problem zawodników, którzy podpisali umowy na wyłączność z innym producentem. Tak samo mogło być z producentem silników, tunerem, producentem gaźników, układów zapłonowych, ram, gogli, sprzęgieł, tarczek sprzęgłowych. Gdyby któryś z tych producentów wyskoczył nagle z lepszym produktem, wszyscy mogliby go stosować, chyba, że wcześniej pochytrzyli i podpisali umowę na wyłączność np. z Seletrą, Blixtem, Kowalskim, GM lub kimkolwiek innym np. Mitasem. Ale to jest autonomiczna decyzja zawodników. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Maćka,oraz Bartka. Jest dobrze chłopaki!!!Oby tak dalej!!!
  Pięknie Janoś gasi na antenie podlizywanie się Shreka,który widząc że Maciek jest w formie nie ma wyjścia i nagle zaprasza go do kadry.
  hehehe
  Brawo Janoś:)))

 • Konar102 lubi Komentarz

  Za brak widowiska np we Wrocławiu to proszę podziękować Demskiemu i oraz GKSŻ. Jak było widowisko to WTS dostawał kary za " nieregulaminowy tor". Cieślak, Chomski i inni płakali nad torem. Więc Krzysztonie nie bądź jak Dariusz O. Mów o przyczynach a nie tylko o skutkach. Podaj przykłady.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Jaki by Holder nie był to te 6-7 pkt w meczu zrobi i na tyle w kalkulacjach Sparta powinna założyć . Nie zapomniał jak się jeździ , bo u byłych mistrzów świata , to nie brak umiejętności powoduje regres . Tylko tzw spokój w domu i ilość kasy włożona w sprzęt a te sprawy uporządkować i 9-10 pkt w meczu . Nigdy ryba nie zapomni jak się pływa , chyba że poraniona.

 • Konar102 lubi Komentarz

  CIEKAWE CO JEST WAZNIEJSZE SLUZBA ZDROWIA ,CZY ZAGRANICZNY PAZERNY ZACIAG WLOKNIARZA

 • Konar102 lubi Komentarz

  Pisałem przy poprzednim temacie Drabika, że ma prawo jechać do czasu otrzymania wyroku i nikt mu punktów nie zabierze. Wykasowano mi część tych komentarzy, a niektórzy stawiali mi minusy. Teraz zreflektował się naczelny żużla i w tym artykule to potwierdza. Ale cóż, moje komentarze niesłusznie wykasowane nie powróciły.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Co za durny naród, szczególni kilku tu komentujących, by tak źle życzyć młodemu i jednemu z najlepszych zawodników w tym kraju za dosłownie bzdurę, tylko polak tak potrafi, od tych pisowskich kagańców już wam te ostatnie szare komórki wymarły.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Co za tępe dzidy tu piszą komentarze. Poczytać jeden z drugim przepisy to będziecie wiedzieli dlaczego nie można go zawiesić. Chociaż i tak raczej nic nie zrozumiecie

 • Konar102 lubi Komentarz

  Tu nie chodzi o żaden doping, bo takiego tu w ogóle nie było. Dudek i Łaguta coś przyjęli, świadomie bądź nie. Drabik dostał kroplówkę z glukozą. Też taką dostawałem po operacji i to w ilościach dziennych kilka razy większych. Tam nic, oprócz cukru nie ma. Nawet nie wiedział, że nie wolno, bo sam to zgłosił. Jakby wiedział to by siedział cicho. Nic u niego nie wykryto ani przed, ani po zgłoszeniu. Lekarz popełnił błąd proceduralny, a Wy, kibice od siedmiu boleści, chcecie ukrzyżować za to chłopaka. Nawet nie za sam ten fakt, ale dlatego, że jest juniorem wybitnym i trochę niegrzecznym chłopce. Nie kłania się w pas redaktorom, ma własne zdanie, popadł w konflikt z ojcem (nie bez winy ojca) i Cieślakiem, ostatnio trenerem kadry od siedmiu boleści, który zapomniał, że ma bronić swoich zawodników a nie działaczy z Piły i GKSŻ, którzy dali dudy na całej linii przy organizacji ZK. Na marginesie to Cieślak podpadł wszystkim żużlowcom, nie tylko znanej czwórce.
  Reasumując: chcecie, żeby Maks był koniecznie ukarany za swoją niesforność. Za to akurat się nie da, to nadarza się dobra okazja, żeby dołożyć za coś innego. Dla przykładu, żeby spokorniał. Nawet jak go zawieszą na 50 lat, to nie spokornieje. Najwyżej zajmie się czym innym, a Wy będziecie się ekscytować wyczynami zawodników, którzy mogą co najwyżej mu olej w silniku zmienić lub linki nasmarować.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Wszystko idzie procedurami i na razie żadna instytucja Drabikowi nie pomogła!
  Więc gdzie tu wał i krętactwo?
  Przecież nie przyznali wstecznego TSUE. Niektórzy piszący tu maja chyba IQ łopaty!
  Ale prawda jest taka, że nie ma żelaznych podstaw do zawieszenia, bo inaczej POLADA już by go konkretnie udupiła.
  Żenada, to jest działanie POLADY - wolne i niekonkretne, a do tego upubliczniające przemyślenia dyrektora!

 • Konar102 lubi Komentarz

  od pierwszego stycznia wyslalem dokladnie 75 wiadomosci na adres usun_konto@sportowefakty.pl z prosba o usuniecie konta .75 . Wszystkie kundle Dariusza pozostawily bez odpowiedzi . Wam polecam to samo . Wszystkim znudzonym blogiem bez hamulcow przypominam ze gdy sie ich nie uzywa zawsze mozna wyladowac na po bandzie . Tam jakby lepiej . Guy Martin

 • Konar102 lubi Komentarz

  Akurat z tym, że towarzyskie zawody na koniec sezonu (gdy wszyscy - zawodnicy mechanicy, myślą o wakacjach, a nie szykowaniu mocno wyeksploatowanego sprzętu na kolejne zawody) nie są ważne to się zgodzę. Nie róbmy z tego meczu (którego wyniku nikt już nie pamięta nawet) najważniejszej imprezy w sezonie. Termin i cel tego spotkania był po prostu głupi.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Konar102 lubi Komentarz

  To w tej POLADA nikt nie wiedział jak się przygotowuje dokumenty?
  Postępowanie Pana Dyrektora Rynkowskiego pachnie amatorką albo działaniem na szkodę zawodnika. Nie wiem co jest gorsze.
  W zaistniałej sytuacji, niezależnie od powodu jak i werdyktu TUE Pan Rynkowski powinien się honorowo podać do dymisji, bo bezsprzecznie, co zresztą sam potwierdził, nie panuje nad tą instytucją.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Przesie, ma Pan 30 ludzi, pomieszczenia, prąd: proszę pozyczyć maszyny do szycia, kupić materiał i szyć maseczki. Zamiast siedzieć na d*pie. Będzie z Was pożytek dla miasta i nie będziecie mieć czasu na płacze w sieci. Wciąż słyszę jaki ten Gorzów biedny. Jak Was nie stać oddajcie Bartka tym, którzy mają pieniądze. Proste.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Maciej. Zachowuje się jak inteligentny człowiek. Wypowiedział się już w temacie i nie odpowiada na ZACZEPKI byle jakiego redaktora, który próbuje zarobić na domysłach.
  MACIEJ. Wielki Szacunek!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.