Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Konar102 lubi Komentarz

  Pisałem przy poprzednim temacie Drabika, że ma prawo jechać do czasu otrzymania wyroku i nikt mu punktów nie zabierze. Wykasowano mi część tych komentarzy, a niektórzy stawiali mi minusy. Teraz zreflektował się naczelny żużla i w tym artykule to potwierdza. Ale cóż, moje komentarze niesłusznie wykasowane nie powróciły.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Co za durny naród, szczególni kilku tu komentujących, by tak źle życzyć młodemu i jednemu z najlepszych zawodników w tym kraju za dosłownie bzdurę, tylko polak tak potrafi, od tych pisowskich kagańców już wam te ostatnie szare komórki wymarły.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Co za tępe dzidy tu piszą komentarze. Poczytać jeden z drugim przepisy to będziecie wiedzieli dlaczego nie można go zawiesić. Chociaż i tak raczej nic nie zrozumiecie

 • Konar102 lubi Komentarz

  Tu nie chodzi o żaden doping, bo takiego tu w ogóle nie było. Dudek i Łaguta coś przyjęli, świadomie bądź nie. Drabik dostał kroplówkę z glukozą. Też taką dostawałem po operacji i to w ilościach dziennych kilka razy większych. Tam nic, oprócz cukru nie ma. Nawet nie wiedział, że nie wolno, bo sam to zgłosił. Jakby wiedział to by siedział cicho. Nic u niego nie wykryto ani przed, ani po zgłoszeniu. Lekarz popełnił błąd proceduralny, a Wy, kibice od siedmiu boleści, chcecie ukrzyżować za to chłopaka. Nawet nie za sam ten fakt, ale dlatego, że jest juniorem wybitnym i trochę niegrzecznym chłopce. Nie kłania się w pas redaktorom, ma własne zdanie, popadł w konflikt z ojcem (nie bez winy ojca) i Cieślakiem, ostatnio trenerem kadry od siedmiu boleści, który zapomniał, że ma bronić swoich zawodników a nie działaczy z Piły i GKSŻ, którzy dali dudy na całej linii przy organizacji ZK. Na marginesie to Cieślak podpadł wszystkim żużlowcom, nie tylko znanej czwórce.
  Reasumując: chcecie, żeby Maks był koniecznie ukarany za swoją niesforność. Za to akurat się nie da, to nadarza się dobra okazja, żeby dołożyć za coś innego. Dla przykładu, żeby spokorniał. Nawet jak go zawieszą na 50 lat, to nie spokornieje. Najwyżej zajmie się czym innym, a Wy będziecie się ekscytować wyczynami zawodników, którzy mogą co najwyżej mu olej w silniku zmienić lub linki nasmarować.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Wszystko idzie procedurami i na razie żadna instytucja Drabikowi nie pomogła!
  Więc gdzie tu wał i krętactwo?
  Przecież nie przyznali wstecznego TSUE. Niektórzy piszący tu maja chyba IQ łopaty!
  Ale prawda jest taka, że nie ma żelaznych podstaw do zawieszenia, bo inaczej POLADA już by go konkretnie udupiła.
  Żenada, to jest działanie POLADY - wolne i niekonkretne, a do tego upubliczniające przemyślenia dyrektora!

 • Konar102 lubi Komentarz

  od pierwszego stycznia wyslalem dokladnie 75 wiadomosci na adres usun_konto@sportowefakty.pl z prosba o usuniecie konta .75 . Wszystkie kundle Dariusza pozostawily bez odpowiedzi . Wam polecam to samo . Wszystkim znudzonym blogiem bez hamulcow przypominam ze gdy sie ich nie uzywa zawsze mozna wyladowac na po bandzie . Tam jakby lepiej . Guy Martin

 • Konar102 lubi Komentarz

  Akurat z tym, że towarzyskie zawody na koniec sezonu (gdy wszyscy - zawodnicy mechanicy, myślą o wakacjach, a nie szykowaniu mocno wyeksploatowanego sprzętu na kolejne zawody) nie są ważne to się zgodzę. Nie róbmy z tego meczu (którego wyniku nikt już nie pamięta nawet) najważniejszej imprezy w sezonie. Termin i cel tego spotkania był po prostu głupi.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Konar102 lubi Komentarz

  To w tej POLADA nikt nie wiedział jak się przygotowuje dokumenty?
  Postępowanie Pana Dyrektora Rynkowskiego pachnie amatorką albo działaniem na szkodę zawodnika. Nie wiem co jest gorsze.
  W zaistniałej sytuacji, niezależnie od powodu jak i werdyktu TUE Pan Rynkowski powinien się honorowo podać do dymisji, bo bezsprzecznie, co zresztą sam potwierdził, nie panuje nad tą instytucją.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Przesie, ma Pan 30 ludzi, pomieszczenia, prąd: proszę pozyczyć maszyny do szycia, kupić materiał i szyć maseczki. Zamiast siedzieć na d*pie. Będzie z Was pożytek dla miasta i nie będziecie mieć czasu na płacze w sieci. Wciąż słyszę jaki ten Gorzów biedny. Jak Was nie stać oddajcie Bartka tym, którzy mają pieniądze. Proste.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Maciej. Zachowuje się jak inteligentny człowiek. Wypowiedział się już w temacie i nie odpowiada na ZACZEPKI byle jakiego redaktora, który próbuje zarobić na domysłach.
  MACIEJ. Wielki Szacunek!!!

 • Konar102 lubi Komentarz

  Kolejny artykuł dowodzący tego, ze można pisać o niczym. A co do kevlaru Maćka, to uszyje sobie jaki chce. Może nawet boiało-czerwony!

 • Konar102 lubi Komentarz

  Panie Dariuszu ... Liczył Pan że Magic odpowie na jakikolwiek kontakt od Pana ??? Żart chyba :) !!!
  I kolejna tuza felietonów Pan Jan Leszno Krzystyniak... Dajcie sobie spokój już.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Janowski nie powinien jechać w biało czerwonym kevlarze, bo do niczego mu nie jest potrzebny. Janowski pojedzie jako Janowski a nie jakiś biało czerwony. Proste. Jazda w reprezentacji to narażanie zdrowia i życia dla działaczy Motorowego związku, którzy bez zawodników startujących w zawodach są niczym. Są ZBĘDNI, taki jak pan Ostafiński, który nie miałby czego roztrząsać i o czym pisać.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Panie redaktorze Ostafiński, więcej hejtu i pomyj na Magica! Wtedy na pewno odpisze. Oprócz Pana Cieślaka, to już chyba nikt nie będzie Wam odpowiadał. Spróbujcie u Pawlickich, Drabika, Dudka, Woffindena, Firicke, Kasprzaka i wielu innych. Będzie podobnie.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Konar102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Konar102 lubi Komentarz

  Ciężko się czyta te wypociny. Co to ma być? Artykuł o tym że Janowski nie odpisał jesnie wielmożnemu redaktorowi na smsa i obrażony dziennikarz smaruje posta o złym zawodniku. Pan redaktor tradycyjnie uważa się za alfę i omegę żużla i sam chce załatwiać sprawy do których nie jest upoważniony i jego nie dotyczą. Ja po przeczytaniu tego artykułu wnioskuję do dyrekcji portalu o niepłacenie autorowi za te wypociny bo nie wnoszą nic wartościowego do żużla. Ten artykuł to nic innego jak tylko kolejny śmieciowy post o niczym byle tylko coś się nowego pojawiło na stronie.

 • Konar102 lubi Komentarz

  ostaf kończ z tym hejtem i nagonką na zawodników,bo jak się kolejny targnie to będziesz pierwszym,który umyje ręce od tej sprawy

 • Konar102 lubi Komentarz

  Gnijesz od środka osrafinski.... Zgnijesz cały.. I tego ci życzę w tym dniu.. KOBIET

 • Konar102 lubi Komentarz

  ostafa pudelkowy a skąd ty masz nr telefonu do Maćka? Nie wpadłeś na pomysł, że nie odpowiada, bo już dawno cię zablokował i żadne SMS do niego od ciebie nie dochodzą, tak samo jak i innych "redahturuf" ze Sportowych "Faktów".

 • Konar102 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Konar102 lubi Komentarz

  A Pan Cieślak to kiedy przyzna się do błędu, że kazał zawodnikom jechać w finale ZK w Pile w takich warunkach. Od tego cały ten cyrk się zaczął.

 • Konar102 lubi Komentarz

  Kolejny przedruk ,jak nie przegląd sportowy,to inny portal internetowy. Może Pan w końcu przeprowadzi merytoryczny wywiad,a nie tylko podobno, bądź słyszałem z pewnych źródeł.Tylko ciekawe z kim?

 • Konar102 lubi Komentarz

  Szkoda tego całego dymu,że tak wyszło.Szkoda Magica - fajnie gdy występował w kadrze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.