Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • SkuBsoN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mimo, że jestem z Rybnika to uciekaj od Mrozka bo nic nie osięgniesz. Postaraj się o mechanika z topu i obojętnie gdzie pójdziesz na pewno będą lepsze wyniki

 • SkuBsoN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Krzystyniak Ty juz lepiej zamilcz a nie pisz tych wypocin. Zaliczyć to możesz panie lekkich obyczajów ale nie wynik

 • SkuBsoN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sędzia dał ciała

 • SkuBsoN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chłop porażka. Takim menago to i ja mogę być. Albo Kędziora albo nikt bo co tu więcej jest do wyboru

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Panowie redaktorzy, zdecydujcie się na coś. Jeszcze kilka miesięcy temu wieszaliście psy na Prezesie Rusko, a teraz chcecie zagranicznych juniorów. Sami sobie zaprzeczacie.
  Powodem braku juniorów jest brak kasy na szkolenie. Bez pomocy finansowej rodziców, a właściwie bez braku finansowania, praktycznie w całości, z ich strony nie ma szans na w ogóle rozpoczęcie uprawiania tego sportu. Tu ogromną rolę ma do odegrania PZM i to on powinien prowadzić szkolenie w rozproszonych ośrodkach po całej Polsce a nie tylko w ośrodkach żużlowych. Więcej powinno być zawodów młodzieżowych na minitorach a nawet crossowych.
  Rzadko się zdarza, żeby rodzice dysponujący odpowiednim zasobem finansowym widzieli swoje pociechy w sporcie żużlowym. Raczej będą preferować bezpieczniejsze sporty.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Normalnie to przepychanki młodego stranieri na 6/7 14/15 pachnie mi lobby pewnego klubu.... To że mógłby być oznaczałoby że w praktyce kluby przekupywalyby zamiast młodych Polaków młodych zagraniczniakow. A za parę lat byłby lament bo naszych by lali...pragne przypomnieć gdzie za młody jeździł tai, Emil, vaculik itd. Gdyby nie to to nie rozwineliby się tak bardzo,a ilu naszych na tym Ucierpialo? Dlaczego dziwnym trafem o młodym stranieri w zespole najgłośniej krzyczą. Ci którzy obecnie maja problem z z uzupełnieniem tej pozycji Polakami? I naturalnie wszystko w imię dobra polskiej ligi i światowego speedwaya...

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Ręce precz od juniorów. W 2021 w Gorzowie, Zielonej Górze ,Lublinie i Lesznie na bank jechałby zagraniczny zamiast plejada młodych z Lublina i z pozostałych klubów.
  Na razie nie jadą bo są tylko 2 miejsca a juniorów sporo. Odejdzie rocznik 1999 a nastąpi bum na pozycjach juniorskich. Jedno co bym zmienił, to REZYGNACJA Z BIEGU JUNIORSKIEGO , tak by 7 zawodników miało po 4 starty( 2 zagwarantowane) a nr 8 mógł każdego zastąpić. Juniorzy 6 startów 3+3 ale też możliwe 4+2.Po co ? By zwiększyć rywalizację i nie dawać im zbyt łatwych pkt. To ich psuje.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Ostafinski co juz dawno stwierdzilem pisze na zamowienie Rusko i probuje w stylu tego gostka rozpiepszac to co nasze. Wroclaw nie splamil sie nigdy praca a slawe pozyzkal kombinatorstwem i oszustwami. Dareczek pasuje do tych gierek jak ulal. Zapytuje gdzie maja praktykowac nasi juniorzy jak w drugiej lidze jest 3 miejsca w skladzie dla zagranicznych a kandydaci na pozostale dwa miejsca to wiekowi i po szczycie kariery Hlib, Burza Baran, Stachyra, Firlej, Suchecki, Miskowiak itd. Jeszcze raz pytam gdzie i kiedy maja praktykowac i rozwijac swoje umiejetnosci nasze talenty a z zalozenia wynika, ze druga liga ma byc poligonem dla rozwoju mlodych. Obluda, obluda i jeszcze raz obluda!!!!!!

 • SkuBsoN otrzymał srebrny medal w kategorii Promotor Dnia

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  @stepp:Juniorzy to NASZA melodia przyszlosci i wszyscy powinnismy spiewac w jednej tonacji .Falszywi dyrygeci nie sa nam potrzebni :}}}

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Najbardziej smuci fakt , że takie 'coś' bo nie wiem jak to nazwać ( na pewno nie artykuł ) te łebki biorą wynagrodzenie i nazywają sie dziennikarzami.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Być może zamiast zagranicznego juniora należałoby pomyśleć nad tym, żeby dla jednej pozycji juniorskiej w drużynie wydłużyć wiek juniora do np. 23 lat. Wtedy tacy zawodnicy jak Gruchalski, czy wcześniej Malitowski, Dróżdż, Cyfer, Polis, itd. mieliby szansę na dalszą jazdę w lidze i rozwój, a nie pałętali się po rezerwach, czy II ligach z małą ilością startów bez pieniędzy i perspektywy rozwoju.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Tylko weźmy pod uwagę to ze o losie braci zadecydowali rodzice

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Skoro nie ma młodych ludzi, czy to w Polsce czy poza Polską, do uprawiania żużla, to znaczy że ta dyscyplina za lat kilka(naście) przejdzie do historii. Jak rzut karłem, albo bednarstwo. Nie ma chętnych, nie ma tematu. A fani tego sportu będą sobie wspominać o żużlu przy kominku, jak nasi dziadkowie o gazowych latarniach czy konnych tramwajach.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  nic nie powstrzyma upadku tej dyscypliny, bo zuzel stał sie "sportem" zbyt drogim...Kiedys zdolny, wyselekcjonowany z dużego naboru junior, brał sprzęt klubowy i robił po kilka - kilkanascie punktów , ścigając sie jak równy z równym z połową zawodników w lidze. W tej chwili ta połowa to zawodowcy ścigający sie od 20 lat z zapleczem i wielkimi inwestycjami sprzetowymi bowiem wygrywaja od pewnego czasu tunerzy nie zawodnicy...

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  A mi Panie redaktorze Ostafiński nie przeszkadza ,że nasza młodzież zdobywa tyle medali IMŚJ. Może pójdźmy w drugą stronę i zwiększmy kary za brak szkolenia młodzieży o np.300%.Może wtedy ktoś zacznie nie tylko kupować ale i uczyć.Coraz trudniej się czyta Sportowe Fakty.Myślę ,że nie tylko młodzieżowców brakuje w żużlu ale i redaktorów na portalach.WP coraz bardziej staje się podobna do TVP.A cenzura to już miodzio.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Wy chyba przez telefon rozmawiacie a nie w redakcji,bo byscie nabrali rozumu po uderzeniu sie tymi pustami lbami.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Czy to wina Curzytków, że kluby są w stanie wykładać duże sumy za przeciętnych zawodników ? co nam po zagranicznych juniorach jak oni w kadrze Polski jeździć nie będą. Szkolenie w naszym kraju przyszłych żużlowców leży i tutaj trzeba zmian, a nie jak teraz kluby mają iść na ilość w szkoleniu aby tylko kar nie płacić.

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  A za parę lat nie będzie żadnych dobrych polskich seniorów

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Bu ha ha z powodu pazerność rodziców Curzytków system szkolenia w Polsce trzeba de facto zlikwidować panowie "redaktorzy" wy się nie bierzecie za "łby" wy tymi "łbami" po uprzednim rozpędzeniu się uderzcie w ścianę dla DOBRA POLSKIEGO ŻUŻLA :)

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  "Wilk syty i owca cala " pocalujcie ja w doope , zeby nie beczala :} Lapy precz od polskich juniorow !!!

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Potrzeba szkolenia a nie zagranicznego juniora. Zagraniczny junior to plaster na nowotwór. Anglicy i Szwedzi poszli tą drogą i gdzie znajdują się ich reprezentacje w tym momencie?

 • SkuBsoN lubi Komentarz

  Wróćmy do tego, że najlepiej będzie, jak Pan zniknie.

 • SkuBsoN napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostaf ale z Ciebie z. J. E. B. Intelektualny. Po co niby ten zagraniczny junior. Nasi w ogóle przestaną istnieć. Ty weź mocny rozpęd i uderz głowa w ścianę może zmądrzejesz choć wątpię.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.