Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • realwerty lubi Komentarz

  Znowu "ten" Czarnecki. Uważa, że nadaje się na wszystko i niektórzy jego w tym utwierdzają...

 • realwerty lubi Komentarz

  znowu ten pisior. Precz z nim. Dorwał się do koryta i mlaszcze.

 • realwerty lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • realwerty napisał/a komentarz do "Czarnecki mnie oszukał". Poważne oskarżenia pod adresem znanego posła

  Przepraszam bardzo, a kto w ogule wybrał tego człowieczka na wiceprezesa PZPS ??? Bo to że dostał fuchę w Skrze Bełcható to jeszcze można zrozumieć (główny sponsor to PGE) i konrad Piechocki musi podlizywać się dojnej zmianie.

 • realwerty napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No tak najlepiej zmienić trenera. Oczywiście klęska bardzo Vitala obciąża ale czy na pewno? Po pierwsze dla czego Kubiak będąc nie w pełni zdrowy pojechał na igrzyska? Czy nie było tu nacisków ze strony związku? A gdyby nie pojechał to dopiero podniosłaby się wrzawa!

 • realwerty napisał/a komentarz do Spiridonow znów zakpił z Polaków! Internauci mają dosyć

  Nie rozumiem po co WP Onet czy inne portale przypominają nam o tym idiocie?

 • realwerty lubi Komentarz

  Po co w ogóle wchodzić na jego profil. To go cieszy jak opóźnione w rozwoju dziecko, a SF mu w tym pomagają. Zlać go to mu przejdzie, nie będzie pisał w próżnię.

 • realwerty lubi Komentarz

  Panie Michniewicz - może mi Pan przypomnieć - kiedy i o której zawalczą nasi piłkarze na igrzyskach. Gdzieś mi umknął ich udział.

 • realwerty lubi Komentarz

  Nie wiem kim jest Pan komentujący. Wiem za to kim jest Michał Kubiak i wiem również, że jego charyzmy zabrakło. Michal jest pewny siebie, ale ten jego upór nie raz powodował siłę walki i wiarę w wygraną i teraz właśnie widać było brak tych cech niestety u większości zawodników. Proszę wskazać kto to ma go zastąpić, tak samo jak Kurka, Leona? Panowie Śliwka, Seneniuk muszą popracować i nad techniczną stroną i nad psychiczną. Z całym szacunkiem do drugiego atakującego, ale nie widzę go na ten moment w reprezentacji. Niestety , ale chłopaki przegrali ten mecz w głowach jak dla mnie. Dziękuję im za wszystkie turnieje, nagrody, emocje i wierzę, że się podniosą. Tego im życzę. I tak będę im kibicować. A co do porównania do piłki nożnej. Jest bardziej popularna to fakt, ale porównanie siatkówki polskiej do polskiej piłki nożnej jest bez sensu. Polska reprezentacja piłki nożnej nie istnieje przy siatkówce i ilości ich wygranych. Nie ma co porównywać

 • realwerty lubi Komentarz

  Komentarz jakiegoś synka trenera jest głupi i nie na miejscu !!!!
  Mimo wszystko Kubiak jest Mistrzem świata w siatkówce i ma inne tytuły !A jakie tytuły maja w piłce nożnej !? Sorry ale nie ma piłki nożnej na poziomie w Polsce . To co widzimy to jest wstyd i hańba dla dzialaczy i kupowanych zużytych piłkarzy z e święta .

 • realwerty napisał/a komentarz do Poszedł po bandzie! Syn Czesława Michniewicza ostro o polskim siatkarzu

  Pomijam fak że Kubiak był bez formy i wogule nie powinien jechać do Tokio, ale co jakiś tam synalek jakiegoś tam trenera może pisać o dwukrotnym Mistrzu Świata ???

 • realwerty napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czarnecki i pisiory won od siatkówki.

 • realwerty lubi Komentarz

  @Maciek50: Gortat przez wiele lat był bardzo dobrym zawodnikiem w bezwzględnie najlepszej lidze świata . Nie można tej ligi porównać z żadną ligą piłkarską , może adekfatna jest liga tenisa stołowego w Chinach .Każde mistrzostwo świata , czy olimpijskie w sporcie indywidualnym , jest o wiele wiekszym osiagnieciem sportowym niż w grach zespołowych .

 • realwerty napisał/a komentarz do Gortat posądzony o naruszenie "świętości Lewandowskiego". Jest odpowiedź byłej gwiazdy NBA

  @Maciek50: żałosny człowieczku, bydło próbuje zbić kapitał polityczny na gwiazdach, to zwykli hipokryci.

 • realwerty lubi Komentarz

  Przykład zeszmacenia występować przeciwko matkom, żonom, siostro, córkom / polskim kobietom /. Nic nie osiągnął w sporcie to odbija to sobie w pis ZOMO. Mam na dzieję, że kariery w psiarni, podobnie jak w sporcie, nie zrobisz.

 • realwerty lubi Komentarz

  Podajcie w końcu jakąś sprawdzoną informacje czy będziecie tak rzucać nazwami wielkich klubów, żeby tylko klikalność była??

 • realwerty lubi Komentarz

  no i dobra. Została już tylko Barca, Real i PSG..
  Tak tonjuz wszyscy go chcieli i wszędzie już grał. REDAKTORZYNO.. MILIK nawet w Neapolu już nie gra.. !!!

 • realwerty lubi Komentarz

  Telenowela na linii Milik vs transfer widzę trwa w najlepsze......

 • realwerty napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Litości, odnoszę wrażenie że dziennikarze WP to zgraja małoletnich amatorów zakochanych w operze mydlanej "Kto weźmie Milika". Co nuż wymyślają hitowy transfer do czołowego klubu topowych lig, a prawda jest taka że wyląduje w Pogrzebaczu Moszczenica.

 • realwerty napisał/a komentarz do Liga Narodów. Holenderskie media po meczu z Polską. "Radość Lodewegesa niosła się po całym stadionie"

  @Dorix2003: Dorix THE BILLU, po pierwsze nie Brzenczek tylko Brzęczek, nie naszom tylko naszą, nie pilke tylko piłkę i nie bendom tylko będą. Najpierw naucz się poprawnej pisowni ANAL-FABETO.

 • realwerty napisał/a komentarz do Złota Piłka. Duża popularność akcji ws. nagrody dla Roberta Lewandowskiego. Jest komentarz "France Football"

  Puchar Niemiec, Mistrzostwo Niemiec, Puchar Ligi Mistrzów, Król Strzelców w każdej z powyższych rozgrywek, ale jest jeden mankament, JEST POLAKIEM !!! Koronawirus spadł im jak wybawienie, jest pretekst aby odwołać bo z powodu pandemi "NIERÓWNE SZANSE". To wszystko bzdura, ale kto wie może poprostu jestem przewrażliwiony?

 • realwerty napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja pierdziuuu. Ależ to było odważne. Porównywalne z wejściem do klatki z lwami.

 • realwerty napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejne trudne kwalifikacje!? Panie Kuczera jest nadzieja że przynajmniej wyścig pójdzie gładko. Wystarczy aby trzymał bezpieczny dystans do auta poprzedzającego i nie myślał o wyprzedzaniu, bo jak wiadomo manewr wyprzedzania jest manewrem trudnym i niebezpicznym. A w razie dublowania wystarczy zjechać na pobocze i Ok

 • realwerty lubi Komentarz

  A kto to jest kubica? Dajcie spokój. Przecież inwalida nie może jeżdżić na równi z prawdziwymi kierowcami

 • realwerty lubi Komentarz

  No jest progres,tym razem 13-ty...haha. *

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.