Yarro757575 - lubi

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Z tym, że Hamilton wjechał w tyłek dla Maksia to się zgodzę, że to jego wina bo tu akurat ja sam nie wiem o czym myślał Hamilton. Jednak na przekroju całego sezonu Maksio cały czas wypycha z toru Hamiltona bo niby tak się wjeżdża "pod łokieć", a większości przypadków przestrzelił po prostu zakręt i później się tłumaczy, że to tak ma wyglądać F1 :) Po drugie, cały sezon Hamilton odpuszczał mu te manewry, puszczał go za każdym razem (z wyjątkiem Silverstone) i jak teraz zaczął prawdziwą bitkę z księciuniem to ten się wziął rozpłakał :) Śmieszny typek, nie potrafi oddać przegranej pozycji, jeździ jak kretyn, płacze że nic nie zrobił a i tak ma 8,00 sek straty na koniec wyścigu, które Hamilton wypracował sobie w 7 okrążeń z rozwalonym przednim skrzydłem :P Dwadzieścia parę okrążeń uciekał jak szalony przed Hamiltonem a po wyprzedzeniu przez niego, jak on to skomentował w wywiadzie : "Skończyły się opony i nie widział już sensu pościgu" :P hahaha pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  @Artur Janiszewski: Jeżeli sam nie potrafisz znaleźć informacji to pomogę, oficjalny wycinek z uzasadnienia decyzji sędziów odnośnie kary dla Crashtappena: "In deciding to penalise the driver of Car 33, the key point for the Stewards was that the driver of car 33 then braked suddenly (69 bar) and significantly, resulting in 2.4g deceleration."
  Jeżeli masz problem z angielskim to zawsze będziesz przeciwko Ham bo tak to niestety wygląda w naszych lokalnych niezależnych serwisach ...

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  15/15 - F1 oglądam od 1994 roku i każdy inny wynik uznałbym jako porażkę :) Swoją drogą pytanie nr 14 wcale do trudnych nie należy, pisząc że zdobył tytuł mistrza świata 5-krotnie odpowiedź robi się oczywista. To już dłużej musiałem się zastanowić nad poprzednim, chwilę się wahałem czy to nie przypadkiem Graham Hill

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Ciąg dalszy po olimpiadzie nastąpił, zawiedli kluczowi zawodnicy w decydujących momentach Kurek ,Leon ,Kubiak .Dziwię się ze że na słowo Słowenia Polakom trzęsą się ręce i kolejny raz w d..e. Zalosne .

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Mecz niesamowity.Szkoda zwłaszcza drugiego seta,ale tak to się kończy jak nie wykorzystuje się kontr.Generalnie dzisiaj Słowienia była stabilniejsza i miała więcej jakości. Zasłużone zwycięstwo.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Polacy i tak zaszli daleko ,bo grali z kopciuszkami siatkówki...w półfinale trafili na zespół mocny i do tyłu...i to wyraźnie...byli gorsi pod każdym względem i to jeszcze u siebie...wstyd..

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Ostatnie turnieje o stawkę pokazały, że nie mamy drużyny mogącej walczyć o najwyższe trofea. Media do spółki z Kasprzykiem dużo wcześniej zwolniły Heynena, a "nasz kapitan" wykreowany przez media i ich ekspertów na herosa powodował więcej szkód dla drużyny niż pożytku. Czas chyba dokonać roszad w kadrze, a przede wszystkich na pozycji rozgrywającego.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Nie ma tłumaczenia !!
  Jeden ser i koniec gry !!! Błędy masakra .
  Kurek czy Leon piłki autowe . Serbia wygrała słusznie grali ambitnie i skutecznie !!!
  Polacy grali nieskutecznie i bardzo ociężale bez polotu !
  Wyglądają na starych i zmęczonych !!
  Ekipa potrzebuje odmłodzenia niestety !!
  Ci panowie już swoje zrobili za co im dziękujemy ale nie można nazywać się mistrzami świata i przegrywać ze Słoweńcami !?
  Wstyd .

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Brawo Słowenia!!! Wygraliście i to w Polsce!@!!!

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Słowenii. Wygrał ewidentnie lepszy. Przed turniejem, a'propos Heynena napisałem, że ocenię czy powinien pozostać z polską reprezentacją po Mistrzostwach Europy. I zaznaczam, że dalej uważam Go za czołówkę najlepszych trenerów świata. Uważam, że jest mistrzem, niemniej uważam, że Jego przekleństwem stał się Wilfredo Leon. Gdy Heynena zwalniano z Perugii, napisałem, że mam nadzieję, że Heynen wyciągnął wniosek i nie będzie uważał, że mając Leona, wygra wszystko. Odnoszę wrażenie, że tak niestety uważał. Gdy Heynen ma obawy, że Jego zespół może przegrać, potrafi wznieść się na niesamowity poziom i zespół skazywany na pożarcie potrafi wznieść na wyżyny. Niestety przy Wilfredo nie miał obaw myślę, że stracił czucie zespołu. Ten mecz można było wygrać, ale Vital nie potrafił reagować. Bawiła mnie dzika radość po zwycięstwie z Rosją i teraz zadam pytanie - wolisz brązowy medal Igrzysk Olimpijskich czy złoty Mistrzostw Europy? Ja znacznie wyżej od złota europejskiego czempionatu cenię brąz Igrzysk Olimpijskich... Vitalowi dzięki za wszystko, ale myślę, że Jego era minęła.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Bardzo prosto się stało , pomógł w tym nie kto inny jak super trener Heynen.To oszołom.
  Jak można dokonać zmiany w decydującym momencie meczu , mając setbola i wynik 24:22
  wprowadza Kaczmarka z Łomaczem za Kurka i Drzyzgę i od tej zmiany się zaczęło.Kaczmarek psuje wystawioną piłkę i Słoweńcy wracają do walki.Wygrywają seta i cały mecz.Proste.Tą zmianą dał Słoweńcom tlen , reszta jest znana.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  nasi z Łomaczem na rozegraniu wypracowali 4 punkty przewagi w ostatnim secie? Co robi Heynen, ściąga go i wsadza Drzyzgę a Słoweńcy wygrywają tego seta po horrorze.

  Ja nie wiem dlaczego Heynen tak trzyma się nazwisk: Kubiak, Drzyga i Leon grają niezależnie od tego co grają. A podobno mamy w kim wybierać i możemy wystawić kilka reprezentacji. Tego w tym roku nie widziałem wcale w poczynaniach Heynena.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  To znaczy ze ze zlodziejstwem tez skonczy? zdaje ze Parlament Europejski,a konkretnie Europejski Urząd ds. zwalczania nadużyć finansowych udowodnil temu wieprzowi ze kradl.Typ przynosi Wam wstyd i ujme gdzie by nie byl, poniosl jakakolwiek kare za to ze okradal PE? Jak sie nazywa ten kto kradnie?

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Skończysz w pierdlu tam twoje miejsce

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Ty chłopie powinieneś siedzieć a nie na prezesa. Ludzie nigdy nie zapomną ci że kradłeś i wstyd nam w PE zrobiłeś, między innymi wymyślając kilometrówki i fikcyjne auto. Patologia

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Zapluty oszust i obleśny KORYCIARZ chce zapewnić sobie ciepła posadek

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Przeczytałem wszystkie wasze komentarze i wiecie co? 100% jest przeciwna, to znamienne. Tylko jak to możliwe, że w wyborach tak dużo ludzi na niego (m.in.) głosuje. Jestem pewien, że w Gdańsku go nie będzie, bo od gwizdów dach mógłby nie wytrzymać.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Ten CIEMNIAK POLITYCZNY CHCE ZNISZCZYĆ POLSKĄ SIATKÓWKĘ.Tego drania nie interesuje rozwój SIATKÓWKI, tylko ogromne pieniądze.Śmierć politykom, którzy zajmują się albo chcą POLSKIM SPORTEM.

 • Yarro757575 lubi Komentarz

  Czas skończyć z Czarneckim.