Edekbrutal - lubi

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Litości!!!! Żadnego juniora zagranicznego!!!!Znudziły wam się medale MŚJ ??? Chcecie szkolić przeciwników. Zawsze trafią się roczniki kiedy najlepsi juniorzy wchodzą w wiek seniorski i robi się gorzej. To naturalna kolej rzeczy. Wcześniej ci lepsi jeździli regularnie a po ich przejściu w seniora kolejni będą jeździć regularnie. Może być również tak że w danym roczniku nie będzie tak utalentowanych i co z tego.
  Zresztą już to przerabialiśmy i dzięki temu zrobiła się luka w pokoleniu i medalach jakie od zawsze dostarczali nam juniorzy .

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Na wstępie chciałbym dodać że rzadko komentuję choć już od około 10 lat bardzo dokładnie śledzę ten portal i różne komentarze ale wczorajszy artykuł Pana Hieny z Gostynia PoRuty podsumowuje upadek tego portalu. Liczy się tylko klikalność, zero obiektywizmu, zero rzetelności często spotykane błędy językowe i mylenie faktów . Notorycznie powoływanie się na ,, zakulisowe informacje", ,, informacja nieoficjalna", ,,jak podaje anonimowy informator". Mam wrażenie, że dziennikarze czytają komentarze kibiców i na tym bazują ich artykuły. Dodatkowo coraz więcej zawodników i działaczy odczuwa niechęć do Waszego portalu. Dobrym podsumowaniem tego portalu była wypowiedź G. Chugunova po finale. Po objęciu sterów przez p. Ostafińskiego ten portal traci z dnia na dzień. Dodatkowo pociągnął za sobą pełno hien jak wcześniej wspomniany Pan. Inni rzetelni redaktorzy i dziennikarze śmieją się z Pana naczelnego działu żużel. Dodatkowo jego tezy albo i nawet nie jego, tylko pseudo ekspertów bo w razie czego to nie jest moja myśl, zdanie. Zresztą większość też jest bardzo szybko obalana. Oczywiście zawsze można powiedzieć żeby nie otwierać tego portalu ale ludzie są pewne granice, które już dawno zostały przekroczone.

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Panie Witkowski. Czas przewietrzyć skład na Pana podwórku. Całkiem serio, proponuję rozpocząć od Pana. Nie wytrzymuje Pan ciśnienie i wytacza działa, których inteligentny człowiek nie powinien dotykać. Panu widocznie jej brakuje. Zbyt mało Pan wie, żeby publicznie o tym mówić. Przykre, że własne porażki chce Pan przykryć tematami zastępczymi. Takich ludzi nam nie potrzeba. Panu już dziękujemy. Żenada.

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Swieta racja kolego. Sam przed meczem myslalem lekko o kontuzjach. i tak sobie mysle trudno, lepiej przegrac polfinal niz zyczyc przeciwnikom kontuzji. Takze oby wszyscy bezpiecznie objechali weekend i zrobili wielkie show w niedziele.
  Pozdrawiam.

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Mam podobne zdanie

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Jesteś prawdziwym kibicem , wielki szacun kolego !

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Mit najbardziej niebezpiecznego toru w Polsce, a mianowicie leszczyńskiego.
  Żeby zamknąć Papy takim osobą jak Ostafiński, Półtorak, Stępień, czy nawet takiemu smarkowi jak Cieślar, poszperałem po necie i znalazłem taką oto ciekawostkę.
  Najbardziej śmiercionośne tory w Polsce:
  1. Rzeszów - 9 zawodników którzy ponieśli śmierć na torze,
  2. ZG - 4
  3. Toruń - 3
  Ostrów - 3
  Toruń - 3
  Gniezno - 3
  4. Rybnik - 2
  Częstochowa - 2
  Tarnów - 2
  Bydgoszcz -2
  Piła - 2
  Krosno - 2
  5. Gorzów -1
  Lublin - 1
  Opole - 1
  Gdańsk - 1
  Wrocław - 1
  Leszno - 1

  Myślę, że kilku osobą da to do myślenia.
  Może ktoś mi pomoże, w poszukiwaniu torów na których zawodnicy po upadku zakończyli sportowe kariery...... To też może być ciekawe.....

  Brak reakcji na zaistniałe zdarzenia i na wypowiedzi uderzające w dobre imię Unii Leszno
  Zachowania naszych włodarzy nie rozumiem zupełnie. Panie Ślotała wez się pan w końcu złap za jaja i zacznij coś robić. Jeżeli nie ma szans na wygranie odwołując się do GKSŻ, to wyjdz pan na sądowną drogę cywilną. W końcu to pan jesteś mecenasem............

  Na ty kończę mój wywód. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą widzącą ten syf????

  I na koniec , aż chciałoby się krzyknąć :" Nie będzie Niemiec (Krzyżak) pluł nam w twarz!!!!!"

 • Edekbrutal lubi Komentarz

  Dobry komentarz.:) I jeszcze coś, aż mnie nosi jak o tym pomysle. Marta "jeden i pół" tak jak wielu ma gdzieś kibiców i polski żużel. Bo jak tylko zwietrzyła interes w postaci walkowera to nie interesowały ja zawody. Wszystko inne to tylko PRZYKRYWKA do jej chęci na WALKOWER. I TAKA JEST PRAWDA!!!!