Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Robertocos lubi Komentarz

  Pytanie do pana Darka O. Czy rozmawiał pan z panem Krzysztofem Mrozkiem który potwierdził, że sam sobie nazywa "adwokatem diabła", czy może są to poraz kolejny zasłyszane i zaobserwowane wydarzenia(raczej to drugie podczas magazynu E-lipy)? Myśle, że właśnie tak jest bo gdyby nie zobaczył pan jego teczki z owym tytułem to nic by pan nie napisał. Idąc dalej tym tropem to gdyby na segregatorze było napisane "akta sprawy" to napisałby pan że Mrozek nazywa siebie "aktami sprawy"? Panie O. nie jesteś pan wyrocznia w żużlu i zdaj sobie sprawę z tego. Jakiś czas temu napisalem, że mógłbyś grać w pornosach bo dobrze pier... ale teraz też mógłbyś robić w punkcie ksero bo świetnie powielasz po innych informacje.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Jest wina to musi byc kara nie moze byc tak ze zlapali Lagute na dopingu w 2017 a weryfikacja dla klubu bedzie w 2018

 • Robertocos lubi Komentarz

  To trzeba mieć tupet... Czyli innymi słowy, ROW Rybnik pozwala na stosowanie dopingu, jazdę nie fair w stosunku do innych i robi, co może, by obronić zawodnika przez którego nieodpowiedzialność, nieprofesjonalizm jest cały ten bajzel i przez którego klub spadł z ligi. Zwrot punktów? Na jakiej podstawie skoro Łaguta OSZUKIWAŁ i został za to ukarany. Wynik meczu z Częstochową to 38:41. Od kiedy za SPORTOWĄ porażkę dostaje się punkty? :)))) Ewenement Panie Mrozek... Ewenement.

 • Robertocos lubi Komentarz

  A co tak szybko Panie Mrozek? Tym razem nie przedłużamy?

 • Robertocos lubi Komentarz

  Daj spokój, nie widzisz kto to napisał? Takich wrzutek będzie jeszcze 150, jakos musimy to przeboleć.

 • Robertocos lubi Komentarz

  No własnie,trzeba coś zrobić,jak to wszedł Row do PGE?No chyba też przy dziadowskim stoliku.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. ~ Stephen King

 • Robertocos lubi Komentarz

  Myśle że 27 października to dobra data na rozpatrzenie tego wniosku.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Kodeks antydopingowy FIM jest opracowany na podstawie przepisów WADA i jest obowiązujący w polskim żużlu. Art. 11.3 naszych przepisów (opracowanych na tych samych przepisach WADA z 2015 r.) wskazuje na możliwość zastosowania kodeksu FIM, a tam już mamy w art.11 dyskwalifikcję drużyny w takim przypadku. Więc Mrozek może tylko stracić kaucję, dostać walkower(y) i zapłacić jeszcze za nie. Tak głupi facet to tylko chyba w żużlu może zaistnieć.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Tak, może Klub dochodzić o utracone finanse, ale tylko od Griszy Lagury. Prawdopodobnie w tym celu powołano biegłego rewidenta. Gdyby Mrozek tego nie uczynił, można by mu zarzucić niegospodarność gdyż korzysta z dotacji.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Odebrac Lagucie pkt od poczatku sezonu a oszustow z rówu wywalic z ekstraligi!!!

 • Robertocos lubi Komentarz

  Brawo tez tak uważam, ROW do 1 ligi- OSZUSCI.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Tak na prawdę to nikogo juz nie interesuję co zrobił Mrozek.
  Punkty są zabrane,Row w pierwszej lidze a Toruń szykuję się do baraży.
  Nikomu nie potrzebny artykuł.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Haha ale Cię boli ze Toruń 7. A już miałeś nadzieję a tu zonk Ale dupka szczypie.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Hehe. Najbardziej żenujący komentarz dnia. Gratuluje☺

 • Robertocos lubi Komentarz

  Mrozek nie jest wyrachowany. Mrozek jest po prostu głupi. Nawet jeśli jakimś cudem uda mu się ugrać utrzymanie np. Poprzez powiększenie ligi to przez Mrozka Rybnik ma przerabane przez lata. Już widzę te kary nakładane przez władze w zemście za ten cyrk który zrobił i robi. To jakaś masakra jak bardzo swoimi działaniami działa on na niekorzyść klubu. A wystarczyło wziąć na klatę spadek i wrócić za rok....

 • Robertocos napisał/a komentarz do Jest odwołanie ROW-u Rybnik od komunikatu weryfikacyjnego Ekstraligi Żużlowej. Klub domaga się zwrotu punktów

  Nic dodać nic ująć... Trafiłeś w samo sedno... Pzdr

 • Robertocos lubi Komentarz

  "ROW już przesłał do SE odwołanie, która ma trafić do Trybunału PZM ot. Rybniczanie nie podważają już wyroku za doping dla Łaguty, ale samego odjęcia punktów, które ich zdaniem, nie jest zasadne. Jakie mają szanse? Niewielkie, bo sportowe sądy zwykle nie mają litości dla dopingowiczów. Odejmowanie punktów drużynom po dopingowych wpadkach ich zawodników nie jest wyjątkiem, a standardem w żużlu. W ten sposób play off dwa lata temu stracił Falubaz, gdy przyłapano na stosowanie marihuany Aleksandra Łoktajewa. Co oznacza odwołanie ROW dla toruńskiego klubu? W tej chwili - absolutnie nic. Decyzja Speedway Ekstraligi jest wiążąca. Get Well na dziś jest 7. zespołem po rundzie zasadniczej i przygotowuje się do meczów barażowych 1 i 8 października" - to tak z portalu konkurencji - Ale Ostaf tego nie napisze ze to odwołanie to o kant czterech liter obić:) Bedzie smarował następne artykuły na klikanie:)
  No i wyszło o co chodzi Mrożkowi, on wcale nie chciał bronić griszy a chciał by nie odjęto punktów. Ruska to on miał w tyle:) W odwołaniu nie podważył kary dla Griszy nawet :)

 • Robertocos lubi Komentarz

  Rybnika już nie ma w PGE E. Panie Mrozek gaś pan światło i zbieraj ekipę na PLŻ .

 • Robertocos lubi Komentarz

  ostaf nadal kasę trzepie na wąsatym idiocie :):):)

 • Robertocos lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że to ostatnie miesiące nazwiska Mrozek w polskim żużlu. Szkoda bo sporo zrobił dla Rybnika a teraz wszystko straci....

 • Robertocos lubi Komentarz

  Mrozek tak się rozpędził, że potknie się o własne nogi

 • Robertocos lubi Komentarz

  Mrozkowi chyba coś się pod kopułą pokręciło. Jeśli chce jakieś odszkodowanie to tylko i wyłącznie od Łaguty. On narobił bałaganu to niech teraz go posprząta.

 • Robertocos lubi Komentarz

  Wyrazy współczucia dla twoich bliskich!

 • Robertocos lubi Komentarz

  Tu przecież nikt nie kara zespoły a tylko anuluj punkty zdobyte przez zawodnika w danym meczu
  Gdyby Rybnik wygrał więcej niż 12-stoma punktami to by jechał w garażu
  Kary żadnej na Rybnicki klub nie nakłada a przepis o którym mówisz polega na ukaraniu klubu coś na zasadzie Juventusu za korupcję
  Degradacja do niższej ligi i na start -15 O ile dobrze pamiętam

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.