Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mściwój Polski napisał/a komentarz do Koronawirus. Łukasz Kadziewicz: Wylosowano naszą branżę i wrzucono na grilla

  Decyzje rządu są tak tragiczne ponieważ są tam urzędasy i politycy, którzy nigdy nie prowadzili własnych przedsiębiorstw i jedyne co wymyślają to rozdawnictwo budżetowych czy samorządowych pieniędzy a żeby na to nazbierać to trzeba obciążać tych co wytwarzają PKB mnóstwem obciążeń a gdy maszyna staje to wydatki władza wszelaka boi się zabrać, chociażby ograniczyć ilość instytucji budżetowych, podnieść wymuszony strajkiem wiek emerytalny mundurowców z 45 lat minimalnie na wiek zawodów specjalnych jak mają ratownicy medyczni, hutnicy, szlifierze, lotnicy komunikacyjni itp. trudne zawody. Wprowadzić sędziom i prokuratorom składki zusowskie. Zlikwidować rzeczników wszelkich praw i ich wypasione biura. RPO jak widać jest zupełnie zbytecznym urzędem a ten ostatni czerwony tłuścioch to broni jedynie kasty prawników. Ograniczając wydatki można obniżyć Vat, podatek od nieruchomości , gdzie prowadzi się działalność co spowoduje obniżkę czynszu m. in. lokalu gastronomicznego. Vat na usługi gastronomiczne, fitness, naprawcze itp także można obniżyć do 8%. Dalej nie piszę , bo bym musiał książkę napisać. Pozdro dla Pana Kadziewicza.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Pa ta taj , czy tam są potrawy z konia MECENASA o chwaconego , czy coś z psa lub ryżej @ ?

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Ostrowski widzi tylko tenis,a to dotyczy praktycznie wszystkich dyscyplin sportowych. Ministerstwo Sportu i Turystyki na 2020 r. miało budżet około 50 milionowy. Z taką kasą nie da się ogarnąć wszystkiego i zaspokoić potrzeby wszystkich dyscyplin. Najłatwiej powiedzieć daj.Niech tenis weźmie przykład z piłki nożnej. Chcesz mieć stadion to go zbuduj. Bayern Monachium jak chciał mieć Allianz Arenę to zaciągnął kredyt w DB w wysokości 200 mln. euro. Mioduski w Legii za parędziesiąt milionów stworzył Akademię Legii.Pytanie do Ostrowskiego-dlaczego nikt nie inwestuje w tenisa?

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Nisamowita sprawa jak Iga zjela miejsce w histori. No bo nikt inny, nie bedzie pierwszym polskim tenisista z wygranym szlemem (w singlu). Byc moze, beda wstanie wygrac jakiegos szlema, ale nie bada pierwsi, bo to juz sie stalo za sprawa Igi. A nastepne w njblizszej przyszlosci to beda z jej udzialem.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Ale mamy jezusa największego w Świebodzinie.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  FACET to w POLSCE NORMALNE . Moja córka miała doskonałe warunki i wytrzymałość/ po ojcu/ i miała świetnego trenera i znakomite wyniki na 400 m i co ? Trener za godzinę zajęć dostawał chyba 4 zł za godzinę. Wyjechał z żoną do Hiszpanii , gdzie za to samo miał DUUUŻO WIĘCEJ . I córka z koleżankami została bez trenera. A piłka nozna, a proszę ok 30 lat wstecz w Jadze sami chłopcy z białostockiego i chyba jeden z Gdańska , a dziś w składzie 1-3 z Polski , zero z podlaskiego . To kto wytrenował tych piłkarzy ? NIE POLSCY TRENERZY. Legia podobnie , ilu chłopaków z Warszawy gra w Legii ? Przecież ci obcy to 99 sort piłkarzy . Co nagle w Polsce zabrakło talentów , typu Lubański, Brychczy , Lewandowski.
  Gdyby Lewy , Szczęsny, Milik grali w Polsce to by przepadli

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Państwowy system szkolenia to faszyzm ciołki ;]

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Tak się zastanawiam: skąd w was tyle jadu? Skąd w was tyle nienawiści do człowieka o którym dzisiaj mówi cały sportowy - i nie tylko - świat. I myślę, że znam odpowiedź. On wspiął się na szczyty, dzięki ciężkiej pracy. Wy nie osiągneliście nic. I pewnie już nic nie osiągniecie. Nikt o was nie wie, no bo i skąd by miał wiedzieć, tak jakbyście nie istnieli, a te wpisy to wasz jedyny sposób na zaistnienie. I piszecie te bzdury. I wylewacie ten jad. Wszak nauczyli was pisać ... A ponieważ powieści, czy choćby małego eseju - jeśli wiecie co to jest - nie napiszecie ...

 • Mściwój Polski napisał/a komentarz do Liga Narodów. Robert Lewandowski to maszyna, ale nie perpetuum mobile. Model RL9 też potrzebuje odpoczynku

  @Pawel.P: super. pasożyty z budżetówek dostają ciągle trzynastą pensję a pierwsi wśród nich to nauczyciele dostający pensje 100% za siedzenie dupskami w domu już od połowy marca. Jest tych nierobów podobno już 600 tys. Żaden kraj tego nie wyrobi bez ciągłego zadłużania się a potem upadku a szwabki tylko czekają na kolejne przejęcie.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Dzisiaj chowali opozycjonistę który walczył o wolność słowa w tym kraju a tu nadal jest tak jak było!!!!!DUDA kiedy zabierzesz się za takie portale jak W-P? łamiące prawo do wolności słowa????Obiecałeś to w w swoim programie!!!Ja na ciebie zagłosowałem i oczekuje że dotrzymasz słowa i ZLIKWIDUJESZ przybytki takie jak te!!!!Dość propagandy i WYKSZTAŁCONYCH NIEROBÓW, żyjących na koszt społeczeństwa takich jak NAUCZYCIELE!!!CAŁA ADMINISTRACJA W DOMU SIEDZI I W 100% BIERZE KASĘ!!!DOŚĆ TEGO!!!

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Jeden z buraków, cebulaków na dole tylko czekał na porządny hejt aby podpiąć się pod niego i dać lajka, on jest tego samego zdania, podnieta jest bez wątpienia. Tylko jak można się podniecać farmazonami? Jak można przeczyć faktom? Człowiek wygrał w końcu LM, mało tego, został królem strzelców, z Gnabrym tworzą najlepszy duet. Trzeba się w C*** napocić żeby wykreować takie coś, trzeba zachować tą inteligencje boiskową mimo zmęczenia żeby stworzyć sb i innym sytuacje. Człowiek się natyrał i przerwa mu się należy i koniec kropka.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Kolejny artykuł do bólu pompujący ideologię LGBT.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Pewien pisarz, nie pisał a mówił ,,kobieta nie musi być piękna, byle nie była głupia". Koniec.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Wojciech Mann, zapowiadając w radiu utwór,, Neandertalczyk":,, Wygrzebałem z głębi archiwów piosenkę zdecydowanie o postaci historycznej. Zresztą trudno mówić o jednej postaci, zaraz wszystko się wyjaśni. I wybrałem zadowolony z tego, że mam taki nietypowy pomysł. Potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie będą mieli skojarzenia z naszym premierem, który, przebrany za dżentelmena, potraktował próbującą go przywitać panią tak, jak widzieliśmy".

  Nawiązał w ten sposób do zamieszania z Morawieckim i Dulkiewicz.

  Ale z dżentelmenem Arłukowiczem i damą Thun, które tuż przed tym odmówiły podania ręki pewnym ludziom, w tym Morawieckiemu, to już ci się marny, upolityczniony propagandzisto nie skojarzyło, co?

  Solidne komunistyczne wykształcenie medialne i lekcje pobierane w reżimowych mediach od Mariusza Waltera, późniejszego założyciela TVN - procentują.

  Chciałem napisać, że stosowanie takich podwójnych standardów to hipokryzja, ale potem się jednak zaniepokoiłem, czy państwo nie skojarzą słowa,, hipokryzja" z,, hipopotamem", i czy nie będą mieli skojarzenia z naszym Wojtusiem, który, przebrany za dziennikarza, potraktował logikę tak, jak widzieliśmy.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Myślałem ,że przynajmniej SF są apolityczne ,ale od 2 tygodni pojawiają się tu tylko wywiady z przydupasami Czaskoskiego. Trudno tutaj szukać sportowca popierającego pana Prezydenta A.Dudę , a przecież q..wa takich nie brakuje. Do dziennikarzy SF: jak patrzycie w lustro od czasu do czasu , to nie chce się wam zwyczajnie rzygać??!!!!foksdojcze???

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Trójka była i się zbyła .Wojtas już nagrał teledysk z Trzaskiem.Jeśli Kasiu zagłosujesz na Trzaskowskiego to znikaj z mojego życia.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Lepsza Polska to znaczy jaka?Musisz się określić kobieto na kogo chcesz głosować, bo internauci już wiedzą ale nie kumaci jeszcze nie !!!!Chcesz powrotu komuny do władzy? gdzie uniewinnia się przestępców przejeżdżających ludzi na pasach dla pieszych?Chcesz Polski w której najwyższe stanowiska w państwie obejmują ludzie posiadający kilka paszportów i nie wiadomo jakie i kogo interesy reprezentują????Chcesz Polski w której sądownicza demokracja zezwala na czasowe zniewolenie ze względu na polityczne poglądy a lewicowy zachód jeszcze temu przyklaskuje?Czy chcesz Polski w której dba się o RODZINĘ i EMERYTÓW?????Jesteś rozpoznawalną osobą ,więc wypadałoby się określić a nie unikać odpowiedzi....

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Panie Boniek przeczytaj komentarze na swój temat to się przekonasz kim jesteś.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Czyli taki współczesny Konrad Wallenrod.


  Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia… trzeba być lisem i lwem.
  N. Machiavelli, Książę,

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Na dziesięciu ryżych jedenastu jest fałszywych.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to , że Trzaskowski kibicuje Freitagowi , a Polacy wraz z Dudą Stochowi. I dlatego Nieudacznik z Warszawy nie powinien zostać prezydentem.

 • Mściwój Polski napisał/a komentarz do Koronawirus. W 46 godzin z Kalifornii do Puław. Malwina Kopron: Za mną podróż życia

  Śmieszne żale. Uskarżanie się na państwo, które próbuje pomóc tym jasiom wędrowniczkom, którzy właśnie przez swoje wyjazdy zawlekają nam zarazę do kraju.PZLA jej pomógł, przebywała na jakimś obozie za nasze pieniądze w kaliforni jakby u nas panowały jakieś mrozy. Podsumowując: kosztowni są ci nasi sportowcy i wymagający jak kasta sędziów. Rozwaliłbym to wszystko, bo tymi medalami się nie najemy.

 • Mściwój Polski napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Quo vadis, Polsko? Trener mistrza świata zarabia tyle co sprzątaczka (komentarz)

  @jarema11: Widać, że nie trenowałeś dyscypliny na poziomie mistrzowskim, więc nie mów o sportowcach, że to nieroby. Każdy sportowiec wie, że nie ma sukcesów bez codziennej harówy. Jest sponsoring dla zespołów ludzkich jak u skoczków i można to załatwić choćby przez Orlen czy spółki skarbu państwa.

 • Mściwój Polski lubi Komentarz

  Niestety nie ma wielkich szans, na kadrę, lecz jakie prawo do krytyki, mają Ci, którzy nie wiedzą, ile serca wkłada, w swoją grą?Niech się stara.Zdrowa rywalizacja, jest potrzebna.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.