Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Marek Cieślak oberwał kubkiem z piwem. Get Well dostanie karę?

  to się super wypowiedziałeś na temat. Może jakieś wieści z pudelka zacytujesz?

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Get Well - Falubaz: Anioły znów wypuszczają zwycięstwo z rąk. Siódma porażka stała się faktem (relacja)

  Mecz fantastyczny :) !!!
  Trudno jednak pominąć milczeniem poziom tego artykułu, to jest dopiero dramat.
  Co do Torunia, to dla mnie fantastycznie walczyli, minimalna porażka z silnym zespołem powoduje trudną sytuację w tabeli, co jednak nie zmienia faktu, że meczu nie oddali.
  Gratulacje dla obu drużyn

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Groźny upadek w Opolu, podejrzenie poważnej kontuzji u Sebastiana Niedźwiedzia

  Następny zakompleksiony próbujący odreagować na innych.
  Jak Ci Sportowe Fakty nie odpowiadają to nie czytaj, ale skoro tu jesteś to znaczy, że poziom "brukowca" bardzo Ci odpowiada

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Adam Skórnicki chciałby nadal prowadzić Unię. Co na to zarząd?

  Autor chciał błysnąć młodzieżowym slangiem, jednak trochę nie wyszło, bo po co pisać "Sqóra" zamiast "Skóra"? Sensu nabiera dopiero zapis "Sqra" ;)
  takie sobie drobne czepianie ;P

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Ostre słowa Tobiasza Musielaka do kibiców Unii. "Czy za słabe wyniki można nas nazywać szmatą, kur**, zerem?!"

  Tobiasz jest już wiele lat w sporcie, a nie zrozumiał jeszcze o co w tym chodzi :/
  .
  Na stadion przychodzą:
  - ludzie delektujący się żużlem - lubią ten sport, ryk silników, kiedyś zapach metanolu. Czekają na zażarte pojedynki, akcje. Bardziej cenią starania zawodników niż wynik
  .
  - kibice - czują się związani z drużyną na dobre i złe, wiedzą że lata tłuste przeplata znacznie więcej lat chudych, ale jak to w rodzinie stoją przy drużynie czy deszcz czy wiatr w oczy
  .
  - no i najgłośniejsza grupa - dorośli i młodzież szukająca życiowego spełnienia, dowartościowania, na co dzień bez życiowych sukcesów. Kiedy zawodnicy wygrywają, oni czują się lepsi od innych, ich życie ma sens. Do zwycięstwa trzeba jeszcze dołożyć wyzwiska i agresję w stronę kibiców przeciwnej drużyny - tak ze strachu, żeby przeciwnikom nie przyszło do głowy wygrać następnym razem.
  .
  No i tego Tobiasz nie może skumać, że przegrywając sprawia, że ta ostatnia grupa czuje się upokorzona i bezwartościowa, czyli tak jak co dzień. Próbują znaleźć winnych za swoje kompleksy i życiowe niepowodzenia. Będą bluzgać, wrzeszczeć i szaleć, żeby zakrzyczeć fakt, że sami są niewiele warci. Ktoś musi być winny ich kiepskości - ZAWODNIK!
  .
  Tobiasz nie przekona ich do rozsądnego postępowania żadnymi argumentami i wpisami na fejsie, ... ale może uda się zaktywizować prawdziwych kibiców, aby mocniej wsparła Unię w trudnych chwilach.
  .
  z falubazowymi pozdrowieniami :)
  [Url=

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Rio 2016: Boniek skomentował wpadkę dopingową Zielińskiego. Padły zaskakujące słowa

  Odnoszę wrażenie, że wdałem się w dyskusję z człowiekiem oderwanym od rzeczywistości - "jaki poker, jaki hazard", no ale pobawmy się dalej.
  Pytanie było konkretne - "czy sam trenowałeś dłuższy czas na siłowni?" - i jest to pytanie kluczowe, bo jeśli trenowałeś to byś wiedział, że Boniek ma rację i ma odwagę o tym publicznie mówić, jeśli nie trenowałeś, to twoje opinie są warte tyle co napinka internetowego trolla, a twój awatar na zawsze kojarzony będzie z określeniem, które tak bardzo lubisz - "D..ń"

 • Bernie ZG lubi Komentarz

  won z targaniem żelaza z IO

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Rio 2016: Boniek skomentował wpadkę dopingową Zielińskiego. Padły zaskakujące słowa

  Za mało "durniu" w "durniu", durniu.
  .
  a bardziej rzeczowo, czy Ty choć raz w życiu byłeś na siłowni? Spróbuj potrenować miesiąc, porównasz się z ludźmi, którzy biorą i oczy Ci się otworzą. Boniek ma 100% racji, NIE MA możliwości zbudowania takiej siły bez koksu. Ciężary powinny dawno wyleciec z IO jako dyscyplina

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Fogo Unia - Ekantor.pl Falubaz: goście obedrą mistrza z marzeń?

  Mimo zaciętej rywalizacji sportowej to odkąd pamiętam KIBICE Zielonej i Leszna darzą się szacunkiem i sympatią. W każdym razie tak jest po zielonej stronie. Ja to postrzegam tak samo jak pisałeś o działaczach - za dawnych czasów mówiło się nawet, że na co dzień rywalizacja z Lesznem jest bardziej zacięta niż z Gorzowem, ale ... w ciężkich sytuacjach te dwa kluby nigdy sobie krzywdy nie zrobią. Dzisiaj nieco inne czasy, kasa, sponsorzy, biegopunktówki, ale coś z dawnej atmosfery zostało. Dla mnie prawdziwym klasykiem żużlowym to właśnie mecze Falubaz-Unia
  .
  Oczywiście inna bajka to kibole i dzieciarnia

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Get Well Toruń

  thx

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Get Well Toruń

  kto komentuje mecz w nSport?

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Marek Cieślak: Jestem dumny. To dla mnie szczególny moment

  ... Vaculik

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Kontrowersyjne decyzje Susanne Huttinger. Czy miała rację?

  w pierwszym odruchu byłem oburzony na decyzje, bo ... byłe inne niż jesteśmy przyzwyczajeni oglądać. Po chwili zastanowienia uważam, że kobita utarła nosa całemu gronu sędziowskiemu - jej decyzje były czytelne i odważne.
  Brawo! To nowa jakość sędziowania.
  .
  Dla mnie zasłużyła na Numer Jeden wśród sędziów

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Ekantor.pl Falubaz bezlitosny dla ROW-u: popisowa jazda Jasona Doyle’a

  Rozsądni niech nie czytają dalej.
  parafrazuje cytat: "Tak, tak, zasłaniaj się dalej brakiem Griszy, gdyby nie konflikt z Waszym prezesem, to by pojechał w dzisiejszym meczu"
  .
  no daj spokój chłopie z takimi rewelacjami, bez odbioru

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Ekantor.pl Falubaz bezlitosny dla ROW-u: popisowa jazda Jasona Doyle’a

  ".. brak Griszy, który komplet by zrobił na spokojnie" - nic by nie zrobił GDYBY jechał Jarek Hampel ;)
  - GDYBY popadało i GDYBY deszcz zrobił przyczepny tor, to Falubaz wygrał do 20 ;)
  - GDYBYŚ najpierw sr..ł, a później jadł to pękłbyś po dwóch dniach ;)
  Ty Synek lepiej na szpil przychodź, a nie w internecie stukasz
  pozdrowienia dla GDYBKA i nie stresuj się, Falubaz bez Jarka Hampela, ROW bez Griszy, tylko pech Rafała osłabił wynik

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Bundesliga: mistrzowie ponownie skorzystają z Patryka Dudka

  czytając Twoje wpisy, zastanawiam się czy odpowiadanie na nie ma w ogóle sens, masz swoją tezę i nic Ciebie nie przekona że "czarne jest białe, a białe czarne", no ale spróbuję.
  1. Nie wiem skąd masz informację, że setka żużlowców odmówiła startów - poza klubem Krystiana, żaden zawodnik nie ogłosił takiej informacji. Być może Twoja własna agencja prasowa ma deklaracja całej setki. Mecze odwołała centrala żużlowa a nie zawodnicy, wcześniej myślano o minucie ciszy. Gdyby nie decyzja "góry" wszystkie mecze zawodnicy odjechaliby planowo.
  2. Falubaz i Unia miały termin kolejki PGE EL w piątek, więc niedziela mogła być zakontraktowana na inne ligi dużo wcześniej.
  3. Stan Krystiana od początku był taki sam, być może dopiero po kilku dniach rodzina podjęła niewyobrażalnie trudną decyzję. O stanie Jaskółki wiedział cały żużlowy świat, mimo to zawodnicy wypełniali zawodowe kontrakty - podaj, kto z Polaków odmówił startów w Szwecji w tym tygodniu - startowali, mimo tragedii, nie wyłączają czołowych nazwisk.
  4. Startowali nawet wczoraj, już po ogłoszeniu tragicznej wiadomości, FIM nie odwołał, ani nie przerwał zawodów, więc startowali i tak samo by było w polskich ligach.
  5. Wszystkowiedzący kibicu, jakby była w Tobie odrobina empatii, którą tak wypominasz innym, zrozumiałbyś jak czuli się nasi we wtorek w Szwecji i wczoraj jadący eliminacje Kasprzak, Buczkowski, Pawlicki i jakie uczucia będą szarpały wszystkimi zawodnikami w nadchodzącym tygodniu. Oni mieli w głowie nie tylko obraz kolegi, ale też myśl, że jadą na tym samym "wózku", że ich samych od tragedii dzieli tylko ułamek sekundy. Ale jechali, nie przez brak szacunku ale to zawodowy sport, zobowiązania, kontrakty reklamowe, tysiące kibiców na innych stadionach, pieniądze i ludzie z team'u, którym trzeba zapłacić.
  .
  W sumie rozpisałem się, prawdopodobnie niepotrzebnie, moim zdaniem niesamowity komentarz Anteqa wyjaśnił wszystko, nie zrozumiałeś co kolega napisał, to i z moim wpisem będziesz dyskutował. W końcu hejt ważniejszy niż chwila pokory i zrozumienia.

 • Bernie ZG lubi Komentarz

  No i odezwali się wielcy "kibice"... Może tak ciszej nad tą trumną. Co mają się w domu zamknąć i siedzieć do czasu pogrzebu? Kontrakt obowiązuje, już to widzę jakby w Anglii czy Szwecji w tygodniu zginął zawodnik, jak ich kluby i "kibice" byli chetni żeby Woffinden, albo Jonsson, Lindbaeck odpuścili mecz w Polsce. Sami siebie lepiej rozliczcie. Wczoraj zmarł Rempała, a dzisiaj od rana siedzicie w necie i wykorzystujecie ten temat żeby wrzucać na tych którzy w niedzielę muszą jechać. Taki hołd mu oddajecie, tylko pogratulować... Ciekawe który z was był już w kościele i się pomodlił za Krystiana. A jak się modlił to jak widać szanuje tylko tych którzy już nigdy na tor nie wyjadą. I jeszcze kur... piszą o empatii. Typowo polskie podejście.

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Bundesliga: mistrzowie ponownie skorzystają z Patryka Dudka

  W zasadzie wszystko co można był napisać Anteqa umieścił w swoim komentarzu i mogłem podarować sobie wpis. Trudno jednak przejść obok hipokryzji niektórych forumowiczów, więc jednak napisałem.
  .
  Niestety trudne tematy wyławiają ludzi o najniższych instynktach, próbujących wykorzystać tragedię, aby dać upust swoim kompleksom i nienawiści do innych.
  .
  Niektórym "świętym" kibicom przypominam, że jeszcze do wczoraj jedyną drużyną, która odmówiła jazdy był macierzysty klub Krystiana na co przystał jego rywal. Świadomie pomijam nazwy. Natomiast Wszystkie (!), powtarzam WSZYSTKIE pozostałe kluby gotowe były do rywalizacji i gdyby nie decyzja centrali, żużlowa karuzela kręciłaby się dalej poprzedzona minutą ciszy. Pytaniem retorycznym pozostaje, czy ze względu na tragedię trybuny nie zapełniłyby się kibicami, w tym świętoszkami z forum.
  .
  Stan Krystiana nie zmienił się od momentu wypadku, w środowisku był dobrze znany, a każdy kibic przy odrobinie wysiłku mógł dowiedzieć się jakimi przypadkami zajmuje się prof. Talar i co oznacza "pobudzanie", którego się podjął. Jak ktoś zadał sobie taki trud, to przerażenie odbierało ochotę na komentarze w temacie, jednak nie "świętoszkom". Im nie przeszkadzały starty Kasprzaka, Pawlickiego, Adreas'a, Zmarzlika, ... (bo swoi) - zawsze można wymyślić tłumaczenie, że FIM, śrim czy cokolwiek innego, ale już start obcego zawodnika, ooo!, to wymaga napiętnowania!
  .
  Zastanawia mnie, jak "święci" ferujący wyroki na forum sami uszanują Pamięć Krystiana, miesięczną żałobą czy może już jutro będziecie biegali z piłką po orliku i zaśmiewali się z komedii w TV

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Nie będzie weryfikacji meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

  Ale bełkot, nawet nie wiadomo z czym polemizować

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Nie będzie weryfikacji meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

  Miło poczytać jak ktoś pozbawiony argumentów zapienia się i przechodzi do inwektyw. Taka cecha małych ludzi.
  Jeszcze większą przyjemność sprawiłeś mi zaprzeczając sobie w każdym kolejnym wpisie :), a ostatni wyjaśnia wszystko - bez ładu, składu i sensu byle się tylko przyczepić. Nie wiem czy masz awersie tylko do Falubazu, czy taki już Twój charakter narzekacza i na wszystkich pomstujesz, ale fajnie było podyskutować i przekonać się, że ktoś po byle marketingu na UZ-cie może z łatwością zapędzić w kozi róg inteligenta z piątką z Logiki ;)
  pozdro

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Nie będzie weryfikacji meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

  Wyrozumiałego wykładowcę miałeś i teraz się podniecasz indeksem, mój nie dałby zaliczenia jakbym napisał "wspólnego z logikom".
  Niedźwiadek był zdolny do jazdy, bo .... pojechał zawody i punkty pozdobywał ;) Cała Polska widziała, Ty już nie.
  Jestem zwolennikiem rozstrzygania sprawy na torze, Ty wolisz zielony stolik i wykreślanie punktów po meczu. Próbujesz ferować wyroki a sam nie wiesz czy przechodził badania, czy nie - nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że chłopak po dzwonie nie został przebadany. Wiemy tylko, że brak wpisu z Gorzowa pozbawiał sensu robienie drugiego dopuszczającego - spytaj swojego wykładowcę.
  pozdrawiam zielony stoliczku :)

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Nie będzie weryfikacji meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław

  Jakby po Gorzowie Niedźwiadek miał wpisaną niezdolność, to przed Spartą w książeczce znalazłby się drugi wpis dopuszczający zawodnika. Drugie jest konsekwencją pierwszego, więc skoro pierwsze nie wystąpiło ... Krótko mówiąc, wynik i tak by się nie zmienił
  Pomyśl nad logiką swoich komentarzy, bo teraz to sam wychodzisz na przywołane przez Ciebie ZOO ;)

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Jacek Gollob nie zrezygnuje z jazdy. Postawił przed sobą cel

  Z Andreasem to niezupełnie tak różowo było jak pisałeś. Faktycznie chciał zrobić elitarny klub, walczący o najwyższe cele ... ale też w dużej mierze oparty o dofinansowanie miasta, sponsorzy mieli się tylko dołożyć.
  Plusem Adreas'a byłby klub profesjonalny i neutralny "personalnie", bo na dzień dzisiejszy mam duże obawy, czy klub Gollobów jest dla kibiców czarnego sportu z Bydzi, czy jedynym jego celem jest promocja rodziny kosztem wszystkiego innego - po części moje obawy się zaczynają się sprawdzać w postaci Jacka w składzie.
  []
  Ale to tylko moje czarne myśli, oby się nie sprawdziły i Polonia rozwijała się ku radości kibiców bez żadnych zakulisowych zagrywek. A takim klubem byłaby Polonia zarządzana np. przez Tomasza, jednak bez rodziny w składzie.
  Czas wszystko wyjaśni.

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Jacek Gollob nie zrezygnuje z jazdy. Postawił przed sobą cel

  Kryzys wieku średniego czasami potrafi z dorosłego faceta zrobić pa..ca. Trzeba umieć z godnością przyjąć nieubłaganie odchodzącą młodość. Niestety w klanie Gollobów nie znalazł się nikt, kto by wsparł Jacka i skutek tego mamy taki, że w pamięci całego nowego pokolenia żużlowych fanów Jacek pozostanie na zawsze jako ledwo jeżdżący starszy facet, któremu śni się, że jest młodszy od swojego syna.
  Na kryzysie wieku średniego lepiej wychodzą goście, którzy znajdują sobie 20 letnią dziewuchę i kupują sportową brykę.
  Przydałby się ktoś życzliwy w otoczeniu Jacka, który przekona go, że teraz czas zostać szanowanym trenerem i menadżerem a nie kiepskim albo nie daj Boże kontuzjowanym żużlowcem.

 • Bernie ZG napisał/a komentarz do Kontrowersyjne słowa dawnej gwiazdy. "Na siłę zrobili Polaka mistrzem świata"

  w ramach uzupełnienia poprzedniego komentarza:
  - Chłynowskij dumny z 6 sowietów w finale 1972 roku, tym razem przemilcza, że finał kontynentalny jeździli w .. Rosji, tym razem już tor mu nie przeszkadzał ;)
  - nie pasował mu tor w Chorzowie? Proszę bardzo - w 1973 roku finał europejski Chłynowskij jeździł w Abensbergu w Niemczech i zajął tam ... przedostatnie miejsce dające awans (10) ;)
  - jeśli ktoś z kibiców pamięta albo wie, jestem ciekaw, czy reprezentacja sowietów miała dostęp do toru w Chorzowie, jeszcze przed oficjalnymi treningami. Bo jak pamiętam tamte czasy to możliwe było nawet w Polsce, żeby sowiety mieli lepsze warunki niż nasi sportowcy

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Maverick RSKŻ

Spoko. Byłem na urlopie w Tylmanowej k. Krościenka nad Dunajcem. wywaliłem internet na czas pobytu. Są osoby, którymi faktycznie nie powinno się zajmować. Szkoda nerwów. Pzdr. Ps. Kurna, za krótki ten urlop. 8 dni w Pieninach to stanowczo za mało :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.