Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • klik napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: dwa lata porażek - już wystarczy. Siatkarze potrzebują nowego trenera (komentarz)

  Skrzynka mailowa siatkarskiej centrali została już zalana zgłoszeniami od agentów najlepszych szkoleniowców świata. PZPS może przebierać, wybierać, kręcić nosem - do woli.
  A TO CIEKAWE. JESTEŚ AGENTEM TYCH PSEUDOTRENERÓW , ŻE TAK ZWALCZASZ ANTIGĘ ?
  UDAJESZ DZIENNIKARZA , A KASA LECI OD ? NO WŁAŚNIE OD KOGO ? CZEKAMY NA NAZWISKA.

  Przestańcie wreszcie publikować wypociny tego Bobakowskiego.

  Po każdych IO chcecie zmieniać trenerów . reprezentacji nie buduje się w 5 minut.

  Dlaczego nie hejtowaliście Nawałki, przecież na EURO piłkarze wyszli tylko z grupy i nawet karnego nie potrafią strzelić. w dodatku Boniek przedłużył umowę Nawałce, chyba nikt nie pisał żeby go wyrzucić.

 • klik lubi Komentarz

  Właśnie. Może co najwyżej ,,doszlifować" to, co zawodnicy grają na co dzień. Gdyby nasi ,,flotowcy" zaczęli grać zagrywką z wyskoku w kadrze, to do każdego biletu trzeba by dodawać kaski dla kibiców!

 • klik lubi Komentarz

  Od kiedy to trener reprezentacji uczy zagrywki? Ludzie opanujcie sie...tylko wyrzucać i burzyć. Trener powinien zostać a pewnym zawodnikom podziękować.

 • klik lubi Komentarz

  Wiem, że jestem nudny, ale powtórzę jeszcze raz: Bernardo Rezende prowadzi Brazylijczyków od 15 lat. Może bierzmy przykład z aktualnych mistrzów olimpijskich i nie zmieniajmy trenera po każdej przegranej imprezie?

 • klik lubi Komentarz

  to wszystko na przestrzeni 15 lat, przypomnę że Antiga pracuje 2 lata.

 • klik lubi Komentarz

  Szanowny panie, w takim razie wystarczyło napisać ,,musimy zmienić trenera bo zabraknie pieniędzy". Koniec, kropka! Jeżeli oczywiście jest pan pewny, że nowy trener zapewni medale na dużych imprezach!

 • klik otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • klik lubi Komentarz

  Taa, pewnie jakiś spec typu Kowal czy Stelmach. To ja już podziękuję. Chyba jednak wolę trenera z zagranicy.

 • klik lubi Komentarz

  A jaką drabinkę mieli Włosi? Grali w ćwiećfinale z Rosją, która grała oględnie mówiąc bardzo przeciętnie. Potem w półfinałach przegrali sami ze Słowenią. Właściwie wyszedł im jeden dobry mecz.

 • klik lubi Komentarz

  Owszem. Antiga był siatkarskim żółtodziobem ale z pustego i Salomon nie naleje. Mamy marnych siatkarzy, bez wybitnych indywidualnośći ( no może poza Kurkiem) wiec co tu się oszukiwac i zwalać winę na trenera. Udało się raz zdobyć mistrzostwo świata ale był to raczej pozytywny wybryk natury. Potem juz nigdy nie potwierdzalismy mistrzowskiej formy.
  A jakich to my siatkarzy mamy:
  -wychudzonych srodkowych,
  -Kubiaka, ktory nigdy nie był wybitnym sitkarzem tylko nam się tak wydawało,
  -mimozę Mikę, który zagrał dobrze tylko jeden turiej na owych mistrzostwach świata a potem...zjazd w dół,
  -brak wybitnego rozgrywającego.
  -libero nie potrafiacego bronic itp itd.
  Moze podniesiemy nasza wartość jak dojdzie Leon bo po reprezentacji Włoch widać co to znaczy miec gwiazdy (Juantorena,Zajcew). Bez nich nie ma reprezentacji Włoch.
  Niestety musimy posiłkować się "importem" bo sami nie potrafimy wyszkolić siatkarskich gwiazd.

 • klik lubi Komentarz

  czy brazylijczycy zmieniają trene ra opamietaj cie się

 • klik lubi Komentarz

  Proponowal bym popracowac nad psychika naszych GWIAZD, a nie jak zwykle siegac po nowego trenera. To kosztuje. Tak dla zainteresowanych Olimpiada to okres czteroletni pomiedzy samymi zawodami czyli igrzyskami olimpijskimi. Pozdrawiam

 • klik lubi Komentarz

  Czy nikt nie dostrzega pewnej prawidłowości. Na IO medale zdobyły drużyny które mogły się w tym roku spokojnie przygotować. Brazylia gospodarz USA i Włochy z PŚ. Czwarta była Rosja która nie grała tak jak my i Francja i Iran w majowych eliminacjach. To czas i spokój przygotowań odegrały decydującą role

 • klik lubi Komentarz

  PANIE BOBAKOWSKI !!! PRZEGRANYM TO JESTEŚ TERAZ TY !!! MYŚLISZ PAN ŻE POLACY BĘDĄ MISTRZAMI DO KOŃCA ŚWIATA? ZREWIDUJ PAN SWOJE "GŁUPIE" MYŚLENIE !!! INNI TEŻ WALCZĄ I CHCĄ SIĘ CIESZYĆ ZE ZWYCIĘSTW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO TO TERAZ CZAS DO PRACY PANIE "MISTRZU" DZIENNIKARSTWA !!!!!!!!!

 • klik lubi Komentarz

  powinien zmienić związek - tutaj się nie szanuje sportowców !!! Polska nie jest krajem tolerancyjnym !!!

 • klik lubi Komentarz

  W drużynach zagranicznych (Brazylia USA) jest sprawą istotną osoba trenera a efekty. Częste zmiany niekoniecznie muszą przynieść efekty. Ważna jest długa i rzetelna praca z drużyną przez jednego trenera. Jesteśmy przecież cały czas w czołówce światowej, a mistrzostwo świata to splot miejsca zawodów no i innego składu. Ta drużyna wymaga zapewne czasu aby poprawić wyniki. Nie sądzę aby w tym miała pomóc zmiana selekcjonera...

 • klik otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Miesiąca

 • klik lubi Komentarz

  trzeba dużego niezrozumienia istoty sportu - a gier zespołowych w szczególności - by powstawały tak nonsensowne artykuły

 • klik lubi Komentarz

  Ja nie jestem takim fachowcem jak pan Bobakowski i może dlatego łatwiej mi tak trochę z boku ocenić to całe zamieszanie. Od dwóch lat na ustach wszystkich fachowców nieustannie rozbrzmiewa co mistrzom świata wypada a co nie wypada. A ja pragnę przypomnieć, że tym mistrzem zostaliśmy po 40 latach od ostatniego takiego sukcesu i to drużyną w której prym wiedli nasi najlepsi ale niestety już odchodzący siatkarze. Można powiedzieć, że to była drużyna stworzona na ten jeden turniej. Zaiskrzyło wówczas wszystko - grali najlepsi, byli w optymalnej formie, grali przed fantastycznymi kibicami, którzy w trudnych momentach ich nieśli, mieli trenerów którzy potrafili ich mentalnie i fizycznie przygotować do tego wydarzenia. Co się potem stało to wszyscy wiemy. Wlazły, Winiarski, Zagumny odwiesili reprezentacyjne koszulki, a pozostali ze złotej drużyny od 2014 roku praktycznie nie mieli czasu na regenerację i odpoczynek. Skutkiem tego podstawowi gracze borykali się i dalej borykają się z kontuzjami. Mika, Nowakowski, Drzyzga nie byli bo nie mogli być w optymalnej formie. Zresztą nie oni jedni. Ten turniej w Rio jak dla mnie był bardzo dziwny - wszystkie drużyny falowały formą. Ktoś powie ok. ale mają pewniaków, którzy ich ciągną w trudnych momentach. A ja powiem, że Zajcew miał 3 zagrywki życia, ale w meczu o złoto już nie pomógł swojej drużynie. A Amerykanów za uszy w meczu o brąz wyciągał nie Anderson ale weteran Priddy. Do czego zmierzam, ano myślę że mamy większy apetyt niż nasz stan posiadania. Aktualnie na świecie jest z 8 drużyn z których każda może wygrać czy to LŚ, czy to ME, MŚ czy wreszcie IO. Polacy są jedną z tych 8 drużyn i nie możemy spodziewać się, że będziemy wygrywać zawsze i ze wszystkimi. To już nawet Brazylia nie może być tego pewna. Dlatego proponuję wreszcie coś zmienić i zostawić trenerów w spokoju, a zająć się rodzimą ligą, w której liderami zespołów są zazwyczaj zagraniczni gracze. I zgoda mamy młodych zdolnych, ale ich kariera nie będzie zależała od trenera reprezentacji, ale od trenerów klubowych i wyborów samych zawodników. A tak dla przypomnienia to Mateusza Mikę - aktualnie zawodnika bez którego nikt nie wyobraża sobie naszej reprezentacji - oszlifował i dał nam na tacy nie kto inny jak Philippe Blain. A nasz kapitan Kubiak, zanim dostrzeżono jego walory w Polsce musiał swoją wartość udawadniać "tułając" się po zagranicznych klubach.

 • klik lubi Komentarz

  na olimpiadzie były dwie drużyny na które liczyliśmy (sorry za uogólnienie) ale to łysy dał dupy a nie Antiga, ludzie trochę rozumu w tym chorym państwie,

 • klik lubi Komentarz

  A ja mam taki postulat. Dość już tych amatorskich artykułów o naszej siatkówce. Czas na prawdziwe sportowe dziennikarstwo. Czas na nowych, rzetelnych dziennikarzy, którzy będą nas rozpieszczać fachowymi, rzetelnymi analizami a nie raczyli nas prostackim populizmem.

 • klik lubi Komentarz

  Sportowe Fakty potrzebują nowego komentatora. Marek Bobakowski wypisuje takie głupoty, że nie da się tego czytać. Najwyższa pora na zmiany.

 • klik lubi Komentarz

  Jeśli nie ma lepszych to znaczy że Antigi wybrał dobrze. Ofensywny przyjmujący sam się znajdzie.... Leon
  Na tyle na ile można było testować to Antigi to robił Szalpuk Bednorz czy wcześniej Włodarczyk. Co do szukania rozwiązania to Antiga przestawić Kurka na atak i to dzięki niemu teraz wszyscy się Kuriem zachwycają. Co do Możdźonka to tu można mieć różne zdanie i tak niestety nie przekonamy się co by pomógł na IO

 • klik lubi Komentarz

  Małgorzato,
  i tym pieknym postem zostawilas pana Bobakowskiego daleko w tyle
  Gratulacje!

 • klik lubi Komentarz

  Ja tez przychylam sie do tego, by mocno zastanowic sie nad bytnoscia tutaj niektorych autorow (poza red. Guminskim i -oczywiscie! - Ola Piskorska)
  Wsrod tutejszych forumowiczow widze bardziej wiarygodnych komentatorow niz pozostali redaktorzy (lacznie z p. Bobakowskim, ktory rozczarowuje, nie znajac dostatecznie siatkowki i siatkarzy).
  I moge ich od razu wymienic:
  Malgorzata,
  Basil
  Ziutka

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.