Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GRUT napisał/a komentarz do Tenis. Puchar Davisa. Polska - Hongkong. Premierowe zwycięstwo Maksa Kaśnikowskiego

  DZIĘKUJĘ PANU K. KOWALCZYKOWI ZA KOMENTARZ Z MECZU TENISOWEGO POLSKI Z HONGKONGIEM . UPEWNIŁEM SIĘ , ŻE W TYM PUCHAROWYM MECZU ODWOŁANO SPOTKANIE JANOWICZA Z LAMEM. NIESTETY WP TYPER UWAŻA INACZEJ. SPOTKANIE ROZPOCZĘŁO SIĘ W SOBOTĘ 7 MARCA O 17.45 I TRWA JUŻ PONAD DOBĘ. NIE MOGĘ WIĘC TYPOWAĆ INNYCH MECZY KTÓRE OFERUJE NA DANY DZIEŃ ADMINISTRATOR WP TYPERA . BYĆ MOŻE SPOTKANIE POTRWA JESZCZE KILKA DNI. REKLAMA WP TYPERA NA STRONIE SPORTOWYCH FAKTÓW NIE MA SENSU.
  MAM NADZIEJĘ, ŻE PO WEEKENDZIE NASTĄPI KOREKTA UMOŻLIWIAJĄCA DALSZA ZABAWĘ . NIE JEST TO PIERWSZY PRZYPADEK TAKIEGO ZASTOPOWANIA TYPOWANIA INNYCH MECZY. CORAZ WIĘCEJ MECZY JEST ODWOŁYWANYCH I JEŚLI WP TYPER NIE USPRAWNI OPROGRAMOWANIA TO Z ZABAWY W TYPOWANIE ZROBI SIĘ TOTO LOTEK - MOŻE TRAFIĘ MECZ KTÓRY WP TYPER NIE ZASTOPUJE.
  SWOJĄ DROGĄ SZKODA ŻE JANOWICZ NIE ZAGRAŁ. PRZYDAŁBY MU SIĘ SPRAWDZIAN .A MNIE RACZEJ PEWNY PUNKT BO STAWIAŁEM NA JURKA. DZIĘKI ZA WYNIKI TEGO SPOTKANIA.
  POZDRAWIAM SPORTOWE FAKTY.
  EUGENIUSZ RUTKOWSKI - GRUT.

 • GRUT napisał/a komentarz do Artur Szpilka skomentował werdykt i walkę z Siergiejem Radczenką

  JEŻELI TAK BĘDĄ USTAWIANE WALKI SZPILKI W POLSCE TO PO CO JE ORGANIZOWAĆ. SĘDZIOWIE PRZEKUPIENI A RINGOWY SIĘ OŚMIESZYŁ. WALKĘ WYRAŹNIE PRZEGRAŁ SZPILA I POWINIEN SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ. SZACUNEK DLA KOMENTATORÓW, KTÓRZY NAZWALI TO PO IMIENIU. TAKICH SĘDZIÓW WIĘCEJ DO POLSKI NIE ZAPRASZAĆ. NAWET PIĄTKOWSKA W STUDIO TEŻ BYŁA NIEOBIEKTYWNA MÓWIĄC O REMISIE. JAKO BOKSERKA POWINNA CHYBA DOSTRZEC WYRAŹNĄ PRZEGRANĄ SZPILKI. W TAKI SPOSÓB TYLKO SZPILCE SZKODZIMY. WNIOSEK JASNY - JAK W POLSCE SZPILKA NIE PRZEGRA PRZEZ NOKAUT TO ZAWSZE WYGRA. A PAN WASILEWSKI SWOJĄ ROBOTĘ WYKONA. TAKIE SĘDZIOWANIE TO ŻENADA. TAKICH GALI NIE CHCEMY. NIE RÓBMY Z KIBICÓW DURNI.
  POZDRAWIAM KIBICÓW BOKSU I WSPÓŁCZUJĘ RADCZENCE.
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a komentarz do WP Typer w lutym 2020 tylko u mnie zablokowany ?

  WP TYPER W LUTYM 2020 U MNIE NIE OTWORZYŁ SIĘ. MAM WYNIKI ZE STYCZNIA I TAK TRWA. NIE WIEM CZY WP TYPER ZAMIESZCZA JUŻ TYPOWANIA A MNIE ZABLOKOWAŁ CZY JESZCZE ZABAWA SIĘ NIE ZACZĘŁA ? JESLI Z ZABAWY MNIE WYKLUCZONO TO WYPADAŁO BY NA MOIM KONCIE UZASADNIĆ POWÓD. ADMINISTRATOR WP TYPERA CHYBA WIE JAKI JEST POWÓD ŻE NA MOJEJ STRONIE NADAL WYNIKI Z STYCZNIA.
  POZDRAWIAM UCZESTNIKÓW ZABAWY NA STRONIE WP TYPER I TYCH CO "USUNIĘTO". GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a komentarz do Arka Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański

  mecz się dawno skończył a wyniku nie podajecie, A WIĘC WP TYPER TEŻ NIE PODAJE I MECZ NADAL TRWA. NA SOCCERSTAND JUŻ WYNIK FIGURUJE. NA INNYCH STRONACH W INTERNECIE TEŻ. WP SPORTOWE FAKTY POWINNY BYĆ BARDZIEJ AKTYWNE W USTALANIU WYNIKÓW MECZY.
  PROSZĘ O PODANIE WYNIKU BO ZNOWU BĘDĘ CZEKAŁ KILKANAŚCIE GODZIN NA MOŻLIWOŚĆ TYPOWANIA INNYCH MECZY, GDYŻ W WP TYPER MECZ NADAL TRWA, I DOPÓKI SIĘ NIE SKOŃCZY MAM ZABLOKOWANE TYPOWANIE INNYCH MECZY. ZAWODNICZKI JUŻ DAWNO W DOMACH A U WAS JESZCZE GRAJĄ. SUPER REAKCJA NA WYNIKI.
  POZDRAWIAM SYMPATYKÓW KOSZYKÓWKI I "GENIALNIE DZIAŁAJĄCY" WP TYPER
  EUGENIUSZ RUTKOWSKI (GRUT) Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a komentarz do LM. Błażej Krzyształowicz po meczu z Fenerbahce Stambuł: Dziewczyny mogą być zadowolone ze swojej postawy

  DZIĘKUJĘ P. BEACIE KACPERSKIEJ ZA SPRAWOZDANIE Z LIGI MISTRZYŃ SIATKAREK. DZIEKI WP SPORTOWE FAKTY MAM AKTUALNE WIADOMOŚCI Z MECZY SIATKAREK. TYPUJĘ MECZE NA WASZEJ STRONIE WP TYPER,. 22 STYCZNIA PRAWIDŁOWO WYTYPOWAŁEM MECZ SIATKAREK W LIDZE MISTRZYŃ ECZASIBASI Z SALO (O 15.30 ROZPOCZĘTY). NIESTETY ADMINISTRATOR CIĄGLE PODAJE NA STRONIE TYPERA (MÓJ LOGIN - GRUT) ŻE TEN MECZ NADAL TRWA. NIEDŁUGO MINĄ 24 GODZINY. UNIEMOŻLIWIA MI TO TYPOWANIE KOLEJNYCH MECZY. NIESTETY KOLEJNY RAZ POTWIERDZA SIĘ AMATORSTWO ODPOWIEDZIALNYCH ZA PROWADZENIE WP TYPERA. SZKODA, ŻE NA STRONACH WP SPORTOWE FAKTY.
  DZIĘKUJE WP SPORTOWYM FAKTOM ZA WYNIKI I KOMENTARZE MECZY SIATKAREK I SIATKARZY A TAKŻE Z INNYCH DYSCYPLIN. A WP TYPER POWINIEN ZAKOŃCZYĆ NIECHLUBNĄ OBECNOŚĆ NA STRONIE "WP SPORTOWE FAKTY"
  POZDRAWIAM
  EUGENIUSZ RUTKOWSKI Z BYDGOSZCZY (GRUT)

 • GRUT napisał/a komentarz do LSK: Grupa Azoty Chemik Police lepszy od beniaminka. Wisła Warszawa zmusiła faworyta do wysiłku

  DZIĘKUJĘ P. SEBASTIANIE ZA SPRAWOZDANIE Z TEGO MECZU. NIEDŁUGO WISŁA WARSZAWA BĘDZIE NIEBEZPIECZNA DLA WIELU DRUŻYN.
  DOBRZE, ŻE MECZ TEN JUŻ DAWNO DLA SPORTOWYCH FAKTÓW SIE SKOŃCZYŁ. DLA WP TYPER JESZCZE TRWA. NIE MOGĘ WIĘC TYPOWAĆ KOLEJNYCH MECZY BO WP TYPER TEGO MECZU NIE ZAKOŃCZYŁ. NIE JEST TO PIERWSZY PRZYPADEK TAKICH BYKÓW ADMINISTRACJI WP TYPER. BYŁEM NA 2 MIEJSCU W RANKINGU (GRUT) A TERAZ NIE MOGĄC TYPOWAĆ BĘDĘ SPADAĆ. BRAK MI JUŻ SŁÓW NA PARTACTWO OBSŁUGUJĄCYCH WP TYPERA. PISZĘ TO DO PANA, MOŻE ZNA MOŻLIWOŚĆ DOTARCIA DO WP TYPER. PRZECIEŻ NA STRONIE WP SPORTOWE FAKTY REKLAMUJE SIĘ WP TYPER. NIE POZWÓLCIE, ABY PSUŁ WASZĄ STRONĘ. NAJLEPIEJ NIECH W OGÓLE ZNIKNIE Z WASZEJ STRONY. SWĄ AMATORSZCZYZNĄ DENERWUJE MNIE I PEWNIE WIELU GRACZY TEJ PSEUDO ZABAWY. DZIĘKUJĘ P. SEBASTIANIE ZA ARTYKUŁ Z MECZU CHEMIKA. MOŻE PAN POMOŻE I POWIADOMI "SPECÓW" OD SERWISU WP TYPERA, ŻE MECZ CHEMIKA Z WISŁĄ JUŻ DAWNO SIĘ SKONCZYŁ. MOŻE TO POMOŻE.
  ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM CODZIENNY CZYTELNIK WP SPORTOWYCH FAKTÓW
  GRUT (EUGENIUSZ RUTKOWSKI Z BYDGOSZCZY)

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Telekom Veszprem już wyżej od PGE VIVE Kielce

  PANIE MARCINIE M. NIECH PAN POMOŻE. CHODZI O MECZ VESZPRONU Z BRZEŚCIEM. TEN MECZ NA WP TYPER TYPOWAŁEM 11 LISTOPADA. WG TYPERA TEN MECZ NADAL TRWA. A WIEMY ŻE BEDZIE DOPIERO 16 LISTOPADA. DLACZEGO ZA BŁĄD TYPERA MAM PRZEZ NAJBLIŻSZE DNI BYĆ POZA GRĄ BO NIE MOGĘ USUNĄĆ MECZU KTÓRY SIĘ NIE ROZPOCZĄŁ, MOŻE W WASZYM KALENDARZU BYŁ TEN MECZ NAJPIERW PLANOWANY NA 11.11. A TERAZ NA 16.11. NAJGORSZE ŻE DO WP TYPER NIE MA ADRESU KONTAKTOWEGO.
  PROSZĘ PANIE MARCINIE O POMOC, JESTEM STAŁYM CZYTELNIKIEM WP SPORTOWE FAKTY. I STĄD CZERPIE BIEŻĄCE INFORMACJE O SPORCIE NA ŚWIECIE.
  JESTEM WKURZONY NA WP TYPER BO BŁĘDY Z ICH STRONY SĄ CZĘSTE. A REKLAMUJĄ SIĘ NA STRONIE WP SPORTOWE FAKTY CO NIE POWINNO BYĆ DLA WAS ZASZCZYTEM.
  Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA JAKĄKOLWIEK POMOC. MAM 70 LAT JESTEM MIŁOŚNIKIEM SPORTU OD 1960 R A WIĘC OLIMPIADY W RZYMIE.
  POZDRAWIAM CAŁY ZESPÓŁ PROWADZĄCY PIŁKĘ RĘCZNĄ.
  GRUT - EUGENIUSZ RUTKOWSKI

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Telekom Veszprem już wyżej od PGE VIVE Kielce

  WITAM PROSZĘ WAS PODAWAJCIE DOKŁADNE DATY SPOTKAŃ LM. GRAM W WP TYPER.WCZORAJ BYŁA POZYCJA DO TYPOWANIA MECZ TELEKOMU VESZPREN Z MIESZKOWEM BRZEŚĆ, ZAGRAŁEM NA WYGRANĄ VESZPREN . OTRZYMAŁEM NA POCZTE O 18 INFORMACJE ZE MECZ SIE ROZPOCZĄŁ, I WP TYPER DO DZIŚ PODAJE ŻE MECZ TRWA I MA TRWAĆ JESZCZE KILKA DNI. NAJGORSZE DLA MNIE JEST TO ŻE DOPÓKI TEN MECZ SIĘ NIE SKOŃCZY JA NIE MOGĘ TYPOWAC INNEGO
  BYŁEM NA 10M W RANKINGU A TERAZ MAM NIE Z MOJEJ WINY SZLABAN W TYPOWANIU. WP TYPER NADAL OBSŁUGIWANY PRZEZ AMATORÓW I DO PROFESJONALIZMU MU DALEKO
  PROSZĘ O AKTUALNE TERMINY MECZY. MOŻE TEN MECZ TEŻ MIAŁ U WAS DATĘ 11.11. ALE KOREKTA U WAS JEST NA BIEŻĄCO A WP TYPER TEGO NIE CZYNI.
  POZDRAWIAM
  EUGENIUSZ RUTKOWSKI = GRUT= BYDGOSZCZ LAWINOWA 12/87

 • GRUT został fanem Peterborough Panthers

 • GRUT napisał/a komentarz do Boks. Głowacki - Briedis: Jest protest. Promotor Polaka wysłał pisma do WBC i WBO

  POJEDYNEK GŁOWACKIEGO POWINIEN BYĆ POWTÓRZONY A WINNYMI SKANDALU SĄ I BRIEDIS I SĘDZIA. PANI EWA PIĄTKOWSKA POWIEDZIAŁA W STUDIU TV PO WALCE, ZE GDYBY GŁOWACKI BYŁ CWANY TO MÓGŁ POLEŻEĆ NA RINGU KILKA MINUT I STWIERDZIĆ , ŻE NIE JEST W STANIE WALKI KONTYNUOWAĆ , PO TAKIM CIOSIE ŁOKCIEM NA PEWNO DO RÓWNOWAGI NIE DOSZEDŁ. I O TO ŁOTYSZOWI I CHYBA TEŻ SĘDZIEMU CHODZIŁO. WIDZIAŁEM W OCZACH BRIEDISA STRACH GDY PATRZAŁ NA LEŻĄCEGO GŁOWACKIEGO. DOBRZE WIEDZIAŁ JAK TO MOŻE DLA NIEGO SIĘ SKOŃCZYĆ. ALE SĘDZIA STANĄŁ NA WYSOKOŚCI ZADANIA I WRĘCZ PODNIÓSŁ Z RINGU OSZOŁOMIONEGO GŁOWACKIEGO I NATYCHMIAST WZNOWIŁ WALKĘ. W TYM MOMENCIE BRIEDIS POWINIEN BYĆ ZDYSKWALIFIKOWANY, PRZEDŁUŻONA RUNDA POMOGŁA W PRZERWANIU POJEDYNKU. OGLĄDAM BOKS OD 60 LAT ALE TAKIEGO SKANDALU NIE WIDZIAŁEM, NAWET TYSON- BESTIA RINGOWA NIE NOKAUTOWAŁ ŁOKCIAMI. ŻAL MI GŁOWACKIEGO, ŁAPINA. WASILEWSKIEGO I TYSIĄCE POLSKICH KIBICÓW, WIERZĘ, ŻE GŁOWACKI NIE PODDA SIĘ ALE JEGO PSYCHIKA I PODEJŚCIE DO EWENTUALNYCH KOLEJNYCH WALK NIE BĘDĄ JUŻ TAKIE SAME.
  NIE WIERZĘ W SKUTECZNOŚĆ NASZYCH ODWOŁAŃ. NIECH W FINALE KUBAŃCZYK ZNOKAUTUJE BRIEDISA, BO SĘDZIOWIE MU NIE POMOGĄ A ARSENAŁ BRUDNYCH FAULI MA ŁOTYSZ NIE MAŁY.
  TRZYMAK SIĘ GŁÓWKA, DLA MNIE JESTEŚ MISTRZEM.
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT został fanem Żużel

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Narodów: Brazylia poskromiona przez Serbię, już nie ma niepokonanych. Portugalia wygrała z Chinami starcie na dnie

  DZIĘKUJĘ SPORTOWYM FAKTOM ZA PEŁNE INFORMACJE DOT, OSTATNIO LIGI NARODÓW. DZIĘKI WAM ZNAM DZIEŃ I GODZINĘ ROZGRYWANIA MECZU, UMOŻLIWIA MI TYPOWANIE WYNIKÓW W WP TYPER,(GRUT) NIESTETY KOLEJNY RAZ ADMINISTRATOR TYPERA NIE PANUJE NAD KOLEJNOŚCIĄ TYPOWANYCH MECZY I SWOJĄ LISTĄ SPOTKAŃ DO TY.POWANIA W ARTYKULE P. TOMASZA ROSIŃSKIEGO "LIGA NARODÓW. BRAZYLIA POSKROMIONA ...:MECZ BYŁ ROZEGRANY 14.06, O GODZ. 19. TEGO MECZU NIE MOGŁEM TYPOWAĆ BO NAGLE ZNIKNĄŁ Z LISTY MECZY DO TYPOWANIA. TYPOWAŁEM MECZ JAPONIA WŁOCHY .GŁUPOTĄ JEST WYKAZANIE MI PRZEZ WP TYPERA MECZU BRAZYLII Z SERBIĄ PRZED PRAWIDŁOWO WYTYPOWANYMI MECZAMI Z DNIA 13.06. NP. W PIŁCE RECZNEJ LITWA FRANCJA. WSZYSTKIE MECZE ROZEGRANE PRZED 14.96 POWINIENEM MIEĆ WYKASOWANE. A UCZYNIONO TO WYBIÓRCZO, ZAMIAST 11 PKT MAM 4 I JUŻ MINIMALNA SZANSĘ NO DOBRY WYNIK W MAJU.
  DZIĘKUJĘ WP SPORTOWYM FAKTOM ZA PROFESJONALNĄ TEMATYKĘ SPORTOWĄ NAJCZĘŚCIEJ CZYTAM INFO O PIŁCE NOŻNEJ, ŻUŻLU, SIATKÓWCE, BOKSIE.
  PRZYKRO MI ŻE WP TYPER KOJARZY MI SIĘ Z WAMI. DALEKO IM DO WASZEGO DZIENNIKARSKIEGO ZAWODOWSTWA.
  NAJLEPIEJ NIECH WP TYPER NIECH NIE PODPINA SIE POD WP.
  WASZ STAŁY CZYTELNIK
  POZDRAWIAM SPORTOWE FAKTY I JESZCZE CIERPLIWYCH TYPERÓW/
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Narodów Kobiet: Serbia poszła za ciosem po pokonaniu Polek. Kolejna porażka Rosji

  JAK W KOŃCU JEST Z WYNIKIEM MECZU SIATKAREK SERBI I ROSJI W LIDZE NARODÓW. RAZ PISZECIE ŻE WYGRAŁA ROSJA 3:1 A W ARTYKULE SZCZYTKOWSKIEGO (5.06. GODZ. 19.30_) NAPISANE M.IN. KOLEJNA PORAZKA ROSJI, WYGRAŁA SERBIA 3:1 ( 22:25, 25:18, 25 :11, 25:22). I JEST SZCZEGÓŁOWY OPIS PORAŻKI ROSJI. TAKI SAM WYNIK PODAJE SOCCER, GRAM W WP. TYPER I ADMINISTRATOR NIE ZALICZYŁ MI WYGRANEJ SERBII I WYZEROWAŁ MOJE KONTO, JEŻELI WP SPORT PODAJE DWA RÓŻNE WYNIKI TO ZABAWA W TYPOWANIE MECZY NIE MA SENSU , WP TYPER WOGÓLE NIE REAGUJE NA TAKIE BŁĘDY A WP SPORTOWE FAKTY W TYM POMAGAJĄ, NIE PIERWSZY TO PRZYPADEK . GRA W WP TYPERZE JEST DLA MNIE NERWOWA I NAJGORSZE ŻE BEZ NAPRAWY OD KILKU MIESIĘCY, PROSZE SKORYGOWAĆ TABELĘ LIGI NAROGÓW KOBIET . MOŻE WP TYPER ZOBACZY SWÓJ KOLEJNY BŁĄD,
  DZIĘKUJE ZA POMOC.
  POZDRAWIAM CIERPLIWYCH TYPERÓW
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Andersen raczej nie pojedzie. Gdansk wygra 53:37

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stawiam na Poznań, 42:48

 • GRUT lubi Komentarz

  Wprowadźmy zasadę wszyscy siedzimy na tej samej gałęzi. Nie może tak być, że niepowodzenie selekcjonera, jest niepowodzeniem selekcjonera, a sukces kadry to sukces wszystkich. Mija sześć lat prezesury Zbigniewa Bońka - pytanie co dalej? Nie ma ludzi niezastąpionych.

  Czy prezes spełnia stawiane przed nim oczekiwania? Moim zdaniem nie, Zbigniew nigdy nie powinien być prezesem PZPN tak samo jak pierwszym selekcjonerem. Z tamtych czasów warto przeczytać cenzurkę jaką wystawiła mu Gazeta Wyborcza - to było świadectwo takie jak szkolenie z przedmiotami i oceny.

  Kto rozliczy Zarząd PZPN za słaby występ kadry na Mundialu w Rosji? Czy mamy następców pokolenia Roberta Lewandowskiego? Kadra, to jest kwintesencja tego co najlepsze w naszej lidze. A co się stało w tym sezonie wszystkie czołowe drużyny odpadły, szczególna kompromitacją była porażka Legii. Podstawą formy naszych zawodników powinna byc szlify zdobywane w polskiej lidze, a nie w ligach zagranicznych i to, też o ile się trafi talent - z tym jest bardzo różnie. nawet największe talenty ligowe jadąc zagranicę gdzieś gubią swój talent.


  Na każdą pozycję powinniśmy mieć kilku nominalnych zawodników, to nie może być tak, że Robert Lewandowski jest sam i nie ma swojego zmiennika. Pytanie jest proste jaką rolę pełni w polskiej piłce PZPN, jaka jest jego rola?
  Prawda jest taka pokolenie Lewandowskiego już się kończy, o ile już się nie zakończyło. Co przez sześc lat w systemie szkolenia zrobił PZPN, aby trud Euro 2012 (to właśnie wtedy urodziło się pokolenie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego) miało swoich następców.
  Niepowodzenie Brzęczka, widać jasno, że nie da rady, to również Prezesa PZPN, i za to Boniek powinien ponieść konsekwencje. Dymisja Nawałki powinna być równoważna z dymisją Bońka.

  Boniek musi odejść, a najlepiej jakby zostałby zdymisjonowany i to w niesławie. Głowy w PZPN muszą polecieć i to nie tylko Prezesa Bońka. W zasadzie, kto powołał Brzęczka? Należałoby przyjrzeć się dokładniej legendzie Bońka, jego karierze piłkarskiej w Polsce w Włoszech, jako trenera drużyn włoskich, jako działacza PZPN . ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA PYTANIE CZY TO JEST WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU? MOIM ZDANIEM NIE

  Kondycja polskiej piłki jest aspektem bardzo złożonym. Poprawy nie widać, kto wie czy nie wchodzimy w kolejny kryzys, o ile w nim nie jesteśmy.

 • GRUT lubi Komentarz

  Brawo Panie Redaktorze! Bardzo dobry artykuł. Co do pierwszej kadry ona już pewnego poziomu nie przeskoczy, nie da rady sie przekształcić ukształtowanego zawodnika. Największym błędem winą zaniedbaniem Bońka jest system szkolenia młodzieży - moim zdaniem tam się nic nie zmieniło. Nadal jest jak na Wf-ie - macie piłkę i grajcie. Zamiast uczyć młodych dryblować podejmować ryzyko zdobywać przewagę liczebną to trenerzy oczekują od dzieciaków prostej gry. I potem prosto będzie grała pierwsza kadra.

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Narodów. Zgrzyt na linii Brzęczek - Lewandowski. "Piłkarze są od tego, by realizować polecenia trenera"

  Popieram Lewego. Kapitan ma prawo a nawet obowiązek wyrażania swojej opinii. To w końcu zawodnicy grają i jeśli się męczą realizując "taktykę" trenera to chyba nie trzeba być ekspertem. aby to stwierdzić. W tak ważnym meczu decydującym o utrzymaniu w dywizji nie czas na eksperymenty a grać to co drużyna od lat ma wyćwiczone a więc skrzydłowymi i sprawdzonymi obrońcami . (na eksperymenty czas w meczach towarzyskich). Jak nie możemy strzelić gola to się wzmacnia atak a nie na 5 min. przed końcem meczu wymienia obrońcę. A wyjazd do Danii to chyba nie trening z reprezentacją Polski. Jeśli Brzęczek mający "bogate" doświadczenie trenerskie jest pewny tego co robi to skąd nasz wczorajszy blamaż?. Po prostu się ośmieszyliśmy. Gdyby nie Szczęsny to wynik minimalny byłby 4:1 dla Włoch. Teraz będzie trener z prezesem PZPN lansowali stwierdzenie, że wynik będzie na ME. A do tego czasu czas na eksperymenty. szukanie nowych zawodników (z Wisły Płock?), nabijanie licznika występów narodowych Kubie . Prezes musi to tolerować bo przecież sam wybrał trenera, a zawodnicy z Lewym włącznie niech w ogóle nie zabierają głosu , nawet jak będą grać bez bramkarza. Jak mecz wygrany to zasługa trenera, jak przegrana to wina zawodników. Kończąc optymistycznie - na ME pojedziemy a tam może będzie lepiej jak na Mundialu. A na końcu jak będzie niepowodzenie i tak Boniek pochwali Brzęczka stwierdzając. że to przecież zawodnicy grają, a PZPN za to nie odpowiada. I wybierze nowego trenera....
  Współczuję kibicom, którzy wczoraj oglądali mecz na stadionie. Oni wiedzieli kogo wpuścić pod koniec meczu na boisko. Ale i ich głosu trener nie słyszał.
  Pozdrawiam wszystkich fanów naszej Reprezentacji
  GRUT z Bydgoszczy

 • GRUT napisał/a komentarz do Wehrlein na długiej liście Toro Rosso. Kubica bez szans

  Z całym szacunkiem do kariery Kubicy, jego marzeń, nie piszmy ciągle o Jego szansach na start w Formule I . Żaden zespół po prostu Kubicy nie chce. Nawet nie dają nadziei na choćby jeden start. Nie ma sensu przez cały rok na ten temat pisać. Myślę, że denerwuje to samego Kubicę i Jego sympatyków. Jak stanie się cud i wystartuje Kubica w Formule I, to wtedy niech media piszą o tym fakcie nawet przez pół roku. Myślę, że Kubica powinien już sobie odpuścić. Chyba, że lubi otrzymywać ciągle negatywne odpowiedzi od różnych zespołów z Formuły I i być ciągle medialnie postrzeganym. Życzę Kubicy spełnienia marzeń. i startu choć w jednym wyścigu. Myślę, że zdrowa ambicja zwycięży.
  Pozdrawiam fanów Mistrza kierownicy
  GRUT z Bydgoszczy

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  mecz w granicach remisu, ale rewanż pewnie wygra Ostrovia

 • GRUT lubi Komentarz

  Awizowane składy:

  Cash Broker Stal Gorzów:
  1. Rafał Karczmarz
  2. Mateusz Bartkowiak
  3. Alan Szczotka

  Aforti Start Gniezno:
  4. Norbert Krakowiak
  5. Maksymilian Bogdanowicz
  6. Damian Stalkowski

  Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
  7. Dominik Kossakowski
  8. Karol Żupiński
  9. Marcin Turowski

  ROW Rybnik:
  10. Lars Skupień
  11. Robert Chmiel
  12. Przemysław Giera

  Fogo Unia Leszno:
  13. Dominik Kubera
  14. Wiktor Trofimow
  15. Szymon Szlauderbach

  Grupa Azoty Unia Tarnów:
  16. Patryk Rolnicki
  17. Dawid Rempała
  18. Mateusz Cierniak

  Get Well Toruń:
  19. Igor Kopeć-Sobczyński
  20. Daniel Kaczmarek
  21. Marcin Kościelski
  28. Aleks Rydlewski

 • GRUT napisał/a komentarz do MEP: Znamy skład Polaków na finał

  Musielak dzisiaj w meczu z Grudziądzem pokazał w jakiej jest formie. Ciężko będzie Polakom obronić tytuł. Dobrze jak będą na pudle. Dla mnie faworytem jest Dania. Obym się mylił.

 • GRUT napisał/a komentarz do Słaby Maksym Drabik to słaba Sparta Wrocław. Czy to się źle skończy?

  Dajmy Drabikowi spokój. W innych klubach juniorzy zdobywają kilka punktów i wtedy jest super. A często zero. Jak Tajski przywiezie np.6 pkt. to okej. Drabik ma przywieź 12-13 pkt jak twierdzi Dankiewicz. (czemu jak był menedżerem Polonii Bydgoszcz to nie wymagał tego od juniorów, cieszył się jak dojechali do mety. A teraz wielki ekspert). Drużyna Sparty to nie tylko Drabik. Niech każdy z drugiej lini zdobędzie tyle co "słaby" Maksym, a Ci najlepsi po 12 pkt i mecz wygrany. Takiego Drabika, nawet z obecną formą kupi każdy klub , nie tylko w naszym kraju. I pretensje do Jego formy są niepoważne.
  Pozdrawiam Drabika i fanów żużla
  GRUT z Bydgoszczy

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lokomotiv powinien wygrać 49:41. Gniezno na wyjazdach o wiele słabsze. Ważne by mecz był ciekawy i obyło się bez kontuzji.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.