Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GRUT został fanem Peterborough Panthers

 • GRUT napisał/a komentarz do Boks. Głowacki - Briedis: Jest protest. Promotor Polaka wysłał pisma do WBC i WBO

  POJEDYNEK GŁOWACKIEGO POWINIEN BYĆ POWTÓRZONY A WINNYMI SKANDALU SĄ I BRIEDIS I SĘDZIA. PANI EWA PIĄTKOWSKA POWIEDZIAŁA W STUDIU TV PO WALCE, ZE GDYBY GŁOWACKI BYŁ CWANY TO MÓGŁ POLEŻEĆ NA RINGU KILKA MINUT I STWIERDZIĆ , ŻE NIE JEST W STANIE WALKI KONTYNUOWAĆ , PO TAKIM CIOSIE ŁOKCIEM NA PEWNO DO RÓWNOWAGI NIE DOSZEDŁ. I O TO ŁOTYSZOWI I CHYBA TEŻ SĘDZIEMU CHODZIŁO. WIDZIAŁEM W OCZACH BRIEDISA STRACH GDY PATRZAŁ NA LEŻĄCEGO GŁOWACKIEGO. DOBRZE WIEDZIAŁ JAK TO MOŻE DLA NIEGO SIĘ SKOŃCZYĆ. ALE SĘDZIA STANĄŁ NA WYSOKOŚCI ZADANIA I WRĘCZ PODNIÓSŁ Z RINGU OSZOŁOMIONEGO GŁOWACKIEGO I NATYCHMIAST WZNOWIŁ WALKĘ. W TYM MOMENCIE BRIEDIS POWINIEN BYĆ ZDYSKWALIFIKOWANY, PRZEDŁUŻONA RUNDA POMOGŁA W PRZERWANIU POJEDYNKU. OGLĄDAM BOKS OD 60 LAT ALE TAKIEGO SKANDALU NIE WIDZIAŁEM, NAWET TYSON- BESTIA RINGOWA NIE NOKAUTOWAŁ ŁOKCIAMI. ŻAL MI GŁOWACKIEGO, ŁAPINA. WASILEWSKIEGO I TYSIĄCE POLSKICH KIBICÓW, WIERZĘ, ŻE GŁOWACKI NIE PODDA SIĘ ALE JEGO PSYCHIKA I PODEJŚCIE DO EWENTUALNYCH KOLEJNYCH WALK NIE BĘDĄ JUŻ TAKIE SAME.
  NIE WIERZĘ W SKUTECZNOŚĆ NASZYCH ODWOŁAŃ. NIECH W FINALE KUBAŃCZYK ZNOKAUTUJE BRIEDISA, BO SĘDZIOWIE MU NIE POMOGĄ A ARSENAŁ BRUDNYCH FAULI MA ŁOTYSZ NIE MAŁY.
  TRZYMAK SIĘ GŁÓWKA, DLA MNIE JESTEŚ MISTRZEM.
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT został fanem Żużel

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Narodów: Brazylia poskromiona przez Serbię, już nie ma niepokonanych. Portugalia wygrała z Chinami starcie na dnie

  DZIĘKUJĘ SPORTOWYM FAKTOM ZA PEŁNE INFORMACJE DOT, OSTATNIO LIGI NARODÓW. DZIĘKI WAM ZNAM DZIEŃ I GODZINĘ ROZGRYWANIA MECZU, UMOŻLIWIA MI TYPOWANIE WYNIKÓW W WP TYPER,(GRUT) NIESTETY KOLEJNY RAZ ADMINISTRATOR TYPERA NIE PANUJE NAD KOLEJNOŚCIĄ TYPOWANYCH MECZY I SWOJĄ LISTĄ SPOTKAŃ DO TY.POWANIA W ARTYKULE P. TOMASZA ROSIŃSKIEGO "LIGA NARODÓW. BRAZYLIA POSKROMIONA ...:MECZ BYŁ ROZEGRANY 14.06, O GODZ. 19. TEGO MECZU NIE MOGŁEM TYPOWAĆ BO NAGLE ZNIKNĄŁ Z LISTY MECZY DO TYPOWANIA. TYPOWAŁEM MECZ JAPONIA WŁOCHY .GŁUPOTĄ JEST WYKAZANIE MI PRZEZ WP TYPERA MECZU BRAZYLII Z SERBIĄ PRZED PRAWIDŁOWO WYTYPOWANYMI MECZAMI Z DNIA 13.06. NP. W PIŁCE RECZNEJ LITWA FRANCJA. WSZYSTKIE MECZE ROZEGRANE PRZED 14.96 POWINIENEM MIEĆ WYKASOWANE. A UCZYNIONO TO WYBIÓRCZO, ZAMIAST 11 PKT MAM 4 I JUŻ MINIMALNA SZANSĘ NO DOBRY WYNIK W MAJU.
  DZIĘKUJĘ WP SPORTOWYM FAKTOM ZA PROFESJONALNĄ TEMATYKĘ SPORTOWĄ NAJCZĘŚCIEJ CZYTAM INFO O PIŁCE NOŻNEJ, ŻUŻLU, SIATKÓWCE, BOKSIE.
  PRZYKRO MI ŻE WP TYPER KOJARZY MI SIĘ Z WAMI. DALEKO IM DO WASZEGO DZIENNIKARSKIEGO ZAWODOWSTWA.
  NAJLEPIEJ NIECH WP TYPER NIECH NIE PODPINA SIE POD WP.
  WASZ STAŁY CZYTELNIK
  POZDRAWIAM SPORTOWE FAKTY I JESZCZE CIERPLIWYCH TYPERÓW/
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Narodów Kobiet: Serbia poszła za ciosem po pokonaniu Polek. Kolejna porażka Rosji

  JAK W KOŃCU JEST Z WYNIKIEM MECZU SIATKAREK SERBI I ROSJI W LIDZE NARODÓW. RAZ PISZECIE ŻE WYGRAŁA ROSJA 3:1 A W ARTYKULE SZCZYTKOWSKIEGO (5.06. GODZ. 19.30_) NAPISANE M.IN. KOLEJNA PORAZKA ROSJI, WYGRAŁA SERBIA 3:1 ( 22:25, 25:18, 25 :11, 25:22). I JEST SZCZEGÓŁOWY OPIS PORAŻKI ROSJI. TAKI SAM WYNIK PODAJE SOCCER, GRAM W WP. TYPER I ADMINISTRATOR NIE ZALICZYŁ MI WYGRANEJ SERBII I WYZEROWAŁ MOJE KONTO, JEŻELI WP SPORT PODAJE DWA RÓŻNE WYNIKI TO ZABAWA W TYPOWANIE MECZY NIE MA SENSU , WP TYPER WOGÓLE NIE REAGUJE NA TAKIE BŁĘDY A WP SPORTOWE FAKTY W TYM POMAGAJĄ, NIE PIERWSZY TO PRZYPADEK . GRA W WP TYPERZE JEST DLA MNIE NERWOWA I NAJGORSZE ŻE BEZ NAPRAWY OD KILKU MIESIĘCY, PROSZE SKORYGOWAĆ TABELĘ LIGI NAROGÓW KOBIET . MOŻE WP TYPER ZOBACZY SWÓJ KOLEJNY BŁĄD,
  DZIĘKUJE ZA POMOC.
  POZDRAWIAM CIERPLIWYCH TYPERÓW
  GRUT Z BYDGOSZCZY

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Andersen raczej nie pojedzie. Gdansk wygra 53:37

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Stawiam na Poznań, 42:48

 • GRUT lubi Komentarz

  Wprowadźmy zasadę wszyscy siedzimy na tej samej gałęzi. Nie może tak być, że niepowodzenie selekcjonera, jest niepowodzeniem selekcjonera, a sukces kadry to sukces wszystkich. Mija sześć lat prezesury Zbigniewa Bońka - pytanie co dalej? Nie ma ludzi niezastąpionych.

  Czy prezes spełnia stawiane przed nim oczekiwania? Moim zdaniem nie, Zbigniew nigdy nie powinien być prezesem PZPN tak samo jak pierwszym selekcjonerem. Z tamtych czasów warto przeczytać cenzurkę jaką wystawiła mu Gazeta Wyborcza - to było świadectwo takie jak szkolenie z przedmiotami i oceny.

  Kto rozliczy Zarząd PZPN za słaby występ kadry na Mundialu w Rosji? Czy mamy następców pokolenia Roberta Lewandowskiego? Kadra, to jest kwintesencja tego co najlepsze w naszej lidze. A co się stało w tym sezonie wszystkie czołowe drużyny odpadły, szczególna kompromitacją była porażka Legii. Podstawą formy naszych zawodników powinna byc szlify zdobywane w polskiej lidze, a nie w ligach zagranicznych i to, też o ile się trafi talent - z tym jest bardzo różnie. nawet największe talenty ligowe jadąc zagranicę gdzieś gubią swój talent.


  Na każdą pozycję powinniśmy mieć kilku nominalnych zawodników, to nie może być tak, że Robert Lewandowski jest sam i nie ma swojego zmiennika. Pytanie jest proste jaką rolę pełni w polskiej piłce PZPN, jaka jest jego rola?
  Prawda jest taka pokolenie Lewandowskiego już się kończy, o ile już się nie zakończyło. Co przez sześc lat w systemie szkolenia zrobił PZPN, aby trud Euro 2012 (to właśnie wtedy urodziło się pokolenie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego) miało swoich następców.
  Niepowodzenie Brzęczka, widać jasno, że nie da rady, to również Prezesa PZPN, i za to Boniek powinien ponieść konsekwencje. Dymisja Nawałki powinna być równoważna z dymisją Bońka.

  Boniek musi odejść, a najlepiej jakby zostałby zdymisjonowany i to w niesławie. Głowy w PZPN muszą polecieć i to nie tylko Prezesa Bońka. W zasadzie, kto powołał Brzęczka? Należałoby przyjrzeć się dokładniej legendzie Bońka, jego karierze piłkarskiej w Polsce w Włoszech, jako trenera drużyn włoskich, jako działacza PZPN . ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA PYTANIE CZY TO JEST WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU? MOIM ZDANIEM NIE

  Kondycja polskiej piłki jest aspektem bardzo złożonym. Poprawy nie widać, kto wie czy nie wchodzimy w kolejny kryzys, o ile w nim nie jesteśmy.

 • GRUT lubi Komentarz

  Brawo Panie Redaktorze! Bardzo dobry artykuł. Co do pierwszej kadry ona już pewnego poziomu nie przeskoczy, nie da rady sie przekształcić ukształtowanego zawodnika. Największym błędem winą zaniedbaniem Bońka jest system szkolenia młodzieży - moim zdaniem tam się nic nie zmieniło. Nadal jest jak na Wf-ie - macie piłkę i grajcie. Zamiast uczyć młodych dryblować podejmować ryzyko zdobywać przewagę liczebną to trenerzy oczekują od dzieciaków prostej gry. I potem prosto będzie grała pierwsza kadra.

 • GRUT napisał/a komentarz do Liga Narodów. Zgrzyt na linii Brzęczek - Lewandowski. "Piłkarze są od tego, by realizować polecenia trenera"

  Popieram Lewego. Kapitan ma prawo a nawet obowiązek wyrażania swojej opinii. To w końcu zawodnicy grają i jeśli się męczą realizując "taktykę" trenera to chyba nie trzeba być ekspertem. aby to stwierdzić. W tak ważnym meczu decydującym o utrzymaniu w dywizji nie czas na eksperymenty a grać to co drużyna od lat ma wyćwiczone a więc skrzydłowymi i sprawdzonymi obrońcami . (na eksperymenty czas w meczach towarzyskich). Jak nie możemy strzelić gola to się wzmacnia atak a nie na 5 min. przed końcem meczu wymienia obrońcę. A wyjazd do Danii to chyba nie trening z reprezentacją Polski. Jeśli Brzęczek mający "bogate" doświadczenie trenerskie jest pewny tego co robi to skąd nasz wczorajszy blamaż?. Po prostu się ośmieszyliśmy. Gdyby nie Szczęsny to wynik minimalny byłby 4:1 dla Włoch. Teraz będzie trener z prezesem PZPN lansowali stwierdzenie, że wynik będzie na ME. A do tego czasu czas na eksperymenty. szukanie nowych zawodników (z Wisły Płock?), nabijanie licznika występów narodowych Kubie . Prezes musi to tolerować bo przecież sam wybrał trenera, a zawodnicy z Lewym włącznie niech w ogóle nie zabierają głosu , nawet jak będą grać bez bramkarza. Jak mecz wygrany to zasługa trenera, jak przegrana to wina zawodników. Kończąc optymistycznie - na ME pojedziemy a tam może będzie lepiej jak na Mundialu. A na końcu jak będzie niepowodzenie i tak Boniek pochwali Brzęczka stwierdzając. że to przecież zawodnicy grają, a PZPN za to nie odpowiada. I wybierze nowego trenera....
  Współczuję kibicom, którzy wczoraj oglądali mecz na stadionie. Oni wiedzieli kogo wpuścić pod koniec meczu na boisko. Ale i ich głosu trener nie słyszał.
  Pozdrawiam wszystkich fanów naszej Reprezentacji
  GRUT z Bydgoszczy

 • GRUT napisał/a komentarz do Wehrlein na długiej liście Toro Rosso. Kubica bez szans

  Z całym szacunkiem do kariery Kubicy, jego marzeń, nie piszmy ciągle o Jego szansach na start w Formule I . Żaden zespół po prostu Kubicy nie chce. Nawet nie dają nadziei na choćby jeden start. Nie ma sensu przez cały rok na ten temat pisać. Myślę, że denerwuje to samego Kubicę i Jego sympatyków. Jak stanie się cud i wystartuje Kubica w Formule I, to wtedy niech media piszą o tym fakcie nawet przez pół roku. Myślę, że Kubica powinien już sobie odpuścić. Chyba, że lubi otrzymywać ciągle negatywne odpowiedzi od różnych zespołów z Formuły I i być ciągle medialnie postrzeganym. Życzę Kubicy spełnienia marzeń. i startu choć w jednym wyścigu. Myślę, że zdrowa ambicja zwycięży.
  Pozdrawiam fanów Mistrza kierownicy
  GRUT z Bydgoszczy

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  mecz w granicach remisu, ale rewanż pewnie wygra Ostrovia

 • GRUT lubi Komentarz

  Awizowane składy:

  Cash Broker Stal Gorzów:
  1. Rafał Karczmarz
  2. Mateusz Bartkowiak
  3. Alan Szczotka

  Aforti Start Gniezno:
  4. Norbert Krakowiak
  5. Maksymilian Bogdanowicz
  6. Damian Stalkowski

  Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
  7. Dominik Kossakowski
  8. Karol Żupiński
  9. Marcin Turowski

  ROW Rybnik:
  10. Lars Skupień
  11. Robert Chmiel
  12. Przemysław Giera

  Fogo Unia Leszno:
  13. Dominik Kubera
  14. Wiktor Trofimow
  15. Szymon Szlauderbach

  Grupa Azoty Unia Tarnów:
  16. Patryk Rolnicki
  17. Dawid Rempała
  18. Mateusz Cierniak

  Get Well Toruń:
  19. Igor Kopeć-Sobczyński
  20. Daniel Kaczmarek
  21. Marcin Kościelski
  28. Aleks Rydlewski

 • GRUT napisał/a komentarz do MEP: Znamy skład Polaków na finał

  Musielak dzisiaj w meczu z Grudziądzem pokazał w jakiej jest formie. Ciężko będzie Polakom obronić tytuł. Dobrze jak będą na pudle. Dla mnie faworytem jest Dania. Obym się mylił.

 • GRUT napisał/a komentarz do Słaby Maksym Drabik to słaba Sparta Wrocław. Czy to się źle skończy?

  Dajmy Drabikowi spokój. W innych klubach juniorzy zdobywają kilka punktów i wtedy jest super. A często zero. Jak Tajski przywiezie np.6 pkt. to okej. Drabik ma przywieź 12-13 pkt jak twierdzi Dankiewicz. (czemu jak był menedżerem Polonii Bydgoszcz to nie wymagał tego od juniorów, cieszył się jak dojechali do mety. A teraz wielki ekspert). Drużyna Sparty to nie tylko Drabik. Niech każdy z drugiej lini zdobędzie tyle co "słaby" Maksym, a Ci najlepsi po 12 pkt i mecz wygrany. Takiego Drabika, nawet z obecną formą kupi każdy klub , nie tylko w naszym kraju. I pretensje do Jego formy są niepoważne.
  Pozdrawiam Drabika i fanów żużla
  GRUT z Bydgoszczy

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lokomotiv powinien wygrać 49:41. Gniezno na wyjazdach o wiele słabsze. Ważne by mecz był ciekawy i obyło się bez kontuzji.

 • GRUT został fanem Piłka nożna

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1. Madsen, 2. Sajfutdinow, 3. Hampel, 4. Lambert, 5. Michelsen, 6. Lebiediew

 • GRUT napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Max 10 zawodników ma szanse powalczyć o medal w SEC.

 • GRUT został fanem Piłka nożna w Hiszpanii

 • GRUT został fanem Olympique Lyon

 • GRUT napisał/a komentarz do Mundial 2018. Trener przygotowania fizycznego Polaków: Z dzisiejszej perspektywy niczego bym nie zmienił

  Jeśli p. Rzepka uważa, ze nasi piłkarze byli dobrze przygotowani pod względem fizycznym i z perspektywy czasu nic by nie zmienił to przemawia za nim obłuda, fałsz i cynizm. Przecież nasi grali umierając na stojąco. To golfiści prędzej poruszają się po polu golfowym.No, może szachiści byliby wolniejsi. ale chociaż myślą. Jeśli p. Rzepka uznaje się za speca od od motoryki piłkarzy to niech najpierw zacznie od weryfikacji swoich zdolności w A klasowym zespole. A trener Nawałka nabrał wody w usta. Czekam aż powie - "przecież nic się nie stało, jutro też jest dzień". Przecież to p. Nawałka dobierał sobie zespół. Jeśli myśli tak jak p.Rzepka to się nie dziwię, żeśmy się skompromitowali. A w rankingu FIFA obecne miejsce jeszcze za wysokie. Nowy trener też nic dobrego nie wróży,. Chyba, że zatrudni p. Rzepkę i innych speców z zespołu Nawałki. Wstyd, że do ewidentnego spaprania swojej opłacanej przecież pracy p. Rzepka nie potrafi się przyznać.Piszczek ma rację.
  Już przestałem wierzyć Bońkowi, trenerom, ich współpracownikom i nawet z wyjątkami zawodnikom. Kasa zamyka usta.
  Została tylko nadzieja. Ja już ją straciłem. Mecze obejrzę, ale bez emocji, oczekiwań. Tak jak teraz oglądam wyczyny naszych klubów na arenie międzynarodowej. Wszyscy nas leją. Tylko się śmiać. Przecież nic się nie dzieje.
  Pozdrawiam kibiców
  GRUT z Bydgoszczy...

 • GRUT napisał/a komentarz do Eksperci w obronie Zmarzlika. Płacz w Tarnowie oraz stringi Przedpełskiego seniora (magazyn)

  Na temat Ostafa nie będę pisał. Jak widzę go w studiu po meczach w niedzielę to najchętniej bym telewizor wyłączył. Przed tym trzyma mnie tylko chęć obejrzenia skrótów z meczy które nie były transmitowane lub których nie mogłem obejrzeć. Może by najpierw pokazać wszystkie skróty a kto chce niech ogląda często za długą polemikę ekspertów. Podobają mi się tylko wypowiedzi Cegły, Są na temat, wyważone pozbawione ironii bez cynicznych uśmieszków. Prowadzący studio czy komentujący zawody też często mnie denerwują - w pół zdania przerywają mówiącemu. nie dają mu dokończyć myśli. Dla mnie wypowiedź byłego zawodnika jest bardziej cenna od statystyk czy swoich mądrości żużlowych np Majewskiego. ( zapewne wypisane na kartce w formie ściągi) . W momencie wyjazdu zawodników na tor do kolejnego wyścigu to najwyższy czas, by komentatorzy przestali prowadzić ze sobą konwersację często nie dot. żużla (np. opisu przyrody i latających gołębi nad stadionem w Łotwie czy przebiegu trasy na stadion, zjedzonych kanapek czy serwowanie kawałów. Czyli mikrofon na własny użytek) a zajęli się komentowaniem zawodów. Często zaczynają to robić dopiero na kilka sekund przed puszczeniem biegu.i sami się gubią a o zmianach dowiaduję się w trakcie biegu Także wścibskie podkładanie mikrofonu pod toczącą się naradę drużyny z trenerem powinno być zabronione. To zdradzanie wskazówek drużynie przeciwnej. I z tego cieszą się prowadzący?
  I jeszcze jedno , Prezentację zawodników na stadionie trzeba wykorzystać, TV pokazuje twarz zawodnika a komentator Go przedstawia. Nie wszyscy fani żużla ( w tym tez i ja choć żużlem interesuję sie od ponad 50 lat) Z chęcią z bliska obejrzę twarz tych mnie znanych , młodszych, nowych po transferze. Trudno pokazać ich w trakcie biegu ( to nie bieg lekkoatlety) A niestety w trakcie prezentacji obraz znika a widzę komentatorów prowadzących nijaką dyskusję . A potem szybko przez max 10 sek, plansza kto wystąpi.
  Pozdrawiam wszystkich fanów żużla.
  GRUT z Bydgoszczy . .

 • GRUT lubi Komentarz

  Ostafo usunąłeś to powtórzę jeszcze raz . Jak zobaczyłem twoją "buźkę" w studiu to zmieniłem kanał i tak powinni wszyscy uczynić.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.